Νέα

Yποψήφια δημοτική σύμβουλος (πρώην one night stand)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
777
Like
1.121
Πόντοι
206
Και δεν είναι προσωπικά δεδομένα.
Τώρα πλέον η κυρία είναι δημόσιο πρόσωπο.
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Aνοίγω θεματάρα Κυριακή! γιατί μόλις είδα κατεβαίνει στις δημοτικές εκλογές! Αυτή την έχω γαμήσει στο ρετιρέ της και έβλεπα όλη την πόλη πιάτο από κάτω.....
Η ιστορία έχει ως εξής. Ήταν 2008. η λεγάμενη ήταν πλούσια γόνος μεγαλοαστικής οικογένειας απο βορεια προάστεια, εγώ ρεμπέλευα στα μπαρ και τα καταγωγια χωρισμένος απο τον δεύτερο γάμο.
η κιουρια είχε τα χάλια της, χοντρούλα αλλά ξεδιάντροπο πρόσωπο όσο της έλειπε σε σώμα το είχε σε προστυχιά...... πολυταξιδεμένη ημιδημοσιογράφος ημι celebrity είχε και έχει μανία με τα σαφάρι τους Ζουλού τους Ινκας το εβερεστ, απορω πως δεν έσκασε απο το υψόμετρο, έχει φάει όλο τον κόσμο. θηλυκός Δούσης. (αν ισχύει η διατύπωση θηλυκός Δούσης).
Πρώτη φορά μπήκα σε διαμέρισμα σουίτα που η λεγαμενη την είχε φτιαγμένη για γαμήσια.
Δεν θα ξεχάσω:
Το συρτάρι γεμάτο δονητές, το ένα φύλλο ντουλάπας είχε όλο bdsm εξαρτήματα μαστιγια απο Αφρική βοιδοπουτσες ινδιανων λουριά από Εσκιμώους για όλα είχε μια ιστορία να μου πει.
Και την θεική κάβα, ο Βασιλόπουλος είχε μικρότερη κάβα από αυτή.
Και κάτι τυριά και αλλαντικά και καρπάτσιο......
Πάμε τώρα στο θέμα σεξ. η καλύτερη πίπα, τέτοια τέχνη τέτοια λεπτότητα τέτοια αντοχή..... ώρες στραγγισματος......

την ειδα έκανε βιντεο στο youtube! αν και 50 plus πλεον η ίδια προστυχόφατσα! καβλιαρικη φωνή, πόσα χιλιομετρα να έχει γραψει, απέθαντη λες και δεν πέρασε μια μέρα, θα την δήλωνα για αντίκα και πιστοποίηση οχημάτων ιστορικού ενδιαφέροντος στην ΦΙΛΠΑ.......
Αφού της την έριξες ρίξε τώρα και μία ψήφο για το κορίτσι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.319
Like
4.502
Πόντοι
1.706
Aνοίγω θεματάρα Κυριακή! γιατί μόλις είδα κατεβαίνει στις δημοτικές εκλογές! Αυτή την έχω γαμήσει στο ρετιρέ της και έβλεπα όλη την πόλη πιάτο από κάτω.....
Η ιστορία έχει ως εξής. Ήταν 2008. η λεγάμενη ήταν πλούσια γόνος μεγαλοαστικής οικογένειας απο βορεια προάστεια, εγώ ρεμπέλευα στα μπαρ και τα καταγωγια χωρισμένος απο τον δεύτερο γάμο.
η κιουρια είχε τα χάλια της, χοντρούλα αλλά ξεδιάντροπο πρόσωπο όσο της έλειπε σε σώμα το είχε σε προστυχιά...... πολυταξιδεμένη ημιδημοσιογράφος ημι celebrity είχε και έχει μανία με τα σαφάρι τους Ζουλού τους Ινκας το εβερεστ, απορω πως δεν έσκασε απο το υψόμετρο, έχει φάει όλο τον κόσμο. θηλυκός Δούσης. (αν ισχύει η διατύπωση θηλυκός Δούσης).
Πρώτη φορά μπήκα σε διαμέρισμα σουίτα που η λεγαμενη την είχε φτιαγμένη για γαμήσια.
Δεν θα ξεχάσω:
Το συρτάρι γεμάτο δονητές, το ένα φύλλο ντουλάπας είχε όλο bdsm εξαρτήματα μαστιγια απο Αφρική βοιδοπουτσες ινδιανων λουριά από Εσκιμώους για όλα είχε μια ιστορία να μου πει.
Και την θεική κάβα, ο Βασιλόπουλος είχε μικρότερη κάβα από αυτή.
Και κάτι τυριά και αλλαντικά και καρπάτσιο......
Πάμε τώρα στο θέμα σεξ. η καλύτερη πίπα, τέτοια τέχνη τέτοια λεπτότητα τέτοια αντοχή..... ώρες στραγγισματος......

την ειδα έκανε βιντεο στο youtube! αν και 50 plus πλεον η ίδια προστυχόφατσα! καβλιαρικη φωνή, πόσα χιλιομετρα να έχει γραψει, απέθαντη λες και δεν πέρασε μια μέρα, θα την δήλωνα για αντίκα και πιστοποίηση οχημάτων ιστορικού ενδιαφέροντος στην ΦΙΛΠΑ.......
Αν έχει πατέρα εικαστικό και παράγει και μπυρα σε νησί, εσύ μας περιγράφεις ταμάμ τη Μάγια τη μέλισσα. Αλλά αυτή ηταν και βουλευτής.
Η οποία, παρεμπιπτόντως, είναι ωραίο τυπακι και εντελώς ακομπλεξάριστη. Βέβαια παίζει ρόλο και ο τρόπος που μεγαλώνει κανείς. Η δική της ζωή εντελώς παλαβή, πλην ομως κοσμοπολίτικη.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Αν έχει πατέρα εικαστικό και παράγει και μπυρα σε νησί, εσύ μας περιγράφεις ταμάμ τη Μάγια τη μέλισσα. Αλλά αυτή ηταν και βουλευτής.
Η οποία, παρεμπιπτόντως, είναι ωραίο τυπακι και εντελώς ακομπλεξάριστη. Βέβαια παίζει ρόλο και ο τρόπος που μεγαλώνει κανείς. Η δική της ζωή εντελώς παλαβή, πλην ομως κοσμοπολίτικη.
δεν εχω σκοπο να αποκαλύψω το ονομα.
περιγραφω προσωπικα βιωματα που έχουν επηρεάσει την ψυχοσυνθεση μου απλα για προβληματισμό και για συζήτηση ως προς την ζωη γενικότερα.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Θα γράψω και λίγο για μια άλλη τελείως ιστορια να μην ανοίξω άλλο θέμα.
Μια διαπιστωση που έχω κάνει για εμένα, και δεν το έχω γράψει ποτέ ότι όσο και να γελάμε και να κάνουμε πλάκα, εγώ τις γυναίκες τις ερωτεύομαι, παθιάζομαι, τα δίνω όλα, πως να το περιγράψω, δεν είναι μόνο το γαμήσι, δεν έχω καταφέρει να διαχωρίσω το γαμήσι απο τον έρωτα, και αυτό με φτιάχνει πολύ με ανανεώνει είναι σαν το καλύτερο ντρόγκι, όταν με απασχολει γυναίκα, ειναι ολα για ολα.
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.319
Like
4.502
Πόντοι
1.706
δεν εχω σκοπο να αποκαλύψω το ονομα.
περιγραφω προσωπικα βιωματα που έχουν επηρεάσει την ψυχοσυνθεση μου απλα για προβληματισμό και για συζήτηση ως προς την ζωη γενικότερα.
Δε χρειάζεται να αποκαλύψεις το όνομα. Ο τρόπος που την περιγράφεις είναι πιο αποκαλυπτικός και από την ανάγνωση του δελτίου ταυτότητάς της. Θα μπορούσες να τη σκιαγραφήσεις με λιγότερες λεπτομέρειες και το νόημα οσων είπες να είναι το ίδιο ακριβώς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.731
Κριτικές
30
Like
19.908
Πόντοι
8.746
Για δημοτικούς συμβούλους με προβλήματα...

Screenshot_20230829_101553_Facebook.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom