Νέα

Βέροια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dalli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 927
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Κανεις απο τα Βεροια.???  :think: :think:

Ακουσα οτι ανοιξε στουντιο.??? μπουρδελο.?? στην Βεροια καπου κοντα στα τρενα, λεει δουλευει μια Κινεζα, την εχει δει κανεις αν αξιζει.??
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Κανεις απο τα Βεροια.???  :think: :think:

Ακουσα οτι ανοιξε στουντιο.??? μπουρδελο.?? στην Βεροια καπου κοντα στα τρενα, λεει δουλευει μια Κινεζα, την εχει δει κανεις αν αξιζει.??

Το στουντιο, γιατι εχει προδιαγραφες θεσσαλονικης, απο οτι εμαθα σημερα ειναι μετα τις γραμμες των τρενων με κατευθηνση για Μακροχωρι, στα δεξια αναμεσα μεσα σε ενα στενο απο την αντιπρωσωποια την ΚΙΑ και της πρωην ΡΕΝΟ, εχει λεει φωτακι πανω στο δρομο, η εισοδος ειναι απο πισω η στο πλαι, μεσα στο στενο, αργοτερα θα μου στηλει ειπε μεσω Goolge map την τοποθεσια...
Ο χωρος λεει ειναι σαν τα στουντιο της θεσσαλονικης, ανοιξαν πριν κανα 15ημερο και δουλευε αυτη η κινεζα που υποψιαζομαι μηπως ειναι η Μια η ταυλανδεζα που δουλευε βαρδαρη...
αυτα οποιος γνωριζει κατι καλυτερο ενημερωνει...
 

giatros75

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
12
Πόντοι
0
Λέγεται venus, είναι πάνω στο δρόμο (είσοδος από πίσω) λίγο πριν το lidl στο μακροχώρι. Η κοπέλα ψηλή νταρντάνα ασιάτισσα αλλά δεν μου έκανε κλικ καιέφυγα. Πίκρα γενικά η πόλη!!!
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
580
Like
4
Πόντοι
6
ε οχι και πικρα? τα καλυτερα νιαμου εχει η Βέρ(ρ)οια!! Βέρρες Μακεδόνισσες αν μη τι άλλο...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
ε οχι και πικρα? τα καλυτερα νιαμου εχει η Βέρ(ρ)οια!! Βέρρες Μακεδόνισσες αν μη τι άλλο...

+1000

Πολυ μουνι στην Βεροια λεμε.!! χτες βραδυ μιας και βρεθηκα απο σποντα, εεεε...εκανα και μια γυρα χωρις καταθεση αν και υπηρχαν 2 αξιογαμητα τεμαχια... :cum:

Στα μπουρδελα πανω στο δρομο για Κοζανη, το πρωτο στις καλαμιες αν και ειχε φωτακι αναμενο δεν ειχε κοπελα οπως μας ειπε η υπηρεσια, στο στενο μεσα στο φερωνα, ειχε μια μαυρουλα γυρω στα 30-35, κοντουλα, την εκρινα απο την σκυλοφατσα της που δεν με ενθουσιασε αλλα ειχε ενα ωραιο σωματακι καμπυλωτο σφιχτο φενοταν και σχετικα μεγαλο βυζι, στα αλλα δυο μεσα στο στενο αριστερα στο πρωτο ειχε μια νταρντανα μαυρομαλα με καλουτσικο προσωπακι, και στο 2ο φαγαμε πορτα δεν μας ανοιξαν αν και εδω η λαμπα αναβε...τελευταιο το καινουριο στουντιο το οποιο βρησκετε πανω στο δρομο Βεροια-Μακροχωρι μετα το περασμα των γραμμων του τρενων στα δεξια, εχει φωτα πανω στον δρομο, και η εισοδος ειναι απο πισω με παρκιν, ειναι ευκολο ανυχνευσιμο, αναμεσα απο κατι αντιπρωσοποιες τις οποιες δεν προσεξα, μεσα το στουντιακι ειναι προδιαγραφων στουντιο Μυλου, η τσατσα σαν να μου φανηκε γνωριμη, η κοπελα λεει οτι ειναι απο την μακρυνη Ιαπωνια.!! μεσα απο το Τοκυο.!!!  :2funny: στανταρ καμια ταυλανδεζα ειναι δεν μου εκανε για Ιαπωνεζα, σχετικα ψιλη με μεσαιο βυζακι, και ενα κωλο...ΚΩΛΑΡΑ.!! αξιζει μια καταθεση, απλο απο 30€ και ειχε και προγραμματα μεχρι και 120€ αν δεν κανω λαθος...

Λέγεται venus, είναι πάνω στο δρόμο (είσοδος από πίσω) λίγο πριν το lidl στο μακροχώρι. Η κοπέλα ψηλή νταρντάνα ασιάτισσα αλλά δεν μου έκανε κλικ καιέφυγα. Πίκρα γενικά η πόλη!!!

Και ειδα κατι γραμματα μπροστα στα τζαμια του μαγαζιου το οποιο ειναι απο μπροστα αλλα υπεθεσα οτι ειναι κανα μαγαζι με γεωργικα προιοντα και ονομασια Venus, οπως το εργοστασιο...

Επισης περασαμε και εξω απο ενα κωλαδικο μεσα στο μακροχωρι ονομαζομενο ως Στροφη, αλλα δεν μπηκαμε λογω πιεσης χρονου, απλα ακουσα καλα σχολια απο ποιοτητα αλλα και απο υπηρισιες,  :pipa1: :knockinb: ;) καποια στιγμη θα το επισκεφτουμε...
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Εγώ άκουσα γι αυτό το στούντιο στο μακροχώρι πως είναι μια Αθηναία. Γενικά πήγε κανείς στο μαγαζί; καλή η υπηρεσά ή κομοδίνο;
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Σημερινή επίσκεψη στο Studio Venus. Δεν ψώνισα αλλα απλα ειδα. Ψηλη αδυνατη σγουρομάλλα με πιασιματα σε κωλο και βυζια. Τα προγραμματα απο 30-120 ευρω. Καποια στιγμη μπορει να δοκιμασω. Ελληνιδα σιγουρα δεν ειναι παντως! Κι απο φατσα καλη αλλα δεν τη λες και ωραια.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ειπα και γω βρηκες την Μαντελαιν  :)


Αυτο το μαγαζι δεν το εχει ο καταλογος  :think: μπορεις να το εντοπισεις στον χαρτη να το βαλουμε ?  :think:
κι ο κυριος Καραμαν ισως μπορει να βοηθησει


Υγ
Μαντελαιν αγνοειτε  :-
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Αυτή ήταν μελαχρινή. Το στούντιο είναι απο Βέροια πηγαίνοντας για Μακροχώρι, στα δεξιά του δρόμου, λίγο μετά τις γραμμές. Αν ήξερα πως γίνεται θα το έβαζα στο χάρτη.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη σήμερα στα 3 μπουρδελάκια της Βέροιας. Ρετρό θα τα χαρακτήριζα, θυμίζουν πάρα πολύ έντονα μπουρδέλα του Μεταξουργίου παρελθόντων δεκαετιών, όμως η στελέχωση τους τηρουμένων πάντοτε των αναλογιών θεωρείται ικανοποιητική.

Στο 2,7 χλμ. υπήρχε μία μαυρούλα, με το όνομα Σύλβια, κοντά στα 30, ικανοποιητική σε πρόσωπο με καλό κορμί και ικανοποιητικό στήθος. Παιχνιδιάρα στο σαλόνι, όταν όμως είδε ότι δεν θα περάσω μου γύρισε την πλάτη.

Στο 2,9 χλμ μια milf Ελληνίδα η Εύα, καλοστεκούμενη για την ηλικία της, με στυλάτο κορμί, αρκετά ευγενική και ομιλητική. Οι λάτρεις του είδους σίγουρα θα μείνουν ικανοποιημένοι.

Στο 3,0 χλμ μια Ρωσίδα, η Αλίνα, η πιο αξιόλογη από τις κοπέλες που είδα, ψηλή με όμορφο πρόσωπο, στιβαρό κορμί  και αρκετά ομιλητική. Ίσως η μόνη που μου έκανε κλικ και ίσως κάποια στιγμή στο μέλλον την επισκεφθώ.

Κατηφορίζοντας πέρασα και από το στούντιο που υπάρχει στο 4Ο χλμ. ΠΕΟ Βέροιας – Θεσσαλονίκης. Δυστυχώς το κατάστημα ήταν κλειστό, αλλά θα άνοιγε αργότερα όπως μου είπε η μαντάμ από το θυροτηλέφωνο. Λεπτομέρειες της τοποθεσίας, φωτογραφία και το τηλέφωνο του καταστήματος εντός ολίγου, μιας που θα ενημερώσω σχετικά τον admin να το προσθέσει στον κατάλογο.

Σας παραθέτω επίσης και δύο φωτογραφίες από τα μπουρδελάκια της πόλης.
 

Συνημμένα

  • 3.0 ο χλμ.jpg
    3.0 ο χλμ.jpg
    372,2 KB · Εμφανίσεις: 108
  • 2.9 ο χλμ.jpg
    2.9 ο χλμ.jpg
    347,2 KB · Εμφανίσεις: 65

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
223
Like
500
Πόντοι
3.250
Το Studio Venus της Βέροιας και οι συντεταγμένες του πάνω στον χάρτη.
 

Συνημμένα

  • venus-googleEarth.png
    venus-googleEarth.png
    362,8 KB · Εμφανίσεις: 122
  • venus.jpg
    venus.jpg
    344,5 KB · Εμφανίσεις: 60

Ατζεντης

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας κυριοι..

Επισκεψη στο στουντιο Venus 2 φορες ως τωρα..

καινουργιο μαγαζι..η τσατσα ευγενικη...

οι τιμες ξεκινανε απο 30 - 120 ευρο...

Πηρα το απλο προγραμμα και ομολογουμενως εμεινα ευχαριστημενος..

Η δεσποινις ευχαριστη και χαμογελαστη και τις 2 φορες που συναντηθηκα
μαζι της...

καταγωγη απο τα βαθη της ρωσιας μιας και ειχε σχιστα ασιατικα χαρακτηριστικα
και ψηλο ρωσικο κορμι..με ωραιο μετριο στηθος και εντονα χωριστα κολωμαγουλα...
Ηλικια θα ελεγα γυρω στα 30..
με ξεκινησε με γλυψιμο στις ρωγες ενω ηταν στα 4 και εγω τις εβαζα βαθια
μουνοδαχτυλα χωρις καμια κουβεντα...φανηκε να τις αρεσε κιολας βλεπωντας
οτι κατεβασε υγρα και πολυ γρηγορα μαλιστα..
ακολουθησε πολυ δυνατο και εμπειρο τσιμπουκι με δυνατο ρουφηγμα ενω εγω εξακολουθουσα
να την βαζω δαχτυλα....
ακολουθησε βαθυ σκαμνακι με θεα τα ωραια της κωλομαγουλα και συνεχεια στα 4 με δυνατο
σφυροκοπημα με καποιες κραυγες καβλας απο μερους της...
η καταθεση υγρων εγινε στα βυζια της και το αντιμετωπισε παντα με χαμογελο..

απο οτι ακουσα και απο αλλους συναδελφους που περασαν και αυτοι οι εντυπωσεις ειναι
θετικες...τελευταια ενημερωση που ειχα χθες ηταν οτι εγινε αλλαγη βαρδιας και ανελαβε
καθηκοντα μια ελληνιδα...

μετα απο την επισκεψη μου θα σας ενημερωσω παραυτα...
 

Ατζεντης

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταια ενημερωση απο στουντιο Venus...

Χθεσινη βραδυνη καταδρομικη με συναδελφο για να δουμε την αλλαγη φρουρας
οπως σας ειχα ενημερωσει.....
Η τσατσα μας ενημερωσε οτι η κοπελα που ειχε ερθει εκατσε μονο 10 μερες
και εφυγε λογω αναδουλειας....
Το ποστο το ανελαβε και παλι η προηγουμενη που χθες ρωτησα και πως την λενε..
Και το ονομα αυτης Εμανουελλα...

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Επίσκεψη σήμερα στα 3 μπουρδελάκια της Βέροιας. Ρετρό θα τα χαρακτήριζα, θυμίζουν πάρα πολύ έντονα μπουρδέλα του Μεταξουργίου παρελθόντων δεκαετιών, όμως η στελέχωση τους τηρουμένων πάντοτε των αναλογιών θεωρείται ικανοποιητική.
Σας παραθέτω επίσης και δύο φωτογραφίες από τα μπουρδελάκια της πόλης.

Το Studio Venus της Βέροιας και οι συντεταγμένες του πάνω στον χάρτη.

Εοεοεοεεεεεεεεεεε Αξιος λεμε ! τωρα το ειδα
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Και γω δοκιμασα μια φορα στην Βεροια την τυχη μου , και μετα απο κανα δυορο αναζητησης και
επισκεψεις σε κατι μαντρια, αποχωρησα απραγος  :idiot:
Αιτια ο λαθος χαρτης του σαιτ  :tickedoff: ο οποιος διωρθωθηκε ομως
χαρη στην βοηθεια του συντροφου Καραμανοφ  :zfuck: και αλλων αντποκριτων


Γεια σου ΧΑΡΗΣ ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ  :boobies:

Ξερουμε τιποτα αλλο για αυτην Εμμανουελλα ?  :think:
Καταγωγη - μαλλι - Βυζι ... χοντρικα πραγματα  :rolleyes:





 

Ατζεντης

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Jo ειναι η ιδια κοπελα που εχω περιγραψει στο προηγουμενο ποστ μου..

Ηρθε παλι πισω...Μαλλι μακρυ πολυ σπαστο..(κομμωτηριου) στηθος μετριο
αν και λιγο πεσμενο...ψηλη ..ομορφη... με χαρακτηριστικα ασιατικα και φοβερα
κωλομαγουλα...μου ειπε οτι ειναι απο πατερα Ρωσο και μανα γιαπωνεζα...

δεν θα ελεγα οτι ειναι απο ταυλανδη η κατι παρομοιο...μαλλον για μογγολικα φυλλο
την κοβω...
 

The_Keeper

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
για το βενους εχω ακουσει καλα λογια για καινουργιο...

δεν ετυχε να παω ομως ακομα . Τι παιζει εκει Ελληνιδα η τπτ ρωσακι ;

Για το αλλο στο μακροχωρι ειναι ανεμεσα απο πανω κ κατω μακροχωρι....ειναι στο 2ο βενζιναδικο δεξια το στενο.

πηγα 4-5 φορες με εναν φιλο ο οποιος ηξερε καλα το αφεντικο . εχει καμια 15 μεσα γκομενες ( 2-3 ελληνιδες οπου δεν πηδιουνται ολες ) γεματουλες , οδοντογλυφιδες , μικρα βυζια , μεγαλα βυζια 4 .

Τιμη κανονικα 80 ευρω σε ενα δωματιακι που εχει με συρομενη πορτα οπου οποιος θελει , μαλλον οποια θελει , την ανοιγει . με παζαρια και λιγο τρελα το καναμε 60 ευρω .

Αν θελει καποιος την φορτωνει για αλλου αλλα εκει εχει τιμη πανω απο 100 για 2ωρο .

Την μια φορα πηραμε παρτουζα μια με 150 σε τροχοσπιτο γιατι δεν ελεγε κ για χοτελ να βαλεις .

Για αποφυγη παρεξηγησεων οι τιμες ηταν για εμας . για αλλους ισως εχει μια μικρη διαφορα .

παντως την τελευταια φορα που πηγαμε ειχε μια μιλφαρα ΣΚΕΤΗ ΚΑΥΛΑ ( ελληνιδα ) να την βλεπεις κ να την παιζεις αβερτα . Δεν πηδιοτανε με τπτ ουτε με 200 απλα την ειχε μονο για να τραβαει κοσμο κ να πινει οσοι δεν γαμανε

 

Ατζεντης

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
...σε συνεχεια της περιηγησης μου στα σπιτακια της Βεροιας επισκεφτηκα το σαββατο που μας περασε
την Αλινα την ψηλη και πληθωρικη ρωσιδα....
στην υποδοχη κλασικα μια αρκετα ευγενικη τσατσα και μετα απο λιγο ξεπροβαλε η δεσποινις που οντως
ειναι πολυ ψηλη πληθωρικη και αρκετα ομορφη....
με οδηγει στο δωματιο και καθοτι η ωρα ειναι λιγο μετα τις 2 τα μεσανυχτα..διαπιστωνω μια βαριεστημαρα στο
προσωπο της που οπως αποδειχτηκε την ακολουθησε και στο υπολοιπο της βραδιας...
Ξεκινησε λοιπον με την κλασικη πιπα ..αγγαρεια δουλεια..χωρις τιποτα το ιδιαιτερο ..και πολυ γρηγορα μου ανοιξε τα ποδια για να μπω μεσα της...
η διαδικασια κρατησε λιγα λεπτα ...για να ακολουθησει τοποθετηση στα 4...
σημειωτεον οτι ειμαι ψιλοπιωμενος και δυσκολα θα τελειωνα....
το σφυροκοπημα δυνατο με καλο ρυθμο...και καποια στιγμη ακουω να μου λεει...πιο σιγα ...ποναω κτλ...σαν να θελει να μου πει ..τελειωνε @αλακα...που βρεθηκες τετοια ωρα....
στην πορεια βλεπω οτι δεν τελειωνω με τιποτα και την προετρεψα να μου την παιξει μπας και βγει το προγραμμα..
...μετα απο λιγη προσπαθεια λιοπον και βλεποντας οτι αρχισε να την ποναει το χερακι αρχισε τον προλογο...
εσυ δεν τελειωνεις σημερα και ας το αφησουμε καλυτερα κτλ.....
τελικα η πραξη τελειωσε με προσπαθεια και υποβοηθηση δικια μου...
αξιζει επισης να αναφερω οτι στο κοματι της επαφης ηταν εντελως τυπικη εως ξενερωτη....
μαυρο λοιπον στην δεσποινιδα...που μου αφησε ασχημες εντυπωσεις....
αυτα ειχα να πω φιλοι μου και περισσοτερο για τον Gameover που εξεφρασε την επιθυμια να την επισκεφτει....

Υ.Γ.. για την δικη σας καταγραφη και μελετη η παροχη υπηρεσιων στοιχισε 30 €..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μπουρδελαναφορα σημερινη φρεσκαδουρα της ωρας

Τα δυο σπιτακια της οδου Ηρακλεους
Το ενα κλειστο ( 3ο χλμ. ) :tooth:
Στο αλλο ( 2,9 χλμ. ) 30ρα ιεροδουλος , πιθανοτανα Ρωσικης καταγωγης , γαμευσιμη
Σκουρο μακρυ μαλλι Ασπρο σετ εσωρουχων .Η  υπηρεσια ευγενεστατη
¨Δε πειραζει αγορι μου ελα οποτε θες ¨ειπε κατα την αναχωρηση ...
3ο σπιτακι (κατα σειρα επισκεψης ) 2,7ο  χλμ στον χαρτη  επι της οδου 16ης Οκτωμβριου
Σιλβια , Μαυρο πιπινι 22 Ετων με ωραιο πρωσοπακι και κοντο μαλλι :dancing:  σκουροκαφε>μαυρο
Βυζι 3+++ , 4παρα  πιθανοτατα βελτιωμενο , καλης υφης . Στητο σωματακι , λειο δερμα απαλο
( καμια αναφορα περι οσμων μελανινηης και διαφορα τετοια )
Ελληνικα , στα τις δουλεια καλη η σηνενοηση , ( Εθνικοτητα - Made in δε μαθαμε )
Με γαλαζιο σετ εσωρουχων εμφανιστηκε στο σαλοναρισμα , οπου ηταν διαχυτικη και εγκαρδια ...
25 Ευρα το αντιτιμο , αγνωστο αν υπαρχουν αλλα προγραμματα
Εντος δωματιου τυπικη ... ( πρωσοπικη αποψη του αναφορεα φυσικα )

Ταδε Εφη , Τζακ ο πεοβγαλτης  :sunglasses:


Τσικαμπουμ Περιπτωση μου ακουστηκε για αλλαγη  ,ανετα την εσφαζα στο γονατο  :fuck2:
Καραμαν ... Τι κανεις το Σαββατο ρε χαμενε ? εμαθα θα εχει καλο καιρο για καφεδια στη Βεροια
URL]]
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Jo ειναι η ιδια κοπελα που εχω περιγραψει στο προηγουμενο ποστ μου..

Sorry μπρο , τωρα το ειδα ... οκ καταλαβα  ;)


...σε συνεχεια της περιηγησης μου στα σπιτακια της Βεροιας επισκεφτηκα το σαββατο που μας περασε
την Αλινα την ψηλη και πληθωρικη ρωσιδα....
Υ.Γ.. για την δικη σας καταγραφη και μελετη η παροχη υπηρεσιων στοιχισε 30 €..

Ωραιος ο φιλος ...  Για ποιο σπιτι λες ομως ?  :think:
Αν θες κανε κι ενα κοπυ το κειμενο στον καταλογο να ειναι ποιο ευκολο στην ευρεση  :zfuck:



Για το αλλο στο μακροχωρι ειναι ανεμεσα απο πανω κ κατω μακροχωρι....ειναι στο 2ο βενζιναδικο δεξια το στενο.

Αυτο κωλομπαρο ειναι σωστα ?  :think:

Για βενους δε ξερω , αν παω θα σας πω ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom