Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημουν ολη μερα στους δρομους.Μας τα εκανε ο Ημιμαραθωνιος κροσσια.Κλειστο το κεντρο,απο δω απο κει μεχρι να φτασω σπιτι δεινοπαθησα.

Και ανοιγω το Bou.Και βλεπω Μπαρμπορα-Η επιστροφη
Ατσα λεω εδω ειμαστε.

Κανω ντουζακι σπιτι (να πλενεστε,μην πατε τυροβρωμικουλοι στα κοριτσα,ανεβαινουν τα γραδα σας.) και κιναω για Βεργας 6 κατω.

Μπαινω μεσα και την βλεπω.Φατσικα την ηξερα διοτι εχοντας παρει Βικτωρια στο ιδιο μαγαζι,εκανε την τσατσα

"Γεια σου μωρο μου" μου λεει."Γεια σου μανα μου" της λεω και ορμαει στο δωματιο να καταβροχθισει τον αμοιρο σεξοπαρακαλετο σαν τζαγκουαρ το καιμαν.

Καθομαι λιγο και την βλεπω να ξεπεταει τα δωματια.

Μου ανοιγουν χωρο και μπουκαρω για κοκο.Ξαναπλενομαι στον νιπτηρα,για να μην ειμαι ιδρωμενος και καθομαι.

Στο 10λεπτο μπαινει μεσα και ξεκιναει η ανακριση στο μικροφωνο μου.

"Φροιλαιν να ρωτησω,κωλαρακι διδετε"

"Να δω που φουσκωνεις και θα σου πω".Βλεπει πληρη στηση,"Εισαι τρελλος" μου λεει,"θα με σκισεις,ειναι χοντρη"

Κοιτα ρουφιανα φυση που με εκανες μαλακα μα μου εδωσες παχος στον Πιτσιφριγκο μου

Ξεκιναει εκ νεου τσιμπουκι και γκρινια παραλληλα."Οχι το μαλλι,μη απο δω,μη απο κει"

Τελικα αφου την πηδηξα Cowgirl και Doggy της ειπα να με παρει στο στομα,να τελειωσω και να ησυχασω

Μου την ειπε μεχρι και για την ωρα που πηγα.Ασε ρε κοριτσι,μανουλα και θειαδες ειχαμε,δε θελουμε κι αλλες.Και γκρινια εχουμε αμα θελουμε.

Καλο γαμησι εν τελη αλλα για την γκρινια που τρως δεν αξιζει.Θα παω ισως και αλλη μια φορα νωριτερα και θα δω μηπως αλλαξει κατι.Παντως ειναι ιδιοτροπη και γκρινια εχουμε και στα σπιτια,στη δουλεια και οπουδηποτε αλλου.Οχι και στα μπουρδελα κοπελια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Hawkeye Argill
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
570
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, FAT BASTARD, Επιρρεπής και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2024
Έχει και αυτή τις παραξενιές της μεγάλε.... γύρισε και πάλι στο γαμησι από το υσατσαδιλικι....εν μέρη λογικά ίσως
11 Μαρτίου, 2024
Το εχουμε πει για την Μπαρμπορα....
Μπορει να κανεις το καλυτερο γαμησι της ζωης ,μπορει και να φυγεις αχυστος και τσακωμενος μαζις της..
Ειναι κυκλοθυμικη!!
12 Μαρτίου, 2024
Ποια προτείνεται να πάρω από εκεί έχει επιλογή η οποία κάτσει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3