Νέα

Βρίσιμο κατά τη διάρκεια του σεξ, σε εκδιδόμενες και μη.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sparkling_water
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
Ξέρω φίλους που γουστάρουν να βρίζουν την κοπέλα τους κατά τη διάρκεια του sex. Βρισιές όπως "πουτάνα, σου αρέσει να τρως ψωλές" κλπ.

Φαντάζομαι πως η εν λόγω κοπέλες δεν ενοχλούνται πολύ, ειδικά πάνω στην καύλα της φάσης επειδή γουστάρουν το sex και άλλωστε, όπως και να το κάνουμε, επειδή ακόμα και οι πιο hardcore φεμινίστριες έχουν στο αίμα τους λίγο πολύ την υποταγή στον άντρα (ας μη πεταχτούν οι γυναίκες εδώ, αν δε το παραδέχεστε δε θέλω να ξεκινήσω συζήτηση, άλλωστε μιλάμε για υποσυνείδητα πράγματα, ένστικτα κλπ) οπότε δεν ενοχλούνται πολύ.

Όταν είσαι με εκδιδόμενη η οποία είναι ξένη και η Ελληνική δεν είναι η μητρική της γλώσσα, δε νομίζω να ενοχληθεί καθώς, η ξένη γλώσσα δεν έχει μέσα μας την ίδια αντήχηση όσο η εθνική μας γλώσσα. Όταν όμως είσαι με Ελληνίδα και θες να βρίσεις, η κοπέλα δε σε ξέρει, δεν είναι ερωτευμένη μαζί σου, σε γράφει στο μουνί της και δε σε γουστάρει. Εκεί λοιπόν δεν είναι μέσα στην καύλα οπότε αν την πεις πουτάνα, ενώ θα λέει πως δε τη νοιάζει, ίσως, κρυφά, κάπου στα άδυτα του εγώ της, να ενοχλείτε. Να μη γουστάρει.

Βασικά ρωτάω επειδή θέλω να βρίσω και συνήθως βρίζω λίγο, αλλά είμαι με ξένες, όταν πρόσφατα πήγα με Ελληνοπούλα εκδιδόμενη, η οποία ξέρει τη γλώσσα όπως εμείς, δεν ήθελα να το κάνω γιατί μπορεί να τη στεναχωρούσα. Θα μου πείτε τι με νοιάζει; Ε νταξ, άνθρωποι είναι και αυτές, κρίμα να τις στεναχωρούμε. Πριν προλάβει κάποιος να πει πως πληρώνονται οπότε στον πούτσο μου, να πω πως πληρώνονται για να πάνε μαζί σου, όχι για να τις εξευτελίσεις.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
εγω γουσταρω να βριζω στα αγγλικα ...take it bitch...take it  :2funny: :2funny:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ξέρω φίλους που γουστάρουν να βρίζουν την κοπέλα τους κατά τη διάρκεια του sex. Βρισιές όπως "πουτάνα, σου αρέσει να τρως ψωλές" κλπ.

Φαντάζομαι πως η εν λόγω κοπέλες δεν ενοχλούνται πολύ, ειδικά πάνω στην καύλα της φάσης επειδή γουστάρουν το sex και άλλωστε, όπως και να το κάνουμε, επειδή ακόμα και οι πιο hardcore φεμινίστριες έχουν στο αίμα τους λίγο πολύ την υποταγή στον άντρα (ας μη πεταχτούν οι γυναίκες εδώ, αν δε το παραδέχεστε δε θέλω να ξεκινήσω συζήτηση, άλλωστε μιλάμε για υποσυνείδητα πράγματα, ένστικτα κλπ) οπότε δεν ενοχλούνται πολύ.

Όταν είσαι με εκδιδόμενη η οποία είναι ξένη και η Ελληνική δεν είναι η μητρική της γλώσσα, δε νομίζω να ενοχληθεί καθώς, η ξένη γλώσσα δεν έχει μέσα μας την ίδια αντήχηση όσο η εθνική μας γλώσσα. Όταν όμως είσαι με Ελληνίδα και θες να βρίσεις, η κοπέλα δε σε ξέρει, δεν είναι ερωτευμένη μαζί σου, σε γράφει στο μουνί της και δε σε γουστάρει. Εκεί λοιπόν δεν είναι μέσα στην καύλα οπότε αν την πεις πουτάνα, ενώ θα λέει πως δε τη νοιάζει, ίσως, κρυφά, κάπου στα άδυτα του εγώ της, να ενοχλείτε. Να μη γουστάρει.

Βασικά ρωτάω επειδή θέλω να βρίσω και συνήθως βρίζω λίγο, αλλά είμαι με ξένες, όταν πρόσφατα πήγα με Ελληνοπούλα εκδιδόμενη, η οποία ξέρει τη γλώσσα όπως εμείς, δεν ήθελα να το κάνω γιατί μπορεί να τη στεναχωρούσα. Θα μου πείτε τι με νοιάζει; Ε νταξ, άνθρωποι είναι και αυτές, κρίμα να τις στεναχωρούμε. Πριν προλάβει κάποιος να πει πως πληρώνονται οπότε στον πούτσο μου, να πω πως πληρώνονται για να πάνε μαζί σου, όχι για να τις εξευτελίσεις.
image.php
 
OP
OP
S

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
εγω γουσταρω να βριζω στα αγγλικα ...take it bitch...take it  :2funny: :2funny:
Ναι, ίσως δεν έγινε κατανοητός, δεν αναφέρομαι σε βρισιές του τύπου "σκύλα" κλπ, αλλά σε βρισιές που να έχουν να κάνουν με το επάγγελμα της ιερόδουλης, που, στις μέρες μας τουλάχιστο έχει αρνητική χροιά από πολλούς, και είμαι σίγουρος και από τις ίδιες τις εκδιδόμενες.

Δηλαδή: πόρνη, σου αρέσει να τρως ψωλές, είσαι το πουτανάκι μου; και άλλα τέτοια όμορφα.
 
OP
OP
S

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
http://[URL unfurl="true"]www.thegreekz.com/forum/image.php?u=361297&type=sigpic&dateline=1317285120[/img[/URL]]
[/quote]
Μη κοροϊδεύεις ρε, έχω αϋπνίες και γράφω πράγματα που με απασχολούν που και που.
Δεν έχω λόγο να το παίξω ιστορίας.
 

KRYSTALLINOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2011
Μηνύματα
287
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου σεξ σημαινει ελευθερια και ο καθενας εκφραζεται οπως αισθανεται.. Σεβασμος στο σεξ δεν χωραει αλλα σεβομαστε τα θελω του αλλου.. Το ιδιο υσχιει και για τον αγοραιο ερωτα.. Καποιες δεν ενοχλουνται και καποιες αλλες ενοχλουνται.. Οπως υπαρχει και η εκδοχη να χρειαζεται καποια οικειοτητα μεταξυ ενος πελατη και μιας ιεροδουλης.. Κι αυτη η οικειοτητα χτιζεται με τον χρονο...
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Σεξ
Άνδρες: Το σεξ είναι η επιθυμία τους.
Γυναίκες: Το σεξ είναι μέσο για να πραγματοποιηθούν οι επιθυμίες τους.
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....
 
OP
OP
S

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....
Με αυτό θες να πεις πως δε δίνεις δεκάρα;

Πάντως από το πως χρησιμοποιείς τις λέξεις, είσαι είτε ανορθόγραφη είτε όχι Ελληνίδα. Στην περίπτωση που δεν είσαι Ελληνίδα, επαναλαμβάνω, καταλαβαίνω πως σίγουρα έχει μικρότερη επιρροή επάνω σου το βρισίδι. Σε περίπτωση που είσαι ανορθόγραφη, δε πειράζει, πάντα ήθελα να τιμωρήσω έναν άνθρωπο που δε ξέρει ορθογραφία.

Πάντως σοβαρά, αν δε δίνεις δεκάρα εσύ, δε σημαίνει πως δε δίνουν δεκάρα όλες οι κοπέλες, όλοι έχουν τον δικό τους χαρακτήρα.
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Με αυτό θες να πεις πως δε δίνεις δεκάρα;

Πάντως από το πως χρησιμοποιείς τις λέξεις, είσαι είτε ανορθόγραφη είτε όχι Ελληνίδα. Στην περίπτωση που δεν είσαι Ελληνίδα, επαναλαμβάνω, καταλαβαίνω πως σίγουρα έχει μικρότερη επιρροή επάνω σου το βρισίδι. Σε περίπτωση που είσαι ανορθόγραφη, δε πειράζει, πάντα ήθελα να τιμωρήσω έναν άνθρωπο που δε ξέρει ορθογραφία.

Πάντως σοβαρά, αν δε δίνεις δεκάρα εσύ, δε σημαίνει πως δε δίνουν δεκάρα όλες οι κοπέλες, όλοι έχουν τον δικό τους χαρακτήρα.
1.δεν θελω να πω οτι δεν δινω δεκαρα
2.δεν ειμαι ελληνιδα
3.το βρισιδι δεν εχει σχεση με το αν εισαι ξενη η ελληνιδα...ιεροδουλες και οι δυο
4.στο κρεβατι επιτρεπονται ολα
5.εμανα μου αρεσει και να βρισω και να με βρισουν...και σε μια σχεση μου
6.καλημερα
 
OP
OP
S

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
1.δεν θελω να πω οτι δεν δινω δεκαρα
2.δεν ειμαι ελληνιδα
3.το βρισιδι δεν εχει σχεση με το αν εισαι ξενη η ελληνιδα...ιεροδουλες και οι δυο
4.στο κρεβατι επιτρεπονται ολα
5.εμανα μου αρεσει και να βρισω και να με βρισουν...και σε μια σχεση μου
6.καλημερα
1. ΟΚ.
2. ΟΚ.
3. Παίζει ρόλο το πόσο καλά μιλάς τη γλώσσα, αυτό που λέω είναι πως όταν ακούς να σου μιλάει κάποιος με τρόπο που δε σου αρέσει, έχει διαφορετικό αποτύπωμα στον τρόπο που το δέχεσαι αν είναι στη μητρική σου γλώσσα και αλλιώς σε μια ξένη γλώσσα. Έχει και να κάνει κατά πόσο εκτιμάς τους ανθρώπους της χώρας που βρίσκεσαι ή το αν θες να βρίσκεσαι σε αυτή τη χώρα, σχετίζεται με αναμνήσεις, καλές ή κακές κλπ. Μπορεί να κάνω λάθος βέβαια και να λέω τελείως μαλακίες.
4. Το όλα επιτρέπονται έχει να κάνει και με το συναισθηματικό παράγοντα, ο καθένας μπορεί να θέλει κάτι όταν βρίσκεται με κάποιον που είναι ερωτευμένος και να μη θέλει τα ίδια από κάποιον που δεν είναι ερωτευμένος.
5. Μα, στο (1) είπες πως δίνεις δεκάρα και αυτόματα υπέθεσα πως σε ενοχλεί λίγο. Πιο από τα δυο ισχύει;
6. Είπες ήδη καλημέρα.
 

Επισκέπτης
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....


Σιγά τό βρισίδι.....κοκκινίσαμε!  :S
 

caetano_italia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
ελλε-εινιδες και βρυσιμο δεν υπαρχει..εδω δεν γαμιουνται τα ξεφτυλλισμενα...θα βριζονται και ολας..χαχα...δεν το ανεχονται αυτο στον ευατο τους..αφου ειναι τοσο κομπλεξικα συμπλεγματικα πορνιδια...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....

ποπο, και εμενα μου αρεσει λιγο η χυδαιολογία αλλα αν μου πείς ολα αυτα θα με παρουν τα γέλια.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....

Ετσι όπως τα έβαλες φαίνονται σαν τυποποιημένες ατάκες που χρησιμοποιείς κατά τη διάρκεια της συνέρευσης. Γιατί το άλλο που το πας, δηλαδή θες να πεις ότι με τον σύντροφο σου όταν γαμιέστε, κάθεσαι και του λες "γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα...." ;

Ανετα νευρικό γέλιο και αν ο σύντροφος είναι ευέξαπτος μπορεί και καμία σφαλιάρα αν σου ξεφύγει τπτ χοντρό  :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Εμένα τα βρισίδια μου φαίνονται τόσο ψεύτικα και κοινότυπα που στην καλύτερη περίπτωση να μου προξενήσουν γέλια...
Από τις λίγες φορές που τελειώνω με πίπα είναι οι περιπτώσεις που η μαλακισμένη δεν βάζει γλώσσα μέσα της λέγοντας τις παραπάνω κοινότυπες μαλακίες...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Με αυτό θες να πεις πως δε δίνεις δεκάρα;

Πάντως από το πως χρησιμοποιείς τις λέξεις, είσαι είτε ανορθόγραφη είτε όχι Ελληνίδα. Στην περίπτωση που δεν είσαι Ελληνίδα, επαναλαμβάνω, καταλαβαίνω πως σίγουρα έχει μικρότερη επιρροή επάνω σου το βρισίδι. Σε περίπτωση που είσαι ανορθόγραφη, δε πειράζει, πάντα ήθελα να τιμωρήσω έναν άνθρωπο που δε ξέρει ορθογραφία.

Πάντως σοβαρά, αν δε δίνεις δεκάρα εσύ, δε σημαίνει πως δε δίνουν δεκάρα όλες οι κοπέλες, όλοι έχουν τον δικό τους χαρακτήρα.

ρε τυπε και εγω βαριεμαι να γραφω σωστα ειναι κακο αυτο η το λες σε αυτη για να τιςε κανεις ακαμακι?
 

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
1.δεν θελω να πω οτι δεν δινω δεκαρα
2.δεν ειμαι ελληνιδα
3.το βρισιδι δεν εχει σχεση με το αν εισαι ξενη η ελληνιδα...ιεροδουλες και οι δυο
4.στο κρεβατι επιτρεπονται ολα
5.εμανα μου αρεσει και να βρισω και να με βρισουν...και σε μια σχεση μου
6.καλημερα

απο που είσαι ?
 
OP
OP
S

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
ρε τυπε και εγω βαριεμαι να γραφω σωστα ειναι κακο αυτο η το λες σε αυτη για να τιςε κανεις ακαμακι?
Δεν είναι κακό να γράφει κάποιος ανορθόγραφα (ΟΚ, εμένα μου τη σπάει αλλά αυτό δε το κάνει κακό), απλά όπως είπα, είναι ένας τρόπος να καταλάβεις αν είναι η μητρική του γλώσσα. Το είπα, επειδή προηγουμένως είχα το επιχείρημα πως οι ξένοι δεν "πληγώνονται" από τις βρισιές το ίδιο αν δεν είναι από τη μητρική τους γλώσσα.

Και ναι, φυσικά το είπα για να της κάνω καμάκι. Είναι ολοφάνερο.

Και ναι, αυτό ήταν σαρκασμός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom