Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Απο Dude
▪Μεταξι  :kneel:3η Βαρδια Κολωνού 23α (ισόγειο):
Η Γκαμπριέλα.Μελαχροινή μουναροπιτσιρίκα!
Το πρόσωπό της δείχνει ότι είναι μεγαλύτερη και όμως...Πολύ όμορφο, ωραίο κορμί με λίγα κιλά εκεί που πρέπει, γεμάτες βυζάρες.
 

Επισκέπτης
Μεγαβυζοανακοίνωση απ'τα ξένα. :tits2:

:orchestra: :orchestra: :orchestra:


Εγαμεύθη προσφάτως εν Γερμανία εις το Κάιζερς το Λάουτερν .Τα μεγαλύτερα βυζιά που έχω πιάσει στα χέρια μου.

Οι φωτό βέβαια πρέπει να είναι δεκαετίας και φτιαγμένες.Δείχνουν την κοιλιά πλάκα και το πρόσωπο φράπα.

Η πλάκα έχει πλέον αντικατασταθεί από μπάκα κρεμάμενη και η φάτσα φραπές έκοψε.Παρόλαυτα οι λάτρεις του είδους για γιγαντόβυζα κι ας είναι και με μπάκα θα ξετρελαίνονταν.Και το πρόσωπο αρκετά όμορφο.

Ρώταω πόσο χρονών είσαι;
-26! απαντάει :idiot:
Τουλάχιστον +10 δείχνει.


Δεν μπορώ να πω ότι το κατείχε το άθλημα αλλά μόνο και μόνο το μέγεθος των βυζιών υπερσκίασε όλα τ'άλλα.

150 όιρο μια ώρα με διπλό χύσιμο. :fuck2:Καλή τιμή.

Το Κάιζερς-λάουτερν είναι δύο ώρες με λεωφορείο απ τη Φρανκφούρτη.Γεμάτο μπορδέλα κυρίως με ρουμάνες το κέντρο της Φρανκφούρτης.Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία...
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλησπερα!
καμια καλη προταση για τωρα?
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
3ης βαρδιας Επιθεωριση χθες σε ενημερωσεις γνωστων ρεπορτερ απο οπως αυτες:

1.Κολωνού 23α (ισόγειο):
Η Γκαμπριέλα.Μελαχροινή μουναροπιτσιρίκα!
Το πρόσωπό της δείχνει ότι είναι μεγαλύτερη και όμως...Πολύ όμορφο, ωραίο κορμί με λίγα κιλά εκεί που πρέπει, γεμάτες βυζάρες.

2.ιασ.30 κατω,βικυ,ομορφη μελαχροινη με λιγα κιλα παραπανω και βυζαρες,εκφυλο προσωπο,
ειναι η ανθουλα που ξεκινησε απο ιασ.36...αρκετα καλη μεσα

3.ιασ.20 δεξι,μια ξανθουλα αρκετα ομορφη με μεγαλο στηθος,αδυνατο σωμα,ξερουμε κατι;

4.κολ.15 δεξι,η αλεξανδρα,ομορφη αδυνατη ξανθουλα με μεγαλο στηθος,δε φαινοταν να εχει ορεξη

Ενημερωση 2+3. δεν ηταν εκει.

Ενημερωση 4. Αλεξανδρα εστι κανονικη κοπελιτσα ουτε καν βυζαρου.

Ενημερωση 1.Δεν ηταν εκει,στη θεση της ηταν λογικα η Χριστινα3αρι(15ιουρο) απο Φωκαιας 27οροφο,τον Οικο της δυναστειας των Κου οπως λεει και ο Dude007.


 

Kargas14

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά ψάχνω τις καλύτερες βυζαρούδες για ισπανικό.Πείτε μου γιατί δεν ξέρω που να πάω.
 

dongiannis

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αυτα ειναι  :tits: κανα τετοιο δεν παιζει σε κανα shop.
 

Επισκέπτης
3ης βαρδιας Επιθεωριση χθες σε ενημερωσεις γνωστων ρεπορτερ απο οπως αυτες:

1.Κολωνού 23α (ισόγειο):
Η Γκαμπριέλα.Μελαχροινή μουναροπιτσιρίκα!
Το πρόσωπό της δείχνει ότι είναι μεγαλύτερη και όμως...Πολύ όμορφο, ωραίο κορμί με λίγα κιλά εκεί που πρέπει, γεμάτες βυζάρες.

2.ιασ.30 κατω,βικυ,ομορφη μελαχροινη με λιγα κιλα παραπανω και βυζαρες,εκφυλο προσωπο,
ειναι η ανθουλα που ξεκινησε απο ιασ.36...αρκετα καλη μεσα

3.ιασ.20 δεξι,μια ξανθουλα αρκετα ομορφη με μεγαλο στηθος,αδυνατο σωμα,ξερουμε κατι;

4.κολ.15 δεξι,η αλεξανδρα,ομορφη αδυνατη ξανθουλα με μεγαλο στηθος,δε φαινοταν να εχει ορεξη

Ενημερωση 2+3. δεν ηταν εκει.

Ενημερωση 4. Αλεξανδρα εστι κανονικη κοπελιτσα ουτε καν βυζαρου.

Ενημερωση 1.Δεν ηταν εκει,στη θεση της ηταν λογικα η Χριστινα3αρι(15ιουρο) απο Φωκαιας 27οροφο,τον Οικο της δυναστειας των Κου οπως λεει και ο Dude007.

Όλες τρίτη βάρδια είναι αυτές;Πού να τρέχουμε στα βορδέλα μεσ τη νύχτα.Και η αλήθεια είναι ότι σιχαίνομαι να κυκλοφοράω στο μεταξουργείο.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Δεν υπάρχει αύριο για το συγκεκριμένο θέμα δυστυχώς. ...Όταν ακούτε βυζαρες καλύτερα να κρατάτε μικρό καλάθι.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
:tits:  Aυτη  με το  facial  είναι η - Lucy  Wilde
το ζητημα ειναι οτι  φτασαμε σε αυτο  το θρεντ  να συζητάμε και για.. ίσως  τριάρια.. :-
 

Επισκέπτης
Εκείνη η Εστέλ η τελευταία μοϊκανούσα του βυζοείδους ,που υποτίθεται ότι γύρισε,πού ακριβώς γύρισε;Σπίτι της ;Γιατί στο φωκαίας 27 δεν παίζει.

Α, by the βυζοway εγαμεύθη για πολλοστή φορά ,λόγω ελλείψεως άλλων βυζιών στην πιάτσα η Λάουρα,Φυλής 67.Μετά το  παραπλανητικό χαμόγελο στην είσοδο,μέσα βγάζει μια τεράστια αρνητικότητα.Δεν το θέλει το άθλημα.

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Εκείνη η Εστέλ η τελευταία μοϊκανούσα του βυζοείδους ,που υποτίθεται ότι γύρισε,πού ακριβώς γύρισε;Σπίτι της ;Γιατί στο φωκαίας 27 δεν παίζει.

Α, by the βυζοway εγαμεύθη για πολλοστή φορά ,λόγω ελλείψεως άλλων βυζιών στην πιάτσα η Λάουρα,Φυλής 67.Μετά το  παραπλανητικό χαμόγελο στην είσοδο,μέσα βγάζει μια τεράστια αρνητικότητα.Δεν το θέλει το άθλημα.

Βέβαια οφείλω να ομολογήσω πως σπάνια συναντάει κανείς το σωματότυπό της, κορμί μοντελέ εντελώς και βυζάρες από πάνω αναλογικά μ' αυτό το σώμα. Εγώ όταν την είχα πρωτοδεί ήθελα σαν τρελός να πάω μαζί της... Μετά είδα εδώ τις τότε κριτικές της και ξενέρωσα... Έπειτα έμαθα ότι βελτιώθηκε κάπως αλλά στο μεταξύ αδυνάτισε πάρα πολύ, σε βαθμό που πλέον δε με τραβάει και πολύ σεξουαλικά. Βέβαια για τους φίλους των χτικιάρικων σωμάτων ίσως να θεωρείται οπτασία.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Παίδες τη βδομάδα που μας πέρασε και έχοντας αρκετό ελεύθερο χρόνο έκανα μία τσάρκα μαμούθ σε όλες τις πρωινές και απογευματινές βάρδιες σε Φυλής - Φωκαίας - Διδύμου - Ιάσωνος - Κολωνού - Βέργας - Εξηκίου - Τροφωνίου, συν τα δύο απομακρυσμένα σπιτάκια στην Κωνσταντινουπόλεως που ενίοτε βγάζουν διαμάντια. Αποτέλεσμα; Ούτε μία βυζοπούλα που να μην έχει τύχει να αναφερθεί εδώ μέσα στις τελευταίες σελίδες που γράφουμε για τις ίδιες και τις ίδιες. Και πλέον όταν κάνουμε λόγο για βυζοπούλες δεν εννοούμε 5άρια και 6άρια (εγώ τουλάχιστον μόνο τη γνωστή Λάουρα - Τζούλια βρήκα σ' αυτά τα νούμερα στην Τροφωνίου στο γνωστό σπιτάκι που έχει 7άρια για όσους δε γνωρίζουν), αλλά για 4άρια και πολύ μας είναι. Δυο παρατηρήσεις: Η Στέλλα στο Βέργας 3 που δούλευε παλιότερα στο Ιάσωνος 46Β έχει παχύνει πολύ ρε παιδιά, πώς έχει γίνει έτσι; Πλέον είναι chubby και βάλε... Μ' αυτήν την κοπέλα με την οποία σημειωτέον έχω κάνει ένα απ' τα καλύτερα γαμήσια της μπουρδελοκαριέρας μου παρότι με 10άρικο στο Μεταξουργείο (είναι τρομερά εξωστρεφής, καβλιάρα κι έχει τρομερή ενέργεια), κάποτε πήγα γιατί με είχε εντυπωσιάσει ο σωματότυπός της σε συνδυασμό με τη φτηνή αλβανιδόφατσά της, είχε φυσικές βυζάρες σε ένα σώμα το οποίο είχε καμπύλες και λίγα περιττά κιλά και η συνολική εικόνα του ήταν σκέτη πρόκληση, τώρα... Κρίμα πραγματικά. Βέβαια εγώ προσωπικά ξέροντας πόσο καβλιάρα είναι θα την έπαιρνα και τώρα, πλέον όμως λίγους συγκινεί. Και κάτι ακόμα: Θυμάμαι ότι γράφτηκε πως επέστρεψε η Μισέλ στο Μεταξουργείο αδυνατισμένη, δε θυμάμαι όμως αν είχε γραφτεί το πού δουλεύει, την πέτυχα στο Κολωνού 32Β απογευματινή βάρδια, εκεί που ήταν και παλιά. Παιδιά έχει γίνει ΜΟΥΝΑΡΟΣ, είχατε γράψει κάποιοι εδώ μέσα ότι αδυνάτισε και έφτιαξε εμφανισιακά αλλά τέτοιο πράγμα δεν το περίμενα, σχεδόν δεν τη γνώρισα, άλλη κοπέλα! Τολμώ να πω ότι για τα δικά μου γούστα, όπως είναι τώρα είναι απ' τις συγκλονιστικότερες παρουσίες που έχω πετύχει τα τελευταία χρόνια σε μπουρδέλο και πλέον μου αρέσει περισσότερο και απ' την αδερφή της την Εστέλ! Για να είμαι δίκαιος όμως το υφάκι της στο σαλόνι δεν υποσχόταν πολλά, ακόμα κομοδίνο θα είναι στο δωμάτιο... Της είπα δυο - τρία κοπλιμέντα για την εμφάνισή της και δεν μπήκε στον κόπο καν να ρίξει ένα χαμόγελο της προκοπής, ίσα που μειδίασε... Βέβαια για κάποιον που δεν έχει πάει ποτέ μαζί της, μ' αυτήν την εμφάνιση που έχει τώρα νομίζω ότι το 10άρικο ή 15άρι (δε θυμάμαι πόσο είναι στο εν λόγω σπίτι, έχω να πάω καιρό) είναι must!
 

Επισκέπτης
Στο δεκαπεντάρι είναι.Πήγα μετά την επιστροφή της στο κολωνού 32β το οποίο μου φάνηκε ότι πλέον δεν είναι γκρικάδικο αλλά μπάτε σκύλοι αλέστε.Ότι να ναι έμπαινε μέσα.Μέχρι και ένας γερμανός τουρίστας (έτσι μου φάνηκε) μπήκε.

Η μισέλ πέραν των βυζιών είναι η απόλυτη ξεπέτα.όσο γίνεται πιο γρήγορα να σε διώξει.πάνω στο λεπτο έλα ,χύσε.Στα προκαταρτικά...Τί είναι αυτά;

Επίσης έτυχε να πάω την ώρα που ερχόταν για ...δουλειά.Δεν φόραγε τα τρίπατα και χωρίς αυτά είναι τάπα.

Τάπα αλλά με μαστούς...  :tits:
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Πλεον η Μισελ εχει σχεδον ιδιο σωμα με την αδερφη της Εστελ. η ποιοτικη διαφορα ομως μεσα στο δωματιο ειναι τεραστια. Η Εστελ ειναι πιο καβλιαρα, πιο αυθορμητη και πιο δεκτικη ενω η αλλη η πατσαβουρα η Μισελ ειναι σπαστικη. Ενδεικτικα λεω οτι η Εστελ αφηνει παιξιμο και ζουληγμα οσο θες με τα βυζια της ενω η αλλη τιναζεται στο παραμικρο αγγιγμα σαν να την χτυπαει ηλ. ρευμα. στην κυριολεξια τιναζεται. Ασε που μετα ειναι μη και μη. Οσοι γουσταρουν  σπασιμο νευρων ας περασουν. Η Εστελ εχει αλλη συμπεριφορα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Στο δεκαπεντάρι είναι.Πήγα μετά την επιστροφή της στο κολωνού 32β το οποίο μου φάνηκε ότι πλέον δεν είναι γκρικάδικο αλλά μπάτε σκύλοι αλέστε.Ότι να ναι έμπαινε μέσα.Μέχρι και ένας γερμανός τουρίστας (έτσι μου φάνηκε) μπήκε.

Η Μισέλ πέραν των βυζιών είναι η απόλυτη ξεπέτα.όσο γίνεται πιο γρήγορα να σε διώξει.πάνω στο λεπτο έλα ,χύσε.Στα προκαταρκτικά...Τί είναι αυτά;

Επίσης έτυχε να πάω την ώρα που ερχόταν για ...δουλειά.Δεν φόραγε τα τρίπατα και χωρίς αυτά είναι τάπα.

Τάπα αλλά με μαστούς...   :tits:

Ακόμα γκρικάδικο είναι, μπροστά μου έφαγαν αλλοδαποί πόρτα τη μέρα που πήγα. Όσο για την αναφορά σου στο Γερμανό τουρίστα λίγο άστοχη, Γερμανοί, Γάλλοι, Αλβανοί και εν γένει Ευρωπαίοι ποτέ δεν έτρωγαν πόρτα στο συγκεκριμένο μαγαζί, όπως και σε οποιοδήποτε γκρικάδικο. Η "πόρτα" συνήθως αφορά μόνο τους σκουρόχρωμους μετανάστες.

Πλεον η Μισελ εχει σχεδον ιδιο σωμα με την αδερφη της Εστελ. η ποιοτικη διαφορα ομως μεσα στο δωματιο ειναι τεραστια. Η Εστελ ειναι πιο καβλιαρα, πιο αυθορμητη και πιο δεκτικη ενω η αλλη η πατσαβουρα η Μισελ ειναι σπαστικη. Ενδεικτικα λεω οτι η Εστελ αφηνει παιξιμο και ζουληγμα οσο θες με τα βυζια της ενω η αλλη τιναζεται στο παραμικρο αγγιγμα σαν να την χτυπαει ηλ. ρευμα. στην κυριολεξια τιναζεται. Ασε που μετα ειναι μη και μη. Οσοι γουσταρουν   σπασιμο νευρων ας περασουν. Η Εστελ εχει αλλη συμπεριφορα.

Ορθή η παρατήρηση. Βέβαια να σημειώσω εδώ ότι και η Εστέλ παλιότερα ήταν σχεδόν το ίδιο χάλια στο δωμάτιο, μετά βελτιώθηκε, προσφάτως που πήγα μαζί της κι ενώ την απέφευγα για καιρό επειδή δε διάβαζα καλές κριτικές έπαθα πλάκα με τον επαγγελματισμό της, έχω ανεβάσει και κριτική γι' αυτήν. Τώρα εμφανισιακά πλέον η Εστέλ έχει αδυνατίσει πολύ, η Μισέλ μ' αρέσει περισσότερο σαν σωματότυπος. Βέβαια η Εστέλ αυτήν την περίοδο που μιλάμε είναι απούσα, οπότε αν θέλει κάποιος να τιμήσει κάποια κοπέλα από την "οικογένεια" αυτή θα είναι αναγκαστικά η Μισέλ.
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.930
Πόντοι
201
Δεν τα λέμε και μεγάλα τα βυζιά της Σόνιας. ....
 

Συνημμένα

  • tmp_22272-Sonia 1-2027064081.jpg
    tmp_22272-Sonia 1-2027064081.jpg
    14,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • tmp_22272-Sonia 2-441042009.jpg
    tmp_22272-Sonia 2-441042009.jpg
    52,9 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom