Νέα

Βιέννη, Αυστρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα whowho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.585
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.152
Πόντοι
14.565
επεστρεψα και πάλι απο Βιέννη.
ένα έχω να πω. απ'το juchgasse11.at που είχα προτείνει, μη διανοηθείτε να πάτε στην Jaklin
ζητησε 150 ευρω για μια ώρα, και μου είχε πει οτι κάνει τέλειο κρεββάτι κι ότι δέχεται σεξ 2 φορές.
μου φάνηκε αρκετά καλή και αποφάσισα να σκάσω το 150άρι.
τι να πω γι'αυτήν πια; Είναι μια μαλάκω Βουλγάρα.
δεν παίρνει τσιμπούκια, δεν αφήνει να αγγίξεις βυζί, δε γλύφει, δε φιλάει, δε μιλάει.
απλά σου την παίζει κανα 5λεπτο με το χέρι και μετα πεφτει το πιο χαμηλης ποιότητας σεξ.
τα πήρα στο κρανίο κι έφυγα στο 40λεπτο χωρις δευτερη φορά.
Η συμβουλή μου είναι να μείνετε οσο πιο μακριά γίνεται απ'αυτή.
Φίλε p900 αν θες μπορείς να γράψεις και στον κατάλογο δυο λόγια...
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
φιλε το ειχα δει κι εγω αυτο. οταν ημουνα εκεί δεν είχε κάποια που να πω οτι γουσταρω να σκάσω το λιγότερο 150 ευρω για μια ωρα κι απ'την άλλη είναι περιπου μια ώρα με τις συγκινωνίες απ'το κέντρο της Βιέννης το συγκεκριμένο οπότε δεν είχα διάθεση να μου πάρει 3 ώρες (με το πηγαινε-ελα) για να πηδήξω 2 φορές.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αγαπητοί συναγωνιστές,
μόλις επέστρεψα από Βιέννη και έχω να μοιραστώ μαζί σας τα τελευταία νέα.
1. Studio Bennessere: Πολύ καλός χώρος, εντυπωσιακά μωρά (ιδιαίτερα στην Ballgasse έχει 2 Barbie με απίστευτούς βύζους), όμως από σεξ τίποτε. 160 ΕΥΡΩ για μασάζ μιας ώρας και μια μαλακία (από μουνάρα - δοκίμασα την Rose που είναι σούπερ μουνάρα)
2. Juchgasse 11 : πολυκατοικία του σεξ. Τρομερή βρώμα και καμία γκόμενα της προκοπής. Τουλάχιστον στα 10 κουδούνια που χτύπησα κανένα γκομενάκι δεν ήταν αυτό της φωτογραφίας. Κόστος με βάση τα όσα έμαθα: 50 € τα 15' , 80 € τα 30 λεπτά και όλα έξτρα. Γνώμη μου δεν αξίζει τον κόπο
3. Babylon - X: Απίστευτος χώρος, τρομέρές γκόμενες (οι πιο όμορφες που θα βρείτε στην Ευρώπη) - όμως πανάκριβο!!!
Είσοδος 150€ και με 30 λεπτά γαμήσι 400 € !!!!!
Αν θέλετε να γαμήσετε μια playmate και έχετε φράγκα το συστήνω ανεπιφύλακτα

4. GoldenTime: δίπλα από καζίνο πολύ κοντά στο κέντρο με λογικό κόστος (80 € είσοδος με όλα μέσα (φαγητο ποτό, σάουνες κ.λ.π.) και 60€ η κάθε γκόμενα (+120 € σε όσες κάνουν anal = 180 €).
Γκόμενες εξαιρετικές κυρίως ρουμάνες και τσέχες. Εγώ πέτυχα καιμια κουβανή ονόματι Γαβριέλα εξαιρετική σε όλα και πρόθυμη για όλα.
5. Funpalast: Χώρος όμοιος με το Golden time, γκόμενες κυρίως Βουλγάρες και πρωην Γιουγκοσλάβες. κόστος ίδιο με τους Golden Time.

Αυτά από την πρόσφατη επιδρομή μου!!!!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
7
Like
612
Πόντοι
96
για το 2 που λες πήγα για πρώτη φορά το 2009. η τιμή ήτανε 100 ευρώ για μία ωρα και οι κοπέλες ήτανε όλες οι ίδιες με τις φωτογραφίες και απ'το site και στην πόρτα.
τη δεύτερη φορά που πήγα το 2011 η τιμή ητανε 150 για μια ώρα και τις τιμες που είπες. και πάλι οι κοπέλες ήτανε οι ίδιες με τις φωτογραφίες.

επίσης επισκέφθηκα μια βουλγάρα εκτός κέντρου η οποια με άφησε άφωνο.
δεν είναι από αυστρία όπως γράφει στο site.
η τιμή της 150 ευρώ για μια ώρα. εμενα με γούσταρε και με κράτησε 1,5 ώρα και ήθελε να με κρατήσει κι άλλο αλλά δυστυχως έπρεπε να φύγω.  :headbang:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ήμουνα εδώ προχθές
ωραίο μαγαζί,καλές κοπέλες,φτάνει κατά 70-80% το Άρτεμις
απλά οι κοπέλες δεν είναι τόσο έμπειρες


δοκίμασα και αυτήν,αρκετά καλή Ρουμάνα

 

Συνημμένα

  • delia_big.jpg
    delia_big.jpg
    64,2 KB · Εμφανίσεις: 112

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
άλλες δύο που δοκιμάσθηκαν

 

Συνημμένα

  • f15ba16e89f0c4f04a61a8a8f4667309.jpg
    f15ba16e89f0c4f04a61a8a8f4667309.jpg
    8,5 KB · Εμφανίσεις: 65
  • b449ef86f3351bf483c9bd35039102d4.jpg
    b449ef86f3351bf483c9bd35039102d4.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 42

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
άλλη φάση

 

Συνημμένα

  • da94545bfe5e6406df595222f11c3a9d.jpg
    da94545bfe5e6406df595222f11c3a9d.jpg
    10 KB · Εμφανίσεις: 122
  • 695e8b5dae77e34be3e997db7f991b24.jpg
    695e8b5dae77e34be3e997db7f991b24.jpg
    8,7 KB · Εμφανίσεις: 40

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Το άλλο όμως το FUN PALAST,φόλα συνάδελφοι.

Μεγάλη φόλα.
Λίγες κοπέλες και χάλια σέρβις.
Τζάμπα έχασα τα λεφτά μου,Σάββατο βράδυ και ήταν νέκρα!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Για διαβάστε λίγο το παρακάτω...!

[size=14pt]Έλληνας ανοίγει το μεγαλύτερο οίκο ανοχής στον κόσμο[/size]

[size=12pt]Το κόστος φτάνει τα 16 εκατομμύρια ευρώ[/size]

Εκατομμύρια στη βιομηχανία του σεξ επενδύει ο Πίτερ Λάσκαρης είκοσι χιλιόμετρα έξω από τη Βιέννη. Για την ακρίβεια, ανοίγει οίκο ανοχής ο οποίος θα εξυπηρετεί έως και 1.000 πελάτες ημερησίως και θα είναι έτοιμος στις αρχές του 2014.

Τα μεγέθη του FUNmotel όπως θα ονομάζεται, είναι εντυπωσιακά. Όπως αναφέρει ο Τύπος της Κυριακής, σε μία έκταση 20.000 τετραγωνικών μέτρων, θα αναπτυχθούν κτίρια 11.000 τετραγωνικών μέτρων. Εκεί θα υπάρχουν 147 «δωμάτια υπηρεσίας», χώροι διασκέδασης από ντίσκο ως εστιατόρια, πάρκινγκ για 350 αυτοκίνητα και πούλμαν, ενώ τουλάχιστον 1.000 τ.μ. θα είναι ο χώρος των 150 εργαζομένων κοριτσιών.

Εκεί θα μπορούν να χαλαρώνουν μετά τη δουλειά, να κάνουν γυμναστήριο, σπα, θεραπείες ομορφιάς αλλά και να περνούν από ιατρικές εξετάσεις.

Όπως δηλώνει ο ελληνικής καταγωγής επιχειρηματίας, το εγχείρημα θα κοστίσει 16 εκατ. ευρώ, ενώ συμπληρώνει πως η πορνεία στην Αυστρία είναι νόμιμη. Υπάρχουν περίπου 700 οίκοι ανοχής ενώ η φορολογία ισχύει όπως σε κάθε άλλη επιχείρηση.

Ο παππούς του Πίτερ ήταν Πειραιώτης, εκείνος όμως γεννήθηκε το 1971 στην Αυστρία και αμέσως μόλις τελείωσε τις οικονομικές σπουδές του, μπήκε στο χώρο των «κόκκινων φαναριών».

Η αλυσίδα οίκων ανοχής που λειτουργεί σήμερα αριθμεί 150 «σπίτια του έρωτα». Στην Ελλάδα έχει λίγους συγγενείς και έρχεται μόνο για διακοπές προτιμώντας τη Θάσο.


Πηγή: www.newsbeast.gr/greece/arthro/442133/ellinas-anoigei-to-megalutero-oiko-anohis-ston-kosmo/]http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/442133/ellinas-anoigei-to-megalutero-oiko-anohis-ston-kosmo/[/url]


Καλό ε? Μπράβο του Ελληνάρα!!! Τυχεροί αυτοί που ζούνε μόνιμα Αυστρία!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Για διαβάστε λίγο το παρακάτω...!

[size=14pt]Έλληνας ανοίγει το μεγαλύτερο οίκο ανοχής στον κόσμο[/size]

[size=12pt]Το κόστος φτάνει τα 16 εκατομμύρια ευρώ[/size]

Εκατομμύρια στη βιομηχανία του σεξ επενδύει ο Πίτερ Λάσκαρης είκοσι χιλιόμετρα έξω από τη Βιέννη. Για την ακρίβεια, ανοίγει οίκο ανοχής ο οποίος θα εξυπηρετεί έως και 1.000 πελάτες ημερησίως και θα είναι έτοιμος στις αρχές του 2014.

Τα μεγέθη του FUNmotel όπως θα ονομάζεται, είναι εντυπωσιακά. Όπως αναφέρει ο Τύπος της Κυριακής, σε μία έκταση 20.000 τετραγωνικών μέτρων, θα αναπτυχθούν κτίρια 11.000 τετραγωνικών μέτρων. Εκεί θα υπάρχουν 147 «δωμάτια υπηρεσίας», χώροι διασκέδασης από ντίσκο ως εστιατόρια, πάρκινγκ για 350 αυτοκίνητα και πούλμαν, ενώ τουλάχιστον 1.000 τ.μ. θα είναι ο χώρος των 150 εργαζομένων κοριτσιών.

Εκεί θα μπορούν να χαλαρώνουν μετά τη δουλειά, να κάνουν γυμναστήριο, σπα, θεραπείες ομορφιάς αλλά και να περνούν από ιατρικές εξετάσεις.

Όπως δηλώνει ο ελληνικής καταγωγής επιχειρηματίας, το εγχείρημα θα κοστίσει 16 εκατ. ευρώ, ενώ συμπληρώνει πως η πορνεία στην Αυστρία είναι νόμιμη. Υπάρχουν περίπου 700 οίκοι ανοχής ενώ η φορολογία ισχύει όπως σε κάθε άλλη επιχείρηση.

Ο παππούς του Πίτερ ήταν Πειραιώτης, εκείνος όμως γεννήθηκε το 1971 στην Αυστρία και αμέσως μόλις τελείωσε τις οικονομικές σπουδές του, μπήκε στο χώρο των «κόκκινων φαναριών».

Η αλυσίδα οίκων ανοχής που λειτουργεί σήμερα αριθμεί 150 «σπίτια του έρωτα». Στην Ελλάδα έχει λίγους συγγενείς και έρχεται μόνο για διακοπές προτιμώντας τη Θάσο.


Πηγή: www.newsbeast.gr/greece/arthro/442133/ellinas-anoigei-to-megalutero-oiko-anohis-ston-kosmo/]http://www.newsbeast.gr/greece/arthro/442133/ellinas-anoigei-to-megalutero-oiko-anohis-ston-kosmo/[/url]


Καλό ε? Μπράβο του Ελληνάρα!!! Τυχεροί αυτοί που ζούνε μόνιμα Αυστρία!

μωρέ και το γκόλντεντάιμ καλό είναι...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
βασικά παίδες μετά το πρόσφατο ταξίδι μου σε τσεχία-βιέννη προσπαθώ να επανέλθω σε φυσιολογική ροή καθότι εγνώρισα σπουδαίες στιγμές που δεν μπορώ να περιγράψω έτσι με τη μία...πρέπει να γεμίσω μπαταρίες,να συγχρονίσω μυαλά,πουτσιοφλέβιους μύς,καρδιακούς παλμούς,στομαχικά δρώμενα και να γράψω...γιατί αυτά τα γραπτά πρέπει να μείνουν...να μείνουν...για να δώσουν γνώση,γνώση...σε εκείνους που θα...αυτά. :cheesy:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
βασικά παίδες μετά το πρόσφατο ταξίδι μου σε τσεχία-βιέννη προσπαθώ να επανέλθω σε φυσιολογική ροή καθότι εγνώρισα σπουδαίες στιγμές που δεν μπορώ να περιγράψω έτσι με τη μία...πρέπει να γεμίσω μπαταρίες,να συγχρονίσω μυαλά,πουτσιοφλέβιους μύς,καρδιακούς παλμούς,στομαχικά δρώμενα και να γράψω...γιατί αυτά τα γραπτά πρέπει να μείνουν...να μείνουν...για να δώσουν γνώση,γνώση...σε εκείνους που θα...αυτά. :cheesy:

εντάξει,δεν πήγες και στις καλύτερες χώρες από πλευράς αγοραίου έρωτα

η βιέννη έχει το Γκόλντεν που είναι αρκετά καλό και 2 μέρη που δεν πήγα,ένα με κάτι Ουγγαρέζες του Ζουζούνα εκτός βιέννης και το Μπάμπυλον που επίσης δεν πήγα

η Πράγα είναι αυτό που λένε rip off...σε γδύνουν

πήγα στο πρώτο και μοναδικό της πόλης FKK και καμία δεν έκανε owo και είχαν κάτι μούτρα χειρότερα από ελληνίδας!

ΥΓ φυσικά εσύ μπορεί να πήγες σε εντελώς άλλα μέρη που δεν τα ξέρω και να πέρασες σούπερ!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
εντάξει,δεν πήγες και στις καλύτερες χώρες από πλευράς αγοραίου έρωτα

η βιέννη έχει το Γκόλντεν που είναι αρκετά καλό και 2 μέρη που δεν πήγα,ένα με κάτι Ουγγαρέζες του Ζουζούνα εκτός βιέννης και το Μπάμπυλον που επίσης δεν πήγα

η Πράγα είναι αυτό που λένε rip off...σε γδύνουν

πήγα στο πρώτο και μοναδικό της πόλης FKK και καμία δεν έκανε owo και είχαν κάτι μούτρα χειρότερα από ελληνίδας!

ΥΓ φυσικά εσύ μπορεί να πήγες σε εντελώς άλλα μέρη που δεν τα ξέρω και να πέρασες σούπερ!

στο σάουνα κλαμπ στην πραγα πριν μπούμε μέσα ζητήσαμε ένα φρί τούρ από την τύπισσα και έτσι δεν την πατήσαμε...όσο για αυστρία στο γκόλντεντάιμ πήγαμε όπου πραγματικά δεν ήξερες που να τον πρωτοχώσεις....΄το επίπεδο ήταν κορυφαίο απο πουτανάκια...οι 45 στις 50 ήταν καύλα....δεν ξέρω πότε πήγες εγώ πήγα αρχές του μήνα.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ναι το Γκόλντεντάιμ είναι καλό,το είπα...

όχι βέβαια Αρτεμις,αλλά αξιοπρεπές!
όπως έγραψα και σε κάποια κριτική,στο άρτεμις είναι πιο επαγγελματίες οι κοπέλες

στο Γκόλντεν πέτυχα πολλές amateur σχεδόν,από Ουγγαρία φοιτήτριες κλπ...και κάπως κατώτερης ποιότητας από εμφάνιση
είχα πάει φέτος τον Μάρτιο...

ΥΓ αηδία ήταν το Πάλαστ....τραγωδία,πήγα Σάββατο και ήταν νέκρα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ναι το Γκόλντεντάιμ είναι καλό,το είπα...

όχι βέβαια Αρτεμις,αλλά αξιοπρεπές!
όπως έγραψα και σε κάποια κριτική,στο άρτεμις είναι πιο επαγγελματίες οι κοπέλες

στο Γκόλντεν πέτυχα πολλές amateur σχεδόν,από Ουγγαρία φοιτήτριες κλπ...και κάπως κατώτερης ποιότητας από εμφάνιση
είχα πάει φέτος τον Μάρτιο...

ΥΓ αηδία ήταν το Πάλαστ....τραγωδία,πήγα Σάββατο και ήταν νέκρα

οχι απλά αξιοπρεπές...ήταν εκπληκτικό....τώρα πολύ καλύτερα από άρτεμις.. όπως μαθαίνω..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
είναι μικρό όμως και τα δωμάτια είναι σκέτα κρεββάτια με κουρτίνες χωρίς χώρο να κινηθείς....
τέλος πάντων,δίπλα κολλητά το Καζίνο,καλή φάση!

οι 2 ναοί της κραιπάλης μαζί!
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Παντως πέρσυ που πήγα στο Αρτεμις τελευταία φορά απογοητεύτηκα γιατί χάλασε πολύ στην ποιότητα.
Το γκολντενταιμ είναι πολύ μικρό αλλά έχεις ωραία τεμάχια μέσα. Αλλά είναι μικρό, δεν είναι για βόλτα. Στο Αρτεμις ανεβα κατεβα βολτάρεις.
 

Sacher

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
47
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορεί να συγκεριθεί το goldentime με το funpalast

To funpalast όπως είχα πει και στην κριτική μου www.bourdela.com/austria/fkk-sauna-club/funpalast/#jr_review_20111]http://www.bourdela.com/austria/fkk-sauna-club/funpalast/#jr_review_20111[/url] είναι εντελώς γυφτε και cult κατάσταση. Ακομη απορώ τι του βρήκε ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ κι εβαλε 10

Στο GT έχουν μαζευτει πολύ καλα κομματια που όντως ψάχνεις να βρεις ασχημη
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Αν το goldentime ήταν λίγο μεγαλύτερο πιστεύω ότι θα ήταν το κορυφαίο FKK .Παλιά σου εδιναν και red bull δωρεάν. έχει δίπλα και την ποκερ λέσχη, έχει μετριο προς καλό φαγητό, αλλά είναι σχεδόν σαν Σαλουν .
 

dimitris999

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
16
Από την άλλη είσαι σε δίλλημα, και λες δεν πάω μία Φρανκφούρτη , με ένα Μανχαταν και ένα ΟΑΣΕ θα ξεχάσω τα πάντα. Στην Βιέννη θα φας και πολλά λεφτά στο ποκερ. Και αν κάνεις καμία μαγκιά και πας προς babylon τότε θα σου κοστίσει τριπλάσια από Φρανκφουρτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom