Νέα

Warsaw - Βαρσοβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TLEVEND
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 831K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πρώτα από  όλα γιατί μιλάει ο δημητρακης?Τα λεφτά τα βγάζει στην Ελλάδα από τα ενοίκια των ακινήτων των γονέων του.Στη Ρωσία ξοδεύει λεφτά δε βγάζει λεφτά.Αν πήγαινε να βγάλει λεφτά στη Ρωσία θα τον έτρωγαν ζωντανό.Δεν υπάρχει περίπτωση να έχει κάνει επιτυχημένη αγοραπωλησία ακινήτου ο Δημητράκης απλώς τρώει τα λεφτά των γονιών του που φυσικά τα έβγαλαν με τα πασοκοδανεια.
Τώρα ποιος θα πληρώσει τα πασοκοδανεια για να γαμαει ο Δημητράκης αυτό είναι ένα θέμα που δεν έχει κριθεί ακόμα.
Οπως εισουνα ασχετος με τη Ρωσσια και μας ειπες ασχετα πραγματαετσι και τωρα μας λες πραγματα που δεν εχουνε σχεση με την πραγματικοτητα! :headbang:.Εχω διαμερισματα στην Αγια Πετρουπολη εχω και μερικα γκαραζ και βγαζω λεφτα.Εχω ενα διαμερισμα στη Βαρσοβια πανω στην Γιεροσολιμσκι και το νοικιαζω και παιρνω κ'απο΄κει.Οσο για την (περιουσια) στην Ελλαδα εχεις λαθος πληροφοριες γιατι ΕΧΩ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ εγω ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!Θα μεταβιβαστουνε ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.Αυτα Θυμιο για να μη λες :jerking: αν δεν ξερεις.Οσο για τα ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ και την περιουσια στη Ρωσσια  ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ οι γονεις μου θύμιο μονο προβληματα μου δημιουργησανε ηταν ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ και κανανε τα παντα ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ και να παω να ζησω στην Ελλαδα στον (Παραδισο)  αυτο μπορουνε να το επιβεβαιωσουνε ολοι οσοι με ξερουνε!Πριν μερικες μερες ειπες ασχετα πραγματα για της τιμες των διαμερισματων χωρις να ξερεις αποδειχτηκε οτι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ :2funny:και απλουστατα εγινες ρεζιλι :2funny:ή μηπως δεν ειναι ετσι?.Τωρα ειπες παλι λαθος για μενα :2funny:.Τιποτ'αλλο που δεν εχει σχεση με την πραγματικοτητα θα μας πεις?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Οπως εισουνα ασχετος με τη Ρωσσια και μας ειπες ασχετα πραγματαετσι και τωρα μας λες πραγματα που δεν εχουνε σχεση με την πραγματικοτητα! :headbang:.Εχω διαμερισματα στην Αγια Πετρουπολη εχω και μερικα γκαραζ και βγαζω λεφτα.Εχω ενα διαμερισμα στη Βαρσοβια πανω στην Γιεροσολιμσκι και το νοικιαζω και παιρνω κ'απο΄κει.Οσο για την (περιουσια) στην Ελλαδα εχεις λαθος πληροφοριες γιατι ΕΧΩ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ εγω ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!Θα μεταβιβαστουνε ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.Αυτα Θυμιο για να μη λες :jerking: αν δεν ξερεις.Οσο για τα ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ και την περιουσια στη Ρωσσια  ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ οι γονεις μου θύμιο μονο προβληματα μου δημιουργησανε ηταν ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ και κανανε τα παντα ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ και να παω να ζησω στην Ελλαδα στον (Παραδισο)  αυτο μπορουνε να το επιβεβαιωσουνε ολοι οσοι με ξερουνε!Πριν μερικες μερες ειπες ασχετα πραγματα για της τιμες των διαμερισματων χωρις να ξερεις αποδειχτηκε οτι ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ :2funny:και απλουστατα εγινες ρεζιλι :2funny:ή μηπως δεν ειναι ετσι?.Τωρα ειπες παλι λαθος για μενα :2funny:.Τιποτ'αλλο που δεν εχει σχεση με την πραγματικοτητα θα μας πεις?
Μητσο οπως εχεις πει ο ιδιος δεν εχεις δουλεψει ποτε σου (εκτος απο στριπερ) τοτε
πως αγορασες μονος τοση ακινητη περιουσια;Κατι δεν μας λες σωστα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο ίδιος ο Δημητράκης έχει ομολογήσει οτι τρώει τα έτοιμα από τους γονείς του.Ξέρει οτι δεν τον παίρνει να κάνει κάτι στη Ρωσία.Και ο,τι εχει εκεί με λεφτά των γονέων του το απέκτησε.Σα να αγοραζει ενας 5 σπιτια στην Ταϋλάνδη με λεφτά των γονιών τιυ και μετά να κάνει το γαμια.
Αλλά ετσι κι αλλιώς μονο πουτανες γαμαει ο Δημητράκης απλά όλη την ώρα που διαπραγματεύεται τις τιμές στο ίντερνετ πετάγεται και στο bourdela να γράψει καμιά μαλακια.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Θυμιο για την Ελλαδα εχεις 1000% δικιο!Δεν διαφωνω ολοι στην Ελλαδα εχουνε τελειωσει.Οποιος ηταν λιγακι εξυπνος και εφυγε γλυτωσε.Ποιο ειναι το προβλημα?Γιατι δεν φευγανε οι Ελληνες απο Ελλαδα?Υπηρχε μια προπαγανδα οτι η Ελλαδα ειναι η καλητερη χωρα και καλα ο παραδισος! :2funny:Και γ'αυτο και δεν εφευγε κανενας τους.Καθοντανε με της Ελεηνιδες τους στην κακομοιρια τους και νομιζαν οτι επειδη εχουνε τη θαλασσα ειναι στον παραδισο! :2funny:Τωρα για τα διαμερισματα Θυμιο ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΑΜΑΞΙ οσο πιο καλα ειναι αυτα τοσο το καλητερο.Τωρα πόσο κανει ειναι αλλο θεμα.Βαρσοβια βρισκεις να αγωρασεις ενα σχετικα καλο μικρο διαμερισμα με 50.000-60.000 Ευρω οχι κεντρο φυσικα.Τωρα αν ειναι φτηνο ειναι κατι το σχετικο.Τσεχια ειναι χειροτερα απο Πολωνια γιατι το Μοναχο ειναι πολυ κοντα και εκει ειναι πιο υσηχα και δεν κλεβουνε ουτε σε πειραζει κανενας,ισως γ'αυτο ειναι καλητερα για ενα σεξτουριστα απο την Πολωνια που αν δεν εχεις γνωστους ειναι πιο δυσκολο.
Ελα ρε Δημητρακη με την Ρωσια σου τι καλο εχει δηλαδη εκει ??? Στην πολη που μενεις απο τις 365 μερες του χρονου της 300 βρεχει,χιονιζει και εχει ομιχλη, με τους μηνες δεν βλεπεις τον ηλιο ασε που τον μισο χρονο ειναι σαν να ζεις στον καταψυκτη του ψυγειου .Τα σπιτια που αναφερεις εσυ σαν πανακριβα ειναι τρισαθλια  που και η λαθρομεταναστες στην Ελλαδα δεν θα καταδεχοταν να μεινουν σ αυτα .Οι Ρωσοι σαν λαος εκτος απο το να δουλευουν και να μπεκρουλιαζουν δεν κανουν τιποτα αλλο .Πες μας λοιπον εκτος απο ομορφες γυναικες τι αλλο καλο εχει η Ρωσια ??? Δεν συγκρινεται με τιποτα με την φυσικη ομορφια το κλιμα και την θαλασσα της Ελλαδας . Οι αρχαιοι ημον προγονοι λες να ηταν μαλακες που διαλεξαν αυτο το κομματι παραδεισου  οταν ειχαν ολη την Ευρωπη ελευθερη για να κατοικήσουν???
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Μητσο οπως εχεις πει ο ιδιος δεν εχεις δουλεψει ποτε σου (εκτος απο στριπερ) τοτε
πως αγορασες μονος τοση ακινητη περιουσια;Κατι δεν μας λες σωστα.
Ναι σε κανονικη δουλεια με Трудавая книжка δηλαδη γραμμενος στο Ι.Κ.Α δεν εχω δουλεψει.Αλλα το 1992-1993 καποιο διαστημα δουλευα ενα αμαξι που ειχα ταξί,μετα πηρα κατι κιοσκια σουβλατζηδικα.Εβγαλα τρελλα κερδη με της Πυραμιδες! ΜΜΜ ειχα και με την Ουγγαρεζα μου πολυ καλη σχεση τοτε και με βοηθαγε πολυ.Εφερνα και αυτοκινητα απο Λιθουανια.Συνεχεια κατι κανω Π.Χ. χτες εβαλα φωτογραφια (σαν πληροφορια για μυνησεις μεσω ιντερνετ) το προτοκολο απο την υποθεση που ειχα αναλαβει.και καναμε μια εισαγωγη εμφιαλομενου νερου απο την Εστονια με τον ιδιοκτητη του παρκινγκ που εχω τ'αμαξι μου (πρωτη παρτιδα 13.500 μπουκαλια του 1,5 λιτρου 2250 κιβωτια των 6 μπουκαλιων).Χτες το απογευμα καθομασταν και μετραγαμε τα μπουκαλια που φορτωνανε στα φορτηγα.Αυτη ειναι η διαφορα στη Ρωσσια ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!Ακομα και τιποτα να μην μπορεις να κανεις πας με τ'αμαξι και κανεις τον Ταξιτζη 50-80 Ευρω μεροκαματο θα βγαλεις (αν εχεις ενα απλο αμαξι οχι λιμουζινα ή μεγαλο τζιπ).Μεχρι περσι ημουνα ИП (индивидуальный предприниматель) εδινα στο συνατξιοδοτικο 18.000 ρουβλια το χρονο και εκανα οτι ηθελα (τωρα δυστηχως το αλλαξανε πληρωνεις κανονικα φορο και πανω απο 500.000 σταματισανε να δινουν αυτα τα λεφτα).Ειχα βαλει στο ενα μου γκαραζ 1 μαστορα να κανει μικροεπισκευες (τον πατερα μιας φιλης μου απο το Τουρκμενισταν) εβγαζα κ'απο'κει.Στη Ρωσσια μπορεις να κανεις παρα πολλα
Ο ίδιος ο Δημητράκης έχει ομολογήσει οτι τρώει τα έτοιμα από τους γονείς του.Ξέρει οτι δεν τον παίρνει να κάνει κάτι στη Ρωσία.Και ο,τι εχει εκεί με λεφτά των γονέων του το απέκτησε.Σα να αγοραζει ενας 5 σπιτια στην Ταϋλάνδη με λεφτά των γονιών τιυ και μετά να κάνει το γαμια.
Αλλά ετσι κι αλλιώς μονο πουτανες γαμαει ο Δημητράκης απλά όλη την ώρα που διαπραγματεύεται τις τιμές στο ίντερνετ πετάγεται και στο bourdela να γράψει καμιά μαλακια.
Θυμιο και προχτες και τωρα βγηκες εντελως ασχετος.Πηγες να μας το παιξεις ξυπνος και ξερολας και ΡΕΖΙΛΕΥΤΗΚΕΣ.Τωρα τι καθεσε και γραφεις δεν το καταλαβαινω :think:Εγω εχω γραψει 1.000.000 φορες οτι οι γονεις μου μου δημιουργησανε ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ελα ρε Δημητρακη με την Ρωσια σου τι καλο εχει δηλαδη εκει ??? Στην πολη που μενεις απο τις 365 μερες του χρονου της 300 βρεχει,χιονιζει και εχει ομιχλη, με τους μηνες δεν βλεπεις τον ηλιο ασε που τον μισο χρονο ειναι σαν να ζεις στον καταψυκτη του ψυγειου .Τα σπιτια που αναφερεις εσυ σαν πανακριβα ειναι τρισαθλια  που και η λαθρομεταναστες στην Ελλαδα δεν θα καταδεχοταν να μεινουν σ αυτα .Οι Ρωσοι σαν λαος εκτος απο το να δουλευουν και να μπεκρουλιαζουν δεν κανουν τιποτα αλλο .Πες μας λοιπον εκτος απο ομορφες γυναικες τι αλλο καλο εχει η Ρωσια ??? Δεν συγκρινεται με τιποτα με την φυσικη ομορφια το κλιμα και την θαλασσα της Ελλαδας . Οι αρχαιοι ημον προγονοι λες να ηταν μαλακες που διαλεξαν αυτο το κομματι παραδεισου  οταν ειχαν ολη την Ευρωπη ελευθερη για να κατοικήσουν???
Καταρχην δεν αντεχω τη ζεστη και τον καυτο ηλιο!Αυτο το ξερουν ολοι!Στη Ρωσσια εχει τρομερες ανεσεις που δεν ειχε οταν εφυγες αυτο το παραδεχονται ολοι εχεις οτι θελεις οταν το θελεις.Ελλαδα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!Επιπεδο ζωης καμια σχεση!Το μονο καλο στην Ελλαδα τωρα ειναι οτι ειναι τσαμπα σε σχεση με την Αγια Πετρουπολη αλλα αν ερχεσαι με λεφτα απο το εξωτερικο αν εισαι ανεργος ή παιρνεις μισθο 500 Ευρω το μηνα θα σου ειναι ολα πανακρυβα.Στους Ρωσσους μου αρεσει που δεν εχουν αυτην την κακια του Ελληνα να σε μισουνε αν εσυ εισαι πετυχημενος.Εχεις καλητερο αμαξι απ'αυτους ε,και τι εγινε δεν τους νοιαζει!Ο Ελληνας Πιρφορος θα σε μισησει αν εισαι καλητερος του!Και αν θελει καποιος στη Ρωσσια να βγαλει λεφτα και εχει λιγο μυαλο θα χεστει στο χρημα ενω Ελλαδα θα κεθεται με ενα μισθο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Καταρχην δεν αντεχω τη ζεστη και τον καυτο ηλιο!Αυτο το ξερουν ολοι!Στη Ρωσσια εχει τρομερες ανεσεις που δεν ειχε οταν εφυγες αυτο το παραδεχονται ολοι εχεις οτι θελεις οταν το θελεις.Ελλαδα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!Επιπεδο ζωης καμια σχεση!Το μονο καλο στην Ελλαδα τωρα ειναι οτι ειναι τσαμπα σε σχεση με την Αγια Πετρουπολη αλλα αν ερχεσαι με λεφτα απο το εξωτερικο αν εισαι ανεργος ή παιρνεις μισθο 500 Ευρω το μηνα θα σου ειναι ολα πανακρυβα.Στους Ρωσσους μου αρεσει που δεν εχουν αυτην την κακια του Ελληνα να σε μισουνε αν εσυ εισαι πετυχημενος.Εχεις καλητερο αμαξι απ'αυτους ε,και τι εγινε δεν τους νοιαζει!Ο Ελληνας Πιρφορος θα σε μισησει αν εισαι καλητερος του!Και αν θελει καποιος στη Ρωσσια να βγαλει λεφτα και εχει λιγο μυαλο θα χεστει στο χρημα ενω Ελλαδα θα κεθεται με ενα μισθο.
τοτε εσυ που μισεις τον πιρφορο να υποθεσουμε οτι ειναι πιο πετυχημενος απο εσενα; :think:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Καταρχην δεν αντεχω τη ζεστη και τον καυτο ηλιο!Αυτο το ξερουν ολοι!Στη Ρωσσια εχει τρομερες ανεσεις που δεν ειχε οταν εφυγες αυτο το παραδεχονται ολοι εχεις οτι θελεις οταν το θελεις.Ελλαδα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!Επιπεδο ζωης καμια σχεση!Το μονο καλο στην Ελλαδα τωρα ειναι οτι ειναι τσαμπα σε σχεση με την Αγια Πετρουπολη αλλα αν ερχεσαι με λεφτα απο το εξωτερικο αν εισαι ανεργος ή παιρνεις μισθο 500 Ευρω το μηνα θα σου ειναι ολα πανακρυβα.Στους Ρωσσους μου αρεσει που δεν εχουν αυτην την κακια του Ελληνα να σε μισουνε αν εσυ εισαι πετυχημενος.Εχεις καλητερο αμαξι απ'αυτους ε,και τι εγινε δεν τους νοιαζει!Ο Ελληνας Πιρφορος θα σε μισησει αν εισαι καλητερος του!Και αν θελει καποιος στη Ρωσσια να βγαλει λεφτα και εχει λιγο μυαλο θα χεστει στο χρημα ενω Ελλαδα θα κεθεται με ενα μισθο.
Και παλι εισαι λαθος το φαν κλαμπ σου ειναι στην Ελλαδα και οχι στην Ρωσια ,δεν σε βλεπω να κανεις παρεα με ρωσους που σ αγαπουν τοσο πολυ  αλγερινους ,τουρκους τατζικους,ουζμπεκους μας εχεις δειξει και ρωσους δεν ειδαμε ακομα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Τους ρωσους τους ξερω καλυτερα απο εσενα Δημητρακη και πεσμενω νεκρο να δουν στον δρομο προσπερναν και δεν τους νοιαζει  ειναι απαθεις αδιαφοροι σ ολα τα επιπεδα της ζωης τους
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Και παλι εισαι λαθος το φαν κλαμπ σου ειναι στην Ελλαδα και οχι στην Ρωσια ,δεν σε βλεπω να κανεις παρεα με ρωσους που σ αγαπουν τοσο πολυ  αλγερινους ,τουρκους τατζικους,ουζμπεκους μας εχεις δειξει και ρωσους δεν ειδαμε ακομα.
Με τους Ρωσσους εχουμε αλλα ενδιαφεροντα με καλουνε συχνα και πηγαινω,απο τρια πανεπηστημια εχω περασει δεν θα εχω γνωστους?Απλος εγω δεν πινω και δεν αυτο μας χωριζει.Οοσο για το Fun Club κ'εδω ειμαι σχετικα γνωστος στις ντισκο



dimitris| 26.05.2013 в 11:44
Прелесть

dimitris| 02.06.2013 в 23:31


Дина| 02.06.2013 в 23:41
это не ты был вчера на крестовском???

dimitris| 02.06.2013 в 23:54
На Москонцерт в ХХХХ был но не на Крестовском

Дина| 02.06.2013 в 23:55
ой значит у вас двойник

dimitris| 02.06.2013 в 23:55
Интнересно было бы на него посмотрить

dimitris| 02.06.2013 в 23:56

Дина| 02.06.2013 в 23:56
да косит под тебя))

dimitris| 02.06.2013 в 23:56
в моём БЛОГе можешь на меня посмотрить на видике

dimitris| 02.06.2013 в 23:57
серъёзно

Дина| 02.06.2013 в 23:58
ок

dimitris| 02.06.2013 в 23:58
уже стали за мной повторять



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:μου το ειπαν κ'αλλοι αυτο :2funny:οτι εχουνε δει 2-3 που μιμουντε το ντυσιμο μου και το στυλ μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



τοτε εσυ που μισεις τον πιρφορο να υποθεσουμε οτι ειναι πιο πετυχημενος απο εσενα; :think:
Δεν τον μισω.Απλος σας τον βαζω σαν παραδηγμα γιατι ξεκινησαμε σχεδον απο τα ιδια με τον Πιρφορο να εχει μερικα πλεονεκτηματα απεναντι μου.Ειναι το χαρακτηριστικο παραδηγμα του Ελληνα!Σε λιγο θα μου πεις οτι μισω και τον Βαλουεφ :2funny:.Εγω κανεναν δε μισω.Την πλακα μου κανω :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ti malakies grafeis re Dimitraki.Kala pisteveis oti ta xaftei kaneis?Afou den exeis arxidia na ta kaneis afta ta dika sou einai mikra sa skiourou.Tros mono ta etoima apo tous goneis sou.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Χωρις τσακωμους παιδια απο την συζητηση βγαζει ο κοσμος συμπερασματα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ti malakies grafeis re Dimitraki.Kala pisteveis oti ta xaftei kaneis?Afou den exeis arxidia na ta kaneis afta ta dika sou einai mikra sa skiourou.Tros mono ta etoima apo tous goneis sou.
Αφου ειναι ετσι απο που εχω τοσες γνωσεις?Σχεδον οτι και να με ρωτισεις το ξερω?Γιατι εχω ασχολιθει σχεδον με ολα.Εσυ τι ξερεις? εγω μιλησα με αποδιξεις ΤΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟΣΟ!Εσυ απο το μυαλο σου εβγαλες οτι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΗΝΑ και το εγραψες :jerking:Για μενα οποιος εχει ερθει εδω εχει επιβεβαιωσει αυτα που λεω εγω οτι ειναι ετσι οπως τα λεω.Για σενα τι λενε οι γνωστοι στη Χερσονησο?ΟΤΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 40 ΕΤΩΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ.Ειναι ψεματα κ'αυτο?Κοντευεις να γινεις 50 χρονων και συντηρεις κεραιες κινητης τηλεφωνιας και σε στελνουνε οπου θελουνε!Αν αυτο ειναι επυτηχια εγω τι να πω?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Και παλι εισαι λαθος το φαν κλαμπ σου ειναι στην Ελλαδα και οχι στην Ρωσια ,δεν σε βλεπω να κανεις παρεα με ρωσους που σ αγαπουν τοσο πολυ  αλγερινους ,τουρκους τατζικους,ουζμπεκους μας εχεις δειξει και ρωσους δεν ειδαμε ακομα.

τυπε ο μητσαρας ειναι αγγελοκρουσμενος. αμα δεις και φωτο που ειχε βαλει απο το σπιτι του θα κλαψεις. ερειπιο μεσα. στα ματια του ομως ειναι παλατι. τι να πεις...
 

Επισκέπτης
τρολαρισμα του κερατα και παλι
εδω ειναι για την πολωνια/βαρσοβια

Αν θελει να γραφει ποσο ομορφος και τι κονε εχει ο δημητρακης στη ρωσια να γραψει εδω
το ιδιο και οι υπολοιποι που εχουν θεμα τους τον πορνομεταναστη


ολα τα αλλα ειναι σπαμ

αει σιχτιρ πια :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
πως δεν τον μισεις καθε μερα τον βριζεις μεχρι και το ονομα του νικ του το εχεις κανει ορισμο απο το μισος σου.Ειναι αληθεια αυτο που ελεγε ο πιτσι οτι τον μισουσες γιατι ειχε επιτυχια στις γκομενες και εσυ δεν ειχες;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
πως δεν τον μισεις καθε μερα τον βριζεις μεχρι και το ονομα του νικ του το εχεις κανει ορισμο απο το μισος σου.Ειναι αληθεια αυτο που ελεγε ο πιτσι οτι τον μισουσες γιατι ειχε επιτυχια στις γκομενες και εσυ δεν ειχες;
Εσυ θα με πεθανεις σημερα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Ναι απο επυτηχια ειχε τρομερη ειδεικα τοτε στη Μολδαβια :2funny:Σ'ευχαριστω μου εφτιαξες τη διαθεση :)
τρολαρισμα του κερατα και παλι
εδω ειναι για την πολωνια/βαρσοβια

Αν θελει να γραφει ποσο ομορφος και τι κονε εχει ο δημητρακης στη ρωσια να γραψει εδω
το ιδιο και οι υπολοιποι που εχουν θεμα τους τον πορνομεταναστη


ολα τα αλλα ειναι σπαμ

αει σιχτιρ πια :grin:
Εσυ τι θες παλι να σωσεις τον ΚΜΑΝ οπως και προχτες :2funny:.Δικηγορος του εισαι? :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Οτι δεν ειχε επιτυχια ο πιρφορος το λες μονο εσυ,ολοι οσοι τον γνωρισαν λενε οτι ειχε μεγαλη
και μαλιστα τωρα συζει με ενα τρελο μωρο.Εγω δεν ξερω αν ειναι αληθεια η οχι δεν τον γνωριζω
τον ανθρωπο αλλα ποιον να πιστεψω εσενα η τους αλλους που λενε οτι τον ζηλευεις.
και ενταξει χωρις πλακα η ολη ιστορια με το πιρφορος που εβγαλες δειχνει οτι μια ζηλια
την εχεις και ηθελες να τον πειραξεις.Αλλιως δεν θα ασχολιοσουν μαζι του οπως δεν ασχολειται
και αυτος και δεν γραφει καν για εσενα.
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
πως δεν τον μισεις καθε μερα τον βριζεις μεχρι και το ονομα του νικ του το εχεις κανει ορισμο απο το μισος σου.Ειναι αληθεια αυτο που ελεγε ο πιτσι οτι τον μισουσες γιατι ειχε επιτυχια στις γκομενες και εσυ δεν ειχες;
To καινουργιο νικ ορισμου ζητιανου πλεον ειναι μαστερ,εγω πλεον θα λεω οτι μαστεριζω.
Τωρα που μαθαμε και τα καινουργια σου ζητιανηλικια  :2funny: :2funny: ,μετα το πηλιο,ηρθαν και η ταυλανδη και η σλοβακια ζητιανευεις παντου εχεις γινει το καινουργιο ειδωλο πιρφορισμου  :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
To καινουργιο νικ ορισμου ζητιανου πλεον ειναι μαστερ,εγω πλεον θα λεω οτι μαστεριζω.
Τωρα που μαθαμε και τα καινουργια σου ζητιανηλικια  :2funny: :2funny: ,μετα το πηλιο,ηρθαν και η ταυλανδη και η σλοβακια ζητιανευεις παντου εχεις γινει το καινουργιο ειδωλο πιρφορισμου  :S
Να με συγχωρεις εγω δεν ζητιανευω να με κερνανε οι γκομενες νομιζοντας πως ειμαι ωραιος.
Εσυ εχεις γινει περιγελος και φταις για αυτο,δεν επρεπε να πεις ποιος εισαι στην μολδαβια,και εχεις γινει ανεκδοτο.Επρεπε να προστατεψεις τον εαυτο σου γιατι εισαι πιτσιρικας και θα σου
μεινει αυτο ψυχολογικο.Ηδη φαινεται οτι εχεις αποκτησει προβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom