Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (2 μέλη και 60 επισκέπτες)

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Υπάρχουν και χειρότερες περιπτώσεις συνοδοιπόρε! Να γουστάρεις Βύζο και Κώλο!!!!!!!!!!! :'( :headbang:


Αν γουσταρεις ΚΑΙ βυζο ΚΑΙ κώλο υπαρχουν καλά και κακά νέα...

Τα κακά πρώτα : Mόνο φαντασίωση ΔΥΣΤΥΧΩΣ :jerking:

Τα καλά τώρα...

VIDA GUERRA  :dancing: Μουνάστερο εκ Κούβας που κάνει καριέρα στο Αμέρικα

Φάτε μάτια ψάρια και...  :headbang:
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
902
Πόντοι
6.810
Αν γουσταρεις ΚΑΙ βυζο ΚΑΙ κώλο υπαρχουν καλά και κακά νέα...

Τα κακά πρώτα : Mόνο φαντασίωση ΔΥΣΤΥΧΩΣ :jerking:

Τα καλά τώρα...

VIDA GUERRA  :dancing: Μουνάστερο εκ Κούβας που κάνει καριέρα στο Αμέρικα

Φάτε μάτια ψάρια και...  :headbang:
Ξέρω ότι είναι φαντασίωση.
Ωραίο το μωρό αλλαά μας πέφτει λίγο μακριά!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
youko matsugane....στην ιδια σελιδα κατω κατω την κινεζουλα με τα τρομερα βυζια...αυτο ειναι στηθος...αδυνατη με 4αρακι...αυτο αναζητω..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
ειδατε η Κουβα τι βγαζει!!εκτος απο επανασταση και αλανια και γαμω τις γκομενες!!και πουρα καλα βγαζει!ετσι ρε η Κουβα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....και μια πληροφορια...το απογευμα ρεμουνδου στο μπουρδελο που ειναι μονο του ξαναγυρισε απο διακοπες η μονικα η ρωσιδουλα με το ωραιο στηθος....την πετυχα 3:30...μαλλον πρωινη....
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
εγω εκτος απο βυζολάτρης γουσταρω πολυ όταν η γκομενα εχει πολύ μακρια μαλλιά που φτάνουν ώς τον κώλο...ισια η σγουρα .... να τα τραβας και να μη σταματας πανω στο ........ Τρέλα! Παιζει καμια με τετοια μαλούρα??
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
685
Like
454
Πόντοι
26
...Σε μπουρδέλο δεν νομήζω να σε αφήσει να το κάνεις αυτό..
(όλοι αυτό θέλουμε)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....παιδες τι γινεται?...νομιζω οτι το θεμα μας παραμεληθηκε λιγο....καμια καλη?.... :( :( :( :( :( :( :(
 

pyrinikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
ειμαι αλλος  ενας  βυζολατρης  που ψαχνω  για κοριτσια με μεγαλα  μασταρια αλλα δεν κινειται τιποτα στην πιατσα δυστηχως  οποιος  βρει  κατι ας  ενημερωσει  το  forum.
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.930
Πόντοι
201
Το μόνο που κινείται παίδες μέχρι στιγμής είναι η Λάουρα και η Αγάπη....  :boobies:
τζίφος για νέο αίμα.... :headbang:
 

kp_pfg

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
20
Like
1
Πόντοι
0
Βριλησσού 57, Ειρήνη. Μελαχρινή, γύρω στα 30, νταρντάνα πολύ καβλιάρα, από τη Σιβηρία και ... με τρελές βυζάρες.
Σήμερα ήταν απογευματινή.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
....μαλιστα....για να δουμε...σαν να κινειται κατι.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Βυζαγωνιστές 20 Οκτωβριου θα ειμαι Αθήνα.Επειδη ειμαστε φανατικοί στα big boobs εχω αμετρητα περιοδικά απο το SCORE .Οποιος ενδιαφερεται κανονιζουμε τιμουλα δυνατη και διαλεγει.Kinky30 εσενα σου εχω κάτι καλόοοο.Στειλτε ποιοι θελετε με πμ .
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Βυζαγωνιστές 20 Οκτωβριου θα ειμαι Αθήνα.Επειδη ειμαστε φανατικοί στα big boobs εχω αμετρητα περιοδικά απο το SCORE .Οποιος ενδιαφερεται κανονιζουμε τιμουλα δυνατη και διαλεγει.Kinky30 εσενα σου εχω κάτι καλόοοο.Στειλτε ποιοι θελετε με πμ .
και γω..... :o :o :o :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Πάμε μια επανάληψη, λοιπόν. Έχουμε και λέμε:
1) Όλγα, Ρεμούνδου 21Α
2) Λάουρα, Τροφωνίου 9
3) Αγάπη, Αγκύρας 1
4) Έλλη, Αχαρνών και Αγκύρας
5) Νανά, Ιουλιανού 71
6) Σοφία, Μηθύμνης και Αχαρνών
7) Κατερίνα, Παιωνίου 47
Ο επόμενος, παρακαλώ...
 

Επισκέπτης
Kinky αρχισε τις φωνες γιατί παλι παραμελήθηκε το θεμα με τα μεγαλα κυβικά . Αντε να δωσουν κανα report εκτος απο του Deceidious την αναφορα. Ηρθε τιποτα καινουργιο στην πιατσα?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πάμε μια επανάληψη, λοιπόν. Έχουμε και λέμε:
1) Όλγα, Ρεμούνδου 21Α
2) Λάουρα, Τροφωνίου 9
3) Αγάπη, Αγκύρας 1
4) Έλλη, Αχαρνών και Αγκύρας
5) Νανά, Ιουλιανού 71
6) Σοφία, Μηθύμνης και Αχαρνών
7) Κατερίνα, Παιωνίου 47
Ο επόμενος, παρακαλώ...
8) Ειρηνη,Λεωνιδου 6....ρε συ...η σοφια που λες δεν την ξερω,,,τι ειναι κανενας ελεφαντας σαν την αγαπη?....ωρες?.....
 

TitMan

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Kinky από το καταλογάκι αυτό με τις βυζοπούλες ποια θα μου πρότεινες αν σου έλεγα ότι μου αρέσει το στυλ της Brandy Talore (google it for pcs, ελπίζω να την ξέρεις παντως)(δεν ενν babyface, ενν σώμα), όχι όμως ακρότητες στυλ Αγάπη...
 

SAKIS74

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Kinky από το καταλογάκι αυτό με τις βυζοπούλες ποια θα μου πρότεινες αν σου έλεγα ότι μου αρέσει το στυλ της Brandy Talore (google it for pcs, ελπίζω να την ξέρεις παντως)(δεν ενν babyface, ενν σώμα), όχι όμως ακρότητες στυλ Αγάπη...

Πως ειναι αυτη η αννα ρε παιδια.Πολυ χοντρη γενικως η τα εχει τεραστια.Μια περιγραφη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom