Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
ρε γκαϊς επειδη μενω μακρια οι συγκεκρεμενες βυζοπουλες ιεροδουλαίς ισχυουν ακομα και ποσο βυζοπουλες ειναι?

3βαρδιας
Κολ.23α Γκαμπριελα?
Ιασ.30 Βικυ?
Κολ.15 Αλεξανδρα?
Ιασ.20 ***?

2βαρδιας
Φυλ.69β Σαρα? :huh:
Φυλ.84 Μισελ?(οχι απο Κολ)
Φυλ.69 Μαρια?
Κολ.53 Λιλη?
Ιασ.44 Σαρα? :huh:
Ιασ.10 Χριστινα?
0bb69f87_954-not-sure-if-serious.jpeg
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
ρε γκαϊς επειδη μενω μακρια οι συγκεκρεμενες βυζοπουλες ιεροδουλαίς ισχυουν ακομα και ποσο βυζοπουλες ειναι?

3βαρδιας
Κολ.23α Γκαμπριελα?
Ιασ.30 Βικυ?
Κολ.15 Αλεξανδρα?
Ιασ.20 ***?

2βαρδιας
Φυλ.69β Σαρα? :huh:
Φυλ.84 Μισελ?(οχι απο Κολ)
Φυλ.69 Μαρια?
Κολ.53 Λιλη?
Ιασ.44 Σαρα? :huh:
Ιασ.10 Χριστινα?

Ούτε καν...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015

Ναι! Δε φημίζομαι για τη μνήμη μου, αλλά προσφάτως που περπάτησα όλους τους προαναφερθέντες δρόμους σε πρωινή και απογευματινή βάρδια δε βρήκα καμία απ' τις κοπέλες που αναφέρεις στα νούμερα αυτά (μερικές τις είχα συναντήσει κι εγώ παλιότερα και τις ξέρω κιόλας). Βέβαια δεν μπήκα στον κόπο να κάνω και μεταμεσονύχτια τσάρκα, ίσως κάποια ή κάποιες να έχουν μετακινηθεί στη νυχτερινή βάρδια, πάντως σε πρωινή και απογευματινή ούτε καν... Μόλις βρω χρόνο θα κάτσω να γράψω εδώ όλες τις εν ενεργεία βυζαρούδες τουλάχιστον στους κεντρικούς δρόμους (Φυλής, Φωκαίας, Διδύμου, Ιάσωνος, Κολωνού, Βέργας, Τροφωνίου κ.λπ.) για να μην μπερδευόμαστε...
 

Επισκέπτης
Δεν τις γράφεις τώρα γιατί έχουμε πάθει βυζοστέρηση;Βαρέθηκα να γαμάω τη μαρία από φωκαίας 17 και τη λάουρα από φυλής 69.παίζει τίποτα άλλο αξιόβυζο αναφοράς;
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Ναι! Δε φημίζομαι για τη μνήμη μου, αλλά προσφάτως που περπάτησα όλους τους προαναφερθέντες δρόμους σε πρωινή και απογευματινή βάρδια δε βρήκα καμία απ' τις κοπέλες που αναφέρεις στα νούμερα αυτά (μερικές τις είχα συναντήσει κι εγώ παλιότερα και τις ξέρω κιόλας). Βέβαια δεν μπήκα στον κόπο να κάνω και μεταμεσονύχτια τσάρκα, ίσως κάποια ή κάποιες να έχουν μετακινηθεί στη νυχτερινή βάρδια, πάντως σε πρωινή και απογευματινή ούτε καν... Μόλις βρω χρόνο θα κάτσω να γράψω εδώ όλες τις εν ενεργεία βυζαρούδες τουλάχιστον στους κεντρικούς δρόμους (Φυλής, Φωκαίας, Διδύμου, Ιάσωνος, Κολωνού, Βέργας, Τροφωνίου κ.λπ.) για να μην μπερδευόμαστε...
Τουλάχιστον δώσε μας τις βραδυνές απόψε φυλής και φωκαιας.Αν υπάρχουν...
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
απαπα.αλλά δώσε μέρος και περιγραφή της χονδρής
η τζουλια στο μεταξουργειο.ηταν κολωνου 47 πηγε μεγ. αλεξ. 22 απ ότι ειπε ο προφεσορ.ειναι σουμο,αλλα δεν υπαρχουν πιο ωραια μασταρια ρε φιλε.τεραστια και τελεια :wanker: :wanker: :wanker:

μετα στο στυλ αυτων που λες,ειναι η αλεξανδρα-μονικα από φ40/διδυμου 8 κατω.για το κορμακι της εχει ωραια βυζαρα...πιο μικρο από μαρια και λαουρα αλλα μαχιμο

ηταν και μια σαρα στο διδυμου 22,αλλα εχω καιρο να τη δω εκει.καπου αλλου ειχαν γραψει ότι δουλευει.αυτη ηταν τσαμπι αλλα ειχε πολύ μεγαλα βυζια και θεικο στησιμο στα 4,ανεπαναληπτο.

η μπετυ η μιλφ τροφωνιου 13 εχει βυζαρες και η μιλφ στελλα βεργας 3,αν και την δευτερη δεν την εχω ξαναδει από τοτε που ξαναγυρισε

 

Επισκέπτης
η τζουλια στο μεταξουργειο.ηταν κολωνου 47 πηγε μεγ. αλεξ. 22 απ ότι ειπε ο προφεσορ.ειναι σουμο,αλλα δεν υπαρχουν πιο ωραια μασταρια ρε φιλε.τεραστια και τελεια :wanker: :wanker: :wanker:

μετα στο στυλ αυτων που λες,ειναι η αλεξανδρα-μονικα από φ40/διδυμου 8 κατω.για το κορμακι της εχει ωραια βυζαρα...πιο μικρο από μαρια και λαουρα αλλα μαχιμο

ηταν και μια σαρα στο διδυμου 22,αλλα εχω καιρο να τη δω εκει.καπου αλλου ειχαν γραψει ότι δουλευει.αυτη ηταν τσαμπι αλλα ειχε πολύ μεγαλα βυζια και θεικο στησιμο στα 4,ανεπαναληπτο.

η μπετυ η μιλφ τροφωνιου 13 εχει βυζαρες και η μιλφ στελλα βεργας 3,αν και την δευτερη δεν την εχω ξαναδει από τοτε που ξαναγυρισε

Για χοντρή να το συζητούσαμε.αλλά χοντρή και μιλφ μαζί γιοκ.αυτή η τζούλια στο μετξργειο μιλφ κι αυτή;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Τουλάχιστον δώσε μας τις βραδυνές απόψε φυλής και φωκαιας.Αν υπάρχουν...

Το έγραψα ότι για νυχτερινή βάρδια δε γνωρίζω, προσφάτως έκανα μεγάλη μπουρδελότσαρκα σε Φυλής - Μετάξι - Λιοσίων αλλά μόνο σε πρωινή και απογευματινή βάρδια. Ούτως ή άλλως στη νυχτερινή βάρδια συνήθως σαύρες συναντάς, έχω να συναντήσω αξιόλογη βυζοπούλα στη νυχτερινή από τότε που δούλευε η Εμμανουέλα στο Φυλής 136 η οποία ήταν και μπόμπα στο κρεβάτι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.108
Κριτικές
86
Like
3.661
Πόντοι
5.015
Δεν τις γράφεις τώρα γιατί έχουμε πάθει βυζοστέρηση;Βαρέθηκα να γαμάω τη μαρία από φωκαίας 17 και τη λάουρα από φυλής 69.παίζει τίποτα άλλο αξιόβυζο αναφοράς;

Κομοδίνα κι οι δυο τους έτσι; Αν και η Λάουρα μαθαίνω ότι έχει βελτιωθεί λίγο, βέβαια εμένα με ξενερώνει γιατί έχει αδυνατίσει υπερβολικά, όταν την είχα πρωτοδεί είχα πάθει πλάκα... Όσο για τη Μαρία στο Φωκαίας 17 την είδα προσφάτως και έπαθα την πλάκα μου με την εμφάνισή της αλλά μαθαίνω ότι είναι πολύ ερασιτέχνης και άμαθη ακόμα κι επιπλέον καλά - καλά δε μιλάει ελληνικά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom