Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα στην ομάδα του Bou, σήμερα κατέβηκα κατά τις 18.30 στο Βέργας 6α όπου βέβαια πάρα πολλές φορές έχω πάει με την γνωστή Μπαρμπόρα, είχα δει την Βικτώρια και μου είχε κινήσει την περιέργεια. Παρόλο που τα τριγύρω Βέργας ήταν γεμάτα (η Τίνα στο Βέργας 7 κάτω είχε φουλ δωμάτια, πάνω στο Βέργας 6β πάλι γεμάτα δωμάτια με 3 άτομα να περιμένουν). Εδώ έμπαιναν έβλεπαν την Βικτώρια και έφευγαν. Σε κάθε περίπτωση η τσατσά την παρουσίασε με απλό πρόγραμμα αλλά μικρό κορίτσι. Πραγματικά έτσι είναι η Βικτώρια ειναι ένα κορίτσι μέχρι 25 - 26, ΒΒW με ωραία χυτά βυζιά 3.5άρια και κοιλίτσα. Βέβαια νιάτα έτσι, τα πάντα σκληρά και λαχταριστά. Ήρθε χαρωπή στο δωμάτιο και με άφησε χωρίς μα και μου να περιποιηθώ τις τεράστιες βυζάρες και τα όμορφα τεράστια κωλομέρια της. Μετά βέβαια άρχισαν τα δύσκολα, παίξιμο μόνο με το χέρι για κάβλωμα και πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο πέος. Καλή πίπα με προφύλαξη βέβαια με λίγο χέρι αλλά σίγουρα άπειρη. Εκεί ανέβηκε πάνω αλλά μου έπεσε, μετά κατέβηκε και το ξαναπήρε στο στόμα για να καβλώσω (για αυτό και το 5 στην προσπάθεια) μετά στα 4 με ωραία τεράστια κωλάρια αρκετά σκληρή και λόγο νιάτων. Εκεί πήγε καλά, μετά όμως όταν την γύρισα για ιεραποστολικό μου έπεσε τελείως δυστυχώς. Εκεί δεν έβγαλε προφυλακτικό όπου τον έπαιξα χαιδεύοντας τις βυζάρες. Έχυσα και εξαφανίστηκε αμέσως με ένα ξερό ευχαριστώ παρόλο που δεν πάταγε άνθρωπος. Οπότε συνοψίζοντας, όμορφη κοπέλα με έξτρα κιλά, και μεγάλα χυτά βυζιά, ευγενική και κάνει μία μέτρια προσπάθεια, εγώ έχυσα με δυσκολία παίζοντας τον (που το κάνω και στο σπίτι), Το δωμάτιο καθαρό κλασσικά η τσατσά νορμάλ. Δεν θα την ξαναπροτιμήσω την Βικτώρια. Να είστε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yiannis42, Milfomaniac, Ημεδαπος και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού