Νέα

Βουλγάρες για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.145
Κριτικές
60
Like
19.752
Πόντοι
14.936
Βουλγάρες για σχέση...
Αλβανοί στοχαστές..
Κινέζοι μπασκετμπολίστες..
Τσετσένοι λογοτέχνες..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.971
Like
15.558
Πόντοι
3.656
Μπαίνει στην ίδια πρόταση 'Βουλγάρες' και 'σοβαρή σχέση'; :think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Είναι καλές οι Βουλγάρες ,ναι δε λεω....αλλά όσο είναι ανοιχτό το πορτοφόλι σου για να κάνουνε γούστα...(για σχέση μιλάω πάντα)Όταν για κάποιο λόγο σταματήσεις να σπονσοναρεις τη φάση, σφυρίζουν αδιάφορα....όπως όλες αλοστε οι γυναίκες στον πλανήτη .....Πάνω απ όλα ψάχνουν για σπόνσορα.Αν μυριστούν ότι είσαι γερό πορτοφόλι σου δίνουν τα πάντα...και δεν τις νοιάζει ακόμα και να τις απατάς ....Είχα σχέση,γνωρισα φίλες τις,ολες στο μυαλό τους είχαν να βρουν τον κύριο πληρώνω...Αλλά είναι καλές στο κρεβάτι,σου καλλιεργούν επισεις το συναίσθημα της στοργης...Αυτό δηλαδή που βρίσκεις πολύ δύσκολα στις δικές μας.Και εκεί τσιμπάς ...Βέβαια όλα τυχαιρα είναι σε αυτή τη ζωή!Ας μη λειτουργούμε με κανόνες!Καλό Πάσχα!Dobre Velikten!!...
ετσι ακριβως αγαπητε παθων και μαθων
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Είναι μουναρες!...Παράδοξος για Βαλκάνιες ορθοθοξες ,έχουν μια πολύ απελευθερωμένη σχέση με το σεξ...Αν σε εμπιστευθούν ,δεν το κρύβουν ότι οι κάθε μια τους έχει πάρει αρκετούς άντρες...Για πλάκα μπορούν να μπουν σε παράλληλες σχέσεις...η να κάνουν ακόμα και εξογαμω,γιατι είναι μια 'τάση 'της μόδας αυτό...όπως και το να κυκλοφωρουν πολλές με σκύλο!....Μια βόλτα στη Σοφια θα σας πησει.Μια που είχα γνωρίσει είχε δυο παιδιά.Καποια στιγμή χώρισε...Έφυγε στο εξωτερικό για δουλειά.(το σεξακι βέβαια όπου το εβρησκε το χτυπούσε!) Σε ένα ταξηδι της στην Αίγυπτο,μου είπε ότι πηδιχτηκε με δυο άντρες μαζί..Σήμερα τα έχει με κάποιο Γερμανό ,δυνατό σπόνσορα,αγαπουλινο οπου με χαρά μου έλεγε ότι της πληρώνει τα πάντα !...αν και κάποιες φορές βαριέται,και νοσταλγεί τα χρόνια που ήταν ελεύθερη ....Αυτές είναι..απελευθερωμένες και πολυγαμικές ...
ακριβως ετσι κουβαλανε παραξενη τρελλα
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα!!Ειχα πολλά χρόνια σχέση στη Σοφία.Εξωτική ομορφιά και εκπληκτικά σώματα !Στα εμπορικά κέντρα εμένα με το στόμα ανοιχτό …αλλά και σε spa center hotel στο Βελινγκραντ όπου τις ειχα μπροστά μου με μπικίνι !…Την περασμένη δεκαετία δεν ξέρω και γω πόσες φορές ανέβηκα εκεί πάνω …Οσο για το κόμπλεξ που λες εγω …αυτό που καταλαβα είναι αυτό τις κατώτεροτητας σε σχέση με εμάς ,όπου πιστεύουν ότι όλοι ήμαστε μπρουκληδες…Στο τελευτεο μου ταξηδι παντός πριν δυο μήνες άνερεσα πολλά που πίστευα πριν…Η Βουλγαρία δεν είναι πλέον ενας φτυνος προορισμός ..Όλα μα όλα είναι ακριβότερα σε σχέση με αυτό που ηξερα προ κορονοϊού (αν θελει για παραδειγμα καποιος κοριτσια οι τιμες ειναι ιδιες με την πατριδα)…Του χρόνου μπαίνουν και στο ευρώ και ενας θεος ξερει πως θα ειναι η οικονομια τους.....Ένα πραγμα δεν έχει αλλάξει αυτή η εξωτικη ομορφιά η ντανια ,οι εκπληκτικές κόλαρες που έχουν κυριος οι νεαρές Βουλγάρες !…και είναι κάτι που θα νοσταλγό ως τα ύστερα της ζωής μου ....
αλλαξε πολυ η σοφια και οι βουλγαρες και γενικα η ζωη εκει για μας προς το χειροτερο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.653
Κριτικές
15
Like
11.224
Πόντοι
3.846

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.122
Like
15.747
Πόντοι
3.656
Το έγραψα κάπου αυτό;
Αν ναι ποσταρε το. Αν όχι είσαι απλά γελοίος, γιατί βάζεις λόγια για ποστ που ποτέ δε γράφτηκαν.


Είπα ότι το έγραψες ; Ξέρεις ελληνικά ; ΤΟ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΚΥΠΡΑΙΕΣ,
στα δικά σου ελληνικά , σημαίνει ότι ΙΣΧΥΡΙΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ;;;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.653
Κριτικές
15
Like
11.224
Πόντοι
3.846
Είπα ότι το έγραψες ; Ξέρεις ελληνικά ; ΤΟ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΚΥΠΡΑΙΕΣ,
στα δικά σου ελληνικά , σημαίνει ότι ΙΣΧΥΡΙΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ;;;
Έλα να με μάθεις Ελληνικά τύπε.
Τέλωσπάτων κομμένες οι κουβέντες μαζί μου, δεν ασχολούμαι μαζί σου, οπότε κόψε τα πολλά πολλά.
Και δεν καθόμαστε εδώ να κάνουμε προβλέψεις για το τι θα γράψει ο άλλος στο μέλλον.
Μόνο ΄ότι έχει γραφτεί ήδη έχει αξία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom