Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dragcrx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
673
Like
2.080
Πόντοι
446
Παιδια της Βουλγαριας αλλαξτε τον τιτλο γιατι πλεον ειναι τελειως παραπλανητικος..απο επιγειος παραδεισος εχει γινει επιγεια παγιδα η Βουλγαρια...Καλημερα
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Παιδια της Βουλγαριας αλλαξτε τον τιτλο γιατι πλεον ειναι τελειως παραπλανητικος..απο επιγειος παραδεισος εχει γινει επιγεια παγιδα η Βουλγαρια...Καλημερα

χαχα !Ολα είναι σχετικά υπάρχουν ακόμη μέρη παραδησένια αλλά και ο παράδεσος είναι διαφορετικόσ για τον καθένα
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Παιδια της Βουλγαριας αλλαξτε τον τιτλο γιατι πλεον ειναι τελειως παραπλανητικος..απο επιγειος παραδεισος εχει γινει επιγεια παγιδα η Βουλγαρια...Καλημερα
ακόμα καλά είναι πιστεύω αν κατέχεις τη γλώσσα και τις ψυχολογεις σωστα
 

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην συγκεκριμένη 80 λεβα η ώρα. Πήγα στο σπίτι της. Το δωμάτιο ήταν ένα ερείπιο. χωρίς θέρμανση.
Έκατσε 20 λεπτά με ένα τελείωμα και μετά μου λέει πρόσεχε μην ξεχάσεις τίποτα.
Της λέω τι αυτό ήταν? και μου λέει ναι..
Απογοήτευση συναγωνιστές.. Σας παρακαλώ δώστε τα φώτα σας.... 
 

kostaschaniaaa

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Επίσης στο alo.bg δίνεται η δυνατότητα στον διαφημιζόμενο να διαγράψει όποια σχόλια δεν του αρέσουν...
οπότε άντε να καταλάβεις..
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Επίσκεψη στην συγκεκριμένη 80 λεβα η ώρα. Πήγα στο σπίτι της. Το δωμάτιο ήταν ένα ερείπιο. χωρίς θέρμανση.
Έκατσε 20 λεπτά με ένα τελείωμα και μετά μου λέει πρόσεχε μην ξεχάσεις τίποτα.
Της λέω τι αυτό ήταν? και μου λέει ναι..
Απογοήτευση συναγωνιστές.. Σας παρακαλώ δώστε τα φώτα σας.... 

Φίλε δοκίμασσε και στο adamieva αν και γενικά εδώ αυτή είναι η αντιμετώπιση όταν καταλάβουν ότι είσαι ξένος η ταρίφα γίνεται αμέσως μία εκτόνωση. Αν καταλαβαίνεις Βουλγάρικα ψάξε εδώ θα βρείς αρκετά σχόλια για μερικές από αυτές.

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Φίλε δοκίμασσε και στο adamieva αν και γενικά εδώ αυτή είναι η αντιμετώπιση όταν καταλάβουν ότι είσαι ξένος η ταρίφα γίνεται αμέσως μία εκτόνωση. Αν καταλαβαίνεις Βουλγάρικα ψάξε εδώ θα βρείς αρκετά σχόλια για μερικές από αυτές.

σε μενα δεν εκαναν προβλιμα κανονικα πληρωσα
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
594
Like
435
Πόντοι
26
Απο ναιτλαιφ τι λεει? μπορει κανεις να μας πει
 

KostasKouv

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα για Βαρνα εχει κανεις να προτεινει κατι?
 

dim983

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες Καλησπέρα. Μια ερώτηση.. Θα πάω σόφια τον άλλο μήνα και θέλω να μου προτείνετε αν υπάρχουν 2 κοπέλες για ξενοδοχειο! Γιατι να έχεις μόνο μία αν μπορείς και 2? :P
 

FOTBORDEL

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
καλα συναγωνιστη εδωσες 80 λεβα και μπηκες σε ερειπιο χωρις θερμανση.
και 20 λεπτα αντι ωρας απατεωνια βλεπω.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Και πιωμένη και μαστουρωμένη χτύπησε με το αυτοκίνητο μικρό κορίτσι.Και η βούλγαροι την έκλεισαν στην μπουζού
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
μου ειπε ο νυκτερος τοτε θα με δαγκωσουν και επαιξα με αδαμιεβα.εμεινα χαπι
Φίλε στην Σοφία υπάρχουν μαγαζιά στριπ που μπορείς να πας και αλλά που δεν μπορείς να πας γιατί δαγκώνουν πολύ άσχημα.Θα χαρώ να έρθεις όταν είμαι εγώ πάνω να πάμε μαζί 
 

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Και πιωμένη και μαστουρωμένη χτύπησε με το αυτοκίνητο μικρό κορίτσι.Και η βούλγαροι την έκλεισαν στην μπουζού

Καλα εκαναν... με τους παλιοδρομους και ειδικα γυρω απο σοφια πχ  Μποροβετς-Σοφια αμα εισαι και μεθυσμενος κλεινεις πολλα σπιτια
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Η Βουλγαρία πρώτη σε σεξοτουρισμό στα Βαλκάνια


Μπούρδες ! Υπάρχουν πολλές μαζεμένες στο Sunny Beach αλλά δεν είναι ακριβώς όπως τα γράφουν η Βουλγαρία εδώ και χρόνια δεν είναι ο καλύτερος προορισμός για σεξοτουρισμό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom