Νέα

Βιέννη, Αυστρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 209
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
38
Like
7.064
Πόντοι
3.446
Β



Αν πας προς Goldentime ρίξε μερικές ινφος αν μοιάζει σε μέγεθος και ποιότητα με τον Ναό Artemis FKK του Βερολίνου τον οποίο και το λατρεύω
Πήγα και μπορώ να πώ ότι είναι ένα πολύ τίμιο μαγαζί με πολύ ωραίες γυναίκες και γενικά ωραίο χώρο. Δεν είναι το καλύτερο φκκ του πλανήτη αλλά οκ θα περάσεις καλά. Ήταν η 2η φορά που το επισκέφθηκα. Στο Άρτεμις δεν έχω πάει , έχω πάει μόνο στο OASE στην φρανκφούρτη πιο παλιά και στο BABYLON του ντύσσελντορφ και στο GOLDENTIME της δυτικής γερμανίας (κοντά στα σύνορα με ολλανδία....)όπου εκεί πραγματικά τα είδα όλα.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Ανταπόκριση από βιεννη όπου επισκέφτηκα το πολυώροφο μπουρδέλο που βρίσκεται στην οδό zollgasse 3 ωραία κορίτσια η καθεμία έχει το διαμέρισμα της αλλά οι τιμές ακριβές.100 το μισάωρο και 150 η ώρα όλα με προφύλαξη.ζητησα καλύτερη τιμή μία που γουστάρε νευρίασε και μου έκλεισε τη πόρτα.κοσμος καθόλου ίσως και λόγω δευτερας.ενας συναγωνιστής μόνο έβγαινε από δωμάτιο.θα επισκεφτώ τις προσεχές μέρες το golden time να δω πως είναι τα fkk.οσες ρώτησα πάντως στο πορνείο έχουν την ίδια ταριφα.χωρος πολλυ καθαρός με άτομο από κάτω που κοιτάει τις κάμερες και μηχανήματα για νερά και αναψυκτικά στην είσοδο.
 

coolead

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα,

Υπάρχει καποια σύσταση για Βιέννη και Μπρατισλάβα? Θα ανεβω μια βδομαδα αρχες Ιουνιου

Ευχαριστώ!
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
763
Κριτικές
15
Like
3.388
Πόντοι
1.436
Καλησπερα,

Υπάρχει καποια σύσταση για Βιέννη και Μπρατισλάβα? Θα ανεβω μια βδομαδα αρχες Ιουνιου

Ευχαριστώ!
Τί μπάτζετ έχεις; Η Βιέννη έχει από τα κορυφαία κολ γκερλς στην Ευρώπη.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.338
Κριτικές
7
Like
2.839
Πόντοι
736
Μάγκες θα βρίσκομαι Βιέννη τέλος Οκτωβρίου έχω 2 ερωτήσεις.πρωτον με τα μωρά στα fkk πληρώνεις πριν τη συνεύρεση όπως Ελλάδα? εννοω αφού τα βρείτε τιμή κτλ.επισης στους οίκους πας έτσι στο χύμα και σου ανοίγουν η πρέπει να μιλήσεις στο τηλ με τη κοπέλα γιατί είδα εχουν κάτι τηλ στο σάιτ τα κορίτσια.θα πάω σίγουρα στο fkk που είναι στο κέντρο στη Βιέννη και θα ρίξω ενημέρωση ευχαριστώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω δει και ένα άλλο fkk κοντά στα σύνορα με Ιταλία φαίνεται γαμάτο αλλά θα το προτιμήσω όταν θα βρίσκομαι βόρεια Ιταλία που είναι και ποιο κοντά καλά να περνάτε
Πήγες στο fkk στο κέντρο της Βιέννης; Γράψε μου εδώ ή σε πμ διότι θα πάω σε 20 μέρες και ψάχνομαι.
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.487
Κριτικές
7
Like
2.950
Πόντοι
736
Η θεά κατρινα δεν ηταν βιεννη?
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.540
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Πήγες στο fkk στο κέντρο της Βιέννης; Γράψε μου εδώ ή σε πμ διότι θα πάω σε 20 μέρες και ψάχνομαι.
Πήγαινε golden time fkk υπάρχει και ένα πολυώροφο μπουρδέλο σαν πολυκατοικία που είχα πάει αλλά δε θυμάμαι όνομα
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.578
Κριτικές
164
Like
81.309
Πόντοι
46.223

"Στο πρώτο περιστατικό, τρεις γυναίκες μαχαιρώθηκαν μέχρι θανάτου μέσα σε οίκο ανοχής από άνδρα που αργότερα συνελήφθη και ανακρίνεται."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom