Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Ξενοδοχεία 128815
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινή συνάντηση το μεσημέρι με μωρό για τα περαιτέρω. Καλός χώρος, πεντακάθαρο το δωμάτιο σε κεντρικό σημείο, 2 λεπτά από σταθμό Μετρό. Το υπαίθρια parking είναι λίγο μικρό, αλλά αν πας σε ώρες μη αιχμής δεν θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα. (20.30 το βράδυ που ξαναπέρασα πηγαίνοντας για κάποια υπόθεσή μου στην περιοχή, το parking του ξενοδοχείου είχε μόνο μία κενή θέση). Η πλαϊνή είσοδος (απέναντι ακριβώς από το parking) διευκολύνει να εισέλθεις απαρατήρητος. Η TV στο δωμάτιο είχε 3 τσοντοκάναλα, αλλά όταν έχεις δίπλα σου πράγμα που σαλεύει, τηλεόραση θα βλέπεις? Το room service διακριτικό και η εξυπηρέτηση στη reception πολύ καλή. Συγκεκριμένα πήγα μόνος για να πάρω το δωμάτιο (μετά ήλθε το μωρό) και όταν πήγα να προπληρώσω, ο receptionist μου είπε ότι αν ήθελα, μπορούσα να καταβάλλω το αντίτιμο μετά το πέρας της συνάντησης. Η τουαλέτα καθαρότατη (με ταινία επάνω ότι έχει απολυμανθεί). Σακκουλάκια με αφρόλουτρο και σαμπουάν αλλά και σαπουνάκια ξενοδοχείου για τους πιό συντηρητικούς. Γενικά έμεινα ευχαριστημένος. Αν και προσωπικά μένω Αθήνα, νομίζω ότι είναι πολύ βολικό και για κάποιον (που έχει πονηρό ραντεβού) και θα έλθει με τον ΟΣΕ από περιοχή εκτός Αθηνών, μιάς και ο Στ.Λαρίσης είναι μόλις 5-6 λεπτά περπάτημα. Ενα ήσυχο μέρος για να κάνεις τη δουλειά σου.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
50
Πόντοι:
166
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού