Νέα

White jasmine

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos374
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Panos374

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
12
Like
16
Πόντοι
0
Έχει επισκεφθεί κανείς ή έχει εικόνα τι φάση είναι τό white jasmine και αν παίζει κάτι?
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
Δεν το έχω επισκεφθεί, λογικά είναι στα Δεν.

Οι τιμές άλλωστε που έχει το επιβεβαιώνουν.

40΄ € 18 κ 50΄ € 22.

Ένας κανόνας που πρέπει να γνωρίζετε, είναι πως αν δεν έχει θεραπεύτριες στην ιστοσελίδα, τότε κατά 95% είναι στα Δεν.

Η μαγκιά όμως στα "γεράκια" είναι να πάρουν φραπέ εκεί που οι άλλοι τρώνε πόρτα.

Έχω πάρει φραπέ με καλαμάκι στη Β. Γεωργίου στο Παγκράτι και στην Πλάτωνος στην Καλλιθέα προ 20ετίας..

Γι αυτό λατρεύω τις υπηρεσίες μασάζ κ όχι τα επιτηδευμένα μασατζίδικα ή τα studio.

Γιατί σε αυτά τα ιδρύματα όλα εξαρτώνται από τις δικές μας ικανότητες, προκειμένου να απολαύσουμε εξατομικευμένες υπηρεσίες.:rockon:
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
838
Πόντοι
86
Δεν το έχω επισκεφθεί, λογικά είναι στα Δεν.

Οι τιμές άλλωστε που έχει το επιβεβαιώνουν.

40΄ € 18 κ 50΄ € 22.

Ένας κανόνας που πρέπει να γνωρίζετε, είναι πως αν δεν έχει θεραπεύτριες στην ιστοσελίδα, τότε κατά 95% είναι στα Δεν.

Η μαγκιά όμως στα "γεράκια" είναι να πάρουν φραπέ εκεί που οι άλλοι τρώνε πόρτα.

Έχω πάρει φραπέ με καλαμάκι στη Β. Γεωργίου στο Παγκράτι και στην Πλάτωνος στην Καλλιθέα προ 20ετίας..

Γι αυτό λατρεύω τις υπηρεσίες μασάζ κ όχι τα επιτηδευμένα μασατζίδικα ή τα studio.

Γιατί σε αυτά τα ιδρύματα όλα εξαρτώνται από τις δικές μας ικανότητες, προκειμένου να απολαύσουμε εξατομικευμένες υπηρεσίες.:rockon:


αυτή στην Βασ. Γεωργίου έκανε φανταστικό μασάζ , κρίμα που χάθηκε.
 

kritwn99

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
321
Κριτικές
12
Like
1.053
Πόντοι
1.585
αυτή στην Βασ. Γεωργίου έκανε φανταστικό μασάζ , κρίμα που χάθηκε.

Πράγματι ήταν εξαιρετική..

Πολύ καλή στο μασάζ, πολύ αυστηρή και ανένδοτη για κάτι περισσότερο..

Πήγα κάμποσες φορές, τις τελευταίες με κέρασε ακά καλαμάκι, ενώ μου επέτρεψε να τη ρουφήξω πάνω και να τη χαϊδέψω κάτω..

Το νερό είχε μπει στο αυλάκι, όλα έδειχναν πως σε 1-2 επισκέψεις θα έτρωγα μπριζόλα γάλακτος..

Χάθηκε όμως... δεν κατάφερα να την εντοπίσω πουθενά ..:(
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
968
Like
838
Πόντοι
86
Πράγματι ήταν εξαιρετική..

Πολύ καλή στο μασάζ, πολύ αυστηρή και ανένδοτη για κάτι περισσότερο..

Πήγα κάμποσες φορές, τις τελευταίες με κέρασε ακά καλαμάκι, ενώ μου επέτρεψε να τη ρουφήξω πάνω και να τη χαϊδέψω κάτω..

Το νερό είχε μπει στο αυλάκι, όλα έδειχναν πως σε 1-2 επισκέψεις θα έτρωγα μπριζόλα γάλακτος..

Χάθηκε όμως... δεν κατάφερα να την εντοπίσω πουθενά ..:(
ήταν παράξενο , με τόσο καλό μασαζ και τόσο ανταγωνιστική τιμή, που δεν στέριωσε . μένω με την εντύπωση ότι έφυγε στο εξωτερικό , κάτι τέτοιο θυμάμαι να υπονοούσε ..
 
OP
OP
P

Panos374

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
12
Like
16
Πόντοι
0
Δεν ξέρω ποια ηταν παλια αλλά πήγα πρόσφατα και εχει μια καινούργια από ότι είπαν, μια κοντούλα με βυζάρες, μάλλον δεν... αλλά θα το προσπαθήσω!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom