Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (3 μέλη και 75 επισκέπτες)

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Ιακχου 7α & Βιργ. Μπενάκη 31 σημερα που πέρασα ηταν και οι δυο (Νική και Τζενη) στα πόστα τους. Αλήθεια όμως και στις 2 περιπτώσεις ηθελα να ήξερα που τα είδατε τα μεγάλα βυζιά?????? Με το ζόρι να φοράγανε 3αρι και οι δυό τους!!! Κωσταντινουπολεως 166 κατω, προημερων που ρωτησα τον τσάτσο μου ειπε οτι η γεματουλα Ρωσσιδα με τα 4αρια δεν θα ξανάρθει. :(
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.996
Κριτικές
490
Like
36.703
Πόντοι
41.447
Ιακχου 7α & Βιργ. Μπενάκη 31 σημερα που πέρασα ηταν και οι δυο (Νική και Τζενη) στα πόστα τους. Αλήθεια όμως και στις 2 περιπτώσεις ηθελα να ήξερα που τα είδατε τα μεγάλα βυζιά?????? Με το ζόρι να φοράγανε 3αρι και οι δυό τους!!! Κωσταντινουπολεως 166 κατω, προημερων που ρωτησα τον τσάτσο μου ειπε οτι η γεματουλα Ρωσσιδα με τα 4αρια δεν θα ξανάρθει. :(

Η Νίκη έχει τουλάχιστον 4αρια...
τωρα αν εσύ θέλεις τέτοια βυζιά σαν αυτά που εχεις στο αβατάρ σου, τότε έχεις δίκιο...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
καθήστε ρε παιδιά, αν μου λέτε ότι η νίκη έχει 4-5 η λάουρα που έχει τριπλάσιο τι φοράει 10-15??? Εξάλλου νομίζω δεν έχει σχέση το τι μου αρέσει με τον αν μπορώ να κρίνω ένα μέγεθος η όχι και πιστέψτε με, ότι γυναίκα εχω πάει μέχρι τώρα, είχε βυζαρες, γκομενα η μη. Εχω ενα παθος οπως καταλαβαινετε οπότε δεν μπορεί να πέφτω τόσο έξω. Αnyway , δεν θέλω να ερθω σε αντιπαράθεση με κανέναν απλά εσείς λέγατε παλαιότερα ότι τα 4αρια είναι οριακά για το thread, οποτε γι'αυτό τα αναφέρω όλα αύτα. Φιλικα παντα.
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Γεια χαρα σε ολους τους βυζολαγνους.
Σε ερωτιση που ειχα κανει στη τζουλια-λαουρα για το νουμερο μου ειχε πει 8αρι....!!!!
μου ειχε πει μαλιστα που να τα εβλεπες οταν ημουν εγκυος.... τεραστια!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πιστεβω παντος οτι δεν υπαρχουν στη πιατσα μεγαλιτερα η παρομια σαν της τζουλιας και ειναι κακο αυτο για μας γιατι εχει το μονοπολιο της αγορας.....

2m6mykh.jpg
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω στην λίστα, μεσημεριανή επίσκεψη Κυριακης, την Αγάπη. Διδύμου 16 (το υπόγειο προς την Αχαρνών, ε?), με υποδέχτηκε η ίδια. Κλασσική περιποίηση Αγάπης, σε κάνει να νομίζεις ότι σε προσέχει ακόμα και όταν σε ξεπετάει. Φεύγοντας την βρήκα στο σαλόνι, κάτω από το κλιματιστικό, μαζί με την τσατσά, σκεπασμένες με κουβέρτα! Άτιμος χειμώνας!!!


Επίσης, μην ξεκινάμε κουβέντα για τα νούμερα... Δε νομίζω πως θα καταλήξουμε πουθενά, εκτος και αν τους ζητάμε τα σουτιέν τους για να δούμε με τα μάτια μας το νούμερο... Βέβαια μετά θα κατηγορηθούμε για φετιχισμό, θα βγει κανας Σανιδάς πάλι και θα κλείσει το site... Πονηρές εποχές...


Κοπρε, δεν κάνεις κανα thread φωτό Λάουρας/Τζούλιας? να συγκεντρωθεί η ουσιώδης φωτογραφική σου εργασία κάπου :P
 

Επισκέπτης
Την έχω ρωτήσει τη Νίκι και μου είπε ότι φοράει νούμερο 75Ε.

Τώρα αν κάποιος θέλει κάτι μεγαλύτερο, υπάρχουν κάτι φάρμες της ΦΑΓΕ λίγο έξω από την Αθήνα όπου φαντάζομαι θα εξυπηρετηθεί.

Χαλάρωσε μεγαλε και μην κάνεις σχόλια .Ολοι εδω μεσα εχουν τα βίτσια τους .Αντιπαραθέσεις και χαρακτηρισμούς αλλού για να μην αρχίσουμε .

Ζητήστε και το σουτιεν να δείτε τι γράφει όχι μόνο ξέρετε να το βγάζετε ...δίπλα σας είναι .Αντε πρωινιάτικα μην αρχίσω
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Αυτη η Μαρια στην Αδανων περα οτι δεν ξερει να παιρνει πιπα.Ειναι τελειως ξενερωτη,βιαστικη.

Μακρια.

Αυτη η Μινα στη Διδυμου τι λεει?Ειναι καλη την εχει παρει κανεις?Ειναι απογευματινη βαρδια,την εχω δει.Αλλα δεν εχω μπει.Κανενας αποψη?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πριν απο κανα δυωρο εθεαθη καυλοπροστυχο ξανθο μιλφ με τουλαχιστον 3αρια  :boobies: και πολυ ωραιες αναλογιες στο Τροφωνιου11 ισογειο!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ωραία τα λες.
Αλλά πως να χαλαρώσω όταν γράφουμε πληροφορίες και τελικά την ακούμε κιόλας γιατί δε βγάλαμε μεζούρα για να μετρήσουμε ακριβώς το μέγεθος των βυζιών;

Κι εγώ ενοχλήθηκα από τη δημοσίευσή σου, αλλά για το ότι με παρέπεμπες σε κοντινές φάρμες της ΦΑΓΕ για να εξυπηρετηθώ, όχι γιατί δεν κοίταξες το σουτιέν κι έγραψες ό,τι σου είπε. Έγινε αντικείμενο χλευασμού ΣΟΥ το προσωπικό ΜΟΥ γούστο. Παρόλο που το Ε είναι αρκετά μεγάλο, εάν κάποιος θέλει ακόμη μεγαλύτερο δεν θα ζητήσει κανενός την άδεια.

Ένας Φυλήςυχος Πολίτης
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
Πιστευω το τελευταιο πηγαινε για μενα, οποτε να πω ακομα μια φορα οτι εγω εθιξα το νουμερο με βαση την εμπειρια μου και εξαλλου αυτο ειναι δικαιωμα μου να πω την γνωμη μου.

Απο κει και περα για το γουστο του καθενος δεν εχει δικαιωμα να πει και να σχολιασει κανεις! Και παλι ομως δεν μπορω να καταλαβω πως μπηκε στην μεση το γουστο, αφου ποτε δεν ειπα αν μου αρεσαν η τι μου αρεσει! Απλα σχολιασα το μεγεθος.

Τεσπα, ας τελειωσει αυτη η ιστορια! το σιγουρο ειναι οτι αμα βρισκαμε μια δευτερη Λαουρα καπου θα σας ελεγα αν θα συζηταγαμε αυτα τωρα η θα ειχαμε πεσει με τα μουτρα :P
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αυτη η Μαρια στην Αδανων περα οτι δεν ξερει να παιρνει πιπα.Ειναι τελειως ξενερωτη,βιαστικη.

Μακρια.

Αυτη η Μινα στη Διδυμου τι λεει?Ειναι καλη την εχει παρει κανεις?Ειναι απογευματινη βαρδια,την εχω δει.Αλλα δεν εχω μπει.Κανενας αποψη?

Τι επέστρεψε η Μαρία;;; ΟΚ είναι κομματάκι ξενέρωτη αλλά είναι μία απ'τις βυζοσυμπάθειές μου... :cool2:
Η Μίνα κάνει καλή (και ακάποτη αν θες) πίπατσου, βυζομασάζ, ελεύθερα πιασίματα, ανεβαίνει από πάνω, δε βιάζεται στο δωμάτιο... (ρε μήπως να γίνω τσάτσος; :tooth:)
Απ'ότι λένε συναγωνιστές, δέχεται και πιτσίλισμα στα βυζιά, αλλά δε της έχω ζητήσει για να σου πω σίγουρα. Εντάξει, τίμια πρόταση για τα 20 βυζοευρώ, χωρίς πάντως να ενθουσιάζει...
Τελευταίο και σημαντικότερο: Πού στον κόρακα είναι η Τζούλια ρε παίδες;;; Πάω και δε τη βρίσκωωωωω :'( :headbang: :helpplea:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Την έχω ρωτήσει τη Νίκι και μου είπε ότι φοράει νούμερο 75Ε.

Τώρα αν κάποιος θέλει κάτι μεγαλύτερο, υπάρχουν κάτι φάρμες της ΦΑΓΕ λίγο έξω από την Αθήνα όπου φαντάζομαι θα εξυπηρετηθεί.

Συνβυζοπιτσιλιστή, είναι προτιμότερο να εμπιστευόμαστε το έμπειρο μάτι μας, παρά το τι λέει η κάθε κορασίδα γιατί μπορεί να είναι μούφα. Δε χρειάζεται να ρωτάμε ή να βλέπουμε το νούμερο του βυζοπιάστη για να κρίνουμε αν η άλλη είναι "βυζοπούλα", οπότε μην τρωγόμαστε για ψύλλου πήδημα.

Η βυζοισχύς εν τη ενώσει... :boobies: :rockon: :boobies: :rockon: :boobies:
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1
Γεια  να πω οτι η μινα δεχετε πιτσιλισμα και θυμαμε οταν τελειωσα στα βυζια της μου ειπε η καλυτερη κρεμα προσωπου και γελουσε!!!!
οσο για τζουλια-λαουρα μαλον εχει περιοδο.....


size tzoylias
3121s001wp084pq8.jpg

By kopros77 at 2009-01-20
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Πριν απο κανα δυωρο εθεαθη καυλοπροστυχο ξανθο μιλφ με τουλαχιστον 3αρια  :boobies: και πολυ ωραιες αναλογιες στο Τροφωνιου11 ισογειο!

Τεσσάρια προς 5 θα έλεγα.
Μπέτυ, Τσέχα, ΠΟΛΥ καλά Ελληνικά, αρκετά καλή στο δωμάτιο, 35-40 ετών την κόβω, και επαγγελματίας σωστή χωρίς ακρότητες.

Απογευματινή βάρδυα πάντα, 11 το βράδυ φεύγει. Και σήμερα εκεί ήταν.

Τη σκαντζάρει μια κοντοστούπα ξανθούλα μικρόβυζη για τη νύχτα, εμφάνιση 4/10, αλλά κάνει προσπάθειες να υποκαταστήσει ότι της λείπει από εμφάνιση με "κόλπα".

Έχουν ληφθεί αμφότεραι (διαδοχικά πάνω στη σκάτζα της βάρδιας).
 

Επισκέπτης
Δημοσιεύω του athal σε στούντιο μασαζερι τι βρήκε!!!!!!!!!!!!!!!!

athal
Ανακαλυφθη σημερα 20/1/2009 του αγιου ευθυμιου (βοηθεια μας), απογευμα ,  βυζομανα Νο7 (μου εδειξε το σουτιεν για τους απιστους)στην μασαζερι στον πειραια καραϊσκου 88 4ος (ινστιτουτο). Ονομα αυτης παμελα ξανθο, χυμωδες προς το παχουλο, ωραιο προσωπακι και βυζαρες..!! Παιδια εχασα το προσωπο μου (και οχι μονο ) εκει μεσα. Η κοπελα ειναι νεα στο αθλημα, αφηνει χερια δακτυλα φιλια τα παντα, και κανει καλη πιπα. Θελει ρονταρισμα, αλλα ειπαμε καινουργιο και με βυζαρες.Στα μειον οτι μιλαει πολυ (ισως απο αμηχανια επειδη ειναι newby, και απο μασαζ μαλλον λαδοχαιδεμα θα τολεγα)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
ωραία ξέρουμε τι ώρες ειναι εκεί;!
 

Επισκέπτης
Χαίρομαι γιατί αν θυμάστε οταν φωναζα οτι στον Πειραιά υπάρχει κομμάτι και δεν το λένε κάποιοι δεν μιλαγε κανεις και το ανακάλυψε ο athal. Ενω κάποιοι το κρατούσαν για παρτι τους .Αλλά τους τι χάλασε ....χι,χι
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Χαίρομαι γιατί αν θυμάστε οταν φωναζα οτι στον Πειραιά υπάρχει κομμάτι και δεν το λένε κάποιοι δεν μιλαγε κανεις και το ανακάλυψε ο athal. Ενω κάποιοι το κρατούσαν για παρτι τους .Αλλά τους τι χάλασε ....χι,χι
Οντως θυμαμαι που φωναζες να μιλησουν αλλα ολοι κανανε τις παλαβες  :2funny: :thumbsup:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Αν δεν είείείείείχα κι εσένανε... Τι θα ήήήμουν στη Γη...
Γειά σου ρε zaras27. Αλλά παιδιά ψυχραιμία. Ας το δούν πρώτα όσοι ξέρουν από Λάουρα (νυν Τζούλια), ώστε να επιβεβαιώσουν. Κάνε να μην είναι μία από τα ίδια. Κάνε να μην είναι τριάρια που μετονομάστηκαν σε βυζάρες!!! Κάνε να είδε σωστά o athal το 7άρι!!!

ΥΓ: Επίτημος πρόεδρος του θέματος ο zaras27. Εγώ υποβάλλω τα σέβη μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom