Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Yπέρβαση", Βικτωρίας 11 (πρώην Ανδρου 13-Κυψέλη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kebaaap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τελικά το ανοίγω εγώ το θρεντ, δε γαμ...  :grin: :grin:

Νεο μαγαζί στην Κυψέλη,Ανδρου 13 στον 3ο όροφο.....έχει ανοίξει εδω και 1 μήνα περίπου,περίεργο το ότι δεν έχει γράψει κανείς τίποτα,παρ' όλο που απο δουλειά πάνε καλά....προφανώς οι πελάτες δεν είναι μέλη του site...
Σερίφισσα Η Ελενα απο Γ' Σεπτεμβρίου 89 νομίζω....ο χώρος επιεικώς μέτριος.Υπάρχουν 2 δωμάτια χωρίς μασαζοκρέββατο,με ενα μεγάλο στρώμα στο πάτωμα.Εχει 3-4 κοπέλλες αρκετά καλές.....
Εγώ έκανα με την Ευη,Ελληνίδα,γύρω στα 25,ωραίο καθημερινό κοριτσάκι,πολύ ευγενικό.Μέτριο ύψος,καλό σώμα,αδύνατη,μελαχροινή,μικρό στήθος.Το μασαζ πολύ καλό,τα υπόλοιπα ικανοποιητικά.Ο χρόνος της συνεδρίας ξεπέρασε την 1 ωρα,το κόστος 70 ευρώ.

Ο admin παρακαλείται να το προσθέσει στο χάρτη των λαδομάγαζων...(ΚΥΨΕΛΗ)

Οι λοιποι ας προσθέτουν(-με) εμπειρίες εδώ :sunglasses:

Εγώ δεν έχω πάει (ακόμα  :grin: :grin:) Οσωνούπω... :zfuck:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.733
Πόντοι
34.267
και για περαιτέρω πληροφορίες

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Δεν είσαστε άνθρωποι να κρατήσετε κάτι μυστικό .....Ολα στη φόρα!!!
Εγω είπα και ελάλησα και αμρτίαν ουκ εχω.....ας πάει και κανένας άλλος να μας πει εντυπώσεις....

Τα πιπινάκια έχουν δοκιμαστεί και απο εξέχοντα συναγωνιστή,ο οποίος αρέσκεται σε αγουρη και τρυφερή σάρκα,που βεβαίως συνοδευεται απο απειρία....Μιλάμε για "αερόπιπα" πρώτης γραμμής....τέλος πάντων,υπάρχει εδαφος για βελτίωση....για το υπόλοιπο ροστερ δεν εχω ιδίαν αποψιν,τώρα που ανοίχθηκε το thread ασφαλώς θα υπάρξουν περισσότερες γνώμες.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Δεν είσαστε άνθρωποι να κρατήσετε κάτι μυστικό .....Ολα στη φόρα!!!
Εγω είπα και ελάλησα και αμρτίαν ουκ εχω.....ας πάει και κανένας άλλος να μας πει εντυπώσεις....

Τα πιπινάκια έχουν δοκιμαστεί και απο εξέχοντα συναγωνιστή,ο οποίος αρέσκεται σε αγουρη και τρυφερή σάρκα,που βεβαίως συνοδευεται απο απειρία....Μιλάμε για "αερόπιπα" πρώτης γραμμής....τέλος πάντων,υπάρχει εδαφος για βελτίωση....για το υπόλοιπο ροστερ δεν εχω ιδίαν αποψιν,τώρα που ανοίχθηκε το thread ασφαλώς θα υπάρξουν περισσότερες γνώμες.
....το περιβόητο στρώμα ...σε αυτό δεν είναι;;;; :2funny:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.733
Πόντοι
34.267
Το ρόστερ όντως θέλει ενίσχυση και ποικιλία.
Και που ξέρουμε, ίσως το όλα στη φόρα λειτουργήσει ευεργετικά για τους πελάτες. Η πληροφόρηση προστατεύει!!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
Το ρόστερ όντως θέλει ενίσχυση και ποικιλία.
Και που ξέρουμε, ίσως το όλα στη φόρα λειτουργήσει ευεργετικά για τους πελάτες. Η πληροφόρηση προστατεύει!!!!

πριν 2 βδομαδες το ροστερ είχε 5 κοπελες. καποιες καλες σχετικα. Αυτη που δοκιμασα μια ξανθουλα ηταν καλή
πριν μια βδομαδα που περασα βρηκα την Ελενα να φορα κατι πιτζαμες, με το μαλλι λες και ειχε τσακωθει με γατια και κοκόρια, και μόνο μια κοπελα στο μαγαζι. οι υπολοιπες φύγανε? ειχαν ρεπό ? δεν ξερω.
γενικά ειδα μια αναστάτωση και μια παρακμή. Το στρώμα ειναι παντα εκει μαζι με ενα αεροθερμο τσεπης...
Η Ελενα είπε οτι θα ερθουν συντομα καινουργιες κοπέλες...ειδομεν..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
ουτε αυτο εμεινε κρυφο.....
για βγαλτε στην φορα και για ποση ΩΡΑ ειναι τα 80 ευρω.......................
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
στο αλλο δεν απαντησες ομως............. ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
εγω παντως για μια ωρα πληρωσα 60 γιουρια. Σιγα το κρυφό στον κατάλογο το έχουμε 10 ημερες και υπάρχει και αγγελια στην εφημεριδα
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Δεν είναι κρυφό, όπως είπε και ο Zero και στην εφημερίδα αλλά και στο internet υπάρχει αγγελία, εδώ :


Υπάρχουν υποσχέσεις ότι θα εμπλουτισθεί το ρόστερ, αλλά μην ξεχνάμε ότι είναι ακόμα γιορτές, οπότε ας δούμε και μετά τις γιορτές αν θα υπάρξει ανανέωση.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
Δεν είναι κρυφό, όπως είπε και ο Zero και στην εφημερίδα αλλά και στο internet υπάρχει αγγελία, εδώ :


Υπάρχουν υποσχέσεις ότι θα εμπλουτισθεί το ρόστερ, αλλά μην ξεχνάμε ότι είναι ακόμα γιορτές, οπότε ας δούμε και μετά τις γιορτές αν θα υπάρξει ανανέωση.
το ξερω οτι δεν ειναι κρυφο.....
εσυ το μαγαζι παντως το ξερεις καλυτερα  ;) ;) ;) καλο βραδυ παω βολτα
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.213
Πόντοι
3.910
Το κουδούνι τι γράφει?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
185
Like
11.733
Πόντοι
34.267
βρηκα την Ελενα να φορα κατι πιτζαμες, με το μαλλι λες και ειχε τσακωθει με γατια και κοκόρια........Το στρώμα ειναι παντα εκει μαζι με ενα αεροθερμο τσεπης...
Η Ελενα είπε οτι θα ερθουν συντομα καινουργιες κοπέλες...ειδομεν..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom