Νέα

Ξέρουμε κάτι για την Inna Helga

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mynick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
την Μικαέλα/Λόλα την μελαχρινη!
 

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0

Την εχω δει απο κοντα και έχουμε μιλήσει αρκετές φορές..Είναι πιο όμορφη απο τις φώτο και πραγματικά ήρεμη και φιλική..Αλλα είπαμε, θα την χαλασει η άλλη.Επισης μαζί τους αράζει και η Βέρα και πως αλλιως την λενε τώρα...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
2
Like
5.543
Πόντοι
2.356

Την εχω δει απο κοντα και έχουμε μιλήσει αρκετές φορές..Είναι πιο όμορφη απο τις φώτο και πραγματικά ήρεμη και φιλική..Αλλα είπαμε, θα την χαλασει η άλλη.Επισης μαζί τους αράζει και η Βέρα και πως αλλιως την λενε τώρα...

Βέρα ή Σοφία με ένα πεζό πράσινο θα λες.
 

ulver

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Χωρις πεζό αλλά πεζή,πάντα!Μια ξανθιά λέω ,αυτη :
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281
την πηρα την ιννα πριν απο λιγο φοβερο κωλι :kissass:, μπουταρες βυζαρες :tits2:, πολυ μαυρισμενη ο πουτσος της εγινε πετρα οταν την γαμαγα δυνατα :fuck1:(της αρεσει το δυνατο γαμησι αποτι καταλαβα) γενικα καυλα εμφανιση οχι αυτα που λενε καπιοι για μπυροκοιλι κλπ μετα κοιταει την καποτα κ μου λεει 1 λιτρο χυσι εχυσες χαχα. με χαλασανε 1-2 πραγματακια οπιοσ θελει του λεω σε πμ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
την πηρα την ιννα πριν απο λιγο φοβερο κωλι :kissass:, μπουταρες βυζαρες :tits2:, πολυ μαυρισμενη ο πουτσος της εγινε πετρα οταν την γαμαγα δυνατα :fuck1:(της αρεσει το δυνατο γαμησι αποτι καταλαβα) γενικα καυλα εμφανιση οχι αυτα που λενε καπιοι για μπυροκοιλι κλπ μετα κοιταει την καποτα κ μου λεει 1 λιτρο χυσι εχυσες χαχα. με χαλασανε 1-2 πραγματακια οπιοσ θελει του λεω σε πμ
ειναι αρκετα παλια η ινα τη να πεις για αυτην ...παντος και γω πλεων που ηταν μια απο τισ καψουρες μου δυσκολα ξανα παω
 

guccimane

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
281

ειναι αρκετα παλια η ινα τη να πεις για αυτην ...παντος και γω πλεων που ηταν μια απο τισ καψουρες μου δυσκολα ξανα παω
[/quote]

ο λογος? στειλε πμ αν δεν θες δημοσια
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.758
Πόντοι
736
Χτές βράδυ κατά τις 00΄30 στο πόστο της  στην Λ.Καβάλας να τραβάει selfie στο αμάξι της η Ίνα .Μάλλον θα βάλει νέα αγγελία με ανανεωμένες φωτό.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
τρελο γαμησι ...Απ τ λίγα ..Για πολύ ανομαλους .....
 

Blackthule

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή είναι που γράφει ότι οι στρέιτ έχουν έκπτωση;
 

brycen23

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
Εχει πάει κανεις τελευταία με την Ινα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom