Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Σάββατο βράδυ με την παρέα καυλωμένοι και οι 3 παίρνουμε ένα ένα τα σπίτια να βρούμε το μουνί που θα μας καυλώσει να μπούμε να εκτονωθουμε. Έχοντας κουραστεί και χωρίς να έχω βρει κάτι καλύτερο αποφασίζω να πάρω τη Σιμόνα.Ψηλη, μελαχρινή με τρομερό πάτο και μεσαίο στήθος. ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΜΟΥΝΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΣΚΑΤΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ. Μου περνάει άρον άρον καποτα τον γλείφει ένα λεπτό Μαξ και πάει να στηθεί στα 4( για να με κάνει να χύσω κατευθείαν).Την κόβω και της λέω καβαλα με. Αρχίζει κουνιέται πάνω στον Αρχιμήδη μου και μετά από 2 λεπτά στήνεται πάλι στα 4 και μου ζητάει να χύσω. Έτσι και έκανα έχυσα στα 4 μέσα της. Μεγάλη καριολα σε βλέπει μόνο σαν πορνοαντιτιμο. Μεγάλη φόλα η πρώτη μετά από καιρό.Μην σας ξεγελάσει η κωλαρα της. Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2023
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mistis2008, giorgiodelafuentes2, The Keeper και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2023
Ναι ρε φίλε η γνωστή σιμόνα... πάει χαμένο το 20αρικο.... επί κόβιντ πήγαινε σε σπίτια για μασάζ....
17 Ιουλίου, 2023
Ετσι ακριβως και γω την πατησα καπου Ιανουαριο φετος με την Σιμονα... οσο σουπερ κωλαρα εχει αλλο τοσο βλημα ειναι και σε κανει να μετανιωνεις που πηγες δωματιο μαζι της....
18 Ιουλίου, 2023
η γνωστή φολο-Σιμόνα που θυμόμαστε και "αγαπήσαμε" όλοι; Ρουμάνα
μελαχρινή με τη μέτρια φάτσα;; Πόσο καιρό είχε να εμφανιστεί αυτή
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3