Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Savio-13

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπέρα,

Θα ειμαι Βουλγαρια για κανα εξαμηνο. Θα μενω 2 μερες την εβδομαδα Πλεβεν και 2 Σοφια. Οποιος μπορει ας μου στειλει πληροφοριες για να μην μου σκασει καμια μελαμψουλα...
 

Savio-13

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια κανενας με πληροφοριες για να περασουμε το βραδυ σημερα?
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Όμορφα στην Βουλγαρία την ημέρα -8 την νύχτα -16, η δρόμοι σχετικά καθαρή και εκεί που δεν έχουν καθαρίσει το χιόνι έχουν σχηματιστεί παγοτσουληθρες. Θέλει προσοχή σε όσους ταξιδέψουν 
 

Συνημμένα

  • 20170107_171636.jpg
    20170107_171636.jpg
    126,4 KB · Εμφανίσεις: 58

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.617
Κριτικές
178
Like
40.531
Πόντοι
21.896
σημερα κατεβηκα ελλαδα απο πλοβντιβ-παρβομαι χασκοβσκι μινεραλνι μπανι τσρνοοτσενο καρδζαλι μακαζα ελλαδα και παρολα το χινια κ το πολικο ψυχος εκει οι δρομοι ακομα κ σε επαρχιακο δυκτιο ειναι πεντακαθαροι
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.295
Κριτικές
18
Like
1.992
Πόντοι
4.375
Το ΑΠΘ προσδίδει  πάντα επιστημονικό κύρος ... :)
 

Συνημμένα

  • ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΑΠΘ.jpg
    ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΑΠΘ.jpg
    187,8 KB · Εμφανίσεις: 44

Rapturee

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
446
Like
254
Πόντοι
21
Ρε παιδες εχουν οι βουλγάρες πολυ μικρά προσωπα (σχεδον μηδενικα ζηγωματικα,μικροσκοπικά πιγουνια)?
 

gapgap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
0
Παιδιά θα πάω Σόφια για ένα 5ήμερο σε ένα φιλαράκι που σπουδάζει εκεί, έχω πάει άλλη μια φορά δεν κατάφερα τπτ ιδιαίτερο  :- δεν τα ξέρω τα κατατόπια καλά και οι ταρίφες με τρέχανε απο μπάζο σε μπάζο, αναγκάστικα και ψώνισα απο kama sutra αλλα απόδοση τιμής υπηρεσιών κλαφτα, μπορεί καποιος να με βοηθήσει με κανα τηλέφωνάκι για κανα καλό μωρό ? η καμιά διεύθυνση κάτι τελος παντων δεν αντέχω πάλι να παώ άπραγος και να φύγω θα σκάσω.. :tickedoff: επίσης αυτόν τον μικτο από το happy που λέτε πώς τον πλησιάζω ακριβώς?
 

CTonDuty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
8
Like
316
Πόντοι
281
Παιδια βαλτε με στο κλιμα .... Βλεπω π.χ. αυτο με 50 την ωρα. Που ειναι το κολπο που δεν πιανω;;; οτι οι φωτο θα ειναι fake ???
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.459
Κριτικές
20
Like
1.789
Πόντοι
5.015
Αξιζει να παμε μια βολτα απο Βουλγαρια λετε??

Η Βουλγαρια ειναι για εμπειρους χρηστες..αλλιως τρως φολα. Διαβασε προσεκτικα τι εχει γραφτει στα θρεντ με τις προτασεις και..απολαυσε υπευθυνα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Δεύτερη μέρα στη Σόφια λόγω κοινωνικής υποχρέωσης...
Πρώτη φορά που την επισκέπτομαι.
Γτπ καβάλα από πολλές απόψεις.

Αν και ο στρατηγός Popov μου παρείχε σημαντικές πληροφορίες,είχα ανοίξει Tinder 2 μέρες πριν έρθω και έφαγα ένα δυνατό Βουλγαράκι που σπουδάζει Αγγλία.Έχω και άλλα 3 στη λίστα,αλλά έχω ξενερωσει τόσο που αναχωρώ σε λίγη ώρα.

Πρώτη χώρα που σε Tinder πετυχαίνω κανονικές πουτάνες με γυμνές φωτό,κ.λ.π.
Οπότε όσοι θέλετε ψαχτείτε και έτσι.

Και όσο και να μην θέλω να το παραδεχτώ,η μέση πιτσιρίκα ελληνιδα τις ρίχνει στο κεφάλι τις αντίστοιχες εδω

Επίσης πολλές γυφτογκόμενες και σκατόφατσες..
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Δεύτερη μέρα στη Σόφια λόγω κοινωνικής υποχρέωσης...
Πρώτη φορά που την επισκέπτομαι.
Γτπ καβάλα από πολλές απόψεις.

Αν και ο στρατηγός Popov μου παρείχε σημαντικές πληροφορίες,είχα ανοίξει Tinder 2 μέρες πριν έρθω και έφαγα ένα δυνατό Βουλγαράκι που σπουδάζει Αγγλία.Έχω και άλλα 3 στη λίστα,αλλά έχω ξενερωσει τόσο που αναχωρώ σε λίγη ώρα.

Πρώτη χώρα που σε Tinder πετυχαίνω κανονικές πουτάνες με γυμνές φωτό,κ.λ.π.
Οπότε όσοι θέλετε ψαχτείτε και έτσι.

Και όσο και να μην θέλω να το παραδεχτώ,η μέση πιτσιρίκα ελληνιδα τις ρίχνει στο κεφάλι τις αντίστοιχες εδω

Επίσης πολλές γυφτογκόμενες και σκατόφατσες..

Φίλε δεν ξέρω γιατί λές ψέματα δικό σου πρόβλημα αλλά εδώ στο tinder δεν βρίσκεις αυτά που λές! Αν και έχω γαμήσει από το tinder οι περισσότερες εδώ το χρησιμοποιούν σαν Dating site! όσον αφορά την μέση Ελληνίδα που λές γούστα μπορεί να σου αρέσουν οι κωλάρες καλύτερα χαχαχα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Φίλε δεν ξέρω γιατί λές ψέματα δικό σου πρόβλημα αλλά εδώ στο tinder δεν βρίσκεις αυτά που λές! Αν και έχω γαμήσει από το tinder οι περισσότερες εδώ το χρησιμοποιούν σαν Dating site! όσον αφορά την μέση Ελληνίδα που λές γούστα μπορεί να σου αρέσουν οι κωλάρες καλύτερα χαχαχα

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Τι έγραψα ρε τύπε που ειναι ψεμα;
Dating App ειναι που απλά στη Βουλγαρία πετυχαίνεις και πουτανες.
Καποιες που τις έκανα Superlike και τους έγραψα μηνυμα αν το πηγαίνουν το γράμμα μου έστειλαν τιμές απο 50 έως 100 ευρώ.

Όσο για Βουλγάρες και Ελληνίδες,στις χαρίζω αμφότερες...
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Τι έγραψα ρε τύπε που ειναι ψεμα;
Dating App ειναι που απλά στη Βουλγαρία πετυχαίνεις και πουτανες.
Καποιες που τις έκανα Superlike και τους έγραψα μηνυμα αν το πηγαίνουν το γράμμα μου έστειλαν τιμές απο 50 έως 100 ευρώ.

Όσο για Βουλγάρες και Ελληνίδες,στις χαρίζω αμφότερες...
Τοόσους μήνες που χρησιμοποιώ το tinder δεν πέτυχα σε καμμιά πουτάνα!
Αντίθετα είπα ότι το χρησιμοποιούν σαν dating site εννοώντας ότι οι περισσότερες που γνώρισα ψάχνουν για τον πρίγκηπα με το λευκό άλογο και σοβαρή σχέση.
Σημειωτέον ότι μιλάω και την γλώσσα και μου είναι περισσότερο εύκολο να προσεγγίσω αρκετές όμως στο κρεβάτι λίγες καταλήγουν από το tinder στην Βουλγαρία αυτό είπα.
 

CTonDuty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
8
Like
316
Πόντοι
281
Δεν ειναι κολπο απλα απευθυνεται σε ντοπιουσ η τουλαχιστον αυτους που μιλανε την γλωσσα
Ας πουμε λεει οτι μιλαει αγγλικα. Ακτιβως επειδη εχω διαβασει το νημα ρωταω.
Αν ερθω , βαλω κανα ξενοδοχο να την παρει να το κλεισει και ερθει αυτη εκει δεν θα κατσει επειδη δεν ειμαι ντοπιος. Δεν το πιανω....
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Ας πουμε λεει οτι μιλαει αγγλικα. Ακτιβως επειδη εχω διαβασει το νημα ρωταω.
Αν ερθω , βαλω κανα ξενοδοχο να την παρει να το κλεισει και ερθει αυτη εκει δεν θα κατσει επειδη δεν ειμαι ντοπιος. Δεν το πιανω....
Οχι θα κάτσει απλά οι τιμές είναι συνήθως διαφορετικές και επήσις πολλές λένε ότι μιλάνε αλλά στην ουσία δεν μιλάνε αγγλικά η κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν για να σου φάνε ώρα και χρήμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom