Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (6 μέλη και 72 επισκέπτες)

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
τι νεα ρε παιδια.κανα προσφατο;
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
Η Τζουλια θα ξαναγυρισει. Το γνωριζω. Το θετικο οι ΒΥΖΑΡΕΣ της. Το  αρνητικο η ...αποδοση της!!!
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
ειχα κ γώ καποτε μια βυζοπουλα την αλεξανδρα.οποτε ετρογα σουβλακια μ ντονερ απολα αμεσως πιγενα για πιπα κ χτυπημα πουλιου στα βυζια της
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Η Τζουλια θα ξαναγυρισει. Το γνωριζω. Το θετικο οι ΒΥΖΑΡΕΣ της. Το  αρνητικο η ...αποδοση της!!!

Φίλτατε συναγωνιστή, μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα όπως τα λές. Το ξέρω ότι δεν κάνει κλικ παρά μόνο σε εμάς τους σκληροπυρηνικούς και στους παλιούς και τιμημένους του σάιτ όπως ο Βυζολάγνος, Zero Tolerance, Μασαζανομάχος αν θυμούμαι καλά και ο αείμνηστος Μπακάλης(ΑΠΕΙΡΟ RESPECT :hi: :rockon:) και το Απόλυτο Αρσενικό που την θυμούνται από τις επόχες του 00 που εγώ ήμουν έφηβος τότες.Κύριοι, μετά συγχωρήσεως όσον αφορά κάποιους καθώς δεν μπορώ να θυμάμαι τα μυνήματα στο συγκικρεμένο νήμα όταν άρχισα να τα διαβάζω προ 10ετιας, όσο ήμουν ακόμα Αθήνα  :kneel:

Αλλά το πιο βασικό που μου έμεινε και σε άλλους είναι ότι αν η Τζούλια έκανε κλίκ μαζί σου, της άρεσε ο τύπος σου δηλαδή, τα έδινε όλα και το φχαριστιόταν.

 

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
84
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές ,
Τελικά για μια marina marinaki που έχει βυζάρες ,έκανε στο new dream hotel ραντεβού ,έχει πάει κανεις μαζί της ;;; Τώρα την έχει κατεβάσει την αγγελία από το kanesex. Έγραφε milfara kavliara 30ara treles ispanikies. Έχουμε κάποιο νέο ;
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
1.994
Πόντοι
4.375
H γνωστή Μαρινα..πολυ παλια Κατ 8, μετά Φ 104, Κασσανδρας και αλλού κλπ, δηλ η φιλη της δικης μας Αννα Μαρίας υπάρχει και εδώ στο σάιτ απο δεκαετίας ως Φ 104, αλλά, βλέπω έχει να μπει εδω και τεσσερα χρόνια .. ακριβώς :rolleyes:
>
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
8
Like
2.808
Πόντοι
736
Αυτη ειναι η Σονια/20€ - Ρομπερτα/50€ για οσους δεν την ειχαν τιμησει..
 

Συνημμένα

  • Rob1.jpg
    Rob1.jpg
    368 KB · Εμφανίσεις: 188

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Ίσως το μεγαλύτερο παλτό της τελευταία δεκαετίας.  
τρελο παλτο τη πρωτη φορα που την ειχα παρει βραδυ μεθυσμενος στο στουντιο που χει κλεισει στη συγγρου πιο κατω απ το σταθμο των μπατσων ειχα τρελαθει με τη βυζαρα ειχα μπει για πλακα μετα απο στριπτιζαδικα για ποτε εβγαλα το πενηνταρικο για ποτε το εκλαψα ουτε που θυμαμαι

να βαλω αλλα εκατο ++++ για Βικτωρια  :- :- :- :-
πραγματικα θλιβερο να ναι αυτα τα βυζια σε αυτες τισ ΦΟΛΕς
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Φίλτατε συναγωνιστή, μακάρι να είναι έτσι τα πράγματα όπως τα λές. Το ξέρω ότι δεν κάνει κλικ παρά μόνο σε εμάς τους σκληροπυρηνικούς και στους παλιούς και τιμημένους του σάιτ όπως ο Βυζολάγνος, Zero Tolerance, Μασαζανομάχος αν θυμούμαι καλά και ο αείμνηστος Μπακάλης(ΑΠΕΙΡΟ RESPECT :hi: :rockon:) και το Απόλυτο Αρσενικό που την θυμούνται από τις επόχες του 00 που εγώ ήμουν έφηβος τότες.Κύριοι, μετά συγχωρήσεως όσον αφορά κάποιους καθώς δεν μπορώ να θυμάμαι τα μυνήματα στο συγκικρεμένο νήμα όταν άρχισα να τα διαβάζω προ 10ετιας, όσο ήμουν ακόμα Αθήνα  :kneel:

Αλλά το πιο βασικό που μου έμεινε και σε άλλους είναι ότι αν η Τζούλια έκανε κλίκ μαζί σου, της άρεσε ο τύπος σου δηλαδή, τα έδινε όλα και το φχαριστιόταν.
ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ παρακαλω ριχτε ενα σφυριγμα μη τρεχουμε εξηκιου?κνιδου?τσαμπα
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Αυτη ειναι η Σονια/20€ - Ρομπερτα/50€ για οσους δεν την ειχαν τιμησει..

Ω ρε φίλε, το έχει στο φούλ το resting bitch-face στην πρώτη εικόνα, την βγάζει την παλτίλα...αλλά από σώμα, φωτιά. Α ρε γαμώτο, τι τα ήθελα τα νησιά ο μαλάκας και την έχασα την εμπειρία...

Και βλεπω ότι ξέχασα τους px75 και observer, τον κακό μου τον καιρό. :zombie:

ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ παρακαλω ριχτε ενα σφυριγμα μη τρεχουμε εξηκιου?κνιδου?τσαμπα

Ρε Ποτιστή, την υπογραφή την είχες από πάντα ή την πήρες από κάποιον παλιό; Θυμάμαι ένα μέλος με πολλά περισσότερα μυνήματα με αυτήν την υπογραφή. Όσο για Κνίδου, νομίζω την είχαν διώξει από 'κει(νομίζω, άνοια από τώρα :woldman:)
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.260
Κριτικές
8
Like
2.808
Πόντοι
736
σονια τη γαμαγα πριν πολλα χρονια μεταξι μ 10γιουρα.ειχαμε κ μια σχεση π κρατησε ελαχιστΑ
Καλά εσύ είπαμε SEGOVLAX!! ..Σαν το Ζηκο ένα πράμα, δεν σε παρεξηγούμε..
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Τώρα το είδα, σαν στραβός και εγώ :helpsos: αλλά νομίζω υπάρχει μια μικρή παρεξήγηση :

H γνωστή Μαρινα..πολυ παλια Κατ 8, μετά Φ 104, Κασσανδρας και αλλού κλπ, δηλ η φιλη της δικης μας Αννα Μαρίας υπάρχει και εδώ στο σάιτ απο δεκαετίας ως Φ 104, αλλά, βλέπω έχει να μπει εδω και τεσσερα χρόνια .. ακριβώς :rolleyes:
>

Φίλτατε observer, για άλλη Μαρίνα μιλάει ο Γιάννης, αυτή που λέει είναι αυτή που μου είχε πει ότι από Ιούνιο θα ξαναρχίσουν να λειτουργούν τα πράγματα καθώς τότε την είχε ενημερώσει το Hotel Lydia / Lyda / πως λέγεται αυτό το αναθεματισμένο, ότι θα ανοίξουν και τότε θα ξαναδούλευε. Επείδη τις μίλησα κιόλας την ίδια μέρα με την Μαρίνα που αναφέρεις και έχεις βάλει τα λινκ, ακόμα και αν η κοπέλα είχε δύο τηλέφωνα για διαφορετικές δουλειές και διαφορετικούς χώρους, η διαφορά της φωνής και μόνο έκανε μπάμ πόσο μάλλον η προφορά τους και η ηχομονωτική του χώρου που μιλήσαν η καθε μία. Το λέω απλά για να καλύψω όλες τις βάσεις και πιθανές ερωτήσεις.

Ελπίζω να βοήθησα.  :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jonh89

Jonh89

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
84
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές ! Ναι όπως αναφέρει και ο συναγωνιστές η Μαρίνα που ειναι στο new dream hotel ,  με βυζαρες , εχει τα κιλά της , δεν ξέρω αν την εχει πηδήξει κανένας σας? Κάνει ΚΑΤ οίκον, η μονο στα συγκεκριμένα hotelia?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
163
Πόντοι
16
Καλημέρα συναγωνιστές ! Ναι όπως αναφέρει και ο συναγωνιστές η Μαρίνα που ειναι στο new dream hotel ,  με βυζαρες , εχει τα κιλά της , δεν ξέρω αν την εχει πηδήξει κανένας σας? Κάνει ΚΑΤ οίκον, η μονο στα συγκεκριμένα hotelia?
Εχουμε κάποια αγγελία - στοιχεία επικοινωνίας με την παραπάνω Μαρίνα;
 
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Φίλε Ντίμη, καλησπέρα. Λυπούμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά η τελευταία της αγγελεία έληξε εδώ και ένα, σχεδόν δύο μήνες. Αν θές τηλέφωνο, έχω αυτό της αγγελείας, κατάφερα και το έσωσα, στείλε πμ.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
λοιπον μαγκες ενα θα σας πω...beauty στη φυλης..εγγυηση και βυζαρες υπερτεραστιες εγω εκει εχυσα..μαυρη γαζελα εγγυηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom