Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Yπέρβαση", Βικτωρίας 11 (πρώην Ανδρου 13-Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kebaaap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ψές πήρα το πιπίνι την ευη που λές φιλαράκι παρέα μαζί με την Σοφία
...............................................................................
Μπήκα στο δομάτιο με το μεγάλο στρόμα και ζήτησα μέσα στην 1,5 ώρα ανάμεσα στο μασάζ , 1 μπιστολιά πριν και μια μπιστολιά μετά.
...............................................................................
Ηταν στενό και ζεστό φρέσκο και λαχταριστό. 1,5 ώρα 80  € .

Δύο θεραπεύτριες, δύο πιστολιές, 1,5 ώρα με 80 ευραίους?? :think: :think: :think:

Αν δεν μας δουλεύεις, μάλλον μας περιεργάζεσαι...... :hmm:
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ας μας απαντήσει ο ίδιος...εγγραφή πριν 6 μέρες, 5 posts και όλα για το ίδιο θεραπευτήριο...

δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι καλο το Ευακι παιδια...δοκιμασα πριν μερες και ειναι πολυ χαλια..οι αλλες οκ...αλλα το Ευακι? παιζει να γραφει και η ιδια..τι να πω...
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
φίλε agiana

Πενία τέχνας κατεργάζεται.

Θεόκριτος, 3ος π.Χ. αιών, Αρχαίος Έλληνας ποιητής

Για αυτό εξηγώ σε ποστ μου στο Executive Spa ότι θεωρώ μεγάλο λάθος όλα τα μαγαζιά να παίρνουν π.χ 60 ή 40 ή 80 €.

Οπώς και σε όλες τις δουλειές που υπάρχουν απαιτήσεις αλλά και συμφωνίες.

Δεν μου αρέσει πάντως που κάποιοι όταν μιλάμε για το αυτονόητο πια την μείωση σε όλα τα επίπεδα εκέι θέτουν ζητήματα ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ προσωπικό αφού από την μείωση ΚΕΔΡΣΟΣ θα έχουν
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι καλο το Ευακι παιδια...δοκιμασα πριν μερες και ειναι πολυ χαλια..οι αλλες οκ...αλλα το Ευακι? παιζει να γραφει και η ιδια..τι να πω...
εχω αναρτησει κριτικη πριν απο 1-2 μηνες....απλα κομοδινο.... :badair: :badair:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.660
Πόντοι
45.465
ας μας απαντήσει ο ίδιος...εγγραφή πριν 6 μέρες, 5 posts και όλα για το ίδιο θεραπευτήριο...
σιγά μην σου απαντήσει........
για να του λες μετά 6 πόστ και ολα για εδώ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

EASTmasage

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δύο θεραπεύτριες, δύο πιστολιές, 1,5 ώρα με 80 ευραίους?? :think: :think: :think:

Αν δεν μας δουλεύεις, μάλλον μας περιεργάζεσαι...... :hmm:

 Φιλαράκι έγιναν έτσι όπως τα λέω και μάλιστα και με το παραπάνω. Αλλά που να πω οτι καθυστερούσα να τελειόσω την δεύτερη φορά και οι δύο κοπέλες το πάλεψαν μέσα στο δωμάτιο γεμάτα 1,5 ώρα αν όχι και λίγο παραπάνο. Θα με φάνε ζοντανό εδώ μέσα. Να πω αλήθια ο επόμενος περίμενε φουριόζος μετά από μένα να περάσει και κείνος με την ευη. Μεταξί μας η ευη θέλει στοργή και προδέρμ αλλά αν δεν την βάλεις εσύ ο ίδιος μέσα στο πεχνίδι θα κάθετε κομπλαρισμένη σε μιαν άκρη και θα κυτάει τους άλλους δύο να τα κάνουν όλα. Κρίβονται μάγκα μου και δεν τα λένε. Επηδή όμως φιλαράκι με καλοσόρισες τσίφτικα και όμορφα, γιαυτό και γω σου απαντάω πως τα πέρασα, και δεν το πάιζω αγαπούλης αλλά τα λέω όλα.

Ενοήτε οτι έχω πάει και στα μαγαζιά της κυρας ζάνας , golden κλπ. που περνάς καλά αλλά στο λέω φιλαράκι το παίζουνε ντίβες και δεν κατεβάζουνε τις τιμές.  Εγώ δεν έχω πια τα φράγκα για τα μεγαλοπιασμένα σπά, αλλά θα μήνω από δώ και πια στο μεταξουργίο και στα φτηνά μαγαζία. Γαυτό και δεν έτιχε να γράψω για άλλο μαγαζί γιατί δεν πρόκιτε να πάω σε άλλο αν δεν το μπορεί η τσέπη μου. Υπάρχουν διαβάζο και τα φτηνότερα μαγαζιά στη 3ης Σεπτεμβρίου που δεν μου αρέσουν τα μιλφάδια εκεί. Αν μου προκήψη κάτι καλό σίγουρα θα το φανερόσο εδώ , για να τους την σπάσω στους κριφούληδες-αγαπούληδες. Δεν χριάζετε ιδιέτερη επιστίμη για το γιατί έχω "...5 posts και όλα για το ίδιο θεραπευτήριο... " απλά δεν έτιχε να πάω σε κάπιο άλλο μαγαζί τη βδομάδα που πέρασε. Άσε δε, που θα ξαναπάω ξανά στο Βικτωρίας 11 γιατί μου υποσχέθηκε να με αναλάβη θεραπία η ίδια η κυρά Έλενα την επόμενη φορά γιατί έχω ένα παλιό χτύπημα με μηχανή στον όμο που θέλει μόνη της να με "παλέψη" για να γιάνη κάτι πονάκια και θα τα γράψο όλα εδώ να τα μάθουν οι άλλοι μαγκίτες.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
Γεια χαρά σε όλους.

Είμαι νέος στο site και εδώ και αρκετό καιρό ενώ βλέπω τις κριτικές στην αρχική σελίδα δεν έτηχε να κάνω κλίκ και στα forum του bourdela.com. Επηδή είδα τις ενημερόσεις από τους μαγκήτες τα παλιότερα μέλη, είπα και γω να γράψω κάτι για πρόσφατη επίσκεψη μου στο  Βικτωρίας 11.  Μετά από δύο αποτηχημένες πρσσπάθειες να επισκευτώ το Ανδρου 13-Κυψέλη, επηδή μετακομίζανε στο νέο διαμέρισμα, τελικά πήρα στο τηλ. που μου είχε δόσει η ιδιοκτητρια για να κάνω σεφτέ στο νεό, όπου με υποδέχτηκε πολύ εγκάρδια , μου ζήτησε και συγνώμη που δεν με δέχτηκε να περάσω στο  Ανδρου 13 και μου είπε οτι ακόμα έχει λίγες κοπέλες διότι είναι αρχή ακόμα και οτι προσεχώς θα έπθουν περισότερες αρκεί να έχω υπομονή και μου πρότινε την Σοφία. Εχω δεί περιγραφή της εδώ στο thread μελαχρινή με τροφαντό γεμάτο φυσικό στήθος, ΕλληνοΣέρβα ευχάριστη με ευγενικό χαρακήρα.  Πραγματικά είχε δίκιο και το μασάζ ήταν καλό και χορταστικό.  Μου έκανε σχολαστικά μασάζ παντού και έφυγε όλη μου η κούραση για  50 ολόκληρα λεπτά και μετά στο αισθησιακό μέρος ήταν πολύ  gfe  με χαδάκια, χαλαρά και τρυφερά μέχρι να το ευχαριστιθούμε και οι δύο αρκετά. Δεν είμαι πολύ της άγριας φάσης γιαυτό μου άρεσε πολύ. Iδιέτερα όταν ανέβηκε από πάνω και κουνιότανε σαν το  girl next door . Συνολο μιαμισι ώρα και το κόστας 70 €. Στο τέλος μου είπε όταν ξαναπάω θα με μασαζάρει η ίδια διότι είχα ένα τράβηγμα στο χέρι από απότομο σήκομα βάρους και με πόναγε και θα μου κάνει θεραπία με ζεστό λάδι , άμμο και άλλα που δεν θυμάμε. Δεν έχω πολύ εμπιρία όπως άλλα μέλη εδώ διότι ήμουν μόνιμος πελάτης στα 3ης Σεπτεμβρίου και Σολομού και είχα βολεφτεί εκεί και δεν άλαζα εύκολα,  αλλά  ένας κολητός μου είπε να δοκιμάσω κάτι νέο και είχε δίκιο.  Ελπίζω να μην σας κούρασα για πρότη φορά και όταν θα ξαναπάω θα έχω report για οτι το καινούριο.
το σοφακι φιλοτιμο ειναι αλλα αλβανακι επισης απο εμφανιση δε λεει
απορω και μου την σπαει οταν κρυβονται και λενε σερβες ιταλιδες και μαλακιες
τα κανουν χειροτερα...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
το σοφακι φιλοτιμο ειναι αλλα αλβανακι επισης απο εμφανιση δε λεει
απορω και μου την σπαει οταν κρυβονται και λενε σερβες ιταλιδες και μαλακιες
τα κανουν χειροτερα...
ελληνοσερβα λεει !!!!!!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
νταξει μορε καλο κοριτσι ειναι.
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.Περασα το πρωι απο κει και η χαμογελαστη ελενα μου παρουσιασε 2 κοριτσια,θυμαμαι μονο το ονομα της δευτερης σοφια και μου ειπε το προγραμμα μιαμιση ωρα 80 ευρω δινοντας εμφαση στο πολυ καλο μασαζ.Δεν περασα γιατι οι κοπελες μου φανηκαν μετριες.μου ειπε οτι την αλλη βδομαδα θα εχει μεγαλυτερη ποικιλια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.660
Πόντοι
45.465
πάντα έτσι λέει...μία φορά που είχα πάει στο μαγαζί στην Ανδρου ,την είχα ρωτήσει αν έχει άλλες κοπέλες
μου απαντάει ναι
να της δω της λέω..
είναι σε εξωτερικές δουλειές μου λέει , αλλά απο εβδομάδα θα φέρω κι άλλες...
έτσι είναι η κα Ελένη....
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω αποψη γιατι πρωτη φορα πηγα.Ουτε στην ανδρου ειχα παει,οποτε τι να πω?Παντως ειπε για μιαμιση ωρα 80 ευρω
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
δεν εχω αποψη γιατι πρωτη φορα πηγα.Ουτε στην ανδρου ειχα παει,οποτε τι να πω?Παντως ειπε για μιαμιση ωρα 80 ευρω
νομιζω οτι ειναι το καλυτερο,σε χρονο,μαγαζι απο ολα,και σαυτη την τιμη....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.660
Πόντοι
45.465
συμφωνώ απόλυτα...απλά το έμψυχο υλικό χρίζει βελτίωσης....
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
θα το τμησουμε την αλλη βδομαδα να δουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom