Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καυλες παλι και ειπα να δοκιμασω Βεργας 6Α αυτη τη φορα

Ειχα διαβασει για Βικτωρια και επειδη με ενδιαφερουν οι βυζαρες ειπα να τη δοκιμασω

Μπηκα μεσα και με υποδεχθηκε η τσατσα η οποια και με οικονομικα να ειχε ασχοληθει μια χαρα θα τα καταφερνε,καθοσον το μανατζεριλικι το ειχε στο αιμα της.Γλυκοστομη μα χωρις να σε γλυφει,ανακριτικη χωρις να προσβαλει και ταυτοχρονα "πουλουσε" και το προιον της.Μου ανακοινωσε κιολας οτι αν ειμαι καλα πλυμενος θα μου εκανε το κοριτσι ακαποτο στοματικο.Ξυπνια.Βγαινει η Βικτωρια και τη βλεπω.Νορμαλ κοπελιτσα με ψιλοπαχακια μα χαμογελαστη.Και βυζαρες ομορφες.

Τα δωκα τα φραγκα χωρις να το σκεφτω,τι 20 να χασω,θα παιξουμε κρυφτο?
Μπαινοντας, η τσατσα μου φωναξε να της πω μετα πως πηγε.

Στην τελεβιζιον του δωματιου επαιζε τσοντα(πρωτη φορα το βλεπω,ισως επειδη ειμαι νεος στο σπορ)

Μπαινω δωματιο και σε κανα πενταλεπτο μπηκε και η κορασιδα.Την εκατσα στο κρεββατιο και της τον εδωκα να ρουφαει.Πιπα μετρια μεν,με παθος δε.Και βαθος.
Πηρε τον χρονο της οποτε οταν καβλωσα καλα την εβαλα πανω στο κρεββατι και αρχισα την γεωτρηση.Ολη την ωρα ψιλοβογγαγε και μου χαμογελουσε κοιτοντας με στα ματια.Ντουζ πουα μεχρι εδω

Μα δεν εκανε καλη επαφη.Θες γιατι δεν τον εχω μακρυ,θες γιατι ειναι νεα και δεν ξερει να στηνεται,θες γιατι εχει παχακια,δεν εκανε.Απτοητη μου προτεινε να κατσει στα 4.Απο μονη της.Ντουζ πουα κι εδω.

Της ειπα να με τελειωσει με πιπα.Και το εκανε ρε φιλε.Αδιαμαρτυρητα.

Της τα εδωκα στο στομα λοιπον και πηγε και τα εφτυσε διακριτικα.Τιμια.

Στην τιμιοτητα και την προσπαθεια εν τελει παιρνει αριστα.Εμφανισιακα δεν ειναι για ολους.Και αφου την αφησω λιγο να ψηθει θα ξαναπαω σιγουρα.

Καλο βολι και ευγενικα με τις κοπελες.Γειαχαρανταν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Hawkeye Argill
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
570
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dimp107, perseas, ekkrhktikos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2024
Τελικά από βυζαρες έλεγε τίποτα σε άφηνε να παίξεις;;
25 Φεβρουαρίου, 2024
Μετα απο ερωτηση συναγωνιστη να τονισω οτι μια χαρα με αφηνε να παιξω με τις βυζαρες της ;)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2