Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 991
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πέρασα από το συγκεκριμένο ελαιοτριβείο εχθές πρώτη φορά πήγα, στην πόρτα ήταν ένα θεϊκό μωρό ΦΑΙΗ συστήθηκε μήπως γνωρίζει κανένας συναγωνιστείς λεπτομερείς με το τι πρόγραμμα κάνει

το πέρασμα σου είχε συνεδρία;

με ποιά θεραπεύτρια;

κόστος;

άλλες κοπέλες;

κάνε μια ενημέρωση...



 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1

καλημερα συναγωνιστες ... πιτ  :helpplea: ...ενημερωσε μας καλυτερα ...εκανες συνεδρια με την συγκεκριμενη?????
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Περίεργο μαγαζί το συγκεκριμένο...  :huh:όλο υπόσχεσεις και μέσα τίποτα.Πεταμένα λεφτά.Προσοχή!
 

pitmat

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
το πέρασμα σου είχε συνεδρία;

με ποιά θεραπεύτρια;

κόστος;

άλλες κοπέλες;

κάνε μια ενημέρωση...

καλή χρονιά να έχουμε

το πέρασμα μου από εκεί είχε συνεδρία με την Εύα μόνο μασάζ γιατί ήταν πολύ επιφυλαχτήκει   γιατί πήγα για πρώτη φορά. άλλες κοπέλες είχε άλλα δεν της είδα δυστυχώς η μονή που είδα ήταν η θεά Φαιή στην είσοδο στην θέση της σερίφησας   και δεν ήξερα αν αυτό το πλάσμα έκανε θεραπείες η όχι άλλα έμαθα τελικά από την Εύα ότι κανί και αυτή συνεδρίες γι αυτό θέλω να μάθω λεπτομέρειες
το κόστος της συνεδρίας 80
 

pitmat

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Περίεργο μαγαζί το συγκεκριμένο...  :huh:όλο υπόσχεσεις και μέσα τίποτα.Πεταμένα λεφτά.Προσοχή!

το συγκεκριμένο μαγαζί πιστεύω για να ξεκληδωσει πιο εύκολα είναι αν σε συστηση κάποιος που έχει κάνει συνεδρία εκεί και τον γνωρίζουν
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
καλή χρονιά να έχουμε

το πέρασμα μου από εκεί είχε συνεδρία με την Εύα μόνο μασάζ γιατί ήταν πολύ επιφυλαχτήκει  γιατί πήγα για πρώτη φορά. άλλες κοπέλες είχε άλλα δεν της είδα δυστυχώς η μονή που είδα ήταν η θεά Φαιή στην είσοδο στην θέση της σερίφησας  και δεν ήξερα αν αυτό το πλάσμα έκανε θεραπείες η όχι άλλα έμαθα τελικά από την Εύα ότι κανί και αυτή συνεδρίες γι αυτό θέλω να μάθω λεπτομέρειες
το κόστος της συνεδρίας 80

καλή χρονιά να έχεις!

δυστυχώς το μαγαζί φαίνεται ότι συνεχίζει τις γνωστές τακτικές του...


 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
το συγκεκριμένο μαγαζί πιστεύω για να ξεκληδωσει πιο εύκολα είναι αν σε συστηση κάποιος που έχει κάνει συνεδρία εκεί και τον γνωρίζουν

Όταν αποφασίσω να πάω θα σου στείλω μην....! :grin:
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
καλή χρονιά να έχουμε

το πέρασμα μου από εκεί είχε συνεδρία με την Εύα μόνο μασάζ γιατί ήταν πολύ επιφυλαχτήκει   γιατί πήγα για πρώτη φορά. άλλες κοπέλες είχε άλλα δεν της είδα δυστυχώς η μονή που είδα ήταν η θεά Φαιή στην είσοδο στην θέση της σερίφησας   και δεν ήξερα αν αυτό το πλάσμα έκανε θεραπείες η όχι άλλα έμαθα τελικά από την Εύα ότι κανί και αυτή συνεδρίες γι αυτό θέλω να μάθω λεπτομέρειες
το κόστος της συνεδρίας 80

καλη χρονια και απο μενα...ευχαριστουμε για την ενημερωση πιτ
 

pitmat

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
πήγα δεύτερη φορά στο εν λόγο ελαιοτριβείο αυτή την φορά με τηλ ραντεβού για 17 00 και έκλεισα με την Φαιή. έφτασα στης 17 10 στην είσοδο συνάντησα δυο κυρίες που είχαν κλίση  ραντεβού για μασάζ μέσο ιντερνέτ που είχε προσφορά με 15 ευρώ.στην πόρτα ήταν δυο κυρίες μεγάλης ηλικίας και με κοιτούσαν παράξενα λες και ήμουνα από άλλο πλανήτη,είχε μέσα και δυο τύπους που ήταν μάλλον για το μασάζ για τις κυρίες. με περάσαν σ ένα δωμάτιο που περίμενα να έρθει η Φαιή ήρθε με είδε βγήκε από το δωμάτιο και μετά από λήγω ήρθε η Εύα και  με τσεκάρισε και έφυγε.όλο αυτό το σκηνικό δεν μου άρεσε και επειδή  μου φάνηκε  πολύ μουφα η φάση σηκώθηκα και έφυγα γιατί πιστεύω ότι άλλη μια φορά θα πέταγα τα λεφτά στον κουβά έτσι πήγα στα σίγουρα στην Ζανα που ξέρω τι παίζει σίγουρα   
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
πήγα δεύτερη φορά στο εν λόγο ελαιοτριβείο αυτή την φορά με τηλ ραντεβού για 17 00 και έκλεισα με την Φαιή. έφτασα στης 17 10 στην είσοδο συνάντησα δυο κυρίες που είχαν κλίση  ραντεβού για μασάζ μέσο ιντερνέτ που είχε προσφορά με 15 ευρώ.στην πόρτα ήταν δυο κυρίες μεγάλης ηλικίας και με κοιτούσαν παράξενα λες και ήμουνα από άλλο πλανήτη,είχε μέσα και δυο τύπους που ήταν μάλλον για το μασάζ για τις κυρίες. με περάσαν σ ένα δωμάτιο που περίμενα να έρθει η Φαιή ήρθε με είδε βγήκε από το δωμάτιο και μετά από λήγω ήρθε η Εύα και  με τσεκάρισε και έφυγε.όλο αυτό το σκηνικό δεν μου άρεσε και επειδή  μου φάνηκε  πολύ μουφα η φάση σηκώθηκα και έφυγα γιατί πιστεύω ότι άλλη μια φορά θα πέταγα τα λεφτά στον κουβά έτσι πήγα στα σίγουρα στην Ζανα που ξέρω τι παίζει σίγουρα   

Για να είμαστε δίκαιοι, εδώ έκανες φάουλ. Γιατί είναι σα να έστησες την κοπέλα σε ραντεβού.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τι καλά θυμήθηκα το nick μου χαχαχχα. Οπότε ξεχάστε το Lustius. Εν λαγνεία συναγωνιστές όλα καλά ? Φίλτατε Αγιάνα ?  Χαιρετισμούς από την΄εξωτική και άκρως αξιογάμητη Αφρική :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Τι καλά θυμήθηκα το nick μου χαχαχχα. Οπότε ξεχάστε το Lustius. Εν λαγνεία συναγωνιστές όλα καλά ? Φίλτατε Αγιάνα ?  Χαιρετισμούς από την΄εξωτική και άκρως αξιογάμητη Αφρική :)

Καλώς μας (ξανα)ήλθατε! Να προσέχετε τα Αφρικανικά ΣΜΝ, τις μύγες Τσε-Τσε και τα λουμπάγκα σας. :-*
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλώς μας (ξανα)ήλθατε! Να προσέχετε τα Αφρικανικά ΣΜΝ, τις μύγες Τσε-Τσε και τα λουμπάγκα σας. :-*
Mille merci φίλτατε. Vous etes un vrai gentilhomme.. Εδώ δεν έχουμε τσε τσε. Αυτές είναι στην Kεντρική Aφρική αλλά έχουμε μαλάρια από κωλοκούνουπα. Αλλά δεν ανησυχούμε... Όσο για τα λουμπάγκα, το υγρό τροπικό κλίμα είναι μία πηγή ανησυχίας, ωστόσο η κινεζική απόβαση στη χώρα έχει βελτιώσει σημαντικά τις χειροπρακτικές υπηρεσίες :)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Mille merci φίλτατε. Vous etes un vrai gentilhomme.. Εδώ δεν έχουμε τσε τσε. Αυτές είναι στην Kεντρική Aφρική αλλά έχουμε μαλάρια από κωλοκούνουπα. Αλλά δεν ανησυχούμε... Όσο για τα λουμπάγκα, το υγρό τροπικό κλίμα είναι μία πηγή ανησυχίας, ωστόσο η κινεζική απόβαση στη χώρα έχει βελτιώσει σημαντικά τις χειροπρακτικές υπηρεσίες :)

Είδατε φίλτατε τι κάμνει η παγκοσμιοποίησις? ;)
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Mille merci φίλτατε. Vous etes un vrai gentilhomme.. Εδώ δεν έχουμε τσε τσε. Αυτές είναι στην Kεντρική Aφρική αλλά έχουμε μαλάρια από κωλοκούνουπα. Αλλά δεν ανησυχούμε... Όσο για τα λουμπάγκα, το υγρό τροπικό κλίμα είναι μία πηγή ανησυχίας, ωστόσο η κινεζική απόβαση στη χώρα έχει βελτιώσει σημαντικά τις χειροπρακτικές υπηρεσίες :)
Προσοχη και στους κροκοδειλους!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom