Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη προηγούμενη Δευτέρα στη 1η βάρδια, εδώ και πολλους μήνες από τότε που στον οίκο μεταφέρθηκαν και οι κοπέλες που δούλευαν Κολωνού 53 και Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 έχει δημιουργηθεί μια ομάδα από μεγάλο κοπέλες που δουλεύουν εδώ, στο δεξιά στη κουρτίνα κσι στο αριστερά το 28α αριστερά, σήμερα πέτυχα εδώ την Αλινα που δουλεύε στο 28α αριστερά αλλά είχα καιρό να τη πετύχω σε τσάρκα μου.
Πρόκειται για μια μιλφ με καστανοκοκκινο μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα και 2άρι βυζί, σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κάνω διευκρίνηση διότι άλλες φορές που την έχω πετύχει ανακοινώνεται τελειωτικό σώμα.
Πλήρωσα κσι πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, ήρθε αμέσως μίας και δεν υπήρχε άλλος.
Αφού άρχισε να μου λέει ότι μυρίζω υπέροχα και ότι πολλοί έρχονται και βρωμάνε σε σημείο οι κοπέλες να προτιμούν τούς ξένους από τούς Έλληνες (ρε τι ακούμε κάθε φορά...)μου έσκασε γλωσσοφιλα και ανταποκριθηκα ,άρχισε να τρίβει τα αρχίδια και το πούτσο μου και γω το μουνάκι της, συνεχίσαμε για αρκετή ώρα, μου είπε να ξαπλώσω, ξεκίνησε αργά αργά να με φιλάει από το λαιμό μέχρι τα αρχίδια, αφού περιποιηθηκε τα αρχίδια,πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της, πίπα πολύ καλή, υγρή βαθιά και για αρκετήώρα όπωςστα προκαταρκτικά, τη σταμάτησα για να μη χυσω και της είπα να μου φορέσει προφυλακτικό και να ξαπλώσει, αφού έγλυψα για λίγο το μουνι της μπήκα μέσα της, τον πήρε βαθιά δεν άλλαξα στάση μίας και ήταν καλά, όταν έφτασε η ώρα να χυσω της είπα να τον πάρει στο στόμα κάτι που έκανε.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 15-16 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση και βιασύνη (δεν είχε στη πιάτσα καθόλου κόσμο),και ήταν μια υπερτιμια κατάθεση σε ένα μιλφακι με καλή διάθεση.
Κλείνοντας θα ήθελα να πω ένα μπράβο σε αυτούς που ασχολούνται με τον οίκο γιατί είχε προκύψει κάποιο θέμα (μάλλον αποχέτευση σε ξέρω)και ο οίκος για 5-6 μέρες βρομουσε αφόρητα, απορούσα πώς δούλευαν, σήμερα ήταν όλα όπως πρώτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.861
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, sotosdep2, spor48 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2024
καλημερα εντελως τυχαια διαβασα τηνν κριτικη σου , το μαγαζι αυτο ειναι ελλατωματικο απο την αποψη οτι εχει βοθρο απο κατω και σε αποσταση αναπνοης απο τις εργαζομενες εκει μαλιστα κατα καιρους ειχαν μυκητιασιασεις καποιες κοπελες .Απο τοτε που αρχισαν να ριχνουν σοδα στην αποχετευση καπως το θεμα λυθηκε αλλα ολα τα μαγαζια ριχνουν τα αποβλητα τους εκει κατα συνεπεια εχει διαρκει θεμα.Οσο καινα προσπαθει να ειναι ειναι ευοσμο και καθαρο αυτο το μαγαζι οσο και να βαζουν αρωματα και αλλα δεν θα παυει να ειναι ενα μαγαζι με βοθρο σε αποσταση αναπνοης φιλος που εργαζοταν σε αυτον μου ειχε εκμυστηρευτη οτι εξ αιτειας αυτου του θεματος το μαγαζι το ενοικιαζαν σε εξευτελιστικη τιμη πρωτη η ΑΝΔΡΙΑΝΑ οπου εφυγε λογο του προβληματαος αλλα και μετα η ΕΛΛΑ οπου το εκμεταλευεται εως σημερα .
Θελει λιγο προσοχη στα θεματα υγειας εκει.......ακομη και σημερα το προβλημα ειναι υπαρκτο με τις υγρασιες του βοθρου στους τοιχους (τον αραπη και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας ......
review reaction 1 Leon k
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1