Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 825K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
  Επίσης οι Ρωσιδες είναι με κατι τυπους εντελώς χάλια. Τελειως αρκούδια και μπασμενοι να κυκλοφορούν θεομουνα.Ελεγα για τους Πολωνούς ότι κυκλοφορανε γκομενες πολλα κυβικά πάνω από τους ίδιους αλλά με τους Ρώσους ξεπερνάει κάθε όριο.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Καλύτερα να μιλάμε για Πολωνία που είναι και το θέμα.Για εμένα η Πολωνία είναι η κορυφαία χώρα της ΕΕ σε ο,τι αφορά ποιότητα και ευκολία μουνιου είναι πάνω από Τσεχία Ουγγαρία.Η Τσεχία έχει χαλάσει αρκετά τα τελευταία 10 χρόνια θεωρώ οτι πριν ήταν καλύτερη από Πολωνία.
Ομως χωρίς έτοιμα κονέ από ίντερνετ ο νότιος καβαλάρης χρειάζεται τουλάχιστον 7 μέρες για να γαμησει στην Πολωνία και αυτό είναι πολύ χειρότερο από Ουκρανία που γαμας στη χειρότερη  περίπτωση σε 3 μέρες.(συνήθως έχω έτοιμα κονέ και ο πρώτος πουτσος πεφτει σε δυο ώρες αφότου πατώ το πόδι  μου στην Ουκρανία).
Δεν έχω πάει βέβαια Ρουμανία,Μολδαβία για να συγκρίνω αλλά αμφιβάλλω  αν η Ρουμανία είναι καλύτερη από Πολωνία και η Μολδαβία καλύτερη από Ουκρανία.
Επίσης η Λευκορωσία είναι κατά τη γνώμη μου καλύτερη από την Πολωνία με το μειονέκτημα οτι οι γκομενες στο δρόμο δεν είναι προσεγγισιμες ενώ στην Πολωνία  είναι.Στη Λευκορωσία έχεις όμως μεγάλο push στα clubs που στην Πολωνία δεν έχεις αν και η ποιότητα του μουνιου στα κλαμπ είναι καλύτερη στην Πολωνία.
Γειά σου φίλε Κμαν! Κάνω το πρώτο μου πόστ στο σάιτ εκτός του θρέντ της Ουκρανίας για να σου πώ πόσο δίκιο έχεις!!!
Αυτά έγραφα το χειμώνα απο Κατοβίτσε---->
Οι Πολωνέζες παίζουν κατενατσιο!Φούλ άμυνα!Οι Πολωνοί δεν είναι πλέον φουκαράδες και τα Μουνιά τους έχουν ως πρώτη επιλογή!Χτες μας ψιλογκαυλάντισαν κάτι Πολωνέζες σαν μοντέλα!Όταν το κατάλαβαν κάτι κυριλάτοι Πολωνοί,μας κάναν επίθεση "φιλίας"!Μας λέγανε ότι έχουν φίλους ποδοσφαιριστές (Σναουσνερ)στην Ελλάδα και ότι έχουν έρθει Ρόδο!Ήταν Εκνευριστικο να συμβαίνει μόνο όταν έπαιζε παιχνίδι με γκομενάκια!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Έχει πολύ μουνι Πολωνία αλλά οι Πολωνοι παρεμβαίνουν χοντρά. Παλιά σε άφηναν αλλά τώρα οταν βλέπουν οτι μπορεί να φας μπουκαρουν με δύναμη . Ακόμα και σε σπονσορε φάσεις μπορεί να μπουκαρουν.
 

chrysa82

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.277
Like
0
Πόντοι
16
Αφου ειναι ετσι απο που εχω τοσες γνωσεις?Σχεδον οτι και να με ρωτισεις το ξερω?Γιατι εχω ασχολιθει σχεδον με ολα.Εσυ τι ξερεις? εγω μιλησα με αποδιξεις ΤΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟΣΟ!Εσυ απο το μυαλο σου εβγαλες οτι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΑ και το εγραψες :jerking:Για μενα οποιος εχει ερθει εδω εχει επιβεβαιωσει αυτα που λεω εγω οτι ειναι ετσι οπως τα λεω.Για σενα τι λενε οι γνωστοι στη Χερσονησο?ΟΤΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 40 ΕΤΩΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ.Ειναι ψεματα κ'αυτο?Κοντευεις να γινεις 50 χρονων και συντηρεις κεραιες κινητης τηλεφωνιας και σε στελνουνε οπου θελουνε!Αν αυτο ειναι επυτηχια εγω τι να πω?
έλεος ρε Δημητράκη συνέχεια τα ίδια και τα ίδια για το τι λένε στη Χερσόνησο ...!!!!!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Επίσης έχω την αίσθηση οτι οι πιο καυλιαρες και έτοιμες για όλα Τσεχες βρίσκονται στη ζώνη Usti nad Labem Liberec  στη βόρεια Τσεχία. Είμαι σίγουρος οτι οι πιο πολλές τσόντες εκεί γυρίζονται. Στα βορειοδυτικά η κατάσταση από γοητευτική οι γκομενες οπως στην ανατολική Γερμανία με περιττά κιλά τατου και piercings.  Πολύ συχνά τα κοντά μαλλιά, τα πολύχρωμα μαλλιά,  τα σκριλεξ μαλλιά γενικά η δυτική επίδραση. Είναι μόνο λίγο πιο αερατες από τις Γερμανιδες και πιο βυζαρουδες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά οι Τσέχοι είναι περίεργος λαός με καλλιτεχνικες τάσεις. Είναι οι πιο προηγμένοι Σλαβοι.Στην Τσεχία έχεις την αίσθηση μιας φοβερής καλοπέρασης που δεν έχεις στη Γερμανία. Παμφθηνο φαγητό και μπύρες. Και προσπαθούν συνέχεια να σε διευκολύνουν ενώ οι Γερμανοί προσπαθούν συνέχεια να σε εμποδίσουν.
Οι πόλεις όμως τις Κυριακές άδειες όπως οι γερμανικές μάλλον πάνε όλοι στα εξοχικά στην επαρχία.

Επίσης οι Τσεχοι άντρες σε αρκετά υψηλότερο επίπεδο  από τους Πολωνούς  έχουν βελτιωθεί πολύ στυλιστικα τα τελευταία  χρόνια. Τους ανεβαζει και η κελτικη πρόσμιξη  δεν είναι εντελώς Σλάβοι  όπως οι Πολωνοί.Γκειζουν  όμως αρκετά και που οι Πολωνοί δεν κάνουν.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Γνωριζει κανεις κανενα λινκ απο tour operators που να εχουν παραδοση στο να φερνουν κόσμο απο πολωνία για καλοκαιρινές διακοπες στην ελλαδα?
Θα ηταν χρησιμο να ξερουμε σε ποιες περιοχες/ξενοδοχεια συχναζουν το καλοκαιρι.
Η ιδεα μου ηρθε απο το διπλανο τοπικ για τη ρωσια, οπου αναφερθηκε ενα λινκ για τον mouzenidis travel, που φερνει ρωσους/ρωσιδες στην ελλαδα, σε επιλεγμενα ξενοδοχεια.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Για τρελούς πουτσους συστήνω ανεπιφύλακτα Πολωνία. Απίστευτο τι κάνει κανείς με λίγα φράγκα. Αλλη γκομενα κάθε Σάββατοκυριακο.Υπαρχε σοβαρός κίνδυνος να ξεπουτσιαστεί κάποιος σε αυτή τη χώρα.
 

Zegna

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
10
Για Poznan ξέρει κανείς κάτι ?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Για Poznan ξέρει κανείς κάτι ?


Πήγα Ποζναν πριν από 3 εβδομάδες. Αν και τον περισσότερο χρόνο τον πέρασα με παντρεμένη γκόμενα στο ξενοδοχείο μπόρεσα και έδρασα λίγο στα κλαμπ. Εχει ενα πολύ γαματο το κλαμπ 22 με 3 ορόφους και άπειρο μουν . Επίσης το Czekolada και το Cuba Libre που μαζεύονται οι λάτρεις των latin χορών και των latin lovers.Η ποιότητα του μουνιού στο Ποζναν είναι η κορυφαία που έχω δει στην Πολωνία με εξαίρεση το Κρακοβ που συγκεντρώνει για κάποιο λόγο τα πιο θεϊκά μουνια σχετικά πιο δύσκολα ομως λογω της υπερπληθωρας λιγουρηδων τουριστών.

 

Zegna

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
10
Γνωριζει κανεις κανενα λινκ απο tour operators που να εχουν παραδοση στο να φερνουν κόσμο απο πολωνία για καλοκαιρινές διακοπες στην ελλαδα?
Θα ηταν χρησιμο να ξερουμε σε ποιες περιοχες/ξενοδοχεια συχναζουν το καλοκαιρι.
Η ιδεα μου ηρθε απο το διπλανο τοπικ για τη ρωσια, οπου αναφερθηκε ενα λινκ για τον mouzenidis travel, που φερνει ρωσους/ρωσιδες στην ελλαδα, σε επιλεγμενα ξενοδοχεια.

Ένα που ξέρω
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά Πολωνία έχει φοβερή ζωή. Καμία σχέση με τα χάλια της Γερμανίας. Πολωνία γαμάς σαν άνθρωπος είναι όλα εύκολα. Στη Γερμανία υπάρχει φοβερή ασχήμια και μαυρίλα χωρίς τις Πολωνεζες και τις Τσέχες δίπλα δεν θα αντεχοτανε.Πολύ γουστάρω τους Βαλκάνιους εδώ. Είναι τύποι στα αρχίδια τους εντελώς ούτε που τους νοιάζει τι λένε οι ντόπιοι για αυτούς.
Επίσης Πολωνοί, Τσεχοι πολύ εντάξει άτομα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Γενικά οι Τσέχοι είναι περίεργος λαός με καλλιτεχνικες τάσεις. Είναι οι πιο προηγμένοι Σλαβοι.Στην Τσεχία έχεις την αίσθηση μιας φοβερής καλοπέρασης που δεν έχεις στη Γερμανία. Παμφθηνο φαγητό και μπύρες. Και προσπαθούν συνέχεια να σε διευκολύνουν ενώ οι Γερμανοί προσπαθούν συνέχεια να σε εμποδίσουν.
Οι πόλεις όμως τις Κυριακές άδειες όπως οι γερμανικές μάλλον πάνε όλοι στα εξοχικά στην επαρχία.

Επίσης οι Τσεχοι άντρες σε αρκετά υψηλότερο επίπεδο  από τους Πολωνούς  έχουν βελτιωθεί πολύ στυλιστικα τα τελευταία  χρόνια. Τους ανεβαζει και η κελτικη πρόσμιξη  δεν είναι εντελώς Σλάβοι  όπως οι Πολωνοί.Γκειζουν  όμως αρκετά και που οι Πολωνοί δεν κάνουν.
Ενας φιλος μου που παει τσεχια μου εχει πει οτι και κει χοντρες ειναι οπως ελλαδα
 

judge75

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Ενας φιλος μου που παει τσεχια μου εχει πει οτι και κει χοντρες ειναι οπως εδω
πολωνια εχει ωραιες μουνες,αλλα ειναι λιγες αναλογικα οπως κι εδω
οι πιο πολλες ειναι χοντρουλες αλλα ωραιες ομως.. :tits2:
τσεχια δεν εχει τιποτα  10-15% ειναι καλες ,οι αλλες χαλια ασπρες κ χοντροποδαρες
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
πολωνια εχει ωραιες μουνες,αλλα ειναι λιγες αναλογικα οπως κι εδω
οι πιο πολλες ειναι χοντρουλες αλλα ωραιες ομως.. :tits2:
τσεχια δεν εχει τιποτα   10-15% ειναι καλες ,οι αλλες χαλια ασπρες κ χοντροποδαρες
Η ειναι χοντρουλες η ωραιες δεν γινεται και τα 2
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
πολωνια εχει ωραιες μουνες,αλλα ειναι λιγες αναλογικα οπως κι εδω
οι πιο πολλες ειναι χοντρουλες αλλα ωραιες ομως.. :tits2:
τσεχια δεν εχει τιποτα   10-15% ειναι καλες ,οι αλλες χαλια ασπρες κ χοντροποδαρες
Για ουγγαρια ξερεις
 

Zegna

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
10
Για ουγγαρια ξερεις

Αγρια χαρακτηριστικά.Παντού βλέπεις φουσκωτούς και φουσκωτές και πάντα κάποιο τατουαζ.
Όπως μου έχει πει φίλη Ουγγαρέζα. Αν βγεις με Ουγαρέζα έχεις 90 % πιθανότητα να γαμίσεις στο πρώτο ραντεβού και 100 % στο δεύτερο.Αν και στο δεύτερο τπτ τότε κάτι βρωμάει και τράβα για την επόμενη. Ουγγαρία πανέμορφη χώρα κι αρκετά φθηνά.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Αγρια χαρακτηριστικά.Παντού βλέπεις φουσκωτούς και φουσκωτές και πάντα κάποιο τατουαζ.
Όπως μου έχει πει φίλη Ουγγαρέζα. Αν βγεις με Ουγαρέζα έχεις 90 % πιθανότητα να γαμίσεις στο πρώτο ραντεβού και 100 % στο δεύτερο.Αν και στο δεύτερο τπτ τότε κάτι βρωμάει και τράβα για την επόμενη. Ουγγαρία πανέμορφη χώρα κι αρκετά φθηνά.
Οι γυναικες,αν ξερεις,ειναι εξισου ομορφες με σουηδεζες η ανατολικου μπλογκ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom