Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1 / 3
Φιλιππίδου 11β 9/7/2023 3η βάρδια
Βέρα από Ουκρανία
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή , στο κάτω δούλευε ένα πολύ δυνατό βυζοδίδυμο ( Κορίνα και Έμμι ) που θα ήθελα να τις πάρω παρτούζα αλλά ήταν κλεισμένες με δωμάτια συνεχόμενα ,ανέβηκα εδώ όπου πέτυχα τη Βέρα , την είχα πετύχει και πρίν 3 μήνες αλλά δεν την είχα δοκιμάσει .
Είναι ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα , 1,5-2άρι βυζί , έχει και ένα τατουάζ στο καρπό του δεξιού της χεριού , το πρόγραμμα που ανακοινώνεται είναι ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , εδώ ο οίκος είχε ηρεμία σε σχέση με τον κάτω , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα .
Δεν άργησε να έρθει μίας και δεν είχε άλλο δωμάτιο , μιλήσαμε λίγο , σύμφωνα με τα λεγόμενα της είναι 6 μήνες στην Ελλάδα , 29 χρονών από την Ουκρανία .
Συνοπτικά , αρκετά προκαταρκτικά και στα όρθια αλλά και στο κρεβάτι , φιλιά με γλώσσα ανταποκρίθηκε , ερώτηση για προφυλακτικό , σκούπισμα με μωρομάντιλο , η πίπα της αρκετά καλή αλλά μικρής διάρκειας μίας και όταν της ζήτησα να γυρίσει για 69 σταμάτησε και απλά αναστέναζε , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση τη πήρα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού με εμένα όρθιο από πίσω της , δεύτερη στάση με αυτή ανάσκελα όπου εδώ το πήγαμε μέχρι τέλους χωρίς να αλλάξουμε άλλη μίας και βρήκαμε καλό συγχρονισμό και ταυτόχρονα φιλιόμασταν ,το τελείωμα έγινε στα μουνόχειλα της .
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 14 λεπτά χωρίς καμία ενόχληση , ήταν μία πετυχημένη συνέδρια και μάλιστα αν την ξαναπετύχω να δουλεύει θα την τιμήσω πάλι .

Φωκαίας 19 9/7/2023 3η βάρδια
Με τη Λευκορωσίδα Ίνα
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή , μπήκα στον οίκο και γινόταν ο κακός χαμός …υπήρχαν καμιά 20αρια άτομα στο σαλόνι , η Ίνα έδιωξε μια παρέα 5-6 νεαρών όπου φώναζαν και έκαναν χαβαλέ καθώς και μια παρέα 3 Αραβοκάτι …η θηριώδης τσατσα απλά καθόταν από πίσω της και δεν έλεγε κάτι , στη συνέχεια είπε αυτοπαρουσιάστηκε σε μία παρέα από 8 Κορεάτες λέγοντας τους το πρόγραμμα , ένας από αυτούς μετέφραζε τα αγγλικά της Ίνας στα κορεάτικα , δύο αποφάσισαν τελικά να περάσουν αλλά ευτυχώς για εμένα όσο έκαναν τις διαβουλεύσεις τους πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα δωμάτιο .
Η Ίνα είναι μία ξανθοκάστανη μίλφ με παράξενο πρόσωπο μίας και είναι λίγο φουσκωμένα τα ζυγωματικά της και το κάνουν να φαίνεται πολύ στρογγυλό , έχει κανονικό για την ηλικία της σώμα και 1,5 σύν βυζί , σύμφωνα με την ίδια είναι από τη Λευκορωσία 38 ετών , έχει 4 χρόνια στην Ελλάδα , δούλεψε σε 2-3 στούντιο στη Θεσσαλονίκη , σε μπαράκια στη Δράμα και έκανε και ένα πολύ μικρό πέρασμα από ελαιοτριβείο πέριξ της Συγγρού .
Φρεσκαρίστηκα και τη περίμενα , μετά από λίγο ήρθε η Ίνα στο δωμάτιο λίγο αναστατωμένη κυρίως από τη παρέα των νεαρών που έκαναν φασαρία , μιλήσαμε λίγο για να έρθει στα ίσια της και αμέσως επι του έργο…
Συνοπτικά , πάρα πολλά προκαταρκτικά τα οποία περιέχουν φιλιά με γλώσσα που τα επιδίωξε η ίδια (με χάλασε λίγο γιατί μύριζε ποτό) πολλά χάδια και χουφτώματα όπου αφήνετε κυρίως όταν τις τρίβεις το μουνάκι της και δείχνει να το απολαμβάνει , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της χωρίς να κάνει ερώτηση για προφυλακτικό , η πίπα της πολύ καλή ενώ όταν ζήτησα έγλυψε και αρχίδια , τη γύρισα ανάσκελα και έγλυψα το μουνί της , όταν έκανα να σηκώσω το κεφάλι μου με τραβούσε με τα χέρια της , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω , δεν είχε κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή οπότε γρήγορα αλλάξαμε και την έστησα στα τέσσερα , καλό στήσιμο , έφαγε και 3-4 μπάτσες στα κωλομέρια χωρίς διαμαρτυρία , 3η στάση ιεραποστολικό όπου δε με άφησε να πάρω ανάσα από τα γλωσσόφιλα , το τελείωμα ήρθε στο υπερπρόθυμο στοματάκι της όπου ίσως και κατάπιε κάποια(μη το δέσετε σχοινί κορδόνι ) διότι μόλις έφτυσε τα υπόλοιπα στο μωρομάντιλο μου είπε ότι είμαι πολύ γλυκός και χαμογέλασε…δε σηκώθηκε αμέσως από το κρεβάτι , πήρε το χέρι μου και μου είπε να της χαϊδέψω το στήθος και τους ώμους της ενώ με φιλούσε στο λαιμό .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2023
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.118
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, pistolpit, Bonecrusher και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού