Νέα

Βοήθεια σε έναν καινούργιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokinko
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.522
Κριτικές
12
Like
6.291
Πόντοι
2.646
giphy.gif
:S :S :S τυπε λες να είναι κλώνος του τσιμυ?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Γεια σας παιδιά,

Εδώ και έναν μήνα μένω Αθήνα και ήθελα από καιρό να ασχοληθώ με στούντιο. Δεν εχω αμάξι για να κυκλοφορήσω και γενικά δεν ξέρω και πολύ την πόλη. Έχω δει διαφορα θέματα στη σελίδα αλλά έχει υπερβολικά πολλές πληροφορίες, αυτό με τα ωράρια που ποσταρονται με μπερδεύουν λίγο.

Τι θα προτείνατε σε έναν που δεν έχει πάει ποτέ σε στούντιο και έχει βγει από μακροχρόνια σχέση και θέλει να ξεδωσει; Μένω κοντά Μεσογείων/Κατεχάκη. Επίσης με ένα 50ρικο σε τι να ελπίζω;

Μια τελευταία ερώτηση ποια η γνώμη σας για ακαποτη πίπα;

giphy.gif

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.743
Κριτικές
6
Like
3.401
Πόντοι
736
Μα δε θέλω να δώσω 200€, θέλω ο,τι καλύτερο μπορώ να πάρω με 50€. Θα ξαναδώ το Μετάξι αφού κάνει ρουλ αλλά μου φάνηκε σάπιο, τι σόι πήδημα θα κάνεις αν η άλλη ζητάει 10€;;
Επίσης σχετικά καλύτερο value for money απο το στούντιο που είναι 50 ευρώ για 15 λεπτά (νομίζω) είναι μάλλον το μασάζ στα 60 ευρώ το μισάωρο όπως βλέπω στην κριτική του masazonomaxou και των υπόλοιπων πιό κάτω.




 
OP
OP
K

kokinko

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό με τα στουντελα μου ψιλοαρεσε. Είχε και καλές κριτικές.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Γεια σας παιδιά,

Εδώ και έναν μήνα μένω Αθήνα και ήθελα από καιρό να ασχοληθώ με στούντιο. Δεν εχω αμάξι για να κυκλοφορήσω και γενικά δεν ξέρω και πολύ την πόλη. Έχω δει διαφορα θέματα στη σελίδα αλλά έχει υπερβολικά πολλές πληροφορίες, αυτό με τα ωράρια που ποσταρονται με μπερδεύουν λίγο.

Τι θα προτείνατε σε έναν που δεν έχει πάει ποτέ σε στούντιο και έχει βγει από μακροχρόνια σχέση και θέλει να ξεδωσει; Μένω κοντά Μεσογείων/Κατεχάκη. Επίσης με ένα 50ρικο σε τι να ελπίζω;

Μια τελευταία ερώτηση ποια η γνώμη σας για ακαποτη πίπα;
τυπε γλυφεις και αρχιδια :think: :S :S :S
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Έχει γερές βάσεις το θεματάκι.
 

Επισκέπτης
Γεια σας παιδιά,

Εδώ και έναν μήνα μένω Αθήνα και ήθελα από καιρό να ασχοληθώ με στούντιο. Δεν εχω αμάξι για να κυκλοφορήσω και γενικά δεν ξέρω και πολύ την πόλη. Έχω δει διαφορα θέματα στη σελίδα αλλά έχει υπερβολικά πολλές πληροφορίες, αυτό με τα ωράρια που ποσταρονται με μπερδεύουν λίγο.

Τι θα προτείνατε σε έναν που δεν έχει πάει ποτέ σε στούντιο και έχει βγει από μακροχρόνια σχέση και θέλει να ξεδωσει; Μένω κοντά Μεσογείων/Κατεχάκη. Επίσης με ένα 50ρικο σε τι να ελπίζω;

Μια τελευταία ερώτηση ποια η γνώμη σας για ακαποτη πίπα;

Σου αρέσουν τα φρέσκα μουνάκια ή οι μιλφάρες? Αν η απάντηση είναι το δεύτερο, τότε προτείνω μασάζ. Όχι πως έχω μεγάλη εμπειρία από μασατζίδικα, αλλά τα θεωρώ value for money όταν υπάρχει πρόγραμμα με 60 ευρώ. Τα στούντιο με το 50άρικο έχουν καταντήσει σαν τα μπουρδέλα των 20 ευρώ. Μασάζ σου προτείνω Συγγρού 42, διάβασε κριτικές, υπάρχουν και πολλά άλλα, εγώ όμως επισκέπτομαι αυτό και για αυτό μπορώ να στο προτείνω
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
το παιδι ειναι αβγαλτο θελει να γαμησει μια ωραια κοπελα και τον στελνετε στο ναρκοπεδιο
 

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Τα μασατζιδικα τι φαση ρε μαγκες ? Ας δωσει καποιος εμπειρος λεπτομερειες να δουμε αν αξιζουν
 

akosdi

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
68
Like
2.792
Πόντοι
2.541
Τα μασατζιδικα τι φαση ρε μαγκες ? Ας δωσει καποιος εμπειρος λεπτομερειες να δουμε αν αξιζουν

50 με 60 η μισή ώρα, μασάζ + sex.
Διάβασα ότι μένεις Κηφισίας και Κατεχάκη, δίπλα σου είναι το DBA. Γκούγκλαρέ το και πήγαινε μια βόλτα να δεις, δεν χάνεις τίποτα.

 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Στούντιο 50 ευρώ για 15 λεπτά ? Καλύτερα 20 σε μπουρδελο φυλης για 10 λεπτά, παίρνεις με 50 ευρώ 2 πουτάνες και σου περισσεύουν και 10 ευρω να πας για καφέ μετά 360 και να φας και μια μπουγάτσα  :piss:
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Πήγαινε Κολωνού-47 όροφο πρωινή βάρδια στην Τζούλια, να καταπλακωθείς από τους 2 τεράστιους βυζικούς της όγκους, να σου κάνει ωραία πίπα, και να σου κάνει και εντατικό καθαρισμό του πρωκτού σου με τη γλώσσα της  :rockon: :rockon: :headbaning1: :headbaning1: Κι όλα αυτά με 10 ευρώ  :headbaning2: :headbaning2: Μη ρωτήσεις όμως για την εμφάνιση ή τα κιλά της  :S :S :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom