Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Μπάρμπορα είναι πλέον λίγοι που δεν την γνωρίζουν.
Ήταν λίγο έως πολύ "τρελόνγκα" πριν από χρόνια αλλά όσο μεγαλώνει στρώνει και ωριμάζει σαν το παλιό κρασί!
Κορμί τούμπανο και όλα φυσικά πάνω της, έχει χάσει και τα κιλάκια που είχε πάρει στην εποχή του covid και κρατώντας τις καλές υπηρεσίες που προσφέρει, τρομπόνι ακάλυπτο, 69, εμπρός αντιστρεπτική δοκός και πίσω κίνηση με σπαστό διαφορικό!!!
Όλα τα λεφτά η υπέροχη κωλάρα που δίνει χωρίς αναστολές και υπεκφυγές και δεν ξέρω πως με τόσα κωλογαμήσια την κρατάει ακόμα σε σθεναρής αντίστασης σούφρα!!!
Ήταν λίγο τσουχτισμένη γιατί κάποιος έγραψε σε αντίστοιχο σάιτ, όχι εδώ, πως είναι κλειστά. Της είπα πως δεν πιστεύω να το έγραψε αυτό συναγωνιστής αλλά κάποιος ανταγωνιστής και μου είπε πως αυτό υποψιάζεται κι αυτή.
Any way, μου ζήτησε αν μπορούσα να γράψω πως θα είναι ανοιχτά έως και την Παρασκευή που μας έρχεται. Μετά θα έχει περίοδο για λίγες μέρες και με την λήξη, θα επανέλθει.
Οπότε όσοι θέλετε σπεύσατε.
Αυτά από εμένα, έκανα το χρέος μου και σας εύχομαι υγεία, σιδερένια στύση και προσοχή στις βρωμιάρες και υπόπτου υγείας και υγιεινής πόρνες γιατί μια ζωή την έχουμε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.081
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, n.smirni76, nick9x και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2023
Ορθώς,μήπως ήρθε η ώρα να ανοίξει ένα θρεντ για την Μπάρμπαρα και μόνο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1