Νέα

Yποψήφια δημοτική σύμβουλος (πρώην one night stand)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Aνοίγω θεματάρα Κυριακή! γιατί μόλις είδα κατεβαίνει στις δημοτικές εκλογές! Αυτή την έχω γαμήσει στο ρετιρέ της και έβλεπα όλη την πόλη πιάτο από κάτω.....
Η ιστορία έχει ως εξής. Ήταν 2008. η λεγάμενη ήταν πλούσια γόνος μεγαλοαστικής οικογένειας απο βορεια προάστεια, εγώ ρεμπέλευα στα μπαρ και τα καταγωγια χωρισμένος απο τον δεύτερο γάμο.
η κιουρια είχε τα χάλια της, χοντρούλα αλλά ξεδιάντροπο πρόσωπο όσο της έλειπε σε σώμα το είχε σε προστυχιά...... πολυταξιδεμένη ημιδημοσιογράφος ημι celebrity είχε και έχει μανία με τα σαφάρι τους Ζουλού τους Ινκας το εβερεστ, απορω πως δεν έσκασε απο το υψόμετρο, έχει φάει όλο τον κόσμο. θηλυκός Δούσης. (αν ισχύει η διατύπωση θηλυκός Δούσης).
Πρώτη φορά μπήκα σε διαμέρισμα σουίτα που η λεγαμενη την είχε φτιαγμένη για γαμήσια.
Δεν θα ξεχάσω:
Το συρτάρι γεμάτο δονητές, το ένα φύλλο ντουλάπας είχε όλο bdsm εξαρτήματα μαστιγια απο Αφρική βοιδοπουτσες ινδιανων λουριά από Εσκιμώους για όλα είχε μια ιστορία να μου πει.
Και την θεική κάβα, ο Βασιλόπουλος είχε μικρότερη κάβα από αυτή.
Και κάτι τυριά και αλλαντικά και καρπάτσιο......
Πάμε τώρα στο θέμα σεξ. η καλύτερη πίπα, τέτοια τέχνη τέτοια λεπτότητα τέτοια αντοχή..... ώρες στραγγισματος......

την ειδα έκανε βιντεο στο youtube! αν και 50 plus πλεον η ίδια προστυχόφατσα! καβλιαρικη φωνή, πόσα χιλιομετρα να έχει γραψει, απέθαντη λες και δεν πέρασε μια μέρα, θα την δήλωνα για αντίκα και πιστοποίηση οχημάτων ιστορικού ενδιαφέροντος στην ΦΙΛΠΑ.......
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Αυτή θα την παντρευόμουν που λέτε, γιατί τότε είχα κατασταλάξει στο ότι είμαι προικοθήρας (είχα κάτι υποψίες πιο πριν αλλα το αποδέχτηκα τελικά).
Πως χάλασε η κατάσταση;
Μη γελάσετε με πήγαινε σε ότι πιο ακριβό υπήρχε, αυτή πλήρωνε λεω ρε πούστη μου δεν αντέχεται αυτό 3 κατοσταρικα λογαριασμός κάθε φορά. Μου πλήγωνε τον εγωισμό αισθανόμουν σκουπίδι.....
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
790
Κριτικές
15
Like
3.551
Πόντοι
1.436
Αυτή θα την παντρευόμουν που λέτε, γιατί τότε είχα κατασταλάξει στο ότι είμαι προικοθήρας (είχα κάτι υποψίες πιο πριν αλλα το αποδέχτηκα τελικά).
Πως χάλασε η κατάσταση;
Μη γελάσετε με πήγαινε σε ότι πιο ακριβό υπήρχε, αυτή πλήρωνε λεω ρε πούστη μου δεν αντέχεται αυτό 3 κατοσταρικα λογαριασμός κάθε φορά. Μου πλήγωνε τον εγωισμό αισθανόμουν σκουπίδι.....
Φίλε αν σοβαρολογείς και δεν τρολάρεις πρέπει να την πήδαγες πολύ ωραία για να ανταποδίδει έτσι.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Φίλε αν σοβαρολογείς και δεν τρολάρεις πρέπει να την πήδαγες πολύ ωραία για να ανταποδίδει έτσι.
Θα σου πω ειλικρινα τι με σταμάτησε, σκεφτόμουν ότι δεν μπορούσα να την παρουσιάσω πουθενά, στους φίλους μου δεν θα μπορούσαμε να καθίσουμε ούτε 5 λεπτά μαζί, αυτή δεν είχε σκοπό να κατέβει επίπεδο, το χρήμα έρρεε λες και δεν υπήρχε όριο αναλήψεων. Μια μέρα δικιά της για εμενα ήταν εξοδα μήνα. Το 2008 σου λέω έρχεται ένα αυτοκινητο απο κάτω τι στο διάολο είναι αυτό, delicatessen delivery είχαν διπλώσει τα αλαντικά λες και ήταν τριαντάφυλλα τουλιπες έλεγες να το φάω ή να το μεταφυτεύσω σε γλάστρα, η καριόλα ήθελε να με εντυπωσιάσει ύστερα μου έλεγε κάτι για μακου ματσου πιτσου κεηπ ταουν εγώ αγεωογραφητος και ούτε ήθελα να ασχοληθώ με ταξίδια σκεφτόμουν να αλλάξω ζάντες στο αυτοκίνητο, να βάλω άλλη εξάτμιση......
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.189
Like
16.049
Πόντοι
3.556
:wanker::wanker::wanker:

Mtv Awards Snake GIF by MTV Movie & TV Awards
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.183
Like
18.640
Πόντοι
3.656
Αυτή θα την παντρευόμουν που λέτε, γιατί τότε είχα κατασταλάξει στο ότι είμαι προικοθήρας (είχα κάτι υποψίες πιο πριν αλλα το αποδέχτηκα τελικά).
Πως χάλασε η κατάσταση;
Μη γελάσετε με πήγαινε σε ότι πιο ακριβό υπήρχε, αυτή πλήρωνε λεω ρε πούστη μου δεν αντέχεται αυτό 3 κατοσταρικα λογαριασμός κάθε φορά. Μου πλήγωνε τον εγωισμό αισθανόμουν σκουπίδι.....
Τετοια γραφετε και ανοιξε νημα ο αλλος τυπος για ενα καφεδακι που δεν πληρωσε η κιουρια:coffee::confused::confused::confused:
 

axastos181

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2018
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
Ποια ειναι θα μας πεις;;;;
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Κλασική ελλεινιδα δηλαδή, με λεφτα αλλά χαμηλού επιπεδου
Όχι ρε φίλε δεν ήταν χαμηλου επιπέδου αυτή. Πανεπιστήμια ταξίδια γάτες μαστίγια.
Στην προκειμένη περίπτωση εγώ ήμουν χαμηλού επιπέδου σε εισοδήματα και μόρφωση και τρόπους.
Άψογη ήταν.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.081
Like
68.549
Πόντοι
12.756
Θα σου πω ειλικρινα τι με σταμάτησε, σκεφτόμουν ότι δεν μπορούσα να την παρουσιάσω πουθενά, στους φίλους μου δεν θα μπορούσαμε να καθίσουμε ούτε 5 λεπτά μαζί, αυτή δεν είχε σκοπό να κατέβει επίπεδο, το χρήμα έρρεε λες και δεν υπήρχε όριο αναλήψεων. Μια μέρα δικιά της για εμενα ήταν εξοδα μήνα. Το 2008 σου λέω έρχεται ένα αυτοκινητο απο κάτω τι στο διάολο είναι αυτό, delicatessen delivery είχαν διπλώσει τα αλαντικά λες και ήταν τριαντάφυλλα τουλιπες έλεγες να το φάω ή να το μεταφυτεύσω σε γλάστρα, η καριόλα ήθελε να με εντυπωσιάσει ύστερα μου έλεγε κάτι για μακου ματσου πιτσου κεηπ ταουν εγώ αγεωογραφητος και ούτε ήθελα να ασχοληθώ με ταξίδια σκεφτόμουν να αλλάξω ζάντες στο αυτοκίνητο, να βάλω άλλη εξάτμιση......
τελικά αλλαξες ζάντες ;
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.835
Πόντοι
6.186
Σιγά ρε μάστορα η μισή Ελλάδα είναι υποψήφιες τώρα, εδώ στη Χαλκίδα έχω δυο πρώην στον ίδιο συνδυασμό με την μια ήμουν 7 μήνες κ με την άλλη 5 χρόνια!
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.448
Κριτικές
28
Like
19.341
Πόντοι
5.896
Θα σου πω ειλικρινα τι με σταμάτησε, σκεφτόμουν ότι δεν μπορούσα να την παρουσιάσω πουθενά, στους φίλους μου δεν θα μπορούσαμε να καθίσουμε ούτε 5 λεπτά μαζί, αυτή δεν είχε σκοπό να κατέβει επίπεδο, το χρήμα έρρεε λες και δεν υπήρχε όριο αναλήψεων. Μια μέρα δικιά της για εμενα ήταν εξοδα μήνα. Το 2008 σου λέω έρχεται ένα αυτοκινητο απο κάτω τι στο διάολο είναι αυτό, delicatessen delivery είχαν διπλώσει τα αλαντικά λες και ήταν τριαντάφυλλα τουλιπες έλεγες να το φάω ή να το μεταφυτεύσω σε γλάστρα, η καριόλα ήθελε να με εντυπωσιάσει ύστερα μου έλεγε κάτι για μακου ματσου πιτσου κεηπ ταουν εγώ αγεωογραφητος και ούτε ήθελα να ασχοληθώ με ταξίδια σκεφτόμουν να αλλάξω ζάντες στο αυτοκίνητο, να βάλω άλλη εξάτμιση......
...κιμπαρισσα η τυπισα και αλανι! Ειχε οτι ηθελε και τα ζουσε, απολαμβανε τα παντα και εβγαζε τα γουστα της! Μαγκα μου επρεπε να μεινεις λιγο μαζι της, να κανεις 2-3 ταξιδαρες, απο αυτες που σπανια σου δινεται η δυνατοτητα να κανεις, να περασεις ζορικα και μετα ας τραβουσατε ο καθενας τον δρομο του.
Παντως μαγκια της:hi:
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
595
Like
489
Πόντοι
26
Αυτή θα την παντρευόμουν που λέτε, γιατί τότε είχα κατασταλάξει στο ότι είμαι προικοθήρας


Μήπως όταν ήπιες το ποτό σου άρχισες να ζαλίζεσαι και σε πήγε στο ρετιρέ να συνέλθεις; Ξύπνησες την άλλη μέρα με μελανιές στα γόνατα χωρίς να θυμάσαι τι είχε γίνει; Μπορεί να μην έκατσε γάμος όπως το σκεφτόσουν, όμως η προεκλογική περίοδος δεν πρέπει να μείνει ανεκμετάλλευτη.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
56
Like
19.157
Πόντοι
13.636
Aνοίγω θεματάρα Κυριακή! γιατί μόλις είδα κατεβαίνει στις δημοτικές εκλογές! Αυτή την έχω γαμήσει στο ρετιρέ της και έβλεπα όλη την πόλη πιάτο από κάτω.....
Η ιστορία έχει ως εξής. Ήταν 2008. η λεγάμενη ήταν πλούσια γόνος μεγαλοαστικής οικογένειας απο βορεια προάστεια, εγώ ρεμπέλευα στα μπαρ και τα καταγωγια χωρισμένος απο τον δεύτερο γάμο.
η κιουρια είχε τα χάλια της, χοντρούλα αλλά ξεδιάντροπο πρόσωπο όσο της έλειπε σε σώμα το είχε σε προστυχιά...... πολυταξιδεμένη ημιδημοσιογράφος ημι celebrity είχε και έχει μανία με τα σαφάρι τους Ζουλού τους Ινκας το εβερεστ, απορω πως δεν έσκασε απο το υψόμετρο, έχει φάει όλο τον κόσμο. θηλυκός Δούσης. (αν ισχύει η διατύπωση θηλυκός Δούσης).
Πρώτη φορά μπήκα σε διαμέρισμα σουίτα που η λεγαμενη την είχε φτιαγμένη για γαμήσια.
Δεν θα ξεχάσω:
Το συρτάρι γεμάτο δονητές, το ένα φύλλο ντουλάπας είχε όλο bdsm εξαρτήματα μαστιγια απο Αφρική βοιδοπουτσες ινδιανων λουριά από Εσκιμώους για όλα είχε μια ιστορία να μου πει.
Και την θεική κάβα, ο Βασιλόπουλος είχε μικρότερη κάβα από αυτή.
Και κάτι τυριά και αλλαντικά και καρπάτσιο......
Πάμε τώρα στο θέμα σεξ. η καλύτερη πίπα, τέτοια τέχνη τέτοια λεπτότητα τέτοια αντοχή..... ώρες στραγγισματος......

την ειδα έκανε βιντεο στο youtube! αν και 50 plus πλεον η ίδια προστυχόφατσα! καβλιαρικη φωνή, πόσα χιλιομετρα να έχει γραψει, απέθαντη λες και δεν πέρασε μια μέρα, θα την δήλωνα για αντίκα και πιστοποίηση οχημάτων ιστορικού ενδιαφέροντος στην ΦΙΛΠΑ.......
Με ποιον βάζει ρε τύπε να την ψηφίσουμε
Γαμήσουμε
:zfuck:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom