Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (11 μέλη και 118 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγώ την είχα πετύχει 2η βάρδια στο Κολωνού 32 μετά την επανεμφάνισή της.3η πηγε τώρα;Μην τα φουσκώνετε τα νούμερα και την πατάει ο κόσμος.Όχι και 4μισάρι.Ένα νούμερο πιο κάτω.3.5.Πάντως μούναρος :fuck2: έγινε με το αδυνάτισμα.αλλά κλασσικά, φολέν.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.667
Πόντοι
5.015
Εγώ την είχα πετύχει 2η βάρδια στο Κολωνού 32 μετά την επανεμφάνισή της.3η πηγε τώρα;Μην τα φουσκώνετε τα νούμερα και την πατάει ο κόσμος.Όχι και 4μισάρι.Ένα νούμερο πιο κάτω.3.5.Πάντως μούναρος :fuck2: έγινε με το αδυνάτισμα.αλλά κλασσικά, φολέν.

3,5 νούμερο τα βυζιά της Μισέλ μετά το αδυνάτισμα; Δυσκολεύομαι να το πιστέψω...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.413
Κριτικές
15
Like
6.041
Πόντοι
1.496
Σάρα τη λένε την κοπέλα...ψηλη νταρτανα,4αρια βυζια..γυρω στα 30 την έκοψα..απογευματινή βάρδια ήταν.
Ναι Σαρα τη λενε τη κοπελα,τη πετυχα και γω στο Διδυμου 22 πρωινη βαρδια ομως.Ειναι μια ψηλη μελαχρινη κοπελα με αδιαφορο προσωπο και φυσικες βυζαρες.Αγελαδεσιον κατασταση αλλα αν ειναι καλη στο δωματιο πιστευω αξιζει το κοπο καθοτι λοιπει ο συγκεκριμενος σωματοτυπος και μαλιστα σε ανεκτα ορια παχους με αναλογια βυζιων.Δεν ειναι δα και χοντρη.Η κοπελα δεν ειπε λεξη στο σαλοναρισμα.Αν και διαβαζω τακτικα μου διεφυγε η αναφορα του προφεσορα για το Ακλιβιαδου 16 και ιχνη κακοποιησης.Τι ακριβως ειδε;Εγω παντως δεν αντεληφθην κατι τετοιο σε καμια περιπτωση.Εντυπωση μου εκανε η υπηρεσια του Διδυμου 22 που ηταν μαζι με τη Σαρα πρωινη βαρδια.Προκειται για μια νεαρη κοπελα που μιλαει απταιστα ελληνικα.Αγενης με οσους δε περνανε.Εχω ακουσει οτι οι υπηρεσιες πρεπει να ειναι καποισς ηλικιας,ο καθενας οτι θελει κανει;Πηγαινουμε στα μπουρδελα γιατι υποτιθεται υπαρχει καποιος ελεγχος και φυσικα εξετασεις υγειας.
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
professorx Στο Αγκύρας 12 στο αριστερό ήταν η μιλφ Σάρα,ψηλή,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,με ξανθά κοντά μαλλιά και βυζάρες τεσσεράμιση νούμερο.Την είχα πάρει προσφάτως στο Αλκιβιάδου 16Γ και πρόκειται περί μεγάλης φόλας.Μην σαν εξαπατήσουν τα βυζιά της και περάσετε.Επίσης έχει εργαστεί προσφάτως και στο Διδύμου 20.

 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Εγώ την είχα πετύχει 2η βάρδια στο Κολωνού 32 μετά την επανεμφάνισή της.3η πηγε τώρα;Μην τα φουσκώνετε τα νούμερα και την πατάει ο κόσμος.Όχι και 4μισάρι.Ένα νούμερο πιο κάτω.3.5.Πάντως μούναρος :fuck2: έγινε με το αδυνάτισμα.αλλά κλασσικά, φολέν.

Το σουτιεν της ελεγε οτι ειναι F αλλα για να μην το χοντρινω με τα νουμερα εδω μεσα εγραψα 4μισαρι διαιτης.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.667
Πόντοι
5.015
Το σουτιεν της ελεγε οτι ειναι F αλλα για να μην το χοντρινω με τα νουμερα εδω μεσα εγραψα 4μισαρι διαιτης.

Πριν το αδυνάτισμα ίσως αν και πάλι υπερβολικό μου φαίνεται, τώρα που αδυνάτισε με τίποτα...
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
8
Like
2.807
Πόντοι
736
Εκανα κλικ διπλα στις φωτο για Στουντιο Τατοιου 58-Κλαουντια και μου εβγαλε φωτο τις Ελενας απο Τροφ13..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Εκανα κλικ διπλα στις φωτο για Στουντιο Τατοιου 58-Κλαουντια και μου εβγαλε φωτο τις Ελενας απο Τροφ13..

:thumbsup:
Η ίδια είναι!

Από εκεί ξεκίνησε,εκεί δούλευε και κάποια στιγμή έκανε δυο-τρία περάσματα από Χωματιανού 11 όροφος με το όνομα Κλαούντια.

Τότε ήταν ακόμη πιο μουνάρα!

Μετά χάθηκε από το στούντιο ώσπου εμφανίσθηκε στην Τροφωνίου-με παραπάνω κιλά.

Έφυγε για την πατρίδα της,εμφανίσθηκε άλλες κάνα δυο φορές και ξαναχάθηκε!

Και τώρα έχεις απόλυτο δίκιο-είναι πάλι στο πρόγραμμα του Τατοίου 58!
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
:thumbsup:
Η ίδια είναι!

Από εκεί ξεκίνησε,εκεί δούλευε και κάποια στιγμή έκανε δυο-τρία περάσματα από Χωματιανού 11 όροφος με το όνομα Κλαούντια.

Τότε ήταν ακόμη πιο μουνάρα!

Μετά χάθηκε από το στούντιο ώσπου εμφανίσθηκε στην Τροφωνίου-με παραπάνω κιλά.

Έφυγε για την πατρίδα της,εμφανίσθηκε άλλες κάνα δυο φορές και ξαναχάθηκε!

Και τώρα έχεις απόλυτο δίκιο-είναι πάλι στο πρόγραμμα του Τατοίου 58!

Beverlys  :rockon:
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
Εγώ την είχα πετύχει 2η βάρδια στο Κολωνού 32 μετά την επανεμφάνισή της.3η πηγε τώρα;Μην τα φουσκώνετε τα νούμερα και την πατάει ο κόσμος.Όχι και 4μισάρι.Ένα νούμερο πιο κάτω.3.5.Πάντως μούναρος :fuck2: έγινε με το αδυνάτισμα.αλλά κλασσικά, φολέν.

4++ μεσα στο νερο τωρα που αδυνατισε. αν τη βαζανε σακουλα στο κεφαλι δεν θα ξεχωριζα αν θα ηταν η εστελ η αδερφη της η αυτη. η μονη διαφορα τους τωρα μου φαινεται οτι ειναι μονο οτι η ρωγα μισελ ειναι πιο μαυρη. αλλα γενικα η εστελ υπερεχει στα σημεια.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.667
Πόντοι
5.015
:thumbsup:
Η ίδια είναι!

Από εκεί ξεκίνησε,εκεί δούλευε και κάποια στιγμή έκανε δυο-τρία περάσματα από Χωματιανού 11 όροφος με το όνομα Κλαούντια.

Τότε ήταν ακόμη πιο μουνάρα!

Μετά χάθηκε από το στούντιο ώσπου εμφανίσθηκε στην Τροφωνίου-με παραπάνω κιλά.

Έφυγε για την πατρίδα της,εμφανίσθηκε άλλες κάνα δυο φορές και ξαναχάθηκε!

Και τώρα έχεις απόλυτο δίκιο-είναι πάλι στο πρόγραμμα του Τατοίου 58!

Σοβαρά επέστρεψε στο Τατοΐου 58;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.667
Πόντοι
5.015
4++ μεσα στο νερο τωρα που αδυνατισε. αν τη βαζανε σακουλα στο κεφαλι δεν θα ξεχωριζα αν θα ηταν η εστελ η αδερφη της η αυτη. η μονη διαφορα τους τωρα μου φαινεται οτι ειναι μονο οτι η ρωγα μισελ ειναι πιο μαυρη. αλλα γενικα η εστελ υπερεχει στα σημεια.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
ψαχνω απελπισμενα να βρω μια θεα σαν την julia nova
αυτος ο αρχοντικος ρωσσικος βυζομουναρος ειναι σκετη κολαση.

 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
649
Like
44
Πόντοι
6
η λαουρα απο Φυλής 67 ειναι πολυ καλη προσσεγγιση της boin  για οσους γουσταρουνε βυζοστυλιαρια, αλλα δυστυχως κατι αναλογο με julia nova δεν εχω ξαναπετυχει στην πιατσα.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
4++ μεσα στο νερο τωρα που αδυνατισε. αν τη βαζανε σακουλα στο κεφαλι δεν θα ξεχωριζα αν θα ηταν η εστελ η αδερφη της η αυτη. η μονη διαφορα τους τωρα μου φαινεται οτι ειναι μονο οτι η ρωγα μισελ ειναι πιο μαυρη. αλλα γενικα η εστελ υπερεχει στα σημεια.

Επειδη θα κατεβω ΣΚ Αθηνα, η καλυτερη προταση που υπαρχει στη συναρτηση εμφανιση-στηθος-τιμη ειναι η Εστελ αυτη την περιοδο..;
Ισχυει οτι μοιαζει με την πορνοσταρ Dominno, που φαινεται στη φωτογραφια, οπως ισχυριζεται καποιος στην κριτικη του..;
Κ τι ωρες εχει βαρδια στο Φωκαιας 27 Β..;
 

Συνημμένα

  • Dominno foto-0012.jpg
    Dominno foto-0012.jpg
    143,1 KB · Εμφανίσεις: 16

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.733
Πόντοι
41.447
Επειδη θα κατεβω ΣΚ Αθηνα, η καλυτερη προταση που υπαρχει στη συναρτηση εμφανιση-στηθος-τιμη ειναι η Εστελ αυτη την περιοδο..;
Ισχυει οτι μοιαζει με την πορνοσταρ Dominno, που φαινεται στη φωτογραφια, οπως ισχυριζεται καποιος στην κριτικη του..;
Κ τι ωρες εχει βαρδια στο Φωκαιας 27 Β..;

κατα την δικη μου αποψη δεν της μοιαζει καθολου, αλλα δεν παυει να ειναι αδυνατη σχετικα ομορφη και με μεγαλαστηθη
 

Επισκέπτης
η λαουρα απο Φυλής 67 ειναι πολυ καλη προσσεγγιση της boin  για οσους γουσταρουνε βυζοστυλιαρια, αλλα δυστυχως κατι αναλογο με julia nova δεν εχω ξαναπετυχει στην πιατσα.

Καλό βυζοστυλιάρι αλλά μιλάμε για μεγάλη φόλα.Βάζει λίγο δάχτυλο στο πουλί και περιμένει να σου σηκωθεί με τη δύναμη της σκέψης. Ούτε να τριφτεί.Τίποτα. :sleeping:
 

Επισκέπτης
ψαχνω απελπισμενα να βρω μια θεα σαν την julia nova
αυτος ο αρχοντικος ρωσσικος βυζομουναρος ειναι σκετη κολαση.


Άμα τη βρεις να μου πεις και μένα.

Κανένας βορδελιάρης βυζόλυσσας γερμανομαθής υπάρχει;Το περασμένο καλοκαίρι είχα βρεθεί γερμανία και έπαιρνα τηλ σε ένα υπερβυζοτούμπανο του busenladies.de .Δεν το σήκωνε η παλιοποτάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom