Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχω πάρει πολλές φορές την ινα αν και η χθεσινή επίσκεψη δεν ήταν επιτυχημένη η ίνα εντόπισε την δυσαρέσκεια μου και απολογήθηκε ζητώντας μου να περάσω και αύριο.

Η ίνα είναι Ρωσίδα όμορφη milf 37 ετών, ξανθιά αυθεντική Ρωσίδα με γλυκό πρόσωπο και λευκό δέρμα
Το σώμα της είναι αδύνατο αλλά σίγουρα αδουλευτο με μια μικρή χαλάρωση στην κοιλιά και τον ημι επίπεδο κωλο της να την προδίδουν.

Δεν μιλάει καθόλου αγγλικά, καθόλου ελληνικά και είναι πολύ αυστηρή αν παρατηρήσει τηλέφωνα στο σαλόνι με κίνδυνο να την βιντεοσκοπισουν
Άλλες φορές δεν παρουσιάζεται καν μέχρι να μαζέψουν τα κινητά απ το σαλόνι

Υπάρχει περίπτωση να έχει φύγει σκαστη απ' το χωριό της και να κάνει επανάσταση της πουτσας μετά από τόσα χρόνια εσώκλειστη νοικοκυρά.
Αυτό μου βγάζει

Για αυτό και η ιδιαιτερότητα της ίνα είναι πως αν και προσφέρει full πρόγραμμα εκτός από κωλο φαίνεται πολύ εύκολα η απειρία της από άποψη επαγγελματισμού στον χώρο..

Στα ενδότερα η ίνα βγάζει ρομαντισμό, της αρέσουν τα φιλιά και τα χάδια.
Ανοίγει από μόνη της τα πόδια της για γλειφομούνι και τον αρπάζει ακαποτο στο στόμα με πάθος αλλά με εμφανή στοιχεία απειρίας.

Στο σεξ δεν έχει ιδιαίτερη συμμετοχή αλλά δείχνει να το απολαμβάνει,
Δέχεται όλες τις στάσεις χωρίς παράπονο.

Ωραία περίπτωση για κάποιον που ψάχνει κάτι που θυμίζει μια αυθόρμητη συνεύρεση με milfακι που ψάρεψε απ' το σουπερμάρκετ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2023
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Anal popcorn
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.920
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζεth, FAT BASTARD, ThE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2023
Μιλάει και Αγγλικά και Ελληνικά
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1