Νέα

Yποψήφια δημοτική σύμβουλος (πρώην one night stand)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
ποια εννοει αραγε

1693176907732.jpeg


Όχι αυτή
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
827
Like
2.762
Πόντοι
446
Με τα στοιχεία που έδωσες έχω καταλάβει και πια είναι κι αποκλείεται να κάνω λάθος
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
827
Like
2.762
Πόντοι
446

tsichlas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
25
Like
139
Πόντοι
0
Θα σου πω ειλικρινα τι με σταμάτησε, σκεφτόμουν ότι δεν μπορούσα να την παρουσιάσω πουθενά, στους φίλους μου δεν θα μπορούσαμε να καθίσουμε ούτε 5 λεπτά μαζί, αυτή δεν είχε σκοπό να κατέβει επίπεδο, το χρήμα έρρεε λες και δεν υπήρχε όριο αναλήψεων. Μια μέρα δικιά της για εμενα ήταν εξοδα μήνα. Το 2008 σου λέω έρχεται ένα αυτοκινητο απο κάτω τι στο διάολο είναι αυτό, delicatessen delivery είχαν διπλώσει τα αλαντικά λες και ήταν τριαντάφυλλα τουλιπες έλεγες να το φάω ή να το μεταφυτεύσω σε γλάστρα, η καριόλα ήθελε να με εντυπωσιάσει ύστερα μου έλεγε κάτι για μακου ματσου πιτσου κεηπ ταουν εγώ αγεωογραφητος και ούτε ήθελα να ασχοληθώ με ταξίδια σκεφτόμουν να αλλάξω ζάντες στο αυτοκίνητο, να βάλω άλλη εξάτμιση......
Φίλε το μόνο για το οποίο σε παραδέχομαι είναι ότι τώρα 15 χρόνια μετά είσαι ανατριχιαστικά ειλικρινής με τον εαυτό σου. Κατά τα άλλα, sorry αλλά τα έκανες όλα λάθος. Και την τύπισσα πραγματικά την παραδέχομαι! Ήταν 100@ ακομπλεξάριστη κι έκανε πραγματικά αυτό που την ευχαριστούσε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
717
Κριτικές
15
Like
2.745
Πόντοι
4.115
...κιμπαρισσα η τυπισα και αλανι! Ειχε οτι ηθελε και τα ζουσε, απολαμβανε τα παντα και εβγαζε τα γουστα της! Μαγκα μου επρεπε να μεινεις λιγο μαζι της, να κανεις 2-3 ταξιδαρες, απο αυτες που σπανια σου δινεται η δυνατοτητα να κανεις, να περασεις ζορικα και μετα ας τραβουσατε ο καθενας τον δρομο του.
Παντως μαγκια της:hi:

Ο άνθρωπος σου λέει ενιωθε σκουπιδι τον εγωισμο του οταν πληρωνε στα εστιατορια..φαντασου να του πληρωνε εισιτηρια που κανουν 2-3 χιλιαρικα πηγαινε-ελα και ξενοδοχεια για αλλα τοσα.

Ακομα και ζιγκολιλίκι να κανει κάποιος το κανει για να κερδισει πραγματα που γουσταρει. Ο τύπος εδώ λεει οτι δεν τον ενδιέφεραν ταξίδια και τέτοια ήταν σε άλλη φάση με άλλες καύλες. Να γαμησει την αυτοεκτίμηση του για πραγματα που δεν γουσταρει δεν λεει.

Μπράβο στον τύπο πάντως για την αυτογνωσία και την ειλικρίνεια. Και τα δυο σπανίζουν στις μέρες μας.

Η τύπισσα μερακλού και ωραία ακομπλεξάριστη γκόμενα ακούγεται. Μπράβο της.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Aνοίγω θεματάρα Κυριακή! γιατί μόλις είδα κατεβαίνει στις δημοτικές εκλογές! Αυτή την έχω γαμήσει στο ρετιρέ της και έβλεπα όλη την πόλη πιάτο από κάτω.....
Η ιστορία έχει ως εξής. Ήταν 2008. η λεγάμενη ήταν πλούσια γόνος μεγαλοαστικής οικογένειας απο βορεια προάστεια, εγώ ρεμπέλευα στα μπαρ και τα καταγωγια χωρισμένος απο τον δεύτερο γάμο.
η κιουρια είχε τα χάλια της, χοντρούλα αλλά ξεδιάντροπο πρόσωπο όσο της έλειπε σε σώμα το είχε σε προστυχιά...... πολυταξιδεμένη ημιδημοσιογράφος ημι celebrity είχε και έχει μανία με τα σαφάρι τους Ζουλού τους Ινκας το εβερεστ, απορω πως δεν έσκασε απο το υψόμετρο, έχει φάει όλο τον κόσμο. θηλυκός Δούσης. (αν ισχύει η διατύπωση θηλυκός Δούσης).
Πρώτη φορά μπήκα σε διαμέρισμα σουίτα που η λεγαμενη την είχε φτιαγμένη για γαμήσια.
Δεν θα ξεχάσω:
Το συρτάρι γεμάτο δονητές, το ένα φύλλο ντουλάπας είχε όλο bdsm εξαρτήματα μαστιγια απο Αφρική βοιδοπουτσες ινδιανων λουριά από Εσκιμώους για όλα είχε μια ιστορία να μου πει.
Και την θεική κάβα, ο Βασιλόπουλος είχε μικρότερη κάβα από αυτή.
Και κάτι τυριά και αλλαντικά και καρπάτσιο......
Πάμε τώρα στο θέμα σεξ. η καλύτερη πίπα, τέτοια τέχνη τέτοια λεπτότητα τέτοια αντοχή..... ώρες στραγγισματος......

την ειδα έκανε βιντεο στο youtube! αν και 50 plus πλεον η ίδια προστυχόφατσα! καβλιαρικη φωνή, πόσα χιλιομετρα να έχει γραψει, απέθαντη λες και δεν πέρασε μια μέρα, θα την δήλωνα για αντίκα και πιστοποίηση οχημάτων ιστορικού ενδιαφέροντος στην ΦΙΛΠΑ.......
εν ολιγοις γάμησες κάποτε στο τέξας μια χοντρή με λεφτα...τωρα οσον αφορα το δημοτικος συμβουλος ....ε οκ κλαιν και η κουτση μαρια κατεβαινει δημοτικος συμβουλος....λοιπόν?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
478
Like
933
Πόντοι
81
Aνοίγω θεματάρα Κυριακή! γιατί μόλις είδα κατεβαίνει στις δημοτικές εκλογές! Αυτή την έχω γαμήσει στο ρετιρέ της και έβλεπα όλη την πόλη πιάτο από κάτω.....
Η ιστορία έχει ως εξής. Ήταν 2008. η λεγάμενη ήταν πλούσια γόνος μεγαλοαστικής οικογένειας απο βορεια προάστεια, εγώ ρεμπέλευα στα μπαρ και τα καταγωγια χωρισμένος απο τον δεύτερο γάμο.
η κιουρια είχε τα χάλια της, χοντρούλα αλλά ξεδιάντροπο πρόσωπο όσο της έλειπε σε σώμα το είχε σε προστυχιά...... πολυταξιδεμένη ημιδημοσιογράφος ημι celebrity είχε και έχει μανία με τα σαφάρι τους Ζουλού τους Ινκας το εβερεστ, απορω πως δεν έσκασε απο το υψόμετρο, έχει φάει όλο τον κόσμο. θηλυκός Δούσης. (αν ισχύει η διατύπωση θηλυκός Δούσης).
Πρώτη φορά μπήκα σε διαμέρισμα σουίτα που η λεγαμενη την είχε φτιαγμένη για γαμήσια.
Δεν θα ξεχάσω:
Το συρτάρι γεμάτο δονητές, το ένα φύλλο ντουλάπας είχε όλο bdsm εξαρτήματα μαστιγια απο Αφρική βοιδοπουτσες ινδιανων λουριά από Εσκιμώους για όλα είχε μια ιστορία να μου πει.
Και την θεική κάβα, ο Βασιλόπουλος είχε μικρότερη κάβα από αυτή.
Και κάτι τυριά και αλλαντικά και καρπάτσιο......
Πάμε τώρα στο θέμα σεξ. η καλύτερη πίπα, τέτοια τέχνη τέτοια λεπτότητα τέτοια αντοχή..... ώρες στραγγισματος......

την ειδα έκανε βιντεο στο youtube! αν και 50 plus πλεον η ίδια προστυχόφατσα! καβλιαρικη φωνή, πόσα χιλιομετρα να έχει γραψει, απέθαντη λες και δεν πέρασε μια μέρα, θα την δήλωνα για αντίκα και πιστοποίηση οχημάτων ιστορικού ενδιαφέροντος στην ΦΙΛΠΑ.......
πετρο εσυ?
06.jpg
 

XONTROS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
183
Like
3.651
Πόντοι
441
Τελικά που θα βάλουμε το σταυρό ρε τυπε?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Αυτή με έμαθε έντεχνα εγώ άκουγα 80's και electronica και ημισκούμπρια.

Να μου αφιερώσω και ένα έντεχνο να θυμηθώ τον παλιό μου έρωτα, ανατριχιαστικό το ακούω και σπαραζει η καρδιά μου καθως θυμάμαι το range rover της ενώ εγω είχα το ford focus και αισθανομουν μέχρι τότε βασιλιάς :
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Ποιος ξέρει τώρα που να είναι το focus μου, θυμάμαι όταν το είχα πάει για πούλημα σε έναν στον Ασπρόπυργο μου είχε φύγει ένα δάκρυ, αισθανομουν σαν σε κηδεία, σαν να προδιδα ένα παλιό φίλο με τις αδυναμίες του επειδή είχε μόνο 120 άλογα.....
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.347
Like
5.223
Πόντοι
1.406
Ποιος ξέρει τώρα που να είναι το focus μου, θυμάμαι όταν το είχα πάει για πούλημα σε έναν στον Ασπρόπυργο μου είχε φύγει ένα δάκρυ, αισθανομουν σαν σε κηδεία, σαν να προδιδα ένα παλιό φίλο με τις αδυναμίες του επειδή είχε μόνο 120 άλογα.....
Ετσι θα το ειχες κανει αν δεν την παρατουσες ρε μαλακα κ εσυ...

d25da94d49c3a9bb150d6abe0ae37412.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.473
Κριτικές
62
Like
41.208
Πόντοι
8.530
Σιγά ρε μάστορα η μισή Ελλάδα είναι υποψήφιες τώρα, εδώ στη Χαλκίδα έχω δυο πρώην στον ίδιο συνδυασμό με την μια ήμουν 7 μήνες κ με την άλλη 5 χρόνια!
Άρα σε πιο μικρό δήμο θα κατεβαίνει όχι συνδυασμός αλλά ερωτική ατζέντα...:tooth:
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
1
Like
4.700
Πόντοι
456
Την μακροχρόνια σίγουρα ποιο πολλές αναμνήσεις
Θα σε βάλει και να στον δήμο υπάλληλο προς χάριν της παλιάς γνωριμίας χεχε
Φίλε στην Ελλαδα δεν ισχύουν αυτα!
Μια φορα μονο πρωθυπουργος Τσιπρας βόλεψε την συζηγο του χωρις να χει καν τα απαραιτητα προσόντα και ο λαος τον τιμώρησε στέλνοντας τον σπιτι του.

Δεν τα σηκώνει το κλιμα στην Ελλαδα αυτα τα βολέματα απ την πισω πορτα :rockon:
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Έχετε νιώσει ποτέ ένα αρχέγονο τρόμο ότι έρχεται ο θάνατος ότι κινδυνευετε θανάσιμα, ανατριχίλα στην σπονδυλική στήλη; Σαν να είσαι στην ζούγκλα και απο πισω σου είναι ένα λιοντάρι και το νιώθεις ότι σε κοιτάζει; ότι δίπλα σου υπάρχει μια κόμπρα; ότι η νταλίκα έρχεται καταπάνω σας και περναει ολόκληρη η ζωή σας σε μισό δευτερόλεπτο μπροστά στα μάτια σας η μαμά ο μπαμπάς σε αποχαιρετάνε και ο παππούς και η γιαγιά σε καλωσορίζουν;

Εκεί που έχεζα αμέριμνος και απολάμβανα το πρωινό χέσιμο στο υπερπολυτελεστατο μπάνιο της, ακούω ένα απειλητικό γρυλισμα σαν συριγμα σαν να ήρθε ο χάρος. κανω αργά το κεφάλι μου αριστερά και βλέπω να με κοιτάζει μια χοντρή καλοθρεμένη γάτα 45 κιλων και να με απειλει καθως ειχα μπει στον ζωτικό της χώρο.......
 
Τελευταία τροποποίηση:

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
946
Like
3.026
Πόντοι
446
τυπε δεν ειναι αργα για σενα, μπορεις να μου την γνωρισεις εμενα που ειμαι νεος και ωραιος, και εχω φετιχ να γαμαω μπαζα, και θα σου δινω το 20% απο αυτα που θα της τρωω...θα εχεις παθητικό εισόδημα δλδ
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.090
Like
4.007
Πόντοι
456
Με όλο το σεβασμό, υποψήφια δημ σύμβουλος κατεβαίνει... Εντάξει
Ξέρω τυχαίους που είχαν μπει υποψήφιοι στις βουλευτικές :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom