Νέα

Βιέννη, Αυστρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
καλα πήγαινε πρωτα και μετα μας λες..
Εγω θεωρησα αστειο να απαντησω στο σχολιο που δεν του αρεσε καμμια.
Η μοναδικη περιπτωση που μπορω να το συγκρινω ειναι με εναν Παοκτζη ή καλυτερα Μπαοκτζη που αποκαλεσε τον Καρεμπε σαβουρογαμη
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.701
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
Εγω θεωρησα αστειο να απαντησω στο σχολιο που δεν του αρεσε καμμια.
Η μοναδικη περιπτωση που μπορω να το συγκρινω ειναι με εναν Παοκτζη ή καλυτερα Μπαοκτζη που αποκαλεσε τον Καρεμπε σαβουρογαμη
συγκρίνονται εκείνες του goldentime με αυτές;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εγω θεωρησα αστειο να απαντησω στο σχολιο που δεν του αρεσε καμμια.
Η μοναδικη περιπτωση που μπορω να το συγκρινω ειναι με εναν Παοκτζη ή καλυτερα Μπαοκτζη που αποκαλεσε τον Καρεμπε σαβουρογαμη

και συ αστείος είσαι! :rockon: :rockon: :rockon:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Με αυτές?

 

Συνημμένα

  • k_converted.jpg
    k_converted.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 81

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
στη βιεννη οταν ειχα παει πριν κανα 2 χρονια απλως ρωτησαμε εναν ταριφα και μας πηγε σε κατι μπουρδελα λιγο καλυτερα απ της φυλης και πηραμε δυο 30ρες απο ουγγαρια μας ειπανε ,τωρα σιγα μη μας ενοιαζε απο που ηταν.

50ευρω η μιση ωρα με πολυ καλη περιποιηση,σε βαζουν για μπανακι και μετα μια χαρα.καβλιαρες πολυ και οι δυο,κανενα παραπονο.

επισης εκανα μια καταδρομικη 2 το βραδυ γιατι ειχα σταμπαρει ενα κτιριο που εγραφε studio με μπουρδελιαρικα γραμματα και πετυχα μασαζερι με μια ταυλανδη μεσα,παλι 50 ευρω η μιση ωρα (μασαζ βεβαια δεν ειχε) παλι καλη περιπτωση,η τυπισσα ηταν πολυ καβλιαρα,τι γλωσσοφιλα αρχισε,τι απ τον κωλο τον επαιρνε,πολυ καβλα και προσπαθουσα να μη τη φιλαω στο στομα αλλα απο ενα σημειο και μετα μου εκανε κεφαλοκλειδωμα και δεν αντεξα τη φιλησα κι εγω . να μη τα πολυλογω εκατσε παραπανω απο μιση ωρα(ειχε χρονομετρο ρε φιλε,πρωτη φορα το βλεπω αυτο αλλα επειδη ειχα χυσει ηδη με την πιπα της  (μετα απο κανα 5 λεπτο οταν αρχισε να μετραει ο χρονος)  μετα δεν τελειωνα κι εκατσε μεχρι να τη χυσω .

πολυ καλη συμπεριφορα και μπραβο της.μολις τελειωσαμε καναμε ντουζακι μαζι και αρχισε παλι τα γλωσσοφιλα και ευτυχως που λειτουργησε η λογικη και οχι το καβλι και την εκανα με ελαφρα αλλιως με εβλεπα να χαλουσα καμμια 100ρια ευρω καθε μια ωρα.




 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Δεν κοιτας τα μουτρα σου στον καθρεφτη, μπαρμπα-Λευτερη Λαζαρου, που θα με πεις και αστειο???
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
'Ολες οι κοπέλες του Golden Time  σε φωτογράφιση,απολαύστε το βίντεο! :rockon:Πανδαισία που έλεγε και ο Γιάννης Αργυρίου

ΥΓ όταν είχα παει πάντως,δεν υπήρχαν τόσες ωραίες μαζεμένες όπως στο 1.08' του βίντεο


 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.351
Κριτικές
42
Like
7.371
Πόντοι
4.446
'Ολες οι κοπέλες του Golden Time  σε φωτογράφιση,απολαύστε το βίντεο! :rockon:Πανδαισία που έλεγε και ο Γιάννης Αργυρίου

ΥΓ όταν είχα παει πάντως,δεν υπήρχαν τόσες ωραίες μαζεμένες όπως στο 1.08' του βίντεο



γάματα είναι το μέρος άστα!σκέτη αρρώστια!!!!!!!!!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
'Ολες οι κοπέλες του Golden Time  σε φωτογράφιση,απολαύστε το βίντεο! :rockon:Πανδαισία που έλεγε και ο Γιάννης Αργυρίου

ΥΓ όταν είχα παει πάντως,δεν υπήρχαν τόσες ωραίες μαζεμένες όπως στο 1.08' του βίντεο


εδω μπαινεις μια φορα και δεν βγαινεις ποτε :rockon:
 
OP
OP
W

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Γέρο μου, κάποτε που η Σλοβακία δεν ήταν ΕΕ το μέρος ήταν απλά παράρτημα της Μπρατισλάβας.
Έπαιρνες το τρενάκι και στα 30´ ήσουν στον αληθινό παράδεισο, χωρίς κόστος...
Αχχχχ.........

'Ολες οι κοπέλες του Golden Time  σε φωτογράφιση,απολαύστε το βίντεο! :rockon:Πανδαισία που έλεγε και ο Γιάννης Αργυρίου

ΥΓ όταν είχα παει πάντως,δεν υπήρχαν τόσες ωραίες μαζεμένες όπως στο 1.08' του βίντεο


 

Bed knight

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
59
Κριτικές
2
Like
79
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Goldentime τον Σεπτέμβριο το οποίο αν και μικρό σε χωρητικότητα δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τα της Γερμανίας σε ποιότητα και πλήθος γυναικών.
Είσοδος 90 ευρώ και 60 για κάθε συνεύρεση.
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Καλό αλλά πολύ ακριβό, όσο αναφορά τις γυναίκες όχι τόσο ποιοτικό όσο παλιά αλλα σαν χώρος είναι παρα πολυ μικρός .... γενικά καμία σχέση με FKK SHARK και OASE που τα θεωρώ τα κορυφαία!
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
Στη Βιέννη έχει ανοίξει από Σεπτέμβριο κι αυτό
60 ευρώ είσοδος και 60ευρώ το μισάωρο.
σαν το γκόλντεν είναι περίπου...
απλά λίγο πιο χαλαρό...δε σου ορμάνε σαν αρπακτικά όπως στο γκόλντεν.

Επίσης στο ίντερνετ κυκλοφορεί κι αυτό
ΠΡΟΣΟΧΗ.
πήγα την προηγούμενη εβδομάδα να δω τι στο καλό είναι....φθηνό και παρακμιακό μου φάνηκε (40 είσοδος 45 το μισάωρο)
αλλά δεν περίμενα κάτι τέτοιο!!! :headbang:
μέσα έχει μαζέψει όλα τα κοριτσια με...ειδικές ικανότητες!!! :headbang: :headbang: :headbang:
προσωπικά μου θύμισε κάτι παλιές ταινίες που έδειχνε κάποιο τσίρκο και έφτανε η ώρα να δείξουν τα τέρατα: η γυναίκα με τα 2 κεφάλια, τα τρία χέρια τα 4 στήθη,τα σιαμαία κοκ!!! :2funny: :2funny: :2funny:

όχι κι έτσι βέβαια αλλά η μία ήταν αλλήθωρη,  η άλλη κούτσενε, η άλλη είχε τον ένα γοφό τεράστιο, άλλη μιλφ χωρίς δόντια (μου έπιασε κουβέντα και τη ρώτησα...μου λέει ήρθα εδώ να μαζέψω λεφτά γιατί ο οδοντίατρος κοστίζει πολύ!!!! :2funny:)

τελικά ευτυχώς μόλις εκείνη τη μέρα είχε μόλις έρθει από Ελλάδα  :grin: μια βουλγαρίτσα που έκανε καλό γαμήσι και ήταν υποφερτή οπτικά και βολεύτηκα!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
Με δεεδομένο ότι η Βιέννη είναι από τις καλύτερες πόλεις στον κόσμο για να ζει κανείς, είναι ενδιαφέρον που το site χρησιμοποιείται κι εκεί.
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
Πολλές κινέζες στη βιεννη ρε παιδιά.  :fuck1:
Κάνανε καμιά σύμβαση με την Κίνα και γέμισε ο τόπος (και τα μασατζιδικα)? :2funny:
 

bendiwolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Καλησπερα σε ολους

Κανονιζω ενα τετραημερο ταξιδακι στην Βιεννη για δουλειες και ηθελα να το συνδυασω με σεξοτουρισμο.

Σκεφτομαι την εξης κατανομη χρονου:
- 1ο βραδυ Goldentime
- 2ο βραδυ MAXIM
- 3ο βραδυ Babylon
- 4ο βραδυ συνοδος στο ξενοδοχειο (εχω βρει διαφορα site)

Εχετε καμια αλλη προταση; Εσεις τι θα κανατε;

ΜΦΧ,

Bendiwolf
 

sportis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2006
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
bendiwolf, εχεις pm με μερικά tips!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom