Νέα

Βρίσιμο κατά τη διάρκεια του σεξ, σε εκδιδόμενες και μη.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sparkling_water
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Ενα πραγμα εχω συναντηση που δεν καταλαβαινω. Οσες γυναικες σκυλοπηδιουντε ολουθε?(χωρις να ειναι επαγγελματιες)αμα τις πεις πουτανα  μανουριαζουν. Οι υπολοιπες που δεν τον γραπωνουν οπου τον βρουν....μια χαρα...
:cool2:    :thumbsup:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Παντως ρε μαγκες και με εμενα μου αρεσει να ριχνω κανενα μπινελικι και καμμια φαπα στα κωλομερια,οκ οχι να την σακατεψω την κοπελα...αλλα ειναι πολλες που δεν γουσταρουν,θυμαμε σκαω μια σε ενα μπουρδελο και νευριασε και μου λεει ρε μεγαλε κανενα γαιδουρι χτυπας για να ξεκινησει; :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Πιτσιρικάς (20 περίπου) μεγάλη παρασκευή και έχω βγεί με ξαδέρφια για ούζα. Στην  διάρκεια της νύχτας πήγαμε στο μόνο ανοιχτό ελληνάδικο και έτυχε να γνωρίσω μια ξανθιά. Με πέρνει και με πάει σε ένα σπίτι και εγώ έχω χάσει την μπάλα από τα ούζα και την νηστεία. Το στόμα της βόθρος και λίγα λέω.. χτύπα την κωλάρα μου, σκίσε μου την μήτρα ξεκωλίαρη, γάμα την βρωμιάρα σου, μεχρι το λαρύγκι παλιοπουστράκο και τέτοια.. Με τα πολλά σκεφτόμενος τι μαλακίες μου λέει η τύπισα δεν χύνω και με πέρνει ο ύπνος. Ξυπνάω το πρωί και είναι μια γριέτζο με κάτι τοστάκια, πορτοκαλάδες κλπ και παλεύει να με ταίσει, να μου πιάσει πούτσες, να με φιλήσει κλπ.. από την σούρα που είχα ούτε που το είχα καταλάβει το τι πουρό είχα πάρει. πολύ τραυματική εμπειρία και ουσιαστικά η πρώτη που είχε να κάνει με ξύλο.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Πιτσιρικάς (20 περίπου) μεγάλη παρασκευή και έχω βγεί με ξαδέρφια για ούζα. Στην  διάρκεια της νύχτας πήγαμε στο μόνο ανοιχτό ελληνάδικο και έτυχε να γνωρίσω μια ξανθιά. Με πέρνει και με πάει σε ένα σπίτι και εγώ έχω χάσει την μπάλα από τα ούζα και την νηστεία. Το στόμα της βόθρος και λίγα λέω.. χτύπα την κωλάρα μου, σκίσε μου την μήτρα ξεκωλίαρη, γάμα την βρωμιάρα σου, μεχρι το λαρύγκι παλιοπουστράκο και τέτοια.. Με τα πολλά σκεφτόμενος τι μαλακίες μου λέει η τύπισα δεν χύνω και με πέρνει ο ύπνος. Ξυπνάω το πρωί και είναι μια γριέτζο με κάτι τοστάκια, πορτοκαλάδες κλπ και παλεύει να με ταίσει, να μου πιάσει πούτσες, να με φιλήσει κλπ.. από την σούρα που είχα ούτε που το είχα καταλάβει το τι πουρό είχα πάρει. πολύ τραυματική εμπειρία και ουσιαστικά η πρώτη που είχε να κάνει με ξύλο.
επρεπε να παρεις τον απολυτο
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....

D
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Εμένα τα βρισίδια μου φαίνονται τόσο ψεύτικα και κοινότυπα που στην καλύτερη περίπτωση να μου προξενήσουν γέλια...
Από τις λίγες φορές που τελειώνω με πίπα είναι οι περιπτώσεις που η μαλακισμένη δεν βάζει γλώσσα μέσα της λέγοντας τις παραπάνω κοινότυπες μαλακίες...

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Παντως ρε μαγκες και με εμενα μου αρεσει να ριχνω κανενα μπινελικι και καμμια φαπα στα κωλομερια,οκ οχι να την σακατεψω την κοπελα...αλλα ειναι πολλες που δεν γουσταρουν,θυμαμε σκαω μια σε ενα μπουρδελο και νευριασε και μου λεει ρε μεγαλε κανενα γαιδουρι χτυπας για να ξεκινησει; :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον παω στην αχιλλεως και πετυχενω πριν 2-3 χρονια μια θειτσα που εδινε κωλο και την γαμαω χυνω και βγαινω εξω.. και τι να δω ο τσατσος με εναν αλλο τυπο (οχι μπραβο) μου κανουν πεσιμο και μου λενε δεν ντρεπεσαι να βριζεις και να λες την κοπελα πουτανα(!!!!!) εγω δεν θυμαμε καν να της μιλησα στο δωματιο!!
αυτη να κλαιει και μου λεει ο ενας φυγε και μην ξαναρθεις γιατι θα παρω τηλεφωνο, και μου εδειξε το κινητο του (και καλα θα παρει την προστασια) εγω εφυγα γιατι αν εκανε την μαλακια και επαιρνε μαλλον θα μαζευα τιποτα ψιλες.. μετα απο 1-2 βδομαδες ξαναπηγα και απο τοτε δεν εχω ξαναδει ουτε την πουτανα (σορρυ για την εκφραση!!!!) ουτε την υπηρεσια (δεν λεω τσατσος μην φαω ξυλο!!!

μακρα το πιο περιεργο σκηνικο που μου εχει τυχει μαζι με ενα με την κατερινα την ελληνιδα που με ειχε πεθανει στον πονο στην πιπα και οταν  της το ειπα ουρλιαζε -ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΙΠΕΣ!!! και εγινε κολαση το μπουρδελο γιατι προσβαλα την τεχνικη της!!

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ειχα μια γκομενα καποτε που οταντην πηδυσα γουσταρε να μου λεει βρομολογα του στλ σκισε την μουναρα ρου χυσε ασυστολα κτλ μετα πολλα με την επομενη γκομενα που ειχα οταν την εβαλα κατω τις πεταξα ενα γαμοσταυριδι τοσο που απαραμιλουσε η κοπελα,Σε αλλες δεν μου ερχετε να τις βρισω  σε αλλες τα χωνο χυμα τι να πω ρε γαμοτο τελικα οι γυναικα πρεπει να εχει την πουτανια γιανα σε καβλωνει αμα ειναι βοδι αστα να πανε ουτε να την γαμισεις δεν σου ερχεται.

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
-Φατον μωρη καβλα…
- Χτυπα με σχιζοπουτσα ...
- Τι να σε κανω μωρη πουτανα...
- θα σε βγαλω τα εντερα αποψε...
- Παρτον παλιο σκυλα γαμημενη ...
- Σχισε τον πατο μου καριολη..
-Θα στον βουλωσο με την πουτσα μου ...
-Σωπα και γαμα καβλοκωλη
-Σχισε με στα δυο με το καβλιαρι  σου..
-Θα σου τον χωσω μεχρι το λαρυγγι..
-Θα σου κανω το μουνι σουρωτηρι..
-Γαμα με πουτανα πληρωμενη….
-Δαγκωστον μου μωρη σκυλα...

....και πολλα αλλα

καλημερα σας και καλη βδομαδα

:2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Mάγκες πολύ γέλιο το trhead!  :2funny:

Λοιπόν να γράψω μια μίνι ιστορία.

Με ένα φίλο μου σε τσάρκα, μπαίνει μέσα και ζητάει από την κοπέλλα πρωκτικό. "Θέλω να σε γαμίσω από τον κώλο" της είπε. Πολύ ευγενικά της το θεσε, βέβαια.....  :P

Αυτή δεν δέχεται και βγαίνει έξω νευριασμένη χτυπώντας με δύναμη την πόρτα.

Βγαίνει έξω ο τσάτσος με ένα ύφος χιλίων καρδιναλίων, δίνει το 20 € στο φίλο μου, και του λέει με ένα απαξιωτικό βλέμμα:

"H κυρία δεν κάνει τέτοια πράγματα¨.

Απάντηση:

"E δεν πειράζει. Θα βρω άλλη κυρία ....."  :2funny:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
ακουστε τι λεω στην δικια μου¨

αμα χεσεις μωρη οταν σε περνω απο τον κωλο θα σε βαλω να τα γλυψεις. (το εκανα μια φορα)
κωλοχοντρη πουτανα
θα σου ανοιξω την κωλοτρυπιδα μωρη χοντρη
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ακουστε τι λεω στην δικια μου¨

αμα χεσεις μωρη οταν σε περνω απο τον κωλο θα σε βαλω να τα γλυψεις. (το εκανα μια φορα)κωλοχοντρη πουτανα
θα σου ανοιξω την κωλοτρυπιδα μωρη χοντρη
τι δλδ τα εγλυψε? :rockon:
 
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εμενα μου εχει τυχει να παω σε οικο και η τσα2 να παρουσιαζει την κοπελα. Ηκοπελα μας ειναι πολυ καλο παιδι δεν βιαζετε, ειναι πολυ καλη μεσα και κανει φουλ προγραμμα. Τελικα δεν περασα γιατι δεν μου εκανε και πολυ ενω ειχα κατι αλλο στο μυαλο μου.Μετα απο δυο μερες ξανανεβηκα φυλης και περασα απο το ιδιο μαγαζι οπου βρισκονταν η ιδια τσα2 αλλα με αλλη κοπελα. Παρυσιασε την κοπελα αλλα δεν ακουσα τιποτα για εξτρα, οποτε ρωταω. Κανει τιποτα εξτρα η κοπελα; Η τσα2 τα περνει στο κρανιο και μου αποανταει η κοπελα δεν κανει ανωμαλιες, ειναι σοβαρη κοπελα( πουτανα) να πας στα αλλα μαγαζια που δουλευουν οι ανωμαλες, αφηνοντας με μαλακα κυριολεκτικα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
Εκτός σεξ ,μπορούμε να τις βρίσουμε ,τις τύπισσες που μας 'επρηξαν τα ούμπαλα ?
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Εμενα μου εχει τυχει να παω σε οικο και η τσα2 να παρουσιαζει την κοπελα. Ηκοπελα μας ειναι πολυ καλο παιδι δεν βιαζετε, ειναι πολυ καλη μεσα και κανει φουλ προγραμμα. Τελικα δεν περασα γιατι δεν μου εκανε και πολυ ενω ειχα κατι αλλο στο μυαλο μου.Μετα απο δυο μερες ξανανεβηκα φυλης και περασα απο το ιδιο μαγαζι οπου βρισκονταν η ιδια τσα2 αλλα με αλλη κοπελα. Παρυσιασε την κοπελα αλλα δεν ακουσα τιποτα για εξτρα, οποτε ρωταω. Κανει τιποτα εξτρα η κοπελα; Η τσα2 τα περνει στο κρανιο και μου αποανταει η κοπελα δεν κανει ανωμαλιες, ειναι σοβαρη κοπελα( πουτανα) να πας στα αλλα μαγαζια που δουλευουν οι ανωμαλες, αφηνοντας με μαλακα κυριολεκτικα

:grin:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ακουστε τι λεω στην δικια μου¨

αμα χεσεις μωρη οταν σε περνω απο τον κωλο θα σε βαλω να τα γλυψεις. (το εκανα μια φορα)
κωλοχοντρη πουτανα
θα σου ανοιξω την κωλοτρυπιδα μωρη χοντρη


μας γαμησες τυπε μολις φαγαμε
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
- Χτυπα με σχιζοπουτσα ...
- θα σε βγαλω τα εντερα αποψε...
-Θα στον βουλωσο με την πουτσα μου ...
-Σωπα και γαμα καβλοκωλη
-Σχισε με στα δυο με το καβλιαρι  σου..
-Θα σου κανω το μουνι σουρωτηρι..
-Γαμα με πουτανα πληρωμενη….
-Δαγκωστον μου μωρη σκυλα...

....και πολλα αλλα

καλημερα σας και καλη βδομαδα



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


χωρις παρεξηγηση ε? αλλα δεν μπορωωω χαχαχααχαχαχαχαχα:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom