Νέα

Βουλγάρες για σοβαρή σχέση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.248
Πόντοι
216
Παντως, μικρη 'δεξαμενη' γυναικων η Βουλγαρια.
Οταν διαβαζεις οτι ειναι η χωρα που ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ εχει τον μεγαλυτερο ρυθμο μειωσης πληθυσμου....κι εμεις μιλαμε οτι ψαχνουμε για Βουλγαρες....που πανε για εξαφανιση....



Μπαινεις δε πχ στο badoo, βαζεις χωρα Βουλγαρια, και 9 στα 10 αποτελεσματα ειναι Τουρκαλες!

Τραγικη κατάσταση την κοβω....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παντως, μικρη 'δεξαμενη' γυναικων η Βουλγαρια.
Οταν διαβαζεις οτι ειναι η χωρα που ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ εχει τον μεγαλυτερο ρυθμο μειωσης πληθυσμου
....κι εμεις μιλαμε οτι ψαχνουμε για Βουλγαρες....που πανε για εξαφανιση....



Μπαινεις δε πχ στο badoo, βαζεις χωρα Βουλγαρια, και 9 στα 10 αποτελεσματα ειναι Τουρκαλες!

Τραγικη κατάσταση την κοβω....

Εσένα, είναι μάλλον γενικώς τραγική η κατάσταση με τα ζόρια που τραβάς με τις γυναίκες.
Πήγαινε μια βόλτα σε κεντρικό δρόμο οποιασδήποτε μεγάλης βουλγαρικής πόλης, άραξε σε κάποιον πεζόδρομο
σε καφε να χαζεύεις τι περνάει, και τα ξαναλέμε μετά για τις "προς εξαφάνιση" Βουλγάρες...
Εκείνο επίσης που σου διαφεύγει καημένε, είναι ότι από μια τέτοια "δεξαμενή" εξακολουθούν και βγαίνουν γυναικάρες
παγκόσμιας κλάσης. Τελευταίο παράδειγμα, η προ μερικών ημερών εστεμμένη, στη δεύτερη θέση της "Μις Κόσμος 2017"
Γκαμπριέλα Κίροβα από τη Βάρνα. Άντε, συνέχεια κάτι θέλεις να μας πείς, και όλα σου φαίνονται στραβά, και όλο
ψάχνεις δικαιολογίες για να απαξιώνεις τελικά ό,τι ψάχνεις και δεν βρίσκεις, στα τέσσερα σημεία του πλανήτη...

IMG_6196.jpg
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Popov δάσκαλε... Μη ξεχνάμε κ το 8αύμα Νίνα Ντόμπρεφ (Dobrev)!!!! Η8οποιός η κοπέλα γι αυτούς που 8έλουν να ξέρουν.
Για μένα επίσης οι βουλγάρες είναι κορυφή. Από χαρακτήρα, στο κρεβάτι, στη σχέση τους κλπ.. Για τον σύντροφό τους κάνουν παραπάνω κ από όσα 8α ζητούσες.. Μιλώ εκ πέιρας, η καλύτερη κοπέλα που είχα ποτέ (ΣΕ ΟΛΑ) ήταν από Σόφια, τη γνώρισα στην Αραπιά λόγω κοινής δουλειάς κ μετανιώνω που την άφησα γιατί απλά έπρεπε να γυρίσω στην Ελλάς (δυστυχώς απ'ότι βλέπω). Αν την ξανασυναντούσα, 8α τη ζήταγα σε γάμο.-
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287

XMan19

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
221
Like
146
Πόντοι
1
Popov δάσκαλε... Μη ξεχνάμε κ το 8αύμα Νίνα Ντόμπρεφ (Dobrev)!!!! Η8οποιός η κοπέλα γι αυτούς που 8έλουν να ξέρουν.
Για μένα επίσης οι βουλγάρες είναι κορυφή. Από χαρακτήρα, στο κρεβάτι, στη σχέση τους κλπ.. Για τον σύντροφό τους κάνουν παραπάνω κ από όσα 8α ζητούσες.. Μιλώ εκ πέιρας, η καλύτερη κοπέλα που είχα ποτέ (ΣΕ ΟΛΑ) ήταν από Σόφια, τη γνώρισα στην Αραπιά λόγω κοινής δουλειάς κ μετανιώνω που την άφησα γιατί απλά έπρεπε να γυρίσω στην Ελλάς (δυστυχώς απ'ότι βλέπω). Αν την ξανασυναντούσα, 8α τη ζήταγα σε γάμο.-
Συμφωνώ απόλυτα... Το θέμα είναι ότι υπάρχει μια διαφορά στη συμπεριφορά και τη μόρφωση μεταξύ Σοφίας και περιχώρων και όλης της υπόλοιπης χώρας..Νομίζω Σοφία αξίζει να το κυνηγησεις... Μου αρέσουν και τα σώματά τους πολύ...Πιο μυώδης σε σύγκριση με Ρωσίδες κλπ
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Είναι καλές οι Βουλγάρες ,ναι δε λεω....αλλά όσο είναι ανοιχτό το πορτοφόλι σου για να κάνουνε γούστα...(για σχέση μιλάω πάντα)Όταν για κάποιο λόγο σταματήσεις να σπονσοναρεις τη φάση, σφυρίζουν αδιάφορα....όπως όλες αλοστε οι γυναίκες στον πλανήτη .....Πάνω απ όλα ψάχνουν για σπόνσορα.Αν μυριστούν ότι είσαι γερό πορτοφόλι σου δίνουν τα πάντα...και δεν τις νοιάζει ακόμα και να τις απατάς ....Είχα σχέση,γνωρισα φίλες τις,ολες στο μυαλό τους είχαν να βρουν τον κύριο πληρώνω...Αλλά είναι καλές στο κρεβάτι,σου καλλιεργούν επισεις το συναίσθημα της στοργης...Αυτό δηλαδή που βρίσκεις πολύ δύσκολα στις δικές μας.Και εκεί τσιμπάς ...Βέβαια όλα τυχαιρα είναι σε αυτή τη ζωή!Ας μη λειτουργούμε με κανόνες!Καλό Πάσχα!Dobre Velikten!!...
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Είναι μουναρες!...Παράδοξος για Βαλκάνιες ορθοθοξες ,έχουν μια πολύ απελευθερωμένη σχέση με το σεξ...Αν σε εμπιστευθούν ,δεν το κρύβουν ότι οι κάθε μια τους έχει πάρει αρκετούς άντρες...Για πλάκα μπορούν να μπουν σε παράλληλες σχέσεις...η να κάνουν ακόμα και εξογαμω,γιατι είναι μια 'τάση 'της μόδας αυτό...όπως και το να κυκλοφωρουν πολλές με σκύλο!....Μια βόλτα στη Σοφια θα σας πησει.Μια που είχα γνωρίσει είχε δυο παιδιά.Καποια στιγμή χώρισε...Έφυγε στο εξωτερικό για δουλειά.(το σεξακι βέβαια όπου το εβρησκε το χτυπούσε!) Σε ένα ταξηδι της στην Αίγυπτο,μου είπε ότι πηδιχτηκε με δυο άντρες μαζί..Σήμερα τα έχει με κάποιο Γερμανό ,δυνατό σπόνσορα,αγαπουλινο οπου με χαρά μου έλεγε ότι της πληρώνει τα πάντα !...αν και κάποιες φορές βαριέται,και νοσταλγεί τα χρόνια που ήταν ελεύθερη ....Αυτές είναι..απελευθερωμένες και πολυγαμικές ...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.324
Πόντοι
3.836
Είναι μουναρες!...Παράδοξος για Βαλκάνιες ορθοθοξες ,έχουν μια πολύ απελευθερωμένη σχέση με το σεξ...Αν σε εμπιστευθούν ,δεν το κρύβουν ότι οι κάθε μια τους έχει πάρει αρκετούς άντρες...Για πλάκα μπορούν να μπουν σε παράλληλες σχέσεις...η να κάνουν ακόμα και εξογαμω,γιατι είναι μια 'τάση 'της μόδας αυτό...όπως και το να κυκλοφωρουν πολλές με σκύλο!....Μια βόλτα στη Σοφια θα σας πησει.Μια που είχα γνωρίσει είχε δυο παιδιά.Καποια στιγμή χώρισε...Έφυγε στο εξωτερικό για δουλειά.(το σεξακι βέβαια όπου το εβρησκε το χτυπούσε!) Σε ένα ταξηδι της στην Αίγυπτο,μου είπε ότι πηδιχτηκε με δυο άντρες μαζί..Σήμερα τα έχει με κάποιο Γερμανό ,δυνατό σπόνσορα,αγαπουλινο οπου με χαρά μου έλεγε ότι της πληρώνει τα πάντα !...αν και κάποιες φορές βαριέται,και νοσταλγεί τα χρόνια που ήταν ελεύθερη ....Αυτές είναι..απελευθερωμένες και πολυγαμικές ...
Μας πέταξες τα μάτια έξω!! :smiling-face-with-heart-eyes:
 
Τελευταία τροποποίηση:

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301

chris75

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
66
Like
906
Πόντοι
80
Λοιπόν άκουστε οι βουλγαρες είναι γαμώ τις κοπέλες επειδή είχα γάμο 17 χρόνια και όντως αμα πατε ποτε σε κάποια μεγάλου πόλη θα τα παιξετε από τι όμορφες γυναίκες είναι. Απλά μετά από γάμο με Βουλγαρα σχέση με αλβανίδα κατάλαβα όπως όλες αυτές κουβαλάνε ένα κόμπλεξ και μια διαφορετική νοοτροπία πιυ φαίνεται μετά από κάποια χρόνια.
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Λοιπόν άκουστε οι βουλγαρες είναι γαμώ τις κοπέλες επειδή είχα γάμο 17 χρόνια και όντως αμα πατε ποτε σε κάποια μεγάλου πόλη θα τα παιξετε από τι όμορφες γυναίκες είναι. Απλά μετά από γάμο με Βουλγαρα σχέση με αλβανίδα κατάλαβα όπως όλες αυτές κουβαλάνε ένα κόμπλεξ και μια διαφορετική νοοτροπία πιυ φαίνεται μετά από κάποια χρόνια.
Θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα!!Ειχα πολλά χρόνια σχέση στη Σοφία.Εξωτική ομορφιά και εκπληκτικά σώματα !Στα εμπορικά κέντρα εμένα με το στόμα ανοιχτό …αλλά και σε spa center hotel στο Βελινγκραντ όπου τις ειχα μπροστά μου με μπικίνι !…Την περασμένη δεκαετία δεν ξέρω και γω πόσες φορές ανέβηκα εκεί πάνω …Οσο για το κόμπλεξ που λες εγω …αυτό που καταλαβα είναι αυτό τις κατώτεροτητας σε σχέση με εμάς ,όπου πιστεύουν ότι όλοι ήμαστε μπρουκληδες…Στο τελευτεο μου ταξηδι παντός πριν δυο μήνες άνερεσα πολλά που πίστευα πριν…Η Βουλγαρία δεν είναι πλέον ενας φτυνος προορισμός ..Όλα μα όλα είναι ακριβότερα σε σχέση με αυτό που ηξερα προ κορονοϊού (αν θελει για παραδειγμα καποιος κοριτσια οι τιμες ειναι ιδιες με την πατριδα)…Του χρόνου μπαίνουν και στο ευρώ και ενας θεος ξερει πως θα ειναι η οικονομια τους.....Ένα πραγμα δεν έχει αλλάξει αυτή η εξωτικη ομορφιά η ντανια ,οι εκπληκτικές κόλαρες που έχουν κυριος οι νεαρές Βουλγάρες !…και είναι κάτι που θα νοσταλγό ως τα ύστερα της ζωής μου ....
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα!!Ειχα πολλά χρόνια σχέση στη Σοφία.Εξωτική ομορφιά και εκπληκτικά σώματα !Στα εμπορικά κέντρα εμένα με το στόμα ανοιχτό …αλλά και σε spa center hotel στο Βελινγκραντ όπου τις ειχα μπροστά μου με μπικίνι !…Την περασμένη δεκαετία δεν ξέρω και γω πόσες φορές ανέβηκα εκεί πάνω …Οσο για το κόμπλεξ που λες εγω …αυτό που καταλαβα είναι αυτό τις κατώτεροτητας σε σχέση με εμάς ,όπου πιστεύουν ότι όλοι ήμαστε μπρουκληδες…Στο τελευτεο μου ταξηδι παντός πριν δυο μήνες άνερεσα πολλά που πίστευα πριν…Η Βουλγαρία δεν είναι πλέον ενας φτυνος προορισμός ..Όλα μα όλα είναι ακριβότερα σε σχέση με αυτό που ηξερα προ κορονοϊού (αν θελει για παραδειγμα καποιος κοριτσια οι τιμες ειναι ιδιες με την πατριδα)…Του χρόνου μπαίνουν και στο ευρώ και ενας θεος ξερει πως θα ειναι η οικονομια τους.....Ένα πραγμα δεν έχει αλλάξει αυτή η εξωτικη ομορφιά η ντανια ,οι εκπληκτικές κόλαρες που έχουν κυριος οι νεαρές Βουλγάρες !…και είναι κάτι που θα νοσταλγό ως τα ύστερα της ζωής μου ....
Γράφεις εξωτική ομορφιά οι Βουλγαρες 2 φορές.
Τυπε θα μας τρελάνεις;;;

Ξέρεις τι σημαίνει εξωτική ομορφιά;
Πχ παραδείγματα:
Σημαίνει γκόμενα από Καζακσταν.
Σημαίνει γκόμενα από Πολωνία σε συνδυασμό με Συρία.
Σημαίνει γκόμενα από Αρμενία.
Μάθε 5 πράγματα από γεωγραφία πριν χρησιμοποιήσεις λέξεις που δε γνωρίζεις.
Σε λίγο θα μας πεις και τις ελληνίδες ότι είναι οι μοντέλες της Μεσογείου.
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Τώρα θα μας τρελάνεις εσυ…Που την ιδες την εξωτική ομορφιά στις Σλαβες και στις Συριες ;..Καζακστάν οκ!.Οι Βούλγαροι ιριστο εν πάροδο ειναι Ταταρικο φύλο με φινοτουρανικες και Περσικές καταβολές .Στην Ασία υπάρχει εξωτισμος …εκτός και κάνω λάθος ..Ταιλανδι Ινδονησια μεριά εχεις παι ;…Μήπως εχεις περάσει από Συγγαπουρι ;..Τη γεωγραφία μαγγα την ξέρω πολύ καλά ,οσο για την ορθογραφία την εχω γραμμένη στα αρχιδια μου !…
 

Knoper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2022
Μηνύματα
960
Like
2.730
Πόντοι
446
Τώρα θα μας τρελάνεις εσυ…Που την ιδες την εξωτική ομορφιά στις Σλαβες και στις Συριες ;..Καζακστάν οκ!.Οι Βούλγαροι ιριστο εν πάροδο ειναι Ταταρικο φύλο με φινοτουρανικες και Περσικές καταβολές .Στην Ασία υπάρχει εξωτισμος …εκτός και κάνω λάθος ..Ταιλανδι Ινδονησια μεριά εχεις παι ;…Μήπως εχεις περάσει από Συγγαπουρι ;..Τη γεωγραφία μαγγα την ξέρω πολύ καλά ,οσο για την ορθογραφία την εχω γραμμένη στα αρχιδια μου !…
Πω πω μας έβγαλες τα μάτια αδερφέ!!!
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
165
Κριτικές
7
Like
436
Πόντοι
301
Αυτο το "Συγγαπουρι" μου τσακισε τον οφθαλμο.
ΜΙλα ρε τυπε ,πες ακολουθει βομβα παρτε προφυλαξεις.Γουσταρω αναρχογραφεια...στηλε τηλεφωνο να σε περνω οταν γράφω!....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Τώρα θα μας τρελάνεις εσυ…Που την ιδες την εξωτική ομορφιά στις Σλαβες και στις Συριες ;..Καζακστάν οκ!.Οι Βούλγαροι ιριστο εν πάροδο ειναι Ταταρικο φύλο με φινοτουρανικες και Περσικές καταβολές .Στην Ασία υπάρχει εξωτισμος …εκτός και κάνω λάθος ..Ταιλανδι Ινδονησια μεριά εχεις παι ;…Μήπως εχεις περάσει από Συγγαπουρι ;..Τη γεωγραφία μαγγα την ξέρω πολύ καλά ,οσο για την ορθογραφία την εχω γραμμένη στα αρχιδια μου !…
Αποκλυαιτε,δεν σε πηστεβο!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

TrafficKings - Βουλγάρες (TUS, Άρχοντας, Johnny Black) Official Video Clip​

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom