Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnnyfive23

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
6
Like
63
Πόντοι
1
Δεύτερη μέρα στη Σόφια λόγω κοινωνικής υποχρέωσης...
Πρώτη φορά που την επισκέπτομαι.
Γτπ καβάλα από πολλές απόψεις.

Αν και ο στρατηγός Popov μου παρείχε σημαντικές πληροφορίες,είχα ανοίξει Tinder 2 μέρες πριν έρθω και έφαγα ένα δυνατό Βουλγαράκι που σπουδάζει Αγγλία.Έχω και άλλα 3 στη λίστα,αλλά έχω ξενερωσει τόσο που αναχωρώ σε λίγη ώρα.

Πρώτη χώρα που σε Tinder πετυχαίνω κανονικές πουτάνες με γυμνές φωτό,κ.λ.π.
Οπότε όσοι θέλετε ψαχτείτε και έτσι.


Και όσο και να μην θέλω να το παραδεχτώ,η μέση πιτσιρίκα ελληνιδα τις ρίχνει στο κεφάλι τις αντίστοιχες εδω

Επίσης πολλές γυφτογκόμενες και σκατόφατσες..

συγνωμη αλλα πως αλλαζεις στο tinder τοποθεσια χωρις να πληρωσεις??
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Γειά σας συναγωνιστές! Μένω μόνιμα Σόφια από το 2014. Ταξίδευα συνέχεια λόγω δουλειάς από το 2010 και σαν τουρίστας είχα πάει 2 φορές, μία το 2001 (τι εποχές...) και μία το 2005. Θα χαρώ να βοηθήσω όπως μπορώ. Έχω συστηθεί στο νήμα του Κισινάου για να ξέρετε λίγα πράγματα για μένα. Από πληρωμένα δεν ξέρω τίποτα, αλλά γνωρίζω απ'έξω και ανακατωτά Σόφια και Βουλγαρία και θα χαρώ να σας δώσω πληροφορίες για το ταξίδι σας αλλά και να κουβεντιάσουμε για τις Βουλγάρες, οι οποίες για μένα είναι οι ομορφότερες στα Βαλκάνια και τη νοτιοανατολική Ευρώπη, αν και δυστυχώς έχουν μεταλλαχθεί. Σας διαβάζω όλους, πάνω από 10 χρόνια διαβάζω τα πάντα, απλά δεν έγραφα. Ένα μεγάλο respect στον Popov!
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Γειά σας συναγωνιστές! Μένω μόνιμα Σόφια από το 2014. Ταξίδευα συνέχεια λόγω δουλειάς από το 2010 και σαν τουρίστας είχα πάει 2 φορές, μία το 2001 (τι εποχές...) και μία το 2005. Θα χαρώ να βοηθήσω όπως μπορώ. Έχω συστηθεί στο νήμα του Κισινάου για να ξέρετε λίγα πράγματα για μένα. Από πληρωμένα δεν ξέρω τίποτα, αλλά γνωρίζω απ'έξω και ανακατωτά Σόφια και Βουλγαρία και θα χαρώ να σας δώσω πληροφορίες για το ταξίδι σας αλλά και να κουβεντιάσουμε για τις Βουλγάρες, οι οποίες για μένα είναι οι ομορφότερες στα Βαλκάνια και τη νοτιοανατολική Ευρώπη, αν και δυστυχώς έχουν μεταλλαχθεί. Σας διαβάζω όλους, πάνω από 10 χρόνια διαβάζω τα πάντα, απλά δεν έγραφα. Ένα μεγάλο respect στον Popov!
Καλησπέρα. Τι λενε οι κανονικές γκόμενες? συνηθως τις Βουλγάρες τις έχουμε συνηθίσει για τσιγκάνες.
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
me poion  tha pame mazi voulgaria n pidame poutanes  kai n vgainume se kolompara......genika kana filaraki gia sex tour ki etsi?
 

Petros Papageorgiou

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
0
Δεν συμφωνώ ότι οι όμορφες Βουλγάρες έχουν φύγει από τη χώρα, έχει ακόμα πολύ καλό πραμα πάνω αλλά οι τοπ έχουν βιζιτοποιηθει με ντόπιους πελάτες.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Δεν ισχύει αυτό φίλε, δεν ξέρω που τις έχεις δει ... Υπάρχουν μόνο σε χωριά στυλ δικά μας σοφάδες, σε κωλοδουλειές πχ. καθαρίστριες, στα κάρα και στους δρόμους, στα χωράφια και ελάχιστες ξέμπαρκες στον αστικό ιστό, στις κανονικές περιοχές. Έχεις δει κάτι και έβγαλες αυτό το πόρισμα? Σαν γυναίκες, είναι σλαβομουνάρες, εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ, αλλά δυστυχώς έχουν κακομάθει (ειδικά εδώ Σόφια, επαρχία λίγο καλύτερα) και βλέπω συμπτώματα Ελλεηνιδίασης. Εμένα μου αρέσουν πολύ σαν γκόμενες πάντως, απλά έχουν δυσκολέψει πολύ, ειδικά οι καλές και ειδικά Σόφια. Δυστυχώς ίσως παίζει ρόλο ότι ο Έλληνας δε μετράει όπως κάποτε ... με αυτά που ακούνε για μας...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν ισχύει αυτό φίλε, δεν ξέρω που τις έχεις δει ... Υπάρχουν μόνο σε χωριά στυλ δικά μας σοφάδες, σε κωλοδουλειές πχ. καθαρίστριες, στα κάρα και στους δρόμους, στα χωράφια και ελάχιστες ξέμπαρκες στον αστικό ιστό, στις κανονικές περιοχές. Έχεις δει κάτι και έβγαλες αυτό το πόρισμα? Σαν γυναίκες, είναι σλαβομουνάρες, εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ, αλλά δυστυχώς έχουν κακομάθει (ειδικά εδώ Σόφια, επαρχία λίγο καλύτερα) και βλέπω συμπτώματα Ελλεηνιδίασης. Εμένα μου αρέσουν πολύ σαν γκόμενες πάντως, απλά έχουν δυσκολέψει πολύ, ειδικά οι καλές και ειδικά Σόφια. Δυστυχώς ίσως παίζει ρόλο ότι ο Έλληνας δε μετράει όπως κάποτε ... με αυτά που ακούνε για μας...

:thumbsup: :hi:

οταν γραφονται σωστα πραγματα θα παιρνουν τα ευσημα
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
το είπα επειδή πολλοι βουλγαροι εδώ γυφτομοιάζουν.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Το εδώ που είναι? Επίσης μην ξεχνάς πλέον πως μετανάστες Ελλάδα από Βουλγαρία έρχεται μόνο ο Κατιμάς. Τα νέα παιδιά μορφωμένα, η πιάνουν καλές θέσεις σοφία με 1000 γιούρια plus η πάνε Δ. Ευρώπη, Αμερική κλπ.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Το εδώ που είναι? Επίσης μην ξεχνάς πλέον πως μετανάστες Ελλάδα από Βουλγαρία έρχεται μόνο ο Κατιμάς. Τα νέα παιδιά μορφωμένα, η πιάνουν καλές θέσεις σοφία με 1000 γιούρια plus η πάνε Δ. Ευρώπη, Αμερική κλπ.

ευγε  :hi:

ειπαμε τα σωστα λογια θα παιρνουν επιβραβευση
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
εδώ ενοώ στην Ελλάδα, γιατι αλλου δεν εχω πάει.

Σωστα τα λες target..γεια σου και απο μενα


Μονο για την ομορφια θα διαφωνησω...θεωρω οτι εχε πολυ χαμηλο ποσοστο απο πολυ ομορφες σε σχεση με την Ελλαδα...οχι οτι δεν θα βρεις...αλλιμονο

Αλλα οπως λες..στη Σοφια μας εχουν ηδη ξεπερασει σε μισθους..οποτε..τζιφος
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Γειά σου φίλε, σε ευχαριστώ!  :hi:

Δε θα διαφωνήσω γιατί γούστα είναι αυτά. Για μένα είναι μακράν ανώτερες από τις Ελληνίδες. Και Ελλάδα δεν είναι Θεσσαλονίκη μόνο όπου βρίσκονται οι πιο ωραίες Ελληνίδες.
 

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην συγκεκριμένη Αρχικά άργησε μία ώρα στην συνάντησή μας. Της δίνω 100 leva και όχι 80 πιστεύοντας ότι θα κάτσω μία ώρα. Μετά το μισάωρο και με μία ολοκλήρωση, μου αναφέρει ότι για να συνεχίσω πρέπει να της δώσω άλλα 60 σύνολο δηλαδή 160. Και ο λόγος ? γιατί είμαι Έλληνας μου λέει.και το ίδιο κάνουν και άλλες κοπέλες.Χρεώνουν δηλαδή τα διπλάσια στους Ελληνες. Της λέω γιατί δεν το αναφέρεις πουθενά στο alo.bg και μου λέει ότι θα έχει πρόβλημα με τους διαχειριστές.. Πολύ κακή εμπειρία.
Και δεν με ενημέρωσε και άργησε πολύ και αυτή η δικαιολογία με τους Ελληνες ήταν απαράδεκτη.

Υ.Γ. Ευχαριστώ τον target 600 για την συνομιλία που είχαμε σε πμ. και τις γνώσεις και τις πληροφορίες που μου μετέδωσε.Δυστυχώς δεν θα προλάβω να σε δω από κοντά, ελπίζω να τα πούμε σύντομα.
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.494
Πόντοι
206
Τιποτα φίλε κ εγώ δεν κατάφερα να μαι πίσω, είμαι Βουκουρέστι τωρα. Αζ σαμ νε τουριστ, ζιβου τουκα, επρεπε να πεις, οτι μενεις εδω της παλιοκαργιολας. Καντης κ ενα ριπορτ. Σε περιμενω οταν γυρισεις, γραψε μου.
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
20
Like
1.738
Πόντοι
5.015
Τιποτα φίλε κ εγώ δεν κατάφερα να μαι πίσω, είμαι Βουκουρέστι τωρα. Αζ σαμ νε τουριστ, ζιβου τουκα, επρεπε να πεις, οτι μενεις εδω της παλιοκαργιολας. Καντης κ ενα ριπορτ. Σε περιμενω οταν γυρισεις, γραψε μου.

Προτεινω να γραψεις σχολιο στο αλο και να αναφερεις το χουνερι.

Αυτο δεν το ειχα ξανακουσει...μεγαλη πουστια. Ουστ παλιοχαμουρες.

Οι δικες μου εμπειριες με αυτες τις φτηνιαρες ειναι τοσο αρνητικες που πλεον ακριβοπληρωνω αλλα εχω το κεφαλι μου ησυχο

Popov λειπεις ..να βαλεις σε ταξη τα κακα πουτανακια
 

Tink1223

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Πάω την ερχόμενη βδομάδα Σόφια για δουλειές. Έχετε να προτείνετε κάτι καλό για duo?
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1
Γι αυτο προσωπικα προτιμω το φραφειο της Ιβελινας που ειναι εγγυηση για μενα κι ας κοστιζει παραπανω. αρκετες φορες οτι πληρωνεις, παιρνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom