Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Yπέρβαση", Βικτωρίας 11 (πρώην Ανδρου 13-Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kebaaap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
ρε παιδες η μαρια,που εχει γινει και πολυ συζητηση γιαυτην,το στηθος της ειναι φυσικο?....λεω να κανω μια βολτα,αλλα αν ειναι πλαστικα.... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
εγω για φυσικα παντως τα ειδα-επιασα,οπως θες πεςτο.. :grin:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
εγω που το δα και το επιασα για γεματο 2αρακι μου φαινεται
θελουμε βυζζαρες λεμεεεεεεεε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.118
Πόντοι
45.465
Σε όλες τις κριτικές  αλλά και εδώ είναι η ίδια λαδοκόρη που φέρνει εις περας όλο το έργο!!! Και επειδή έχω σκοπό να πάω αύριο (για ντούο μάλιστα) που θα είμαι Αθήνα δεν έχω όρεξη άλλες να διαλέξω και να μου σκάσουν άλλες στο 2ο μέρος!!!!!!  Αν ισχύει κάτι τέτοιο, προτιμό την σιγουριά της Αννούλας που έτσι και αλλιώς θέλω να της κάνω ένα 2ο crash test.... Οπότε για κάντε μία comfirmation τι ισχύει ρε παίδες..... Και αν ισχύει ότι έρχεται άλλη, την έχει διαλέξει ο ενδιαφερόμενος ή σου στέλνουν ότι ναναι?
επειδή μάλλον μπερδευτήκατε.....
αυτή που θές να μπριζολίασεις μπριζολίαζεις.....
απλά το μαγαζί έχει σύστημα απο παλιά σε περίπτωση που θές και κανονικό μασαζ, να στο κάνει κάποια που γνωρίζει και μετά αγωνίζεσαι με την κοπέλα που έχεις επιλέξει.... 
 

EASTmasage

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2012
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Με κόβω να καταλήγω Ιουλιανού.... Πάντως θα την κάνω και την καταδρομική μου απο εκεί να δω τι παίζει....

Η Ιουλιανού λέει φιλαράκι.  Πάντως προψές πήρα τηλ την κ. Ελενα για να μου φροντίση τον όμο και την πλάτη η ίδια,  μου λέει οτι δεν μπορεί το μεσιμέρι να πάο το βράδι. Αργησα λίγο είχαν κλήσει και οι κοπέλες δεν ήταν εκεί. Χαλαρά μιλήσαμε για λίγο πως χτήπησα από πέσημο με μηχανή και με πήγε στο δομάτιο με το μασαζοκρέβατο και πήγε να κληδώση έξο. Αφού ετημάστηκα ήρθε σε λίγο μέσα , άναψε κεράκια και έφερε ζεσταμένο λάδι. Ηταν καλή αίσθηση και με χαλάρωσε για αρχή. Μετά ασχολήθηκε πολή όρα με τις πατούσες μου (~ 30'). Οπως μου είπε έκανε ρέικι και σιάτσου μετά στο σώμα μου .  Τρελένομε για αυτά τα ανατολίτικα (με τσάκρα και τέτια) και ασχολίθηκε πολή όρα με αυτά. Ομως μετά τις 9:30 το βράδι αρχισαν περίεργοι να τηλεφονούν για να έρθουν στο μαγαζί , αλλος μετά χτυπούσε στην εξόπορτα για να περάση μέσα, και γενικά κάθε μισή όρα σταματάγαμε για να πάη να δεί ποιός είναι που χτηπάη. Την άκουγα κάθε φορά να εξηγή πως το μαγαζί έκλησε αλλά εκήνοι να επιμένουν να έρθουν. Λίγο σπαστικό να μας διακόπτουν και ξανά μανά από την αρχή. Στο τέλος ξαναζέστανε λάδι που κρηοσε με τα πηγενέλα και ασχολήθηκε πολύ με την πλάτη και τον όμο μου. Μυοσκελετική πιεσοθεραπία όπως μου είπε. Σιγά σιγά άρχισε να τραβάη μακριά το ζόρι που με ενοχλούσε και στο τέλος χαλάρωσα. Τόσο πολή μάλιστα, που όταν πήγα να κατέβω από το κρεβάτι δεν γινόταν να στηρίξο τα γόνατα μου και δισκολεβόμουν να περάσο το ποδάρι στην παντόφλα. Μέκανε αληφή ,  που δήναμη να ζητήσω να μου κάνη αισθησικό πρόγραμα μετά. Δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Εφιγα μεσάνιχτα πια.  Συνολικά ο καθαρός χρόνος χωρίς τα διαλήματα ήταν 2 όρες. Το κόστος το κουβεντιάζη ξεχοριστά με τον κάθε πελάτη και δεν είνε το ίδιο,  ανάλογα με τη προπάθεια που κάνη να φτιάξη το πρόβλημα  .  Μου έιπε οτι τις επόμενες μέρες θα νιόθω όλο και καλίτερα .  Σήμερα αλάφρινε πολύ το μάκγωμα της προηγούμενης βδομάδας και θα ξαναπάο όταν κάνει πιο μετά ολόκληρη ημέρα θεραπίας. Οταν θα έχο ρεπό θα κάτσο μια μέρα για να συνέλθω τελείως. Και πολί μου είνε. Δεν εχό λεφτά για Σ45 και χρισές μακακίες.
Αυτά και γεια χαρά σε όλους τους μαγκίτες
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.859
Πόντοι
6.745
ντεν εκο αφτοκινιτο καρντια μου :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Ομως μετά τις 9:30 το βράδι αρχισαν περίεργοι να τηλεφονούν για να έρθουν στο μαγαζί , αλλος μετά χτυπούσε στην εξόπορτα για να περάση μέσα, και γενικά κάθε μισή όρα σταματάγαμε για να πάη να δεί ποιός είναι που χτηπάη. Την άκουγα κάθε φορά να εξηγή πως το μαγαζί έκλησε αλλά εκήνοι να επιμένουν να έρθουν. Λίγο σπαστικό να μας διακόπτουν και ξανά μανά από την αρχή.

Έπρεπε να βάλει στο αθόρυβο το τηλέφωνο και να μην ανοίξει σε κανέναν την πόρτα αφού είχε συνεδρία τόσο αργά! Εδώ έκανε μέγα σφάλμα.

Άκου να θέλει ο άλλος να πάρει πρόγραμμα τέτοια ώρα.

.....τόση καύλα ρε παιδάκι μου??? :think:
 

muffin11

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
αυριο λεω να κανω μια βολτα στην ελενα να δω τι γινεται
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Σύντροφοι όπως είπα το έκανα και πήγα (που να μην πήγαινα) στο λαδάδικο. Το μόνο καλό είναι ότι πλέον μπορώ να έχω μέτρο σύγκρισης για το τι σημαίνει χειρότερη και αποτυχημένη συνεδρία.. Καθόλου επαγγελματισμός, ξεπετάδικο, απαράδεκτη συμπεριφορά και ότι άλλο αρνητικό σας έρχεται στον νου.. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ. ΜΑΥΡΟ....

Αν θέλετε λεπτομέρειες διαβάστε την κριτική μου..

 
OP
OP
K

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Εδω παιζει μπαλιτσα νεαρο μαυρακι
p5.gif
(σοκολατακι για τους φαν :grin:)
Σφιχτοκορμο γαζελακι με μικρο βυζακι και τουρλωτο κωλί

Επιδοσεις αγνωστες  :rolleyes:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
143
Πόντοι
16
αρε ελενα ακομα και μαυρακια φερνεις.....φερε κανα κινεζακι τουλαχιστον!!!!
 

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
guys...
pls το τηλ της ΕΛΕΝΑΣ αν μπορείτε σε μνμ γιατι μου το είχε δώσει σε καρτούλα και το έχω χάσει
 
OP
OP
K

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

Συνημμένα

  • B11.jpg
    B11.jpg
    32,8 KB · Εμφανίσεις: 67

astrapi12

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφοι όπως είπα το έκανα και πήγα (που να μην πήγαινα) στο λαδάδικο. Το μόνο καλό είναι ότι πλέον μπορώ να έχω μέτρο σύγκρισης για το τι σημαίνει χειρότερη και αποτυχημένη συνεδρία.. Καθόλου επαγγελματισμός, ξεπετάδικο, απαράδεκτη συμπεριφορά και ότι άλλο αρνητικό σας έρχεται στον νου.. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ. ΜΑΥΡΟ....

Αν θέλετε λεπτομέρειες διαβάστε την κριτική μου..

φιλε συμφωνω  μαζι σου ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ πηγα  η ελενα μου πασαρε την μαθητρια της οπως μου ειπε για να περασω ομορφα και να ξεχασω  το ονομα μου να δω αστερακια ετσι μου ειπε τελικα  οχι αστερακια δεν ειδα αλλα τρεις ημερες εκλεγα τα γιουρια μου λογο οικονομικων δυσκολιων εκεινες τις ημερες
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Τι κάνει αυτή η ψυχή ρε παιδιά; Υπάρχει ακόμα το μαγαζί σε λειτουργία; Έχει τίποτα αξιόλογο ή ακόμα με τη τρέλλα της το παλεύει;
Ξέρει κάποιος;
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασα απο το ίδρυμα της μαντάμ Έλενας τις προάλλες  :rockon: μάγκες το μαγαζί είναι εντελώς παρακμιακό με 2 γυναίκες που αν τις πεις μπάζα θα τις κολακέψεις  :think: η μαντάμ Έλενα καλό θα ήταν να αγοράσει λουκέτα για το ίδρυμα της.
Μου είπε ενα σωρό ψέμματα , είχε ξεχάσει ότι μου είχε πει ακριβώς τα ίδια πριν ένα χρόνο στο προηγούμενο μαγαζί της. :jerking: :jerking:
Κανένας επαγγελματισμός καμμία υπευθυνότητα - μόνο κοροϊδία κ τίποτε άλλο από την μαντάμ.

ΜΑΥΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ απο μένα στην ΕΛΕΝΑ  :birdman:
 

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά έχετε κάποιο νέο απο το μαγαζί?

πριν κανα 2 μήνες το είχα επισκεφτεί αλλά εκτοτε το τηλέφωνο της ελενας δεν λειτουργεί...
ξέρετε κάτι?

ευχαριστώ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom