Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 185K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τελευταια το δινουν και με 80...

Κεσάτια και στο Κολωνάκι......?

Καλη σας απολαυση που λενε στα εστιατορια και στα καφε...
Απλα, με το μαλακο... μην πανε μερικοι με το πουλι στο χερι και την καποτα φορεμενη...

Ο χειρισμός πρέπει να είναι ντελικάτος και ψύχραιμος. (Αλλά μερικές φορές ψυχραιμία και πόθος είναι δύο έννοιες αντίθετες). :)
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Κεσάτια και στο Κολωνάκι......?

Είπαμε φίλε Agiana: όπου σε βρούνε... Τώρα αν αυτό λέγεται σοβαρός επαγγελματισμός, εγώ είμαι αστροναύτης  :2funny:

Κατά τα άλλα η αγαπητή μας Χρύσα, μού πούλαγε μούρη ότι και καλά "εμείς είμαστε σοβαρό spa με σοβαρή ιδιοκτήτρια, όχι σαν τους αλβανούς που έχουν τα μαγαζιά στην Φρατζή και στην Καλλιρόης". Τουλάχιστο στη Φρατζή και στην Καλλιρόης, η τιμολογιακή πολιτική είναι ενιαία. Υπό αυτή την έννοια, οι "Αλβανοί" είναι πιο συνεπείς επαγγελματίες από την κυρία Μυρτάλη. Δε νομίζω η Χρύσα και η κάθε Χρύσα να ακολουθούν  την τιμολογιακή πολιτική που ακολουθούν, χωρίς την έστω σιωπηρή ανοχή της κυρίας Μυρτάλη.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Είπαμε φίλε Agiana: όπου σε βρούνε... Τώρα αν αυτό λέγεται σοβαρός επαγγελματισμός, εγώ είμαι αστροναύτης  :2funny:

Κατά τα άλλα η αγαπητή μας Χρύσα, μού πούλαγε μούρη ότι και καλά "εμείς είμαστε σοβαρό spa με σοβαρή ιδιοκτήτρια, όχι σαν τους αλβανούς που έχουν τα μαγαζιά στην Φρατζή και στην Καλλιρόης". Τουλάχιστο στη Φρατζή και στην Καλλιρόης, η τιμολογιακή πολιτική είναι ενιαία. Υπό αυτή την έννοια, οι "Αλβανοί" είναι πιο συνεπείς επαγγελματίες από την κυρία Μυρτάλη. Δε νομίζω η Χρύσα και η κάθε Χρύσα να ακολουθούν  την τιμολογιακή πολιτική που ακολουθούν, χωρίς την έστω σιωπηρή ανοχή της κυρίας Μυρτάλη.
H κ. Μαρταλη βιζιτου στα νιατα της,αλλα οχι επιτυχημενη
οπως τωρα σαν τσατσα πολυτελειας!!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
H κ. Μαρταλη βιζιτου στα νιατα της,αλλα οχι επιτυχημενη
οπως τωρα σαν τσατσα πολυτελειας!!!

Γειά στο στόμα σου, μεγάλε. Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι. Μερικοί δεν είμαστε και χτεσινοί στο χώρο, άσχετα το πότε γραφτήκαμε στο σάιτ.

ΥΓ: Και βέβαια, να προσθέσω ότι στα νιάτα της βίζιτες έκανε και η κυρία Ελενα, η ιδιοκτήτρια του Λυκαβηττού 10 και Ομήρου 35.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Γειά στο στόμα σου, μεγάλε. Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι. Μερικοί δεν είμαστε και χτεσινοί στο χώρο, άσχετα το πότε γραφτήκαμε στο σάιτ.

ΥΓ: Και βέβαια, να προσθέσω ότι στα νιάτα της βίζιτες έκανε και η κυρία Ελενα, η ιδιοκτήτρια του Λυκαβηττού 10 και Ομήρου 35.
παρεα τις κανανε,στον ιδιο χωρο!!!
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Μια συντομη περιγραφη για το ροστερ?
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
επίσης, το τζακούζι το καθαρίζουν ποτέ? η ο ένας κάνει μπάνιο στα χύσια του άλλου?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
επίσης, το τζακούζι το καθαρίζουν ποτέ? η ο ένας κάνει μπάνιο στα χύσια του άλλου?

Χύσια; Ποιά χύσια; Οι κοπέλες εκεί δεν κάνουν τέτοια πράγματα. "Είμαστε σοβαρό μαγαζί εμείς" λένε με μια φωνή ιδιοκτήτρια και μασατζούδες  :2funny: :2funny: :2funny:

Πιο σοβαρά τώρα: δεν γνωρίζω αν το καθαρίζουν ή όχι. Αναλογίζομαι όμως πόσα θα ζήταγε η Χρύσα για να μπει μαζί μου στο τζακούζι και μού κόβεται η όρεξη (ακόμα κι αν το τζακούζι είναι πεντακάθαρο).

ΥΓ: Δεν διαμαρτύρομαι για το ότι δεν θα μπορούσα να δώσω το ποσόν που θα ζήταγε. Δεν έχω τέτοιο πρόβλημα. Διαμαρτύρομαι που μάς πιάνουν κορόιδα.
 

frenchman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μπορεί να περιλαμβάνει υπηρεσία ματάκια!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
μπορεί να περιλαμβάνει υπηρεσία ματάκια!

Το έχουμε γράψει (εγώ και αρκετοί άλλοι) χίλιες φορές. Μερικοί όμως δεν ακούνε. Λοιπόν, πάμε πάλι. Αν πάτε με κουπόνια θα σάς "περιποιηθεί" άντρας μασέρ. Κατανοητό;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.064
Πόντοι
45.465
όχι απαραίτητα , και κοπέλα σε περιποιείται απλά δεν έχει τίποτα περισσότερο απο μασάζ....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
όχι απαραίτητα , και κοπέλα σε περιποιείται απλά δεν έχει τίποτα περισσότερο απο μασάζ....

Γενικά μιλώντας, ίσως να έχεις ένα δίκιο. Στο συγκεκριμένο μαγαζί όμως ισχύει αυτό που έγραψα. Είμαι τόσο κατηγορηματικός γιατί μού το έχει πει η ίδια η κυρία Μυρτάλη (η ιδιοκτήτρια, δηλαδή).
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Η Χριστίνα είναι ακόμα εκει; Κάτι έλεγε ότι θα φύγει σε κάποια φάση μετά το καλοκαίρι... Τίποτα καινούριο παίζει εδώ ή τα ίδια.
Η Χρύσα θα αναλάβει κάποια στγμη το μαγαζί ή θα ανοίξει δικό της... Γενικά ήθελε ανανέωση το μαγαζί.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Η Χριστίνα είναι ακόμα εκει; Κάτι έλεγε ότι θα φύγει σε κάποια φάση μετά το καλοκαίρι... Τίποτα καινούριο παίζει εδώ ή τα ίδια.
Η Χρύσα θα αναλάβει κάποια στγμη το μαγαζί ή θα ανοίξει δικό της... Γενικά ήθελε ανανέωση το μαγαζί.
Εφυγε...
 

pitmat

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
πέρασα από το συγκεκριμένο ελαιοτριβείο εχθές πρώτη φορά πήγα, στην πόρτα ήταν ένα θεϊκό μωρό ΦΑΙΗ συστήθηκε μήπως γνωρίζει κανένας συναγωνιστείς λεπτομερείς με το τι πρόγραμμα κάνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom