Νέα

Βρίσιμο κατά τη διάρκεια του σεξ, σε εκδιδόμενες και μη.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sparkling_water
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trustworth

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.848
Like
0
Πόντοι
16
Δεν είναι κακό να γράφει κάποιος ανορθόγραφα (ΟΚ, εμένα μου τη σπάει αλλά αυτό δε το κάνει κακό), απλά όπως είπα, είναι ένας τρόπος να καταλάβεις αν είναι η μητρική του γλώσσα. Το είπα, επειδή προηγουμένως είχα το επιχείρημα πως οι ξένοι δεν "πληγώνονται" από τις βρισιές το ίδιο αν δεν είναι από τη μητρική τους γλώσσα.

Και ναι, φυσικά το είπα για να της κάνω καμάκι. Είναι ολοφάνερο.

Και ναι, αυτό ήταν σαρκασμός.

ρε η πουτάνα ειναι ειτε αλβανιδα ειτε ρουμανα ....
 
OP
OP
S

sparkling_water

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
1.520
ρε η πουτάνα ειναι ειτε αλβανιδα ειτε ρουμανα ....
χαχαααααχαχα, πάντως, από τις καλύτερες εμπειρίες που είχα ήταν με την Αριάνα (Ρουμανία). Η καλύτερες όμως ήταν με τη Νατάσα από το 80/80 πριν από 2,5 περίπου χρόνια. Αααααχχχχχ
 

Επισκέπτης
Δεν είναι κακό να γράφει κάποιος ανορθόγραφα (ΟΚ, εμένα μου τη σπάει αλλά αυτό δε το κάνει κακό), απλά όπως είπα, είναι ένας τρόπος να καταλάβεις αν είναι η μητρική του γλώσσα. Το είπα, επειδή προηγουμένως είχα το επιχείρημα πως οι ξένοι δεν "πληγώνονται" από τις βρισιές το ίδιο αν δεν είναι από τη μητρική τους γλώσσα.

Και ναι, φυσικά το είπα για να της κάνω καμάκι. Είναι ολοφάνερο.

Και ναι, αυτό ήταν σαρκασμός.

Λαμβανομένου υπ' όψιν ότι η ανορθογραφία ξεκαυλώνει, είναι πολύ κακό να γράφουμε ανορθόγραφα, τουλάχιστον χωρίς διάθεση να βελτιώσουμε την γραφή μας.
Τα διάφορα πουτανάκια ανατολικοευρωπαικής κοπής, όταν επιχειρούν να "γράψουν", υποδηλώνουν επίπεδο.... "χέσε μέσα Πολυχρόνη πού δε γίναμε ευζώνοι"!
:grin:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....

-Φατον μωρη καβλα…
- Χτυπα με σχιζοπουτσα ...
- Τι να σε κανω μωρη πουτανα...
- θα σε βγαλω τα εντερα αποψε...
- Παρτον παλιο σκυλα γαμημενη ...
- Σχισε τον πατο μου καριολη..
-Θα στον βουλωσο με την πουτσα μου ...
-Σωπα και γαμα καβλοκωλη
-Σχισε με στα δυο με το καβλιαρι  σου..
-Θα σου τον χωσω μεχρι το λαρυγγι..
-Θα σου κανω το μουνι σουρωτηρι..
-Γαμα με πουτανα πληρωμενη….
-Δαγκωστον μου μωρη σκυλα...

....και πολλα αλλα

καλημερα σας και καλη βδομαδα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Με καυλωσες ρε αλανι....την καλημερα μου
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Παντως ρε μαγκες και με εμενα μου αρεσει να ριχνω κανενα μπινελικι και καμμια φαπα στα κωλομερια,οκ οχι να την σακατεψω την κοπελα...αλλα ειναι πολλες που δεν γουσταρουν,θυμαμε σκαω μια σε ενα μπουρδελο και νευριασε και μου λεει ρε μεγαλε κανενα γαιδουρι χτυπας για να ξεκινησει; :2funny: :2funny: :2funny:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.690
Κριτικές
3
Like
4.327
Πόντοι
606
Παντως ρε μαγκες και με εμενα μου αρεσει να ριχνω κανενα μπινελικι και καμμια φαπα στα κωλομερια,οκ οχι να την σακατεψω την κοπελα...αλλα ειναι πολλες που δεν γουσταρουν,θυμαμε σκαω μια σε ενα μπουρδελο και νευριασε και μου λεει ρε μεγαλε κανενα γαιδουρι χτυπας για να ξεκινησει; :2funny: :2funny: :2funny:
:tooth:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.158
Κριτικές
3
Like
1.470
Πόντοι
496
Παντως ρε μαγκες και με εμενα μου αρεσει να ριχνω κανενα μπινελικι και καμμια φαπα στα κωλομερια,οκ οχι να την σακατεψω την κοπελα...αλλα ειναι πολλες που δεν γουσταρουν,θυμαμε σκαω μια σε ενα μπουρδελο και νευριασε και μου λεει ρε μεγαλε κανενα γαιδουρι χτυπας για να ξεκινησει; :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Με χαλασε ρε παιδια αυτο που μου ειπε με το γαιδουρι :2funny: :2funny:Και απο τοτε ακολουθω αλλη τακτικη,τις ριχνω εναν ελαφρο μπατσακο στα καπουλια και περνω τογλυκο μου υφος καιτην ρωταω αν μπορω να το κανω αυτο και ολες μου λενε ναι :2funny: και τοτε αρχιζω τις φαπες :2funny:Αρε σονια απο αλκιβιαδου πως γουσταρω να στις ριχνω :2funny: :2funny:.....με καυλωσατε παλι πρωινιατικα με το θεμα ρε τσογλανια
 

Επισκέπτης
λοιπον παω στην αχιλλεως και πετυχενω πριν 2-3 χρονια μια θειτσα που εδινε κωλο και την γαμαω χυνω και βγαινω εξω.. και τι να δω ο τσατσος με εναν αλλο τυπο (οχι μπραβο) μου κανουν πεσιμο και μου λενε δεν ντρεπεσαι να βριζεις και να λες την κοπελα πουτανα(!!!!!) εγω δεν θυμαμε καν να της μιλησα στο δωματιο!!
αυτη να κλαιει και μου λεει ο ενας φυγε και μην ξαναρθεις γιατι θα παρω τηλεφωνο, και μου εδειξε το κινητο του (και καλα θα παρει την προστασια) εγω εφυγα γιατι αν εκανε την μαλακια και επαιρνε μαλλον θα μαζευα τιποτα ψιλες.. μετα απο 1-2 βδομαδες ξαναπηγα και απο τοτε δεν εχω ξαναδει ουτε την πουτανα (σορρυ για την εκφραση!!!!) ουτε την υπηρεσια (δεν λεω τσατσος μην φαω ξυλο!!!

μακρα το πιο περιεργο σκηνικο που μου εχει τυχει μαζι με ενα με την κατερινα την ελληνιδα που με ειχε πεθανει στον πονο στην πιπα και οταν  της το ειπα ουρλιαζε -ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΙΠΕΣ!!! και εγινε κολαση το μπουρδελο γιατι προσβαλα την τεχνικη της!!


 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Όπως γίναμε ο ένας βρίζει τον άλλον, στο γαμήσι θα κολλήσουμε? Γιαυτό λένε στο φαί και στο γαμήσι κι ο Θεός δεν κάνει κρίση.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
πλακα πλάκα αν χτυπάμε 2-3 μπατσάκια γερά ο καθένας στις πουτανες, θα πάψουν να υπάρχουν τανες που να μπορούν να καθήσουν σε καρέκλα  :2funny:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
ειχα μια γκομενα καποτε που οταντην πηδυσα γουσταρε να μου λεει βρομολογα του στλ σκισε την μουναρα ρου χυσε ασυστολα κτλ μετα πολλα με την επομενη γκομενα που ειχα οταν την εβαλα κατω τις πεταξα ενα γαμοσταυριδι τοσο που απαραμιλουσε η κοπελα,Σε αλλες δεν μου ερχετε να τις βρισω  σε αλλες τα χωνο χυμα τι να πω ρε γαμοτο τελικα οι γυναικα πρεπει να εχει την πουτανια γιανα σε καβλωνει αμα ειναι βοδι αστα να πανε ουτε να την γαμισεις δεν σου ερχεται.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
αααχχχχχχ ναι ναι ναι....
ετσι μωρο μου γαμεμαι....
σκισεμαι.....
δυνατα....
γαμα την πουτανα σου ναιιιιιι....
για αυτο δεν ηρθες???
να γαμησεις πουτανα δεν ηρθες???
γαμαμαι λοιπον....
σκισε την μουναρα μου μου μωρο μου ετσι ναι....
συνεχισε μην σταμας....
θελω και αλλο....δεν χωρταινω ψολες...
εχω φαει πολλες αλλα θελω και αλλο...
ετσι καυλιαρη μου ναι ναι ναι.σκισε μου τον κωλο...
γαμα το τσουλακι σου που το εχουν γαμησει ολοι σημερα....
ναιιιιι ναι ναι αχχχχχ αααααχχχχχχχχχχ ναιιιιιιιιιιιιιιιι....
πηδαμε με την ψωλαρα σου γαμια μου ναι......ετσι αντρακλαμου γαμα το πουτανακι σου....

αυτα.....και αλλα πολλα....

αντε καλημερα σε ολους....
Τι ειναι αυτα?  :huh:  >:( Όταν λείπει η γάτα χορεύουν τα ποντικά  :grin:
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Ενα πραγμα εχω συναντηση που δεν καταλαβαινω. Οσες γυναικες σκυλοπηδιουντε ολουθε?(χωρις να ειναι επαγγελματιες)αμα τις πεις πουτανα  μανουριαζουν. Οι υπολοιπες που δεν τον γραπωνουν οπου τον βρουν....μια χαρα...
 

Επισκέπτης
Ενα πραγμα εχω συναντηση που δεν καταλαβαινω. Οσες γυναικες σκυλοπηδιουντε ολουθε?(χωρις να ειναι επαγγελματιες)αμα τις πεις πουτανα  μανουριαζουν. Οι υπολοιπες που δεν τον γραπωνουν οπου τον βρουν....μια χαρα...
Η κάθε μια γουστάρει να είναι πουτάνα μόνο για πάρτη του γαμιά της χωρίς να θέλει να μαθαίνεται τπτ παραέξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom