Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 954
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Το παρον νημα τρεχει καποια χρονια, και νομιζω πρεπει να συγκεντρωσουμε παλι επικαιροποιημενες πληροφοριες.


1.Πως ερχεται Σερβα στην Ελλαδα;
Διαβαζω εδω
οτι με διαβατηριο με βιομετρικα στοιχεια, πλεον δεν χρειαζεται καν visa.
Ξερει κανεις οτι ειναι οντως ετσι;

2. Ποσο μπορει να καθισει Ελλαδα 'προσωρινα' λοιπον;

3.Μονιμη διαμονη Σερβας στην Ελλαδα, πως επιτυγχάνεται;

4. Οδικως με λεωφορειο απο Βελιγραδι για Ελλαδα, εχει κανεις πληφοροριες, ωρες, χρηματα, που γινεται η αφιξη κλπ;
πανε καποια χρονια αλλα,νομιζω καθεται ανετα μεχρι 3 μηνες,για μονιμη διαμονη τωρα...σιγα μην κατσει να την ψαξει καποιος,το πολυ πολυ να απελαθει.εγω εκατσα 7 μηνες σερι πανω χωρις χαρτια,μπηκα βγηκα 6-7 φορες χωρις προβλημα.
απο οσο ξερω πρακτορεια υπαρχουν 2 στην αθηνα,αλαμανης και πατρικαλος.πλατεια καραισκακη και τα δυο.οι τιμες πανω κατω ιδιες ηταν(νομιζω 95 ευρω με επιστροφη) αλλα ο πατρικαλος κλασεις καλυτερα,ποτε υπεραριθμοι,σχεδον ποτε πληρες το πουλμαν,καθαρα μεσα και ευχαριστο ταξιδι.η διαρκεια αλλαζει αναλογα τις στασεις που θα κανει και ποσο θα σε κολλησουν στα συνορα
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Το παρον νημα τρεχει καποια χρονια, και νομιζω πρεπει να συγκεντρωσουμε παλι επικαιροποιημενες πληροφοριες.

4. Οδικως με λεωφορειο απο Βελιγραδι για Ελλαδα, εχει κανεις πληφοροριες, ωρες, χρηματα, που γινεται η αφιξη κλπ;

γιατι να πας οδικως :think:
η ellinair εχει σχετκα καλες τιμες και δωρεαν κανονικες αποσκευες
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
πανε καποια χρονια αλλα,νομιζω καθεται ανετα μεχρι 3 μηνες,για μονιμη διαμονη τωρα...σιγα μην κατσει να την ψαξει καποιος,το πολυ πολυ να απελαθει.εγω εκατσα 7 μηνες σερι πανω χωρις χαρτια,μπηκα βγηκα 6-7 φορες χωρις προβλημα.
απο οσο ξερω πρακτορεια υπαρχουν 2 στην αθηνα,αλαμανης και πατρικαλος.πλατεια καραισκακη και τα δυο.οι τιμες πανω κατω ιδιες ηταν(νομιζω 95 ευρω με επιστροφη) αλλα ο πατρικαλος κλασεις καλυτερα,ποτε υπεραριθμοι,σχεδον ποτε πληρες το πουλμαν,καθαρα μεσα και ευχαριστο ταξιδι.η διαρκεια αλλαζει αναλογα τις στασεις που θα κανει και ποσο θα σε κολλησουν στα συνορα

Να σαι καλα!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
Οι σερβες ειναι γενικα ανετες/ακομπλεξαριστες κοπελες;
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
περιμενω απο καπειον να πει κατι για σερβια απο ολους που λεγανε πηγανε η θα πανε.και εδω φανταστικοι ταξιδιωτες?
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
περιμενω απο καπειον να πει κατι για σερβια απο ολους που λεγανε πηγανε η θα πανε.και εδω φανταστικοι ταξιδιωτες?

τι να πανε ρε χαρη αγαμητοι θα γυρισουν πισω  :2funny: δεν εχει φαι στους πλαβι αν ειχε πρωτος πρωτος ο κμαν θα πηγαινε :2funny:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
περιμενω απο καπειον να πει κατι για σερβια απο ολους που λεγανε πηγανε η θα πανε.και εδω φανταστικοι ταξιδιωτες?
Παω σε 5 μέρες!Και θα σου πω ένα μυστικό μόνο για εσένα--->
[sub]θα γεμίσω τη βαλίτσα προφυλακτικά[/sub]
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Παω σε 5 μέρες!Και θα σου πω ένα μυστικό μόνο για εσένα--->
[sub]θα γεμίσω τη βαλίτσα προφυλακτικά[/sub]

μην κανεις μεγαλες δηλωσεις φιλε ρολογα ειδικα στη σερβια δεν γαμας ευκολα οσο ωραιος εμφανισιακα και αν εισαι
τζαμπα τα προφυλακτικα που θα παρεις θα ξοδευτεις  :grin:
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Πράγματι δύσκολα να γαμήσεις στην Σερβία , το πράγμα αλλάζει όταν η Σερβία έρχεται στην Ελλάδα για διακοπές , Παραλίες Κατερίνης και Χαλκιδικής ο βασικός τους προορισμός. Κινηθείτε έξυπνα ;)
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Πράγματι δύσκολα να γαμήσεις στην Σερβία , το πράγμα αλλάζει όταν η Σερβία έρχεται στην Ελλάδα για διακοπές , Παραλίες Κατερίνης και Χαλκιδικής ο βασικός τους προορισμός. Κινηθείτε έξυπνα ;)

:hi:

πιο ευκολα γαμαει σερβα καποιος στις διακοπες της και ειδικα στην παραλια κατερινης βρωμαει ο τοπος απο σερβες
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Παω σε 5 μέρες!Και θα σου πω ένα μυστικό μόνο για εσένα--->
[sub]θα γεμίσω τη βαλίτσα προφυλακτικά[/sub]
κουμπαρε φθλαξε τα φεβρουαριο η απριλιο να ερθεις οδυσσο χαχαχαχ σερβια δεν κανει.δεν ξαναπατω μονο τρανζιτ θα περνω.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
:hi:

πιο ευκολα γαμαει σερβα καποιος στις διακοπες της και ειδικα στην παραλια κατερινης βρωμαει ο τοπος απο σερβες
μην το λες αυτο.στο λεω μονο αν εχουν συμφερων μας αγαπανε ,μας συμπαθανε ως εκει ουτε εγω τους εχω εμπιστοσυνη.ο ρολογας πλισιασε κατι σερβεσ καλοκαιρι και του μιλησε ασχημα μια και στα ελληνικα.οσοι ξερω με σερβεσ μπαζολεσ ειναι.
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
μην το λες αυτο.στο λεω μονο αν εχουν συμφερων μας αγαπανε ,μας συμπαθανε ως εκει ουτε εγω τους εχω εμπιστοσυνη.ο ρολογας πλισιασε κατι σερβεσ καλοκαιρι και του μιλησε ασχημα μια και στα ελληνικα.οσοι ξερω με σερβεσ μπαζολεσ ειναι.

:hi:

γεια σου ρε χαρη αρχοντα
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
μην το λες αυτο.στο λεω μονο αν εχουν συμφερων μας αγαπανε ,μας συμπαθανε ως εκει ουτε εγω τους εχω εμπιστοσυνη.ο ρολογας πλισιασε κατι σερβεσ καλοκαιρι και του μιλησε ασχημα μια και στα ελληνικα.οσοι ξερω με σερβεσ μπαζολεσ ειναι.

πολυ συμφεροντολογες γυναικες οι σερβες με βαλκανιο χαρακτηρα δεν ειναι γυναικες εμπιστοσυνης εχεις απολυτο δικιο
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
Ρε παιδια, μιλατε για τις σερβες λες και ειναι τιποτε πονηροβουλγαρες....
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παιδια, μιλατε για τις σερβες λες και ειναι τιποτε πονηροβουλγαρες....

χειροτερες θα ελεγα τετοια μιζαδορικη συμπεριφορα δεν εχει βγαλει η φυση  :2funny:

this is balkan και οπου βαλκανια οι γυναικες ειναι βραστα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom