Νέα

Βοήθεια σε έναν καινούργιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokinko
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω 2 αρκετά έως πολύ καλά στουντέλα στην οδό Λιοσίων 73.Το πρώτο είναι στο ισόγειο και το δεύτερο είναι πιο πάνω.Είναι πολύ καθαρά,με ντους και σφραγισμένες πετσέτες.

Αποφύγετε Μεταξουργείο και Φυλής.Είναι βρώμικα και η τσατσά και ο νταβατζής δε φέρονται καλά στις κοπέλες !!

Λιοσίων 73 - Νόμιμο και με ιστοσελίδες : liosion73.com , liosion73pano.com

Έχω πάει 5 φορές και έχω περάσει πολύ καλύτερα από ότι άλλες φορές στα στούντιο των 50 ευρώ.Κάποιες κοπέλες στα 50ευρα στούντιο έχουν κακομάθει λόγω των πολλών χρημάτων που παίρνουν και δεν αποδίδουν !
 

pobav52617

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι αβγαλτος και εχω μερικες ερωτησεις.
1)Ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες, ιδανικα βραδυ χωρις πολυ κινηση;
2) Τι γινεται με το ντουζ στα στουντιο; Πρεπει σωνει και ντε να κανεις ντουζ εκει μεσα;
3) Οσο περιμενετε την κοπελα κοιτατε τους τοιχους;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.650
Κριτικές
15
Like
11.220
Πόντοι
3.846
Ειμαι αβγαλτος και εχω μερικες ερωτησεις.
1)Ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες, ιδανικα βραδυ χωρις πολυ κινηση;
2) Τι γινεται με το ντουζ στα στουντιο; Πρεπει σωνει και ντε να κανεις ντουζ εκει μεσα;
3) Οσο περιμενετε την κοπελα κοιτατε τους τοιχους;
1) δεν υπάρχει. Λαχείο είναι
2) αν έχεις κάνει από σπίτι, δεν χρειάζεται οπωσδήποτε να κάνεις στο στούντιο. Αλλά αν υπάρχει έστω και υπόνοια ιδρώτα, καλό θα ήταν γιατί κερδίζεις πόντους απέναντι στο κορίτσι αν σε δει βρεγμένο. Αντίθετα σου κόβει πόντους, αν σε πάρει χαμπάρι ως βρωμυλο.
3) μπορείς να: ξεκινήσεις να τον παίζεις, να δεις βίντεο στο κινητό, να μετρήσεις τους λεκέδες στο σεντόνι, να μετρήσεις πόσα λεπτά περνάνε μέχρι να έρθει η κοπέλα.
 

pobav52617

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
1) δεν υπάρχει. Λαχείο είναι
2) αν έχεις κάνει από σπίτι, δεν χρειάζεται οπωσδήποτε να κάνεις στο στούντιο. Αλλά αν υπάρχει έστω και υπόνοια ιδρώτα, καλό θα ήταν γιατί κερδίζεις πόντους απέναντι στο κορίτσι αν σε δει βρεγμένο. Αντίθετα σου κόβει πόντους, αν σε πάρει χαμπάρι ως βρωμυλο.
3) μπορείς να: ξεκινήσεις να τον παίζεις, να δεις βίντεο στο κινητό, να μετρήσεις τους λεκέδες στο σεντόνι, να μετρήσεις πόσα λεπτά περνάνε μέχρι να έρθει η κοπέλα.
κατατοπιστικοτατος, ευχαριστω!
 

JamesRodri

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2023
Μηνύματα
2
Like
8
Πόντοι
0
Μύστες καλησπέρα! Καινούργιος και άβγαλτος στον χώρο, αλλά το ρημάδι το στοίχημα δίνει καλό χαρτζιλίκι το αξιοποιώ ανάλογα οπότε. Για ένα μπάτζετ 40-70€,αξίζει το στούντιο? Γενικά τι φάση παίζει? Δεν έτυχε ποτέ να πάω και δεν έχω ιδέα, μόνο διαφορετικές εκδοχές ακούω
 

PeoMastor01

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
28
Like
62
Πόντοι
0
Μύστες καλησπέρα! Καινούργιος και άβγαλτος στον χώρο, αλλά το ρημάδι το στοίχημα δίνει καλό χαρτζιλίκι το αξιοποιώ ανάλογα οπότε. Για ένα μπάτζετ 40-70€,αξίζει το στούντιο? Γενικά τι φάση παίζει? Δεν έτυχε ποτέ να πάω και δεν έχω ιδέα, μόνο διαφορετικές εκδοχές ακούω
Αρχικά στείλε κανένα στανταρακι να κανονίσουμε και εμείς.
Σχεδόν σε όλα τα studio το αντίτιμο είναι 50 στο απλό πρόγραμμα, οπότε είσαι μέσα στο budget. Τώρα βρες κάποιο που να σε βολεύει σαν τοποθεσία και ψάξου για κριτικές και πρόσφατα μηνύματα στο φόρουμ. Πολλά σπίτια έχουν site που έχουν τις βάρδιες με τα κορίτσια (προσοχή δεν ίσχυει πάντα)
Γενικά θα δεις μια ανακύκλωση στα κορίτσια των studios μιας και τα περισσότερα μαγαζιά είναι μέρος από αλυσίδες που υπάρχουν. Αλλά αν είσαι καινούριος στο άθλημα δεν θα έχεις θέμα με αυτό, έχεις πολλές επιλογές να τσεκαρεις. Αν θες κάτι πιο συγκεκριμένο, εδώ είμαστε.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Ειμαι αβγαλτος και εχω μερικες ερωτησεις.
1)Ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες, ιδανικα βραδυ χωρις πολυ κινηση;
2) Τι γινεται με το ντουζ στα στουντιο; Πρεπει σωνει και ντε να κανεις ντουζ εκει μεσα;
3) Οσο περιμενετε την κοπελα κοιτατε τους τοιχους;
οι καλυτερες ωρες ειναι οι ωρες που ολοι δουλευουν. καθημερινες πρωι/μεσημερι και αργα το βραδυ (πλην παρασκευης). Αλλα μη φανταστεις οτι εχει 300 ατομα μεσα τις υπολοιπες ωρες, επισης μπορεις να βαρεσεις και τηλεφωνο στα στουντιο, αμα εχεις μπανισει καμια συγκεκριμενη, να σιγουρευτεις οτι δουλευει (και μεχρι τι ωρα). Κανε ενα ντουζ απο το σπιτι, να μην μπλεκεις.

Τωρα οσο περιμενεις τυπε, μπορεις απο το να βαλεις τσοντα στο κινητο και να την παιζεις, μεχρι και να ψαχνεις τα συρταρια απο το κομοδινο διπλα στο κρεβατι μηπως βρεις τιποτα αξιας. Δεν θα σου πουμε εμεις πως να φτιαχτεις, εσυ ξερεις. Αμα η γκομενα σου πριν την γαμησεις παει στο μπανιο να φρεσκαριστει, τι θα εκανες; ε το ιδιο θα κανεις και εκει :cheesy:
 

odysss

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
0
εχω απορια εχετε ζητησει ποτε χαρτι γιατρου αν ειναι κομπλε τα κοριτσια μας???εγω προσωπικα οχι
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
69
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω 2 αρκετά έως πολύ καλά στουντέλα στην οδό Λιοσίων 73.Το πρώτο είναι στο ισόγειο και το δεύτερο είναι πιο πάνω.Είναι πολύ καθαρά,με ντους και σφραγισμένες πετσέτες.

Αποφύγετε Μεταξουργείο και Φυλής.Είναι βρώμικα και η τσατσά και ο νταβατζής δε φέρονται καλά στις κοπέλες !!

Λιοσίων 73 - Νόμιμο και με ιστοσελίδες : liosion73.com , liosion73pano.com

Έχω πάει 5 φορές και έχω περάσει πολύ καλύτερα από ότι άλλες φορές στα στούντιο των 50 ευρώ.Κάποιες κοπέλες στα 50ευρα στούντιο έχουν κακομάθει λόγω των πολλών χρημάτων που παίρνουν και δεν αποδίδουν !
αλλα στουντελα υπαρχουν?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom