Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 953
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xaralaboss1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2016
Μηνύματα
11
Κριτικές
9
Like
336
Πόντοι
280
oχι ρε φιλε πολυ προσφατα πηγα και εχει και η nicosia και η limasol! και πολυ καλα κομματια!  :grin: :grin: :grin:
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα και απο μενα νεος στο επαγγελμα του cg και θα βρεθω ενα τριημερο belgrade εχουμε καποιο τιπ για την περιοχη? εχει χωρους για ψωνια (προς θεου οχι δρομο) εννοω μαγαζια τυπου κυπρου που μπαινεις ψωνιζεις και στην στελνουν με κορδελα στο χοτελι!  :hi: :hi: ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.
πριν 2 εβδομαδεσ επεστρεψα απο βελιγραδι.για πλιροφοριεσ στειλε το κινητο σου πμ να σε παρω.για σεξοτουρισμο δεν εχει.υπαρχουν εσκορτ με 200 ευρο μπορει και 100 αλλα μια φορα μου φερανε απο χοτελ.δεν ειναι χωρα για σεξοτουρισμο.μονο σλοβακια,σοφια κανει για σενα.απο ποιοτητα ειναι αυτεσ που εχω τσαμπα ουκρανια.οι τοπ την εκαναν ντουμπαι και ρωσια.αυτα.ουκρανια-ρωσια ειναι για τους πολυ λιγουσ γνωστεσ και που μιλανε τη γλωσσα.το βελιγραδι ειναι καλο να εισαι με γκομενα για μια αποδραση 3 μερεσ,οχι παραπανω.
 

xaralaboss1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2016
Μηνύματα
11
Κριτικές
9
Like
336
Πόντοι
280
πολλα παιδεια ειναι ασχετοι απο ταξιδια και σεξοτουρισμο.νομιζουν θα κανουν καμακια στην ουκρανια,ρουμανια,πολωνια και οτι εκει ειναι αφραγγοι και θα τους κυνηγανε ετσι περνουν τον πουλο.σε ολουσ αυτους λεω μονο βουλγαρια σοφια που εχει πολλεσ επιλογεσ σε δρομο,σαλον,ιτερνετ,ταξιτζηδεσ.πολλοι με αμφιβαλουν,μιλουσα κυπρο με ενα 65 ελεγε σιωπη εσυ εχει σαιτ φοιτιτριεσ τουσ τα πληρωνεισ και ερχονται μαζι σου διακοπεσ χαχαχαχαχ.του εξηγησα απατη ειναι επεμενε.οταν του ειπα ειμαι 37 απο 7 χρονων παω ουκρανια -ρωσια 18 χρονια τωρα ειμαι σχεδον μονιμα ουκρανια,του εδειξα στα ρωσικα τι μου ζητανε  οι γκομενεσ πιστηκε οτι αληθεια δεν υπαρχει τετειο και ειναι απατη.αν πατε σε κλαμπ βουκουρεστο μπαμπθ,πλειερ,φραντελιμπελατσο  κα θα δειτε κοπελεσ με μερσεντεσ,πορσε και θελεισ 300 ευρω ρεζε τραπεζι.ολοι με παρεα σε τραπεζι ειναι.ουκρανια κιεβο,οδυσσο οι τουριστεσ με τα ποδια ενω ο ουκρανοσ εξω απο το καφε με ρειντζ ροβερ,μασερατι,γκομενεσ με πορσε,μερσεντεσ και θα κοιταξουν τους ξενουσ?χαχαχαχαχα.οι περισοτεροι πανε 50-80 ευρο σε αυτεσ τισ χωρεσ με φτηνοεταιριεσ και νομιζουν εκει ειναι τζαμπα.ο αλλος μου λεει 200 ευρο τον μηνα περνουν ουκρανια,του ειπα εσυ για τουρισμο μια εβδομαδα θεσ 2000 ευρο να περασεισ καλα αν ξερεισ την γλωσα και γνωστης τι παιζει εκει.αν δεν γνωριζεισ θα σου φανε περισοτερα και δεν θα γαμησεισ.αλαξτε νοοτροπια και μυαλα

εχεις απολυτο δικιο φιλε. Για μενα ετσι μπορεις να πας μονο αν εχεις φιλους η συνεργατες να σε βαλουν σε κυκλο που πρεπει εγω πχ κυπρο εχς τον δηκηγορο μου και λογο και του επαγγελματος ξερει και τα βραδηνα κατατοπια. Αν πας αδεσποτος θα εισαι τυχερος αν δεν στα φανε στεγνα ολα!  :gay:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
πολλα παιδεια ειναι ασχετοι απο ταξιδια και σεξοτουρισμο.νομιζουν θα κανουν καμακια στην ουκρανια,ρουμανια,πολωνια και οτι εκει ειναι αφραγγοι και θα τους κυνηγανε ετσι περνουν τον πουλο.σε ολουσ αυτους λεω μονο βουλγαρια σοφια που εχει πολλεσ επιλογεσ σε δρομο,σαλον,ιτερνετ,ταξιτζηδεσ.πολλοι με αμφιβαλουν,μιλουσα κυπρο με ενα 65 ελεγε σιωπη εσυ εχει σαιτ φοιτιτριεσ τουσ τα πληρωνεισ και ερχονται μαζι σου διακοπεσ χαχαχαχαχ.του εξηγησα απατη ειναι επεμενε.οταν του ειπα ειμαι 37 απο 7 χρονων παω ουκρανια -ρωσια 18 χρονια τωρα ειμαι σχεδον μονιμα ουκρανια,του εδειξα στα ρωσικα τι μου ζητανε  οι γκομενεσ πιστηκε οτι αληθεια δεν υπαρχει τετειο και ειναι απατη.αν πατε σε κλαμπ βουκουρεστο μπαμπθ,πλειερ,φραντελιμπελατσο  κα θα δειτε κοπελεσ με μερσεντεσ,πορσε και θελεισ 300 ευρω ρεζε τραπεζι.ολοι με παρεα σε τραπεζι ειναι.ουκρανια κιεβο,οδυσσο οι τουριστεσ με τα ποδια ενω ο ουκρανοσ εξω απο το καφε με ρειντζ ροβερ,μασερατι,γκομενεσ με πορσε,μερσεντεσ και θα κοιταξουν τους ξενουσ?χαχαχαχαχα.οι περισοτεροι πανε 50-80 ευρο σε αυτεσ τισ χωρεσ με φτηνοεταιριεσ και νομιζουν εκει ειναι τζαμπα.ο αλλος μου λεει 200 ευρο τον μηνα περνουν ουκρανια,του ειπα εσυ για τουρισμο μια εβδομαδα θεσ 2000 ευρο να περασεισ καλα αν ξερεισ την γλωσα και γνωστης τι παιζει εκει.αν δεν γνωριζεισ θα σου φανε περισοτερα και δεν θα γαμησεισ.αλαξτε νοοτροπια και μυαλα
Ρε φίλε οκ ζητάνε όσα ζητάνε, εμείς πρέπει να τους τα δίνουμε?
Μου ζητάνε από το Chi 425 γιούρια για ρεζέ τραπέζι, όταν η ακριβότερη βότκα τους κάνει 95 γιούρια....
Ο χώρος οκ, ο κόσμος οκ αλλά να πληρώσω κάτι για το οποίο δεν ξέρω τι θα πάρω?
Ποιος τραγουδάει εκεί ο Ρέμος?
Έτσι τους είπα και γέλαγε η κοπελιά γιατί προφανώς γνώριζε τι εστί Ρέμος!!!!
Έχω πάει στα καλύτερα κλαμπ της Μαδρίτης και σε άλλα ανά την μεσόγειο και μάλιστα σε Vip, προπληρωμή δεν έκανα ποτέ και μάλιστα είχαν σούπερ σέρβις....
Κοιτάω στα βίντεο από το Chi και ο ένας είναι πάνω στον άλλον, θα πλερώ τραπέζι και θα έχω τον καθένα στον σβέρκο μου, είμαστε με τα καλά μας?
Μου λέει ένας φίλος το πιο φθηνό αμάξι στο πάρκινγκ τους είναι οι Φεράρι.....στις αρχιδάρες μου!!!
Γιατί αυτοί που τα έχουν δικά τους είναι ή τους βλέπεις και λες γουάου...σαν καουμπόϊδες ντύνονται!!!!
Και τα μουνιά που κουβαλάνε? 1000 γιούρια overnight χρεώνουν και τον έχουν πάρει ακάποτα από όλη την αραπιά....
Το ζήτημα όποιος πάει Κίεβο δεν είναι να πουλήσει χαϊλίκι....το ζήτημα είναι να εξερευνήσει και να ανακαλύψει νέους "δρόμους" και νέα ταλέντα!!!!
Χαϊλίκι κάθομαι και εδώ να πουλήσω στον Βέρτη.....
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Τόσο χάλια οι Σέρβες? Φημίζοται για μουνάρες.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Γιατί έχουν παράπονο πώς οι Σέρβοι τις έχουν του κλώτσου και του μπάτσου (και εκ του αποτελέσματος καλό τους κάνουν όπως φαίνεται, και δεν έχουν την συμπεριφορά της μέσης πατσαβούρας ελλεεινίδας).

Είναι και άλλοι λόγοι που δεν τους αναφέρω καθώς τρέφω απίστευτη αγάπη για αυτό το λαό.

Δωσε κι αλλες πληροφοριες σε παρακαλω, καθως εγω ενδιαφερομαι σοβαρα, και τους εχω σε πολυ μεγαλη εκτιμηση σαν λαο, για πολλους λογους, ιστορικους, θρησκευτικους, οι σχεσεις των δυο λαων χανονται στο βαθος των αιωνων.
Θα ελεγα οτι ειναι σχεδον αδελφικο εθνος, και δεν εχουμε και πολλα στον κοσμο, μονο την Κυπρο.

Οτι πεις εδω λοιπον (ή με pm αν θες), θα με βοηθησει πολυ, καθως θα θελα μια σοβαρη σχεση με Σερβα, και αξιζει τον κοπο σε σχεση με τις ελληνιδες που εχουμε γυρω μας....
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Δωσε κι αλλες πληροφοριες σε παρακαλω, καθως εγω ενδιαφερομαι σοβαρα, και τους εχω σε πολυ μεγαλη εκτιμηση σαν λαο, για πολλους λογους, ιστορικους, θρησκευτικους, οι σχεσεις των δυο λαων χανονται στο βαθος των αιωνων.
Θα ελεγα οτι ειναι σχεδον αδελφικο εθνος, και δεν εχουμε και πολλα στον κοσμο, μονο την Κυπρο.

Οτι πεις εδω λοιπον (ή με pm αν θες), θα με βοηθησει πολυ, καθως θα θελα μια σοβαρη σχεση με Σερβα, και αξιζει τον κοπο σε σχεση με τις ελληνιδες που εχουμε γυρω μας....
,αν ειναι να βρω μπαζω 35 σαν του φιλου μου που με παρεσυρε να παω και μονο μπαζα εβλεπα σχεδον καλυτερα στην ουκρανια με τισ μικρουλεσ μου και γαμησε την διαφορα ηλικιας
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Τόσο χάλια οι Σέρβες? Φημίζοται για μουνάρες.
φιλε εχω ρωσικο φεισπουκ,ντοπιοσ ειμαι ρωσια-ουκρανια αν και κυπριος.οι τοπ την εκαναν μοσχα με πλουσιουσ ρωσουσ και αλλεσ χωρες.κατι μπαζα εβλεπα καμια σχεση με πριν 6-7 χρονια που πηγα πρωτη φορα.πολλεσ χαμηλοκολεσ,ανοικτεσ λεκανεσ σαν εληνιδεσ.μια χαρα ειμαι ουκρανια.καλυτερα αρμενια-γεωργια να παιζω με νορμαλ γκομενες,αρμενια κουκλεσ ειναι
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ολες τισ τοπ της βλεπω στα ρωσικα σαιτ και ολεσ ειναι μοσχα!χιλιαδεσ σερβεσ.οι ρωσοι ψαχνουν εκτος ρωσιας,ακομα και αρμενουδεσ οι τοπ μοσχα.αν δειτε στο κοντακε καθε ομορφη σερβα-αρμενου εχει 10-15 χιλιαδεσ φολοερσ απο ρωσια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
το διαβασα αυτο ρε.ενα μπαζο χοντροκολη ξανθομουνα γυμναστρια γραφει για την ζωη της βελιγραδι.παντρεμενη με σερβο πηγε εκει απο αθηνα για καλυτερη ζωη!κανει παρεα με κατι γριεσ ελληνιδεσ απο ενα καφε και λεει τι τελεια ειναι να ζει βελιγραδι και να τρωει αυτα τα σκατα για φαι!ρε φιλε σκεψου ποσο αγαμητοι ειναι οι σερβοι ψαχνουν μπαζα ελληνιδεσ παρα δικεσ τους.καλα αν ζουσε κιεβο τι θα εγραφε? ο σερβος αρχικα πηγε ελλαδα για καλυτερη ζωη,ολα για σερβικη φιλια που πουλανε απο συμφερων οταν δεν ειχε ψωμι η ελλαδα την εκανε σερβια με την μπαζολα.μετα μου λενε μαλακιεσ ψυλους,ομορφουσ γθμνασμενους σερβουσ.εγω παντως δεν τους ειδα.πολλοι ψαχνουν ξενες γιατι οι ομορφεσ σερβεσ την κανουν για αλλεσ πολιτειεσ ασε που δεν θελουν ανεργους και αυτοι προτιμανε να ειναι με φιλους να γυρνανε ανεξοδα παρα να χαλανε λεφτα για γκομενα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
σερβα θα βρεις απο κανα γνωστο φιλη της γυναικας του καμια 35-40 τελειωμενη μπαζωλα.ολοι παντου εχουν κυκλο γνωριζονται απο τον κυκλο τουσ
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
125 ευρω μονο για διαμονη???? Που ειναι αυτα τα διαμερισματα; Δωσε ινφο!

Φαγητα-γλυκα δικα τους; Δηλαδη;

Το Βελιγραδι ειναι η πιο φθηνη πρωτευουσα να μεινεις στην Ευρωπη,συμφωνα με το airbnb.Εγω εκλεισα σπιτι απο airbnb για 3ατομα με λιγοτερο απο 30Ευρω την μερα.
Μετραει κιολας να μεινεις σε σπιτι γιατι οι Σερβες θα ρθουν σπιτι για pre drinking η και γενικα για παρτι εντος του σπιτιου,ειδικα αν ο καιρος ειναι χαλια.
Παντως το ξαναλεω αμα πατε χωρις ενασχοληση σε dating sites και χωρις day gaming το βραδυ δυσκολο με αρκετη ψωλαρια στα μαγαζια,εδικια στα κυριλε μπαρ και κλαμπ οι γκομενες το παιζουν ντιβες,βασικα ειναι για αλλα πορτοφολια,μουναρες που πρεπει να χαλασεις πολλα για να γαμησεις..δεν αξιζει
Εχει καποια εναλλακτικα μαγαζια που ειναι πιο προσιτα αμα θυμηθω κανα ονομα θα το γραψω

 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
By the way αν εχει παει κανεις προς ρουμανια να στειλει κανα μηνυμα τι παιζει γιατι θα μαι εκει χριστουγεννα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Το παρον νημα τρεχει καποια χρονια, και νομιζω πρεπει να συγκεντρωσουμε παλι επικαιροποιημενες πληροφοριες.


1.Πως ερχεται Σερβα στην Ελλαδα;
Διαβαζω εδω
οτι με διαβατηριο με βιομετρικα στοιχεια, πλεον δεν χρειαζεται καν visa.
Ξερει κανεις οτι ειναι οντως ετσι;

2. Ποσο μπορει να καθισει Ελλαδα 'προσωρινα' λοιπον;

3.Μονιμη διαμονη Σερβας στην Ελλαδα, πως επιτυγχάνεται;

4. Οδικως με λεωφορειο απο Βελιγραδι για Ελλαδα, εχει κανεις πληφοροριες, ωρες, χρηματα, που γινεται η αφιξη κλπ;
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
αδερφια μας ειναι στα λογια και στο συμφερων.4 φορεσ πηγα τουσ αγαπαμε μας αγαπανε θεωριτικα αλλα ως εκει.οι σερβοι ειναι σε ολα μηδεν μπροστα στους ουκρανους σε ολα,εμφανιση,οικονομικα.σκληροτητα ολα.σκεφτωμουν καλοκαιρι να ξαναπαω αλλα μπαζα ειναι ολεσ οσεσ εβλεπα ετσι αν μου αρεσει σε λιγο αρμενια θα ξαναπαω αρμενια γεωργια.συντομα παω αρμενια και απο εκει πισω ουκρανια.οι σερβοι-σερβεσ μου εδειξαν δεν ειναι της εμπιστοσυνης,δεν μπορεισ να βασιστεισ πανω τους και οι κοπελες πολλεσ πολλα ψεματα για να σε αποφυγουν.οκ,αν ημουν ουκρανια τετειεσ τρωνε χαστουκια απο εμενα αλλα εκει δεν ειδα οι σερβοι να ειναι τετιοι.πολυ μαλακοι μου φενονται και αγαμητοι χαχαχαχ

είσαι προκατειλημμένος, αλλά δεν θα μπω στο τρυπακι να σου απαντησω, εχω παντελως αντιθετη γνωμη με οσα λες και εγω και 5-6 φιλοι-γνωστοι που εχουν να λενε τα καλυτερα μετα απο επισκεψεις τους και συναναστροφη με σερβους/σερβες και σερβία και ελλαδα. ισως εχεις εσυ το προβλημα, ή κάνεις εσύ κάτι λάθος και οχι αυτοι
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
είσαι προκατειλημμένος, αλλά δεν θα μπω στο τρυπακι να σου απαντησω, εχω παντελως αντιθετη γνωμη με οσα λες και εγω και 5-6 φιλοι-γνωστοι που εχουν να λενε τα καλυτερα μετα απο επισκεψεις τους και συναναστροφη με σερβους/σερβες και σερβία και ελλαδα. ισως εχεις εσυ το προβλημα, ή κάνεις εσύ κάτι λάθος και οχι αυτοι
οσους ελληνεσ βλεπω ολοι ειναι με παρεα αλλους ελληνεσ αραγμενοι στο ιδιο καφε με τισ ωρες.εμενα μου λενε τι καλοι ειναι οι ουκρανοι που ερχοντε κυπρο διακοπες και πολλεσ ρωσιδες-ουκρανιδεσ κανουν παρεα με κυπριους γιατι αυτοι κερνανε και κανουν τους ταξιτζηδεσ χωρις κανενα ανταλαγμα απο τισ γκομενες.αν νομιζεις οτι με το να πασ στον συλογο της παρτιζαν και να κερασεις μπυρες τοσε σε κανουν φιλο,με κερασματα ειχα φιλους ολη την ουκρανια.στο τελος ενας που 10 χρονια κερνουσα χαρτζιλικωνα,εδινα δουλεια ηρθε με το πιστολι να με ληστεψει.οι φιλοι σου πανε παρεα στα μπαρ,κερνανε την παρεα διπλα γελανε και τους λενε ποσο αγαπανε τους ελληνεσ τα κλασικα.τετειους γνωρισα πολλους.ο ενας  ηρθε κυπρο 2 μερεσ ειπα εχω δουλεια σε αλλη πολη μενω και θα ερθω εγω σε μια εβδομαδα βελιγραδι.πηγα με φωνη με ακροαση ο τυποσ ξερουν ολοι κερνω και κυπρο και εκτοσ ολους και νομιζουν θελω ανταποδωση.το να κερνασ την διπλα παρεα και να διασκεδαζεισ ναι ειναι φιλικοι με τους ελληνεσ.αλλοι που δεν ηξεραν ειμαι ελληνασ πηγα μολλ ειχε αδεια θεση στο τραπεζι παντου κρατημενα και δεν ηθελαν να κατσω εκει.τους εβρισα στα ελληνικα ενας φαλακρος μαλακασ ηταν αν χρειαζοταν θα τους εσπαζα το κεφαλι,ετσι κανουμε στην ουκρανια χαχαχαχα.που ηρθε ο  ερυθρος αστερασ οδυσσο ημουν με 2 γκομενεσ και ηρθαν να μασ ενοχλεισουν στην παραλια.οταν ειπα ελληνας,μενω εδω με δουλεια και μπραβουσ λενε οκ αδερφε και εφυγαν.αν συνεχιζαν θα πηγαιναν για κολυμπι απο τουσ δικους μου.για οσους ελληηνεσ ξερω με σερβεσ κατι μπαζα κρατανε 30-45 που τισ βρηκανε απο ιτερνετ η καπιοι μολισ τελειωσε ο πολεμοσ και ηταν διαλυμενοι οικονομικα.4 φορεσ δεν ειδα ποτε ελληνα με γκομενα μονο παρεεσ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ακουσα ολους αυτους που κρατανε μπαζα τραβα σερβια,εκει καλεσ κοπελεσ αλλα δεν πηγα για να βρω καπεια οπως τισ δικεσ τους αλλα κατι καλυτερο απο οτι εχω ουκρανια,καλη και ομορφη νορμαλ γυναικα.ουκρανια ειναι ολεσ πιασμενεσ οπως τισ θελω ετσι ειπα να δωκιμασω ξανα.δεν αποκλειετε να παω και καλοκαιρι ξανα θα δειξει
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
οσους ελληνεσ βλεπω ολοι ειναι με παρεα αλλους ελληνεσ αραγμενοι στο ιδιο καφε με τισ ωρες.εμενα μου λενε τι καλοι ειναι οι ουκρανοι που ερχοντε κυπρο διακοπες και πολλεσ ρωσιδες-ουκρανιδεσ κανουν παρεα με κυπριους γιατι αυτοι κερνανε και κανουν τους ταξιτζηδεσ χωρις κανενα ανταλαγμα απο τισ γκομενες.αν νομιζεις οτι με το να πασ στον συλογο της παρτιζαν και να κερασεις μπυρες τοσε σε κανουν φιλο,με κερασματα ειχα φιλους ολη την ουκρανια.στο τελος ενας που 10 χρονια κερνουσα χαρτζιλικωνα,εδινα δουλεια ηρθε με το πιστολι να με ληστεψει.οι φιλοι σου πανε παρεα στα μπαρ,κερνανε την παρεα διπλα γελανε και τους λενε ποσο αγαπανε τους ελληνεσ τα κλασικα.τετειους γνωρισα πολλους.ο ενας  ηρθε κυπρο 2 μερεσ ειπα εχω δουλεια σε αλλη πολη μενω και θα ερθω εγω σε μια εβδομαδα βελιγραδι.πηγα με φωνη με ακροαση ο τυποσ ξερουν ολοι κερνω και κυπρο και εκτοσ ολους και νομιζουν θελω ανταποδωση.το να κερνασ την διπλα παρεα και να διασκεδαζεισ ναι ειναι φιλικοι με τους ελληνεσ.αλλοι που δεν ηξεραν ειμαι ελληνασ πηγα μολλ ειχε αδεια θεση στο τραπεζι παντου κρατημενα και δεν ηθελαν να κατσω εκει.τους εβρισα στα ελληνικα ενας φαλακρος μαλακασ ηταν αν χρειαζοταν θα τους εσπαζα το κεφαλι,ετσι κανουμε στην ουκρανια χαχαχαχα.που ηρθε ο  ερυθρος αστερασ οδυσσο ημουν με 2 γκομενεσ και ηρθαν να μασ ενοχλεισουν στην παραλια.οταν ειπα ελληνας,μενω εδω με δουλεια και μπραβουσ λενε οκ αδερφε και εφυγαν.αν συνεχιζαν θα πηγαιναν για κολυμπι απο τουσ δικους μου.για οσους ελληηνεσ ξερω με σερβεσ κατι μπαζα κρατανε 30-45 που τισ βρηκανε απο ιτερνετ η καπιοι μολισ τελειωσε ο πολεμοσ και ηταν διαλυμενοι οικονομικα.4 φορεσ δεν ειδα ποτε ελληνα με γκομενα μονο παρεεσ

Δεν μιλαω για τετοιες περιπτωσεις, και δεν συμπεριλαμβανω σε αυτα που λεω ατομα του ερυθρου αστερα-που ναι γνωρίζω αρκετους, αλλα οι επαφες μας ως επι το πλειστον περιοριζονται σε μερες αγωνων (οχι της παρτιζαν  :grin: ), μιλαω για σερβους-σερβες, που εδω και χρονια διατηρω συστηματικη επαφη οποτε βρισκομαστε, η τηλεφωνικως η απο ιντερνετ, και ειναι πανω απο 15-20 ατομα τουλαχιστον (απο ξεχωριστες παρεες) και δεν εχουν κανενα συμφερον η κατι να κερδισουν απο μενα. Οι φιλοι μου δεν κανουν τετοιες μαλακιες και γλοιωδεις κινησεις να κερνανε ξεμπαρκους για να τους κανουν παρεα, ουτε το εχουν αναγκη.

Θα μπορουσα να σου ποσταρω φωτο απο τις σερβες που εχω συναναστραφει να δεις κατα ποσο ειναι πατσαβουρες οπως λες (και δεν μιλαω για την κατηγορια πουτανακια, χορευτριες, κοκακια και λοιπες που θελουν να τους τα σκασεις) αλλα δεν το κανω καθως δεν ειναι τα πουτανακια που ειδα μια φορα και τερμα και δεν θελω να βαλω εδω μεσα τις φατσες τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom