Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Η κριση και τα μνημονια, εχουν και τα θετικα τους, αφου θεραπευτριες σαν τη Χριστινα που εδιναν δυσκολα
ως και καθολου τη μπριζολα, τωρα σερβιρουν...
Ευχομαι να ακολουθησουν και αλλες!!
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως το φουλ από Χριστίνα ήτα για εσένα μόνο σαν παλιός πελάτης?
Το κόστος ανέβηκε? Δηλαδή από 80 σου πήρε παραπάνω για μία ώρα με φουλ?
Οπότε εδώ Χρύσα και Χριστίνα στο φουλ.
Η Εύα παραμένει στα ίδια? Δηλαδή 1 ώρα μασάζ με  :pipa1: για φινάλε στα 80 Ευρώ? Ή και αυτή το πέρασε στο φουλ?
Για ενημερώστε - Καλη Εβδομάδα σε όλους σας και να προσέχετε!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
η κατερινα ειναι δω ακομα;;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Μήπως το φουλ από Χριστίνα ήτα για εσένα μόνο σαν παλιός πελάτης?
Το κόστος ανέβηκε? Δηλαδή από 80 σου πήρε παραπάνω για μία ώρα με φουλ?
Οπότε εδώ Χρύσα και Χριστίνα στο φουλ.
Η Εύα παραμένει στα ίδια? Δηλαδή 1 ώρα μασάζ με  :pipa1: για φινάλε στα 80 Ευρώ? Ή και αυτή το πέρασε στο φουλ?
Για ενημερώστε - Καλη Εβδομάδα σε όλους σας και να προσέχετε!
Δε νομιζω... Το κοστος ηταν 100, τοσο μου επαιρναν παντα, αν και σχεδον παντα μου ζητουσαν
110, 120 και γενικοτερα οτι τους καβλωνε και οπου σε πιασουν...
 

bendiwolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συντροφοι μπορει καποιος να μου περιγραψει λιγο την αληθινη Χρυσα για να μην την πατησω με καποια ... απομιμιση? Σκεφτομαι να παω σημερα το μεσημερι και θελω να ειμαι οσο πιο σιγουρος γινεται...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Συντροφοι μπορει καποιος να μου περιγραψει λιγο την αληθινη Χρυσα για να μην την πατησω με καποια ... απομιμιση? Σκεφτομαι να παω σημερα το μεσημερι και θελω να ειμαι οσο πιο σιγουρος γινεται...
Αδυνατη, καταστανα μαλλια μεχρι τους ωμους, σχεδον ισια... ομορφη, με λιγο "ενρυνη" φωνη.
Οσο για το προγραμμα ΦΟΥΛ!! Μην πιαστεις κοτσος, αν σου πει "μα μου" πες οτι δεν εισαι "πρωταρης"
και φουλ η φευγεις, ΕΥΓΕΝΙΚΑ!!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Σαν επισκεπτις του σαιτ πριν γραφτω, διαβαζα τοσα και τοσα για τη Χρυσα και ψηθηκα. Πηγα καρφοτος γι αυτη. Ναι, ειναι πολυ ομορφη και με πολυ καλο σωμα. Ομως τα καλα σταματουν εδω. Η κοπελα δεν ξερει μασαζ. Και μετα ακομα χειροτερα. Ολο μη και μη. Φυσικα οχι anal. Αλλα ουτε γλωσοφιλα, ουτε δαχτυλα σε μουνι και κωλο, ουτε γλειφομουνι, ουτε γλυψιμο στα βυζια. Και την ωρα που τη γαμαγα, απλα καθοταν τελιως παθητικα περιμενοντας να τελειωσω. Τι να την κανω την ομορφια σου ρε Χρυσα αμα εισαι κομοδινο;

Και σα να μην εφταναν αυτα μου πηρε 130 το πορνιδιο, επειδη της εκανα την τιμη να τη γαμησω. Σα δεν ντρεπομαστε λεω γω.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Cgfucker, αυτά που γράφεις δεν ισχύουν. Η κριτική σου περιέχει στοιχεία που μπορούν να κριθούν αντικειμενικά και στοιχεία που μπορούν να κριθούν υποκειμενικά. Τα πρώτα αφορούν την ποιότητα του μασάζ, τα δεύτερα αφορούν όλα τα υπόλοιπα. Ε, λοιπόν, αντικειμενικά το μασάζ της Χρύσας είναι πολύ καλό. Για "μετά το μασάζ", υπεισέρχεται όπως είπα ο υποκειμενικός παράγοντας (δηλ. γούστο, χημεία, διάθεση και από τις δυο πλευρές, κλπ) και δεν μπορώ να πω τίποτα, πέραν του ότι αυτά που έγραψες για τη "συμμετοχή" της είναι εντελώς ασύμβατα με τις δικές μου εμπειρίες. 
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Κλεινω προς την αποψη του cgfucker...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Σαν επισκεπτις του σαιτ πριν γραφτω, διαβαζα τοσα και τοσα για τη Χρυσα και ψηθηκα. Πηγα καρφοτος γι αυτη. Ναι, ειναι πολυ ομορφη και με πολυ καλο σωμα. Ομως τα καλα σταματουν εδω. Η κοπελα δεν ξερει μασαζ. Και μετα ακομα χειροτερα. Ολο μη και μη. Φυσικα οχι anal. Αλλα ουτε γλωσοφιλα, ουτε δαχτυλα σε μουνι και κωλο, ουτε γλειφομουνι, ουτε γλυψιμο στα βυζια. Και την ωρα που τη γαμαγα, απλα καθοταν τελιως παθητικα περιμενοντας να τελειωσω. Τι να την κανω την ομορφια σου ρε Χρυσα αμα εισαι κομοδινο;

Και σα να μην εφταναν αυτα μου πηρε 130 το πορνιδιο, επειδη της εκανα την τιμη να τη γαμησω. Σα δεν ντρεπομαστε λεω γω.
διαβαστε παλαιοτερα ποστ μακρια
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Και σα να μην εφταναν αυτα μου πηρε 130 το πορνιδιο, επειδη της εκανα την τιμη να τη γαμησω. Σα δεν ντρεπομαστε λεω γω.

130 ε? Όπου σε βρούν είναι....

Άσε που όπου τις παίρνει, επιδιώκουν να δώσουν τα λιγότερα εισπράττωντας τα περισσότερα.
(Η μομφή είναι προς την ακολουθούμενη τακτική και όχι προς εσένα συναγωνιστή).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom