Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 831K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
το aids πέφτει σύννεφο εκεί πέρα ρε..
Και στην Πολωνια εχει σε λιγοτερο βαθμο βεβαια αλλα εχει.Τι προτινεις να κανουμε να κωψουμε το :knockinb:?Ππροσπαθουμε να προφυλασομαστε :)
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδη διαφωνεις οτι αν εχεις φραγκα γαμας οτι θες;;;;
που το παραλογο εδω;;;
Φυσικα και οχι,οποιος εχει τα λεφτα και θελει να πληρωσει να γαμησει δικαιωμα του,ειναι και πιο βολικο απο το να καθεσαι και να μιλας με τις ωρες στο καμακι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Στελιο παντου γαμας αρκει να εχεις χρημα.Η γυναικα τον αντρα τον βλεπει σαν χρημα παντου,ποσο μαλλον τον τουριστα.Αν νομιζεις οτι θα πας εξω και θα γαμας μονο και μονο επειδη εισαι ωραιος,καποιος δεν στα ειπε καλα.
Εξαρταται απο το μερος.Στο Κισινιωφ παντος θα προτιμαγανε αν βλεπανε οτι κατι τετοιο μπορει να γινει να της παρεις απο'κει απο το να σου χαλασουνε λεφτα.Για Αγια Πετρουπολη αυτο ειναι για γελια τι να τους δωσει ο τουριστας? :2funny:Τωρα γιατι δεν  :knockinb: ο Στελιος δεν ξερω?Δε γαμησε γιατι δεν πληρωνε οπως λετε ή το στυλ του δεν ηταν αυτο που ειχε περαση στις Μολδαβες?.Το βασικοτερο του προβλημα ηταν φυσικα η γλωσσα που δυσκολευοταν χωρις Ρωσσικα να συνενοηθει.Αν ηξερε Ρωσσικα ειναι πολυ πιθανον να  :knockinb:.Σας ειπα αν δεν τον δω πως ειναι δεν μπορω να εχω γνωμη.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εξαρταται απο το μερος.Στο Κισινιωφ παντος θα προτιμαγανε αν βλεπανε οτι κατι τετοιο μπορει να γινει να της παρεις απο'κει απο το να σου χαλασουνε λεφτα.Για Αγια Πετρουπολη αυτο ειναι για γελια τι να τους δωσει ο τουριστας? :2funny:Τωρα γιατι δεν  :knockinb: ο Στελιος δεν ξερω?Δε γαμησε γιατι δεν πληρωνε οπως λετε ή το στυλ του δεν ηταν αυτο που ειχε περαση στις Μολδαβες?.Το βασικοτερο του προβλημα ηταν φυσικα η γλωσσα που δυσκολευοταν χωρις Ρωσσικα να συνενοηθει.Αν ηξερε Ρωσσικα ειναι πολυ πιθανον να  :knockinb:.Σας ειπα αν δεν τον δω πως ειναι δεν μπορω να εχω γνωμη.
Ε να κανονιστε να πατε μαζι οταν ερθεις παλι για κανα καφεδακι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Εξαρταται απο το μερος.Στο Κισινιωφ παντος θα προτιμαγανε αν βλεπανε οτι κατι τετοιο μπορει να γινει να της παρεις απο'κει απο το να σου χαλασουνε λεφτα.Για Αγια Πετρουπολη αυτο ειναι για γελια τι να τους δωσει ο τουριστας? :2funny:Τωρα γιατι δεν  :knockinb: ο Στελιος δεν ξερω?Δε γαμησε γιατι δεν πληρωνε οπως λετε ή το στυλ του δεν ηταν αυτο που ειχε περαση στις Μολδαβες?.Το βασικοτερο του προβλημα ηταν φυσικα η γλωσσα που δυσκολευοταν χωρις Ρωσσικα να συνενοηθει.Αν ηξερε Ρωσσικα ειναι πολυ πιθανον να  :knockinb:.Σας ειπα αν δεν τον δω πως ειναι δεν μπορω να εχω γνωμη.
Αναλογως ποσο θα κολλησεις θα γαμησεις, αυτο ισχυει παντου η γκομενα θα κανει την αρχη με τα ματια αν δεν πας να την κολλησεις δεν θα γινει τιποτα,εγω ειμαι βαρυς και τεμπελης πλεον, πολυ δυσκολα κολλαω
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εκει θα πευχεις σιγουρα τον μαστερ οποτε του το επιτρεπει η χοντρη παει στα κρυφα και γαμαει
πηγαινε ρε μαλακα τι φοβασαι θα μαθεις πολλα απο τον δημητρακη.Μονο κοιτα μην πας βραδυ και φορας τιποτα ασπρα και δει την μουρη σου και σε περασει για χεστρα και σε χεσει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αναλογως ποσο θα κολλησεις θα γαμησεις, αυτο ισχυει παντου η γκομενα θα κανει την αρχη με τα ματια αν δεν πας να την κολλησεις δεν θα γινει τιποτα,εγω ειμαι βαρυς και τεμπελης πλεον, πολυ δυσκολα κολλαω
Συγγνωμη και τι περιμενεις να σου ερθουν απο μονες τους στο κρεβατι?Και εμενα ετσι οπως λες με παιζαν με τα ματια καμακωσα δεν ειναι δυσκολο αλλα το κακο ειναι οτι εφευγα την αλλη μερα.Παντος οπως εγραψα κοιτανε πιο πολυ την εμφανιση απο οτι οι Σλαβες.θελω να ξαναπαω τον Οκτωβριο.Αν μου βρουνε διαμερισμα καποιοι Μολδαβοι γνωστοι μου  γιατι οι εκει Ελληνες χαθηκανε?! θα γραψω και ΠΜ στον αλλον που θελει να παει μπας και ο φιλος του ο Μολδαβος μου βρει διαμερισμα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
πηγαινε ρε μαλακα τι φοβασαι θα μαθεις πολλα απο τον δημητρακη.Μονο κοιτα μην πας βραδυ και φορας τιποτα ασπρα και δει την μουρη σου και σε περασει για χεστρα και σε χεσει.
Δε βγαινω τα βραδυα γιατι τα παιδια μου ειπαν οτι τα βραδυα φορας την μπερτα του σουπερμαν και πετας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Δε βγαινω τα βραδυα γιατι τα παιδια μου ειπαν οτι τα βραδυα φορας την μπερτα του σουπερμαν και πετας
Μονο την ημερα βγαινω
mos3.gif
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Καλύτερα να μιλάμε για Πολωνία που είναι και το θέμα.Για εμένα η Πολωνία είναι η κορυφαία χώρα της ΕΕ σε ο,τι αφορά ποιότητα και ευκολία μουνιου είναι πάνω από Τσεχία Ουγγαρία.Η Τσεχία έχει χαλάσει αρκετά τα τελευταία 10 χρόνια θεωρώ οτι πριν ήταν καλύτερη από Πολωνία.
Ομως χωρίς έτοιμα κονέ από ίντερνετ ο νότιος καβαλάρης χρειάζεται τουλάχιστον 7 μέρες για να γαμησει στην Πολωνία και αυτό είναι πολύ χειρότερο από Ουκρανία που γαμας στη χειρότερη  περίπτωση σε 3 μέρες.(συνήθως έχω έτοιμα κονέ και ο πρώτος πουτσος πεφτει σε δυο ώρες αφότου πατώ το πόδι  μου στην Ουκρανία).
Δεν έχω πάει βέβαια Ρουμανία,Μολδαβία για να συγκρίνω αλλά αμφιβάλλω  αν η Ρουμανία είναι καλύτερη από Πολωνία και η Μολδαβία καλύτερη από Ουκρανία.
Επίσης η Λευκορωσία είναι κατά τη γνώμη μου καλύτερη από την Πολωνία με το μειονέκτημα οτι οι γκομενες στο δρόμο δεν είναι προσεγγισιμες ενώ στην Πολωνία  είναι.Στη Λευκορωσία έχεις όμως μεγάλο push στα clubs που στην Πολωνία δεν έχεις αν και η ποιότητα του μουνιου στα κλαμπ είναι καλύτερη στην Πολωνία.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Καλύτερα να μιλάμε για Πολωνία που είναι και το θέμα.Για εμένα η Πολωνία είναι η κορυφαία χώρα της ΕΕ σε ο,τι αφορά ποιότητα και ευκολία μουνιου είναι πάνω από Τσεχία Ουγγαρία.Η Τσεχία έχει χαλάσει αρκετά τα τελευταία 10 χρόνια θεωρώ οτι πριν ήταν καλύτερη από Πολωνία.
Ομως χωρίς έτοιμα κονέ από ίντερνετ ο νότιος καβαλάρης χρειάζεται τουλάχιστον 7 μέρες για να γαμησει στην Πολωνία και αυτό είναι πολύ χειρότερο από Ουκρανία που γαμας στη χειρότερη  περίπτωση σε 3 μέρες.(συνήθως έχω έτοιμα κονέ και ο πρώτος πουτσος πεφτει σε δυο ώρες αφότου πατώ το πόδι  μου στην Ουκρανία).
Δεν έχω πάει βέβαια Ρουμανία,Μολδαβία για να συγκρίνω αλλά αμφιβάλλω  αν η Ρουμανία είναι καλύτερη από Πολωνία και η Μολδαβία καλύτερη από Ουκρανία.
Επίσης η Λευκορωσία είναι κατά τη γνώμη μου καλύτερη από την Πολωνία με το μειονέκτημα οτι οι γκομενες στο δρόμο δεν είναι προσεγγισιμες ενώ στην Πολωνία  είναι.Στη Λευκορωσία έχεις όμως μεγάλο push στα clubs που στην Πολωνία δεν έχεις αν και η ποιότητα του μουνιου στα κλαμπ είναι καλύτερη στην Πολωνία.
Ατο δεν γραφω κ'εγω :2funny:οτι η Τσεχια ειναι πιο δυσκολη και γεματη Γερμανους αφου το Μοναχο ειναι 2 ωρες με τ'αμαξι.εσυ δεν ελεγες οτι θα πας Τσεχία?Οσο για της γνωσεις σου εδω    :2funny:  :2funny: για να καταλαβει ο αναγνωστης Ολες οι γκομενες σου ειναι απο 40 ετων και πανω αυτο ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝΕ ΣΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.Που μεχρι προτινος πηγαινες αρκετα συχνα ή και αυτο δεν ειναι ετσι? :2funny:Οι 40χρονες ειναι προσεγγισιμες παντου αλλα για της ηλικιες που κυνηγαω εγω (μεχρι 23-24) πιο ευκολες ειναι στη Λευκορωσσια βεβαια μετραει πολυ το οτι ειμαι απο Αγια Πετρουπολη.Πολωνια ειναι πιο ψιλομυτες και πολυ πιο κονομιμενες απο τη Λευκορωσσια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Ατο δεν γραφω κ'εγω :2funny:οτι η Τσεχια ειναι πιο δυσκολη και γεματη Γερμανους αφου το Μοναχο ειναι 2 ωρες με τ'αμαξι.εσυ δεν ελεγες οτι θα πας Τσεχία?Οσο για της γνωσεις σου εδω    :2funny:  :2funny: για να καταλαβει ο αναγνωστης Ολες οι γκομενες σου ειναι απο 40 ετων και πανω αυτο ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝΕ ΣΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.Που μεχρι προτινος πηγαινες αρκετα συχνα ή και αυτο δεν ειναι ετσι? :2funny:Οι 40χρονες ειναι προσεγγισιμες παντου αλλα για της ηλικιες που κυνηγαω εγω (μεχρι 23-24) πιο ευκολες ειναι στη Λευκορωσσια βεβαια μετραει πολυ το οτι ειμαι απο Αγια Πετρουπολη.Πολωνια ειναι πιο ψιλομυτες και πολυ πιο κονομιμενες απο τη Λευκορωσσια.
Δημητρακη η αληθεια ειναι οτι τον νυκτερο και τον σχινοχαρα σε γκομενες δεν τους φτανεις.Αυτοι εχουν βγαλει φωτο που ειναι μαζι με μουνακια σε ξενοδοχεια και γυμνες και εσυ μας εχεις βαλει μονο απο μια κορεατισσα.Αυτο δεν πιστευω να το αμφισβητεις;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Δημητρακη η αληθεια ειναι οτι τον νυκτερο και τον σχινοχαρα σε γκομενες δεν τους φτανεις.Αυτοι εχουν βγαλει φωτο που ειναι μαζι με μουνακια σε ξενοδοχεια και γυμνες και εσυ μας εχεις βαλει μονο απο μια κορεατισσα.Αυτο δεν πιστευω να το αμφισβητεις;
Ναι ειναι ωραιοι αντρες,για κοιτα στα παλια ποστ εχω βαλει 15 μπορει και 20 γκομενες και για μια απο αυτες με παρακαλαγες να σου δωσω το τηλεφωνο της αν θυμασαι :2funny:.Και εγω ειμαι ΤΩΡΑ εδω δεν βαζω οτι εγινε πριν απο 10 χρονια
Ελα ρε Δημητρακη με την Ρωσια σου τι καλο εχει δηλαδη εκει ??? Στην πολη που μενεις απο τις 365 μερες του χρονου της 300 βρεχει,χιονιζει και εχει ομιχλη, με τους μηνες δεν βλεπεις τον ηλιο ασε που τον μισο χρονο ειναι σαν να ζεις στον καταψυκτη του ψυγειου .Τα σπιτια που αναφερεις εσυ σαν πανακριβα ειναι τρισαθλια  που και η λαθρομεταναστες στην Ελλαδα δεν θα καταδεχοταν να μεινουν σ αυτα .Οι Ρωσοι σαν λαος εκτος απο το να δουλευουν και να μπεκρουλιαζουν δεν κανουν τιποτα αλλο .Πες μας λοιπον εκτος απο ομορφες γυναικες τι αλλο καλο εχει η Ρωσια ??? Δεν συγκρινεται με τιποτα με την φυσικη ομορφια το κλιμα και την θαλασσα της Ελλαδας . Οι αρχαιοι ημον προγονοι λες να ηταν μαλακες που διαλεξαν αυτο το κομματι παραδεισου  οταν ειχαν ολη την Ευρωπη ελευθερη για να κατοικήσουν???
Το κλιμα της Ελλαδας  :shit: ειναι 6 μηνες ζεστη! :rockon:Αφου εδω ειναι τοσο χάλια γιατι ολοι οι Ρωσσοποντιοι θελουν σαν τρελλοι να φυγουνε απο την Ελλαδα πισω στη Ρωσσια? :think:και μιλαω και για ακομα και πριν απο 10 χρονια που ολοι μιλαγανε για το οικονομικο θαυμα της Ελλαδας :jerking:!Μ'αρεσει που ολοι γραφεται εδω για το πως ηταν πριν απο 8-20 χρονια!Οταν γραφεις κατι νομιζω οτι γυρισα στις αρχες της δεκαετιας του '90 μου θυμιζεις ακριβως την τοτε εποχη.Ο φιλος σου ειναι 8 χρονια πισω.Ο Θυμιος βγαζει συμπερασματα απο μονος του χωρις να εχει παει καν Ρωσσια :2funny:.Βεβαια ολα αυτα δεν εχουνε καμια σχεση με τη Ρωσσια οπως ειναι σημερα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ποιοι θελουν να φυγουν ρε μητσο,εγω οσους ξερω που ειναι απο ρωσια δεν θελουν με τιποτα να γυρισουν εκει.Εσενα μπορει να μην σου αρεσει η ζεστη,ειναι σεβαστο αυτο,αλλα ο περισσοτερος κοσμος την γουσταρει.Για εκει που εισαι εσυ δεν ξερω γιατι δεν εχω ερθει,μοσχα παντως που εχω παει μια χαρα ηταν,αλλα δεν τρελαθηκα για να ξαναπαω κιολας.Και εγω γουσταρω με χιλια το χιονι και το κρυο,αλλα για να μεινω εκει,με τιποτα.Τωρα πως ειναι εξω απο την μοσχα δεν γνωριζω ισως να μην ειναι τοσο αποπνικτικα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Δημητρακη η αληθεια ειναι οτι τον νυκτερο και τον σχινοχαρα σε γκομενες δεν τους φτανεις.Αυτοι εχουν βγαλει φωτο που ειναι μαζι με μουνακια σε ξενοδοχεια και γυμνες και εσυ μας εχεις βαλει μονο απο μια κορεατισσα.Αυτο δεν πιστευω να το αμφισβητεις;
Βαλε και συ καμια φοτο απο τις μουναρες που πηδας, ολο οι αλλοι βαζουν,αν δεν εχεις βαλε απο τα κρεβατια που εχουν σπασει οι χοντρες.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Ναι ειναι ωραιοι αντρες,για κοιτα στα παλια ποστ εχω βαλει 15 μπορει και 20 γκομενες και για μια απο αυτες με παρακαλαγες να σου δωσω το τηλεφωνο της αν θυμασαι :2funny:.Και εγω ειμαι ΤΩΡΑ εδω δεν βαζω οτι εγινε πριν απο 10 χρονιαΤο κλιμα της Ελλαδας  :shit: ειναι 6 μηνες ζεστη! :rockon:Αφου εδω ειναι τοσο χάλια γιατι ολοι οι Ρωσσοποντιοι θελουν σαν τρελλοι να φυγουνε απο την Ελλαδα πισω στη Ρωσσια? :think:και μιλαω και για ακομα και πριν απο 10 χρονια που ολοι μιλαγανε για το οικονομικο θαυμα της Ελλαδας :jerking:!Μ'αρεσει που ολοι γραφεται εδω για το πως ηταν πριν απο 8-20 χρονια!Οταν γραφεις κατι νομιζω οτι γυρισα στις αρχες της δεκαετιας του '90 μου θυμιζεις ακριβως την τοτε εποχη.Ο φιλος σου ειναι 8 χρονια πισω.Ο Θυμιος βγαζει συμπερασματα απο μονος του χωρις να εχει παει καν Ρωσσια :2funny:.Βεβαια ολα αυτα δεν εχουνε καμια σχεση με τη Ρωσσια οπως ειναι σημερα.
Δεν μου απαντησες ομως ακομα στην ερωτηση τι καλυτερο εχει η Ρωσια απο την Ελλαδα ????? Αυτα που λες οτι εχει ανεσεις που δεν ειχε παλια μπορω να σου πω οτι η Ελλαδα εχει παντα τις ανεσεις και παλια και τωρα . Για τους οικονομικους λογους που αναφερεις θα σου πω οτι με το επαγγελμα σου θα εβγαζες 100 φορες περισοτερα χρηματα στην Ελλαδα. Ο μισος πληθυσμος της Ρωσιας εχει τελειωσει νομικη ( Юрист) και το επαγγελμα του δικηγορου στην Ρωσια ειναι απο τα πιο κακοπληρωμενα επαγελματα. Με τοσα χρηματα που ξοδεψες για να αγορασεις διαμερισματα κουτια-κλουβια στην ανατολικη Ευρωπη και Ρωσια (που εγω δεν αμφιβαλω οτι τα αγορασες πανακριβα γιατι ξερω της εκει τιμες) στην Ελλαδα θα ζουσες σε παλατια.  Το ιδιο ισχύει και για το σιδερενιο αλογο σου που το εχεις αγορασει στην διπλη τιμη απ οτι κανει στην Ελλαδα . Μπορει να κατοικο αρκετα χρονια πια στην Ελλαδα αλλα μεχρι το 2011 ερχομουνα συχνα Ρωσια και σ ολη την πρωην CCCP οπότε εχω αποψη. Επιπλεων κανω πολυ παρεα με ρωσους-ρωσιδες και πιανω ολα τα δορυφορικα καναλια της Ρωσιας στο σπιτι μου . Δεν ξερω ποιος θελει να φυγει απο την Ελλαδα αλλα ξερω οτι εκατομμυρια ρωσοι ερχονται καθε χρονο και αγοραζουν σπιτια και εξοχικα συμπεριλαμβανομένων και πολλών  δισεκατομμυριουχων ( Αβραμοβιτσ Ριμπολόβλεφ)Και αυτος ο αριθμος καθε χρονο αυξανετε. Αρα ο μονος λογος που εισαι εκει ειναι η γκομενες που και αυτες ειναι ασυμφορες αν κανουμε συγκριση με Μεταξουργιο και Φυλης . 
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είμαι τωρα Karlovy Vary και βλέπω μόνο Ρώσους.Τι σκατα?Η πόλη γαμαει ειναι το ιδανικό μέρος να φέρεις γκόμενα.Οι Τσεχες τρελλες exhibionists είδα μία στην πλατεία μιας μικρής πόλης να φοράει μόνο κιλοτα και μια μικρή μπλουζα και να κάθεται στον πούτσο του γκομενου και αυτό στην κεντρική πλατεία της πόλης μέρα μεσημέρι!
Μια  άλλη την  είδα με ψηλοτάκουνα και σορτς δίπλα σε μια γέφυρα με δυο νταγλαραδες και μια κάμερα μάλλον τσόντα τραβαγανε in public.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom