Νέα

Βρήκα γκομενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Toni_M_A_P
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
327
Like
103
Πόντοι
1
....παρα πολύ ωραια ..περίφημα !! :) :)
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
911
Like
827
Πόντοι
86
Μέτε γκομενέτε ο μπαξέ που λένε & από την πόλη έρχομαι και στο χωριό πηγαίνω...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Η γνωριμία έγινε την περασμένη εβδομάδα. Σήμερα βγήκαμε σε κοινή παρέα για να δούμε τα παόκια. Καταλαβαίνετε ότι είχα άγχος γι’ αυτό μερικούς από εσάς τους έκανα ρόμπα στο φόρουμ. Κάπου έπρεπε να βγάλω το άγχος μου.

Τεσπα, με περιμένει σπίτι της. Ταιριάζουμε και απ’ ότι δείχνει θα πάει καλά. Ετοιμάζομαι και φεύγω.

Ευχαριστώ όλα τα παιδια που μου κράτησαν συντροφιά τους δυο αυτούς μήνες που ήμουν ενεργο μέλος. Να είστε όλοι καλά.

Αυτην ειναι τυπε  :think: :S :S :S

onGComZ.gif
 

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Εχει γουστο να ειναι ο Σαββιδης που τον βρηκε και τον σαπισε στο ξυλο για την κοντρα που ανοιξε ο Τονι αφοτου κλεισανε ραντεβου θανατου στη Σαλονικη ( διοτι ο πρωην Καπαμαρου δεν φοβαται ουτε ξενες εδρες ουτε τιποτα .....
Καλα ε !! Φανταζομαι σκηνικο ο Τονι να ανοιγει την πορτα απο το κουραδο διαμερισμα που λογικα θα μενει στο κεντυρο της Σαλονικης οπως μας εχει ηδη πει και με οπλο στο χερι φοβουμενος τον Ρωσσοποντιο που ηρθε απο την Αθηνα για να τον καθαρισει , να φωναζει: Say Hallo to my little friend .... και επειτα ο Σαββιδης αντι να το σαπισει στο ξυλο τον πιανει απο το σβερκο το αφοπλιζει με μια κινηση που του μαθανε στην Spetsnaz και σπρωχνοντας τον στο pc του λεει με τα λιγα Ρωσσικα που ηξερε : κατσε γραψε τελειωμενε αρχιδομαγκα του πληκτρολογιου ενα αμιγως Κυριακατικο Thread οτι ταχα βρηκες γκομενα και μεχρι να ασχοληθουν ολοι οι μαλακες της καρδιας μας με αυτο και σε ρωτησουν αν γαμησες και τα σχετικα εμεις θα τελειωσουμε την ατυπη μονομαχια που ανοιξαμε πριν λιγες μερες..... και να σου απο χθες ηδη μετραμε μισο εικοσιτετραωρο ..... φανταστειτε ποσο ροδελα θα του χει κανει την ροδελα ο Σαββιδης του μικρου νεοπλουτου Τονι .... ολο το κεντρο μεχρι Αβγιου Δημητριου θα τον ακουσε/.....
 

Aris1101

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
59
Like
7
Πόντοι
0
Εχει γουστο να ειναι ο Σαββιδης που τον βρηκε και τον σαπισε στο ξυλο για την κοντρα που ανοιξε ο Τονι αφοτου κλεισανε ραντεβου θανατου στη Σαλονικη ( διοτι ο πρωην Καπαμαρου δεν φοβαται ουτε ξενες εδρες ουτε τιποτα .....
Καλα ε !! Φανταζομαι σκηνικο ο Τονι να ανοιγει την πορτα απο το κουραδο διαμερισμα που λογικα θα μενει στο κεντυρο της Σαλονικης οπως μας εχει ηδη πει και με οπλο στο χερι φοβουμενος τον Ρωσσοποντιο που ηρθε απο την Αθηνα για να τον καθαρισει , να φωναζει: Say Hallo to my little friend .... και επειτα ο Σαββιδης αντι να το σαπισει στο ξυλο τον πιανει απο το σβερκο το αφοπλιζει με μια κινηση που του μαθανε στην Spetsnaz και σπρωχνοντας τον στο pc του λεει με τα λιγα Ρωσσικα που ηξερε : κατσε γραψε τελειωμενε αρχιδομαγκα του πληκτρολογιου ενα αμιγως Κυριακατικο Thread οτι ταχα βρηκες γκομενα και μεχρι να ασχοληθουν ολοι οι μαλακες της καρδιας μας με αυτο και σε ρωτησουν αν γαμησες και τα σχετικα εμεις θα τελειωσουμε την ατυπη μονομαχια που ανοιξαμε πριν λιγες μερες..... και να σου απο χθες ηδη μετραμε μισο εικοσιτετραωρο ..... φανταστειτε ποσο ροδελα θα του χει κανει την ροδελα ο Σαββιδης του μικρου νεοπλουτου Τονι .... ολο το κεντρο μεχρι Αβγιου Δημητριου θα τον ακουσε/.....


:vomit: :idiot:
 

AdonisGr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
97
Like
14
Πόντοι
0
Κλαίω με τον τίτλο. Να 'σαι τύπε!!!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Και εγώ κουμπάρος¿?????


 
 

Συνημμένα

  • resized_750modal.jpg
    resized_750modal.jpg
    83,4 KB · Εμφανίσεις: 52

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
110
Like
17.678
Πόντοι
20.686
Ειδες που ανησυχουσες.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Πιο πετυχημένο πρωταπριλιατικο απ' το δικό μου..


Μέλος του bou βρήκε γκόμενα.  :2funny:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
110
Like
17.678
Πόντοι
20.686
Οταν εισαι μέλος του bou όλα τα πετυχαινεις.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Η γνωριμία έγινε την περασμένη εβδομάδα. Σήμερα βγήκαμε σε κοινή παρέα για να δούμε τα παόκια. Καταλαβαίνετε ότι είχα άγχος γι’ αυτό μερικούς από εσάς τους έκανα ρόμπα στο φόρουμ. Κάπου έπρεπε να βγάλω το άγχος μου.

Τεσπα, με περιμένει σπίτι της. Ταιριάζουμε και απ’ ότι δείχνει θα πάει καλά. Ετοιμάζομαι και φεύγω.

Ευχαριστώ όλα τα παιδια που μου κράτησαν συντροφιά τους δυο αυτούς μήνες που ήμουν ενεργο μέλος. Να είστε όλοι καλά.
φίλε πες μας και μια τιμουλα!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
Την
Γνώρισες πριν μια βδομαδα και την θεωρείς γκομενα σου? Τοσο αγαπουλης εισαι; Και
Λες ταιριαζετε; Πες της πως γραφεος για αυτην στιλο μπουρδελα και δες αντιδρασεις, εκει θα καταλαβεις ποσο ταιριαζετε


:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.251
Πόντοι
11.445
Πιο πετυχημένο πρωταπριλιατικο απ' το δικό μου..


Μέλος του bou βρήκε γκόμενα.  :2funny:

οταν τον κερατωσει η δεν θα του καθεται θα ξαναμπει με κλωνο , οποτε να τον διαγραψει ο διαχειριστής , ευχαριστω   :happy: :hi:
 

makis406

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
171
Like
75
Πόντοι
1
Τωρα αυτο τι ειναι? Αναρωτιέσαι εαν την εχασε κανεις? Ηταν στο silver alert? Mε γεμισες αποριες.
Βαλε μια φωτογραφια της,μηπως την ψαχνει καποιος.Διαφορετικα κρατα την.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom