Νέα

wod of ware ps4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 248
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ρε παιδιά έχετε παίξει αυτό το παιχνίδι ? αυτήν την καριόλα την τελευταία βαλκιρια μπορέσατε να την σκοτώσετε ? Sigrun λέγετε με λεβελ 10 και δεν μπορώ μού έχει σπάσει τα νεύρα .
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
566
Κριτικές
6
Like
1.372
Πόντοι
486
ρε παιδιά έχετε παίξει αυτό το παιχνίδι ? αυτήν την καριόλα την τελευταία βαλκιρια μπορέσατε να την σκοτώσετε ? Sigrun λέγετε με λεβελ 10 και δεν μπορώ μού έχει σπάσει τα νεύρα .
Αρχικά το παιχνίδι λέγεται God Of War. Θέλει να έχεις τακτική για να την σκοτώσεις. Αν δεν μπορείς με τίποτα τότε κατέβασε την δυσκολία την δυσκολία για να το περάσεις
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
αδερφέ το έχω στο πιο χαμηλό επίπεδο την έχω σκοτώσει μια φορά με λεβελ 8 μου έφαγε 14 ημέρες τώρα με 10 και δεν μπορώ .ιδικά όταν σού πετάει κάτι μαύρο όπου και να είσαι στην πίστα σε πετιχενει η καριόλα . και στα καλά καθούμενα εκεί που κοπανάς ,σηκώνετε η βρομιάρα και με πατάει στον λεμο . εχω δει δεκαδες βιντεο ,αυτη το κανουν τοσο ευκολο αλλα δεν ειναι ασε που πιστευω οτι ειναι μερικα μονταζ .και ολα τα βασιλεια τα εχω ξεσκισει με το 100% εκτος απο αυτο που ειναι Sigrun,δεν μπορω να καταλαβω τι στο καλο κανω λαθος .
 

Matches Malone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
566
Κριτικές
6
Like
1.372
Πόντοι
486
αδερφέ το έχω στο πιο χαμηλό επίπεδο την έχω σκοτώσει μια φορά με λεβελ 8 μου έφαγε 14 ημέρες τώρα με 10 και δεν μπορώ .ιδικά όταν σού πετάει κάτι μαύρο όπου και να είσαι στην πίστα σε πετιχενει η καριόλα . και στα καλά καθούμενα εκεί που κοπανάς ,σηκώνετε η βρομιάρα και με πατάει στον λεμο . εχω δει δεκαδες βιντεο ,αυτη το κανουν τοσο ευκολο αλλα δεν ειναι ασε που πιστευω οτι ειναι μερικα μονταζ .και ολα τα βασιλεια τα εχω ξεσκισει με το 100% εκτος απο αυτο που ειναι Sigrun,δεν μπορω να καταλαβω τι στο καλο κανω λαθος .
Πρέπει να έχεις μια τακτική όταν παίζεις σε boss fight. Δες tutorial βίντεο στο YouTube και συνδύασε το με το δικό σου παιχνίδι
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
aythhhhh.jpg
αυτός την σκότωσε σε 13" οκ άντε και το έκανε πως στο καλό τα ανέβασε όλα στο τέρμα ? δύναμη ρουνικη τύχη κλπ? όταν την σκότωσες θυμασε λεβελ και επαναφορτισει κλπ πόσα είχες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom