Νέα

Ζητώ τη γνώμη σας...μετράει!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ΑΝ δεν απαντησεις στις ερωτησεις που σου εκανα συζητηση δεν μπορει να γινει  :grin:

για αυτο και δεν την συνεχισα.

ειναι απλο... αν θες το λουθεις... αν οχι κανενα προβλημα.  :rockon:
σε ολα απαντησα κ στις δικες σου κ στου μητσου.αντιθετα με εσενα που στην μια κ μοναδικη εκανες την παπια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
θα εψαχνα να βρω κ που φταιω γ την βαρεμαρα στην σχεση γ να μην ξανακανω το ιδιο λαθος.

Μιας και σε ενδιαφερει να βρισκεις που φταις... στην συγκεκριμενη περιπτωση το οτι δεν απανταω σε ερωτησεις γινεται επειδη δεν απαντας ουτε και εσυ.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
1.αν τωρα μετα απο 9 χρονια γυρισει κ μου πει χωριζουμε γτ βαρεθηκα θα κλαψω.θα στεναχωρεθω.αλλα θα χαρω που τουλαχιστον δε με κοροιδεψε να πηδαει κανα πουτανακι κ να με εχει σιγουρη στο σπιτι.
θα εψαχνα να βρω κ που φταιω γ την βαρεμαρα στην σχεση γ να μην ξανακανω το ιδιο λαθος.

Πως θα βρεις το λαθος οταν ο αλλος δεν σου δωσαει κατευθυνση να το βρεις
και το χειροτερο δεν σου δινει καν την ευκαιρια να το διορθωσεις ..... γιατι απλα ΒΑΡΕΘΗΚΕ .....


απαντησε τωρα κ συ....εκανες ποτε στην ζωη σου σχεση γ να μπορεις να κρινεις πως λειτουργεις μεσα σε αυτην;

Εχω δει καταστασεις και απλα φανταζομαι τον εαυτο μου πως θα δρουσε μεσα σε αυτες
δεν σημαινει οτι θα ημουν αλανθαστος ουτε οτι θα ειμουν σε ολα οκ
ομως θα προσπαθουσα για το καλυτερο και θα εδινα ευκαιριες και θα εξηγουσα μερικα πραγματα οταν χρειαζοταν αναλαμβανοντας τις οποιες ευθυνες μου αναλογουν στο ακεραιο.....
ΣΧΕΣΗ οχι δεν ετυχε να κανω ποτε....

Δεν ντρεπομαι να το πω πως οχι.... γιατι δεν μου δωθηκε ποτε η ευκαιρια για κατι τετοιο....
Μιας και χτυπας εκει που ειμαι λιγο ευαλωτος γιατι ειναι μεγαλη μου λαχταρα αυτο πραγματι....

Δικαιολογιες θα μπορουσα να αναφερω πολλες περι αυτου οι οποιες ειναι βασιμες αλλα θεωρω οτι δεν εχουν καμια σημασια πλεον και δεν θα το κανω.......
Ειναι η τυχη μου και η καταρα μου αυτη και θα την αποδεχτω.

Οπως βλεπεις δεν κρυβομαι ποτε ουτε και θα κρυφτω ποτε πουθενα για κανεναν λογο.

Ομως ο τροπος που σκεφτομαι μιλαω και νιωθω ειναι περα για περα αληθινος και δεν εχω αναγκη να προσποιηθω κατι που δεν ειμαι
Ισως το λαθος μου ειναι που εβαλα τον αληθινο μου εαυτο εδω στο νετ.....
Αλλα δεν μετανειωνω γιαυτο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
σε ολα απαντησα κ στις δικες σου κ στου μητσου.αντιθετα με εσενα που στην μια κ μοναδικη εκανες την παπια.

Σε καμια δεν απαντησες απο οσο ειδα.
Ουτε αν εχεις κανει εσυ ποτε 10 χρονων σχεση... ή εστω καποια πανω απο 2-3 χρονια

ουτε για το τσιγαρο απαντησες...

εχεις επιτακτικο υφακι... χαλαρωσε το αν θες να κανουμε συζητηση και οχι επιπληξη.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Μιας και σε ενδιαφερει να βρισκεις που φταις... στην συγκεκριμενη περιπτωση το οτι δεν απανταω σε ερωτησεις γινεται επειδη δεν απαντας ουτε και εσυ.
δωσε το γαμημενο ποστ που υποτιθεται οτι δεν απαντησα να δουμε.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σε καμια δεν απαντησες απο οσο ειδα.
Ουτε αν εχεις κανει εσυ ποτε 10 χρονων σχεση... ή εστω καποια πανω απο 2-3 χρονια

ουτε για το τσιγαρο απαντησες...

εχεις επιτακτικο υφακι... χαλαρωσε το αν θες να κανουμε συζητηση και οχι επιπληξη.
εμ βασικα διαβασε λιγο καλυτερα...η απαντηση στο αν εχω κανει σχεση δωθηκε μεσα απο ενα μου ποστ στον δημητρη.εχω σχεση 9 χρονια τωρα.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
μια σχεση δε μετριεται με το χρονο,μονο..ποσο μαλλον οταν μιλαμε γενικα,για 2 ατομα ,που δεν ξερουμε αν και ποσο επικοινωνουσαν..χρονια σας πολλα..
Ακομη και η επικοινωνια θελει ευκαιριες και θεληση  :sunglasses:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Δεν ντρεπομαι να το πω πως οχι.... γιατι δεν μου δωθηκε ποτε η ευκαιρια για κατι τετοιο....
Μιας και χτυπας εκει που ειμαι λιγο ευαλωτος γιατι ειναι μεγαλη μου λαχταρα αυτο πραγματι....
βασικα δεν εχω καμια διαθεση να χτυπησω κατι.απλα μαλακιες εξω απο τον χορο σδε μπορω να ακουω.
και γω φανταζομαι τον εαυτο μου αστροναυτη αλλα δε με πηραν ποτε απο την ΝΑΣΑ να τους συμβουλεψω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Σε καμια δεν απαντησες απο οσο ειδα.
Ουτε αν εχεις κανει εσυ ποτε 10 χρονων σχεση... ή εστω καποια πανω απο 2-3 χρονια

ουτε για το τσιγαρο απαντησες...

εχεις επιτακτικο υφακι... χαλαρωσε το αν θες να κανουμε συζητηση και οχι επιπληξη.
οσο γ το τσιγαρο το θεωρω παντελως ασχετο με την κουβεντα.εκτος αν μου λες οτι ειναι καλο να κραταμε μια σχεση απο συνηθεια εστω κ αν μας βλαπτει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
οσο γ το τσιγαρο το θεωρω παντελως ασχετο με την κουβεντα.εκτος αν μου λες οτι ειναι καλο να κραταμε μια σχεση απο συνηθεια εστω κ αν μας βλαπτει.

Με το τσιγαρο υπαρχει συναισθηματικη και ψυχολογικη εξαρτηση οπως μπορει να υπαρχει
και με εναν συντροφο. Απο αυτη την εννοια
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
βασικα δεν εχω καμια διαθεση να χτυπησω κατι.απλα μαλακιες εξω απο τον χορο σδε μπορω να ακουω.
και γω φανταζομαι τον εαυτο μου αστροναυτη αλλα δε με πηραν ποτε απο την ΝΑΣΑ να τους συμβουλεψω.
Αντιλαμβανεσαι φανταζομαι οτι ολο αυτο που αναφερεις δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με το ολο θεμα....
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Αντιλαμβανεσαι οτι ολο αυτο που αναφερεις δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με το ολο θεμα....
αντιλαμβανεσαι κ παλι οτι σου δειχνω το παραλογο του θεματος.
δλδ οτι ο μορτης παραλληλιζει την εξαρτηση με το τσιγαρο με την εξαρτηση μιας πολυετους σχεσης σου φαινεται πιο λογικο;
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Με το τσιγαρο υπαρχει συναισθηματικη και ψυχολογικη εξαρτηση οπως μπορει να υπαρχει
και με εναν συντροφο. Απο αυτη την εννοια
δεν εχει καμια σχεση.
μηπως τωρα που σου απαντησα εισαι σε θεση να απαντησεις κ να κανουμε εναν νορμαλ διαλογο;
γτ δε θα κατσω ολο το βραδυ εδω καλε μου.
εχω κ να βγω σαν παιδι κ γω. :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
αντιλαμβανεσαι κ παλι οτι σου δειχνω το παραλογο του θεματος.
δλδ οτι ο μορτης παραλληλιζει την εξαρτηση με το τσιγαρο με την εξαρτηση μιας πολυετους σχεσης σου φαινεται πιο λογικο;
Καμια σχεση και παλι .....

Και ο μορτης ειναι λαθος με τον παραλληλισμο αυτο.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
δεν εχει καμια σχεση.
μηπως τωρα που σου απαντησα εισαι σε θεση να απαντησεις κ να κανουμε εναν νορμαλ διαλογο;
γτ δε θα κατσω ολο το βραδυ εδω καλε μου.
εχω κ να βγω σαν παιδι κ γω.
:grin:
Δεν βλεπω να σε κραταει κανενας αλλος εκτος ''ΙΣΩΣ'' απο τον εγωισμο σου που ισως καπου θιγεται
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
δεν εχει καμια σχεση.
μηπως τωρα που σου απαντησα εισαι σε θεση να απαντησεις κ να κανουμε εναν νορμαλ διαλογο;
γτ δε θα κατσω ολο το βραδυ εδω καλε μου.
εχω κ να βγω σαν παιδι κ γω. :grin:

ΓΙατι δεν εχει καμια σχεση μιας και τα 2 προκαλουν συναισθηματικη - ψυχολογικη εξαρτηση??? ως προς αυτο μονο.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
ΓΙατι δεν εχει καμια σχεση μιας και τα 2 προκαλουν συναισθηματικη - ψυχολογικη εξαρτηση??? ως προς αυτο μονο.
νταξει.φανταζομαι δε περιμενεις να απαντησω μιας κ με τους δικους ορους απαντησα σε ολα κ συνεχιζεις...ενω εσυ...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
νταξει.φανταζομαι δε περιμενεις να απαντησω μιας κ με τους δικους ορους απαντησα σε ολα κ συνεχιζεις...ενω εσυ...

Τελοςπαντων. Εσυ δηλαδη θεωρεις πως μια 10 χρονη σχεση μπορει να τελειωσει τοσο ευκολα και ξαφνικα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom