Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 954
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ιδιο σκηνικο,αδεια πολη την μερα.στα μολλ κοσμοσ,παρεα,οικογενεια και κοπελεσ που ψωνιζουν κανενα ενδιαφερων για παιχνιδι.χαλασε ο καιροσ βρεχει συνεχεια ετσι γυρισα για ενα υπνακο.κατι εφαγα και με πειραξε μολλ κρεπεσ και σνιτσελ καρατσορτεβα.σημερα θα παω γυροπολισ χτεσ μια χαρα ηταν ο γυροσ.εκανα βολτα την μερα στην αδεια πολη και βρηκα τα μπαρακια που περασα εξω πριν 6 χρονια.ολα τρυπεσ και φισκα τοτε και ολοι παρεα.ισως τα τιμησω σημερα κυριακη ολοι θα ειναι αφραγγοι απο χτεσ.τα λεμε να ετοιμαστο για βολτα.μαλακια με την βροχη
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παλι βροχεροσ καιροσ η πολη αδεια.καφε,λεωφορεια τιποτα.μονο απογευμα στο μολλλ οικογενειεσ και μικρουλεσ.δεν πηγα στα μπαρ κουρασμενοσ απο βολτεσ ειμαι και δεν εχει με κοσμο.εγραψα τωρα στο θεμα ουκρανια την διαφορα με βελιγραδι.βελιγραδι πιο ευκολα κανεισ κονε αλλα δυσκολο να προσεγγισεισ.στην ουκρανια ευκολα προσεγγισεισ αλλα χωρισ ανταποκριση εκτοσ αν ειναι για λεφτα το θεμα.το δυσκολο στην προσεγγιση βελιγραδι ειναι οτι οι γκομενεσ πανε παρεα και περπατανε ετσι δυσκολα να τησ σταματησεισ για κουβεντα.ουκρανια καθονται στα εκατονταδεσ παγκακια μονεσ η παρεα και ετσι μπορεισ να προσεγγισεισ και να μιλησεισ μαζι τουσ.κνεζ μιχαιλοβα δεν υπαρχουν παγκακια να καθονται και δυσκολα οταν περπατανε 3 μαζι να τουσ μιλησεισ.μιλησα με 2-3 μικρουλεσ,οταν καταλαβαν ειμαι ξενοσ μιλουσαν αγγλικα,γελακια αλλα πολυ μικρεσ για μενα αν και ουκρανια θα τησ γαμουσα.εχω αλλεσ 2 μερεσ εδω φευγω και δεν ξαναπατω.στα μολλ ειδικα ουσκε δεν γινετε παιχνιδι,δελτα σιτι μεγαλυτεροσ χωροσ στην καφετερια αλλα δεν εχω θπομονη παω σε ενα μεροσ 10 λεπτα μετα σε αλλο μεροσ τησ πολησ.αυτο με κουρασε και ταλαιπωρησε για αυτο μετανιωσα που ηρθα.οδυσσο σε 20 λεπτα κανω 3 φορεσ πανω κατω το κεντρο με τα ποδια και τα εχω ολα διπλα μου συν γκομενεσ ολοκληρη την μερα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
παλι βροχεροσ καιροσ η πολη αδεια.καφε,λεωφορεια τιποτα.μονο απογευμα στο μολλλ οικογενειεσ και μικρουλεσ.δεν πηγα στα μπαρ κουρασμενοσ απο βολτεσ ειμαι και δεν εχει με κοσμο.εγραψα τωρα στο θεμα ουκρανια την διαφορα με βελιγραδι.βελιγραδι πιο ευκολα κανεισ κονε αλλα δυσκολο να προσεγγισεισ.στην ουκρανια ευκολα προσεγγισεισ αλλα χωρισ ανταποκριση εκτοσ αν ειναι για λεφτα το θεμα.το δυσκολο στην προσεγγιση βελιγραδι ειναι οτι οι γκομενεσ πανε παρεα και περπατανε ετσι δυσκολα να τησ σταματησεισ για κουβεντα.ουκρανια καθονται στα εκατονταδεσ παγκακια μονεσ η παρεα και ετσι μπορεισ να προσεγγισεισ και να μιλησεισ μαζι τουσ.κνεζ μιχαιλοβα δεν υπαρχουν παγκακια να καθονται και δυσκολα οταν περπατανε 3 μαζι να τουσ μιλησεισ.μιλησα με 2-3 μικρουλεσ,οταν καταλαβαν ειμαι ξενοσ μιλουσαν αγγλικα,γελακια αλλα πολυ μικρεσ για μενα αν και ουκρανια θα τησ γαμουσα.εχω αλλεσ 2 μερεσ εδω φευγω και δεν ξαναπατω.στα μολλ ειδικα ουσκε δεν γινετε παιχνιδι,δελτα σιτι μεγαλυτεροσ χωροσ στην καφετερια αλλα δεν εχω θπομονη παω σε ενα μεροσ 10 λεπτα μετα σε αλλο μεροσ τησ πολησ.αυτο με κουρασε και ταλαιπωρησε για αυτο μετανιωσα που ηρθα.οδυσσο σε 20 λεπτα κανω 3 φορεσ πανω κατω το κεντρο με τα ποδια και τα εχω ολα διπλα μου συν γκομενεσ ολοκληρη την μερα.

Οπως ολοι εδω εχουν πει, δεν ενδεικνυται η Σερβια για western καταστασεις, 'χτυπαω και φευγω'.
Ομως οι Σερβες δεν αξιζουν την εξτρα δυσκολια; Ειναι καλυτερα με τις ουκρανιδες, που κατα κυριο λογο το θεμα με τον ενα ή τον αλλο τροπο γυροφερνει στα...λεφτα;
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Οπως ολοι εδω εχουν πει, δεν ενδεικνυται η Σερβια για western καταστασεις, 'χτυπαω και φευγω'.
Ομως οι Σερβες δεν αξιζουν την εξτρα δυσκολια; Ειναι καλυτερα με τις ουκρανιδες, που κατα κυριο λογο το θεμα με τον ενα ή τον αλλο τροπο γυροφερνει στα...λεφτα;
αν ημουν πιο μικροσ και πηγαινα σε μπαρ σιγουρα θα εβρισκα μικρουλεσ πολυ ευκολα σε αντιθεση με τισ ουκρανιδεσ που ειναι απιαστεσ ασε τι γραφει ο καθενασ για καθε πληρωμενη που την παρουσιαζει νορμαλ.αλλο λαθοσ που εκανα ειναι οτι οπως ελεγα θα παιξω διπλα μου πηγα βολτεσ στα μολλ και παλια πολη οπου ολεσ ειναι βιαστικεσ,δεν σταματανε.μονο οι μικρουλεσ στα πανεπιστημια εξω στεκονται και κουβεντιαζουν που αυτεσ δεν ειναι στοχοσ.οι σερβοι δεν λενε τιποτα σαν αντρεσ να σου πω την αληθεια ουτε οι σερβεσ.κυπρο βλεπεισ καλυτερεσ,οι σερβεσ ειναι σαν αυτεσ που εχω ουκρανια και θεωρω μπαζα και ζηλευω τουσ ουκρανουσ που εχουν γκομεναρεσ.να σου πω αληθεια και οι ουκρανοι καλυτερα εμφανισιακα ειναι απο σερβουσ.σημερα πηγα σε μια πιτσαρια διπλα μου κλινει 2 πρωι,καλοσ κοσμοσ αλλα ολοι παρεα και  γυναικεσ 3-4 μονεσ.αλλα πως να σε προσεξουν ολο κουβεντα και δεν παιζει το ματι τουσ,γνωριζονται με κυκλο.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
η περιοχη μου φενωταν να μην εχει τιποτα οσπου ανακαληψα στο ιτερνετ οτι πισω απο τα κτιρια που βρισκεται το γηπεδο κομπαλκ αρενα εχει μαγαζια και πολλα εστιατορια.2 κοπελιτσεσ καθονταν μονεσ στο καφε ανετα τησ επερνα στην πιτσαρια διπλα αλλα δεν μιλησα.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
λιγο πριν φυγω απογευμα παω ξανα να δω τι παιζει μερα  στην γειτονεια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τωρα που φευγω μερε καλο καιρο ειχε και κοσμο πολυ περισοτερο απο σαβατοκυριακο.μακαρι να ειδα 4-5 ομορφεσ κοπελεσ σημερα.αλλα και αυτεσ καλοντυμενεσ και περπατουσαν μονεσ βιαστικα.οπως και στην ρουμανια με κουρασε πολυ αυτο το ταξιδι πανω κατω σαν αδικη καταρα.σημερα φλερταρα 2 κοπελεσ που δουλευαν σε  ξεχωριστουσ φουρνουσ που πηγαν,μετριεσ αλλα νορμαλ κοπελιτσεσ που δεν ειμαι συνηθισμενοσ να βλεπω ουκρανια.καταλαβα οτι ειχα δικαιο,ειχα ανταποκριση γιατι μπορουσα να κατσω εκει και να τουσ μιλω ενω στο δρομο πως να τησ μιλησεισ ενω περπατανε γρηγορα,δεν θα σταματησουν.σημερα καλη η τελαυταια βολτα μπορω να πω θα μου λειψει εδω κατι εχει που με τραβα αν και περνω χαλια παντα και ταλαιπωρια.λετε καλοκαιρι?ισως με συνδιασμο σοφια η τυφλιδα να γαμησουμε τουλαχιστον.σερβια εχει οραια τσιγανακια που μερικα πουλουνται,οχι στην κνεζ εκει μονο ζητιανεσ.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τα εξοδα μου ηταν 200 εισιτιριο με αιρ σερβια,125 6 μερεσ διαμερησμα στο νεο βελιγραδι και φαγητο-γλυκα ετρωγα κεμπαμ δικα τουσ και πολλα γλυκα    συνολικα εφαγα 140 ευρο,μαζι με τισ κρεμεσ πρωσωπου που πηρα 20 ευρο.τα μισα απο οσα χαλω ουκρανια την μερα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.807
Like
1.260
Πόντοι
216
125 ευρω μονο για διαμονη???? Που ειναι αυτα τα διαμερισματα; Δωσε ινφο!

Φαγητα-γλυκα δικα τους; Δηλαδη;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ρε συ τυπε, πήγες Βελιγραδι επειδή σου είπε ή Σερβα ; Δεν είχε κάποιον-α ή γνωστή σου ή Σερβα εκεί στο Βελιγραδι να σε βοηθήσει να κάνεις κονε και να μην ταλαιπωρεισαι μόνος ;
Εκτός αυτού, πως και δεν έκανες προεργασία μέσω Τιντερ, Μπαντου ή τουλάχιστον να τα χρησιμοποιήσεις όσο ήσουν εκεί ; Από την στιγμή που πας σε μία συντηρητική κοινωνία που είναι παρόμοια σε νοοτροπία στις γνωριμίες με την Ελλαδα χωρίς να έχεις κάνει προεργασία μέσω νετ και χωρίς να ξέρεις κόσμο, είναι κομματάκι δύσκολο να γνωρισεις Σερβες. Στο καφέ στην Ελληνική πρεσβεία δεν είχε τυπισσες που γουσταρουν Έλληνες όπως είχε αναφέρει κάποιος τύπος εδώ ;
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Στο Βελιγράδι κάτω από 50 ευρώ/ημέρα, δεν βρίσκεις αξιοπρεπή διαμονή....σόρρυ κιόλας!!!!
Και η διασκέδαση στο Βελιγράδι οικονομικά, είναι στα επίπεδα της υπόλοιπης Ευρώπης, αν θέλεις να παίξεις μπάλα με τεμάχια επιπέδου!!!!
Και όπως σε όλα τα πράγματα που αφορούν τις γυναίκες, εκτός από λεφτά χρειάζεται και τρόπος, διότι λεφτά έχουν πολλοί ακόμα και εκεί, μόνο που στους Σέρβους δεν τους αρέσει να τα επιδυκνείουν για πολλούς και διάφορους λόγους με τους περισσότερους να αφορούν λόγους "υγείας" ))))))))
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Ρε συ τυπε, πήγες Βελιγραδι επειδή σου είπε ή Σερβα ; Δεν είχε κάποιον-α ή γνωστή σου ή Σερβα εκεί στο Βελιγραδι να σε βοηθήσει να κάνεις κονε και να μην ταλαιπωρεισαι μόνος ;
Εκτός αυτού, πως και δεν έκανες προεργασία μέσω Τιντερ, Μπαντου ή τουλάχιστον να τα χρησιμοποιήσεις όσο ήσουν εκεί ; Από την στιγμή που πας σε μία συντηρητική κοινωνία που είναι παρόμοια σε νοοτροπία στις γνωριμίες με την Ελλαδα χωρίς να έχεις κάνει προεργασία μέσω νετ και χωρίς να ξέρεις κόσμο, είναι κομματάκι δύσκολο να γνωρισεις Σερβες. Στο καφέ στην Ελληνική πρεσβεία δεν είχε τυπισσες που γουσταρουν Έλληνες όπως είχε αναφέρει κάποιος τύπος εδώ ;
στο μπαντου δεν μπορουσα να στειλω μθνημα νομιζω πληρωνεισ για να στελνεισ μθνηματα.στην ουκρανια μια χαρα δουλευει.σε αλλεσ χωρεσ παλι δεν δουλευει.εχω γνωστουσ σερβουσ και ελληνεσ αλλα δεν θελω να τουσ εχω μπελα καθε μερα μονοσ θελω να κυκλοφορω.για αυτο τα εχω με την σερβα ενω μου λεει για εκει δεν μου προτεινε αν εχει καπεια φιλη.σασ ειπα τετειο καφε δεν υπαρχει.το εψαξα,δεν εχει τετειο στην οδο εκει.εψαξα και γυρω.οι σερβοι με πιρανε κυπρο ηρθανε 2 μερεσ,ειχα δουλειεσ λενε θα σε δουμε σε μια εβδομαδα εκει και που εστειλα μυνημα δεν απαντησαν.εγραψα και παλαιοταιρα σαν godchary οτι οι σερβοι παντα με στηνουν,λενε θα ειμαι εκει και δεν απαντανε.τελοσ εκει,τα μπαζα που ειδα τα εχω τσαμπα ουκρανιαα και κανω και παραπονα.βρισκω και κυπρο και ουκρανια νορμαλ ομορφεσ κοπελιτσεσ αλλα ειναι ηλικιακα πολυ μικροτερεσ μου για αυτο ειπα να παιξω σερβια.δεν πηγα για βιζιτεσ,κλαμπ.σπονσορετεσ απο αυτεσ εχω καθε μερα οδυσσο.4 φορα βελιγραδι ητανε,πηγα και σαραγεβο,λιουμπλιανα,ζαγρεπ τα τελαυταια 2 χρονια ειπα και εκει τι παιζει.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
πηγα γιατι αλλο να λεσ εχω γκομενα η γυναικα σερβα και αλλο να λεσ εχω ουκρανιδα αμεσως σου λενε απο μπαρ την βρικεσ.οσο για την σερβα που μου ελεγε τα καλυτερα και οτι δεν θελουν λεφτα και ειναι καλεσ θα την χεσω οταν την δω.θα τησ πω και μπαζα και ψευτισεσ ειναι τουλαχιστον τισ ουκρανιδεσ τισ ξερω ετσι δεν με γελα καμια.οι ουκρανιδεσ που θελω να παιζω μπαλα η κατηγορια τουσ ειναι 18-22 οι παντρεμενεσ ειναι.νορμαλ ολεσ ειναι πιασμενεσ δεν πηγα γιατι ειμαι αγαμητοσ η απελπισμενοσ.μια πιθανοτητα κθνηγησα να γνωρισω μια νορμαλ ελευθερη που απο οτι ειδα λιγεσ ειχαν γκομενο,ολο φιλεσ βολτα.ουκρανια η πιο χοντρι και ασχημη εχει γκομενο,μπορει και περισοτερουσ απο ενα δεν μπορω να το εξηγησω αυτο,δεν ειναι ποτε σινγκλ εκτοσ αν ειναι τησ δουλειασ.για τους ελληνεσ  δεν πιστευω ποτε οτι γραφουν,φαντασιωσεισ και μαλακιεσ πολλοι ειναι φανταστικοι ταξιδιωτεσ απο αυτα που γραφουν.οταν συναντουσα ελληνεσ σερβια απο μακρια ξεχωριζαν και ελεγα να και οι μαλακεσ χαχαχαχα.4-5 πανε μαζι,καθονται σε ενα καφε και μιλανε με τισ ωρεσ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
παλι βροχεροσ καιροσ η πολη αδεια.καφε,λεωφορεια τιποτα.μονο απογευμα στο μολλλ οικογενειεσ και μικρουλεσ.δεν πηγα στα μπαρ κουρασμενοσ απο βολτεσ ειμαι και δεν εχει με κοσμο.εγραψα τωρα στο θεμα ουκρανια την διαφορα με βελιγραδι.βελιγραδι πιο ευκολα κανεισ κονε αλλα δυσκολο να προσεγγισεισ.στην ουκρανια ευκολα προσεγγισεισ αλλα χωρισ ανταποκριση εκτοσ αν ειναι για λεφτα το θεμα.το δυσκολο στην προσεγγιση βελιγραδι ειναι οτι οι γκομενεσ πανε παρεα και περπατανε ετσι δυσκολα να τησ σταματησεισ για κουβεντα.ουκρανια καθονται στα εκατονταδεσ παγκακια μονεσ η παρεα και ετσι μπορεισ να προσεγγισεισ και να μιλησεισ μαζι τουσ.κνεζ μιχαιλοβα δεν υπαρχουν παγκακια να καθονται και δυσκολα οταν περπατανε 3 μαζι να τουσ μιλησεισ.μιλησα με 2-3 μικρουλεσ,οταν καταλαβαν ειμαι ξενοσ μιλουσαν αγγλικα,γελακια αλλα πολυ μικρεσ για μενα αν και ουκρανια θα τησ γαμουσα.εχω αλλεσ 2 μερεσ εδω φευγω και δεν ξαναπατω.στα μολλ ειδικα ουσκε δεν γινετε παιχνιδι,δελτα σιτι μεγαλυτεροσ χωροσ στην καφετερια αλλα δεν εχω θπομονη παω σε ενα μεροσ 10 λεπτα μετα σε αλλο μεροσ τησ πολησ.αυτο με κουρασε και ταλαιπωρησε για αυτο μετανιωσα που ηρθα.οδυσσο σε 20 λεπτα κανω 3 φορεσ πανω κατω το κεντρο με τα ποδια και τα εχω ολα διπλα μου συν γκομενεσ ολοκληρη την μερα.

Μπράβο ρε μαλάκα.Ξοδεύτηκες να πας Σερβία μόνο και μόνο για να ανακαλύψεις οτι δεν έχει παγκάκια για να ξεμοναχιάσεις γκόμενες.
Παραλία Κατερίνης σε μια μέρα θα σου λύνονταν όλες οι απορίες για Πολωνέζες,Ουκρανές,Ουγγαρέζες,Σέρβες ποιες είναι πιο εύκολες και γιατί.
Απλά είσαι προβλεπέ μαλάκας.Λες αφού ο μισθός Σερβία είναι ίσος με Ουκρανία θα είναι οι γκόμενες το ίδιο εύκολες θα με βλέπουν σαν κελεπούρι.Αμ δε.
Πράγματα που γράφουμε 10 χρόνια τώρα.Balkan power superiority.Δεν υπάρχει νόμος προσφοράς και ζήτησης στα Βαλκάνια αλλά μόνο η πούτσα του τσομπάνη και η τοπική περηφάνεια.Και τι να συναγωνιστείς εσύ τους Σέρβους εμφανισιακά που είναι όλοι αθλητικοί και γεροδεμένοι και όχι υποσιτισμένοι όπως οι Ουκρανοί?
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ωραια μοθνια οι σερβεσ
ετσι πιστευα και ειδα πριν 6-7 χρονια που πηγα πρωτη φορα.τωρα μπαζα εβλεπα.να σασ πω και μια εξηγηση που εβγαλα ειναι οτι τα τοπ μουνια την εκαναν για ρωσια.στο κοντακτε το ρωσικο φεισπουκ που εχω ειμαι μελοσ σε πολλα γρουπ με ρωσοσερβικη φιλια αδελφοτητα.βλεπω σερβεσ τοπ μουναρεσ με φωτο σε πανακριβα σπιτια,κινιτα ρουχα και ολεσ μενουν μοσχα.ετσι καταλαβα οτι τα τοπ μουνια οσεσ δεν εχουν σερβουσ πλουσιουσ την κανουν για ρωσια.πολλεσ κοπελεσ σερβεσ ψαχνουν ρωσουσ και το αντιθετο οπως και ρωσιδεσ σερβουσ γιατι νομιζουν ειναι ομορφαντρεσ ενασ μυθοσ που κανουν στα ιτερνετ
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Μπράβο ρε μαλάκα.Ξοδεύτηκες να πας Σερβία μόνο και μόνο για να ανακαλύψεις οτι δεν έχει παγκάκια για να ξεμοναχιάσεις γκόμενες.
Παραλία Κατερίνης σε μια μέρα θα σου λύνονταν όλες οι απορίες για Πολωνέζες,Ουκρανές,Ουγγαρέζες,Σέρβες ποιες είναι πιο εύκολες και γιατί.
Απλά είσαι προβλεπέ μαλάκας.Λες αφού ο μισθός Σερβία είναι ίσαος με Ουκρανία θα είναι οι γκόμενες το ίδιο εύκολες θα με βλέπουν σαν κελεπούρι.Αμ δε.
Πράγματα που γράφουμε 10 χρόνια τώρα.Balkan power superiority.
γιατι τοτε δεν πασ στην παραλια κατερινησ και πασ ουκρανια και πολωνια να γαμησεισ πουτανεσ?σε ρεζιλεψε πρωτα ο μιτσοσ και μετα σε αποκαλυψα και εγω οτι μονο πουτανεσ γαμασ και παρουσιαζεισ νορμαλ γκομενεσ μεχρι που στο τελοσ αποκαλυφθηκεσ.εστειλεσ  και παιδεια στο λβοβ και πολωνια.ξεχασεσ να πεισ ομως οτι τησ αγοραζεσ απο ιτερνετ.εφαγα 6 μερεσ σερβια οσα τρωω ενα διπνο με γκομενα ουκρανια χαζουλη.αυτεσ που γαμασ με 200 ευρο εγω και ο σαλονικιοσ,σινοχαρασ γαμαμε με 20 !γραφω παντα την πραγματικοτητα για να μην περνουμε στον λαιμο μασ αλλουσ.ασ πανε τωτε κατερινη οπειοσ θελει σερβεσ.δεν νομιζω οι αφραγγεσ πανε διακοπεσ,ειδα ταξιδιωτικα πακετα βελιγραδι αεροπορικα διαμωνη για ρωμη,λισαβωνα,βαρκελωνη πανακριβα ηταν
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
γιατι τοτε δεν πασ στην παραλια κατερινησ και πασ ουκρανια και πολωνια να γαμησεισ πουτανεσ?σε ρεζιλεψε πρωτα ο μιτσοσ και μετα σε αποκαλυψα και εγω οτι μονο πουτανεσ γαμασ και παρουσιαζεισ νορμαλ γκομενεσ μεχρι που στο τελοσ αποκαλυφθηκεσ.εστειλεσ  και παιδεια στο λβοβ και πολωνια.ξεχασεσ να πεισ ομως οτι τησ αγοραζεσ απο ιτερνετ.εφαγα 6 μερεσ σερβια οσα τρωω ενα διπνο με γκομενα ουκρανια χαζουλη.αυτεσ που γαμασ με 200 ευρο εγω και ο σαλονικιοσ,σινοχαρασ γαμαμε με 20 !γραφω παντα την πραγματικοτητα για να μην περνουμε στον λαιμο μασ αλλουσ.ασ πανε τωτε κατερινη οπειοσ θελει σερβεσ.δεν νομιζω οι αφραγγεσ πανε διακοπεσ,ειδα ταξιδιωτικα πακετα βελιγραδι αεροπορικα διαμωνη για ρωμη,λισαβωνα,βαρκελωνη πανακριβα ηταν

Δε μετράς.Αυτό φαίνεται γιατί πας σε μέρη που θεωρείς εύκολα.Τι φωτό από γκόμενες πόσταρε ο Δημητράκης?Εγώ πήγα Ρωσία 3 μέρες και είδες τι γκόμενα έβγαλα.Αυτός μπορεί να ποστάρει έστω μία της ίδιας κλάσης?
Δεν μπορείτε ρε φίλε γιατί εμείς ερχόμαστε με μπαζούκας.Με μυδράλια τις παίρνουμε όλες σουβλάκι.Δεν πα να λέει ο Δημητράκης οτι θες διαμέρισμα δικό σου και αμάξι και μόνιμη εγκατάσταση και ρωσικό διαβατήριο εμείς με ένα μπραφ τα ακυρώνουμε όλα.
Είναι η ένδοξη παράδοση.Βαλκάνιοι πουτσαράδες κι έτσι.Απέραντη μανία.
Αν δείξεις έστω και μια γκόμενα της προκοπής που γάμησες με 20 ευρώ(συνολικά) εγώ πάω πάσο.Μη λες μαλακίες σε άτομα που ξέρουν τις δυτικο- και ανατολικοευρωπαικές τιμές από μέσα.
Για Σερβία πλήρωσες αεροπορικό ειστήριο.Και μπορεί εσύ να είσαι ψευτοσυνταξιούχος με 700 ευρώ το μήνα και να έχεις χρόνο αλλά άλλοι βγάζουν τα 1000 ευρώ στις έξι μέρες στο δυτικό μπλοκ ενώ εσύ ψωλαρμένιζες στη Σερβία.Και πάνε με 5000 ευρώ Σερβία να σκίσουν κώλους όχι να ψάχνουν στα παγκάκια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Δε μετράς.Αυτό φαίνεται γιατί πας σε μέρη που θεωρείς εύκολα.Τι φωτό από γκόμενες πόσταρε ο Δημητράκης?Εγώ πήγα Ρωσία 3 μέρες και είδες τι γκόμενα έβγαλα.Αυτός μπορεί να ποστάρει έστω μία της ίδιας κλάσης?
Δεν μπορείτε ρε φίλε γιατί εμείς ερχόμαστε με μπαζούκας.Με μυδράλια τις παίρνουμε όλες σουβλάκι.Δεν πα να λέει ο Δημητράκης οτι θες διαμέρισμα δικό σου και αμάξι και μόνιμη εγκατάσταση και ρωσικό διαβατήριο εμείς με ένα μπραφ τα ακυρώνουμε όλα.
Είναι η ένδοξη παράδοση.Βαλκάνιοι πουτσαράδες κι έτσι.Απέραντη μανία.
Αν δείξεις έστω και μια γκόμενα της προκοπής που γάμησες με 20 ευρώ(συνολικά) εγώ πάω πάσο.Μη λες μαλακίες σε άτομα που ξέρουν τις δυτικο- και ανατολικοευρωπαικές τιμές από μέσα.
Για Σερβία πλήρωσες αεροπορικό ειστήριο.Και μπορεί εσύ να είσαι ψευτοσυνταξιούχος με 700 ευρώ το μήνα και να έχεις χρόνο αλλά άλλοι βγάζουν τα 1000 ευρώ στις έξι μέρες στο δυτικό μπλοκ ενώ εσύ ψωλαρμένιζες στη Σερβία.Και πάνε με 5000 ευρώ Σερβία να σκίσουν κώλους όχι να ψάχνουν στα παγκάκια.
οι βιζιτεσ που βαζεισ φωτο δεν πανε πανω απο 20 -30 ευρο στο σαλον που δουλευουν.οταν σε προκαλω να βρεθουμε ουκρανια για να γελασω μαζι σου με τα χαλια που εχεισ δεν εμφανιζεσαι.οι βιζιτεσ αυτεσ πανε και τρωνε στα μερη που πασ γιατι ξερουν θα βρουν χαζουσ ξενουσ να τα σκασουν χοντρα.οι γκομενεσ βιζιτεσ επιπεδου που εχει ο θειοσ μου κιεβο,ο αλλοσ οδυσσο ειναι σε κλυστο κυκλο 20-25 ατομων εκατομυριουχων.στα ειπα ξανα εμενα με ειδανε απο κοντα πως ειμαι,τι ρουχα φορω,αν εχω πολλα λεφτα η οχι με ειδανε ουκρανια 6-7 μελη σε αντιθετα με σενα που οπειοσ σε ειδε σε ρεζιλεψε και ειπε δεν το εχεισ να καμακωνεισ και οτι μονο για πουτανεσ κανεισ.μεχρι ο πακιστανοσ πιθικοσ σε εκραξε.ρε χαζε ειμαι 37 παω απο 7 χρονων ουκρανια,εχω διαμερισματα κιεβο,μοσχα,σπιταρωνα 2 εκατομυρια κυπρο μπεσ στο κοντακτε να τα δεισ χαχαχαχα.εισαι τελειοσ βλακασ σου λεω η οικογενεια μου γονεισ,θειοι δουλευαν και δουλευουν εκει απο το 1987,τα ρωσικα ειναι πρωτη μου γλωσα,απο 15 κυκλοφορω εκει σε γιδροπαρκ και πουτανεσ μονοσ και εμφανιζεται ενασ 55 ετων το 2016 να μου πει ελα παπου να σου δειξω τα αμπελια σου.οδυσσο χαζε εχουμε μερη να καθησω να ξοδευομε για σοου αλλα δεν γουσταρω να με δουλευει καθε πουτανα των 20 ευρο.εκει αν σε δουν ξενο ανοιγουν μπουκαλεσ κρασια,σαμπανιεσ των 100-300 ευρο και ζητανε 100-200 δολαρια ενω στο ιτερνετ γαμιουνται με 20.οταν θα μιλασ ρωσικα 20 χρονια,κανεισ την καριερα μου ουκρανια τοσα χρονια ελα να μου πεισ σε ποια μερη να βρισκω γκομενεσ.στα παγκακια οδυσσο βρισκεισ νορμαλ κοπελιτσεσ που δεν εχουν να ξοδευονται στα μερη που πανε οι καραπουταναρεσ στα λεμε και τα ξερεισ αλλα παλι με τισ φαντασιωσεισ και ψεματα λεσ δειχνωντασ πουτανεσ οτι τισ καμακωσεσ σε κλαμπ και τισ γαμησεσ.πριν 15 χρονια εδειξα φωτο στο κινητο καπειου ρωσου φιλου επιχειρηματια στην μοσχα και του ειπα να η γκομενα μου.μου λεει οραια ποσα τησ εδωσεσ?χαχαχαχα απο τοτε δεν εκανα ξανα αυτα που κανεισ εσυ,να ποζαρω με πουτανεσλεγωντασ ειναι γκομενεσ μου.15 δεκεβρη ουκρανια θα ειμαι ελα οδυσσο αν τολμασ βαλκανιε αρχοντα αλλιως πουτσαρα χαχαχαχαχα.αλλα οταν αποδεικτει ποσο μαλακασ εισαι οπως σε αποκαλυψε ο σεβαλιε στην πολωνια μετα θα πεισ την αληθεια τι σου εκανα οδυσσο χαχαχαχα
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
τωρα που διαβαζω το θεμα ουκρανια καπειοσ αλλοσ συναγωνηστησ εγραψεχτεσ για την μυθομανια και φαντασιωσεισ κμαν καπειοσ μιστερ ρομποτ χαχαχα.οσοι με ξερουν ξερουν δεν μπορω να φτιαχνω κλωνουσ γιατι 2 νικνειμ που ειχα το ενα μου το εφτιξε ο σλαβιανι και το αλλο ο διμιτρακησ οπως και απο τον τροπο γραφησ μου τα τελευταια 2 χρονια γραφω ελληνικα στο σαιτ!συχωρεστε για ορθογραφικα λαθη.βελιγραδι στο κεντρο κοντα στην ελληνικη πρεσβεια τα μπαρακια εκει ονομαζεται σιλικον βαλει γιατι ολεσ ειναι σιλικονατεσ.βεβαια ψαχνουν τον πλουσιο εκει που παρκαρει απο εξω με την αυτοκινηταρα του και οχι ενα τουριστα που κυκλοφωρα με τα ποδια και το λεωφορειο.ψαχνουν δυνατουσ σπονσορεσ.τα νορμαλ γκομενακια δεν πανε εκει,περπατανε 3-4 μαζι το πολυ να κατσουν σε κανα νορμαλ καφε η βολτα.οπως αναφερα και σερβοι μου το επιβαιβαιωσαν δεν τισ σταματασ στον δρομο.εγραψα και τον περασμενο απριλιο οτι δεν καμακωνουν στον δρομο οπως ρωσια,ουκρανια.γνωριζονται απο κυκλο.δεν ειδα ποτε κανεναν να καμακωνει,ακομα και 3 παρεεσ που ειδα ελληνεσ ηταν 5-6 μαζι να περπατανε και στα καφε.στο καφε εκατσα 2 φορεσ διπλα απο κοπελεσ αλλα ουτε βλεφαρο μιλουσαν μεταξυ τουσ.μετα απο 2 ωρεσ ακομα καθονταν εκει και κουβεντιαζαν,πολλεσ τετειεσ ειδα να καθονται με ωρεσ.ουκρανια στο μολλ το ιδιο τον χειμωνα καθονται 2 φιλεσ 10 ωρεσ εκει χααχαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom