Νέα

Βαρκελώνη πληροφορίες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpermBob
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greekboy

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0

Καλησπερα σε ολους

Μιας και εχω αρκετη εμπειρια απο Βαρκελωνη θα παραθεσω τα εξης για οποιον ενδιαφερεται.

Μακραν το καλυτερο μαζι/ιδρυμα  την πολη ειναι το Top Dammas. Ειναι στον δρομο San Eusebi 68 (στο maporamma θα το βρειτε) και το κουδουνι γραφει entrasol. Ο χωρος ειναι επιπδεου ξενοδοχειου 5 αστερων και η διαδικασια ειναι η εξης. Σου ανοιγει η οικοδεσποινιδα και σε καθοδηγει στο σαλονι. Καθεσαι στον χωρο και σε ρωταει εαν εχεις ξανα ερθει. Ειναι πολυ, εως παρα πολυ σημαντικο να πεις ΝΑΙ! Θα την ρωτησεις να σε ενημερωσει για τις τιμες και να ρωτησεις εαν ισχυουν τα εξης 110 ευρς 45 λεπτα η 130 την ωρα καθως εχεις +-τρεις μηνες να πας. Εαν ειναι η ξανθια που μιλαει πολυ καλα αγγλικα δεν θα εχετε προβλημα. Θα περασουν μια οι γθναικες που ειναι διαθεσιμες και να μπουνε μεσα, θα συστηθουν και θα σε φιλησουν στο μαγουλο. Οταν περασει η πρςτη γραμμη και ισως δευτερη να πειτε οτι την προηγουμενη φορα υπηρχαν περισσοτερες διαθεσιμες. Θα σου πει εχεις διακαιο και θα φωναξει τα αστερια χεχε...

Θα σου φερει καποιο ποτο της επιλογης σου και θα σε καθοδηγησει στο δωματιο. Το δωματιο ειναι επιπεδο και εισαι τυχερος μπορει να σου τυχη το πρωτο με ντουζ με υδρομασαζ. Οσο για τις υπηρεσειες αναλογως την κοπελα θα εχεις GFE h PSE experience. Ολα παιζουν κανονικα (DFK, DIY, BBBJ (akapoth pipa), και οι περισσοτερες δεν χρεωνουν παραπανω για CIM, CIF!!!!!!!!!!!! Εθνοτητες τα παντα , αλλα ελαφρως προβαδισμα στις Νοτιο Αμερικανες.
Κοντα στην ιδια περιοχη βρισκονται πολλα κινεζικα μασασζ στο δρομο Balmes. Ειναι πολυ καλα καθως με 70-80 απολαμβανεις  μια ωρα με ολα τα κομφουρ χεχε... Ρωτηστε εκει στο δρομο και θα σας μου. Δεν εχει ντροπες.

Διαβασα για La Riveria. Την πρωτη φορα που πηγα ηταν μαγικα με 70 γυναικες  και θυμιζε τον παραδεισσο. Αλλα το μαγαζι ειναι πολυ μακρια στην περιοχη Castelldefels και πρεπει να παρεις τρενο απο το σταθμο Nord Sants η ταξι με 30 ευρω και βαλε αλλα 30 ευρω να γυρισεις. Οι γυναικες ειανι πολυ επιθετικες να πατε στο δωματιο. Φανταστετε ενα μεγαλο strip shpw με 70 γυναικες με prive δωματια. Τιμες αναλογα την κοπελα. 150 ευρω περιπου.

ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ τις γυναικες στην Ramblas και στην πιαταα πισω απο το Camp Nou κοντα στο Pacha (φοβερο club) αν σας φερει ο δρομος.

Ενα πολυ αξιλογο ειναι το Felina . Τιμες 130 ευρω και τα ιδια με το Top Dammas. Μην γραφω τα ιδια και ιδια.

Με αυτα δεν χαωεται τπτ... Ειναι η απολυτη πολη... Ο ιδανικος προορισμος 
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδια ολα αυτα που λετε ειναι πολυ κατατοπιστικα κ σας ευχαριστω αλλα εχω σκοπο να παω βαρκελωνη για αρκετες ημερες τωρα τον ιουλιο.θα ηθελα οσοι εχετε εμπειρια απο την πολη αυτη να μου πειτε οτιδηποτε μπορει να με βοηθησει...σας ευχαριστω εκ των προτερων.Υ.Γ δεχομαι κ PM
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
απο φιλους μου Ισπανους εχω ακουσει οτι πισω απο το γηπεδο της Μπαρτσελονα ειναι γεματο πουτανες και τραβεστι!οι πιο πολλες ειναι απο Λατηνικη Αμερικη.εχει ομως και πολλες Μαροκινες που το παιζουνε Βραζηλιανες.μπορεις ανετα να της ξεσκεπασεις αν τους μιλισεις Πορτογαλλεζικα!τα Πορτογαλλεζικα μου δεν ειναι και τοσο καλα.αλλα ευτυχως που τα Ισπανικα μου ειναι αρκετα καλα!χρονια τωρα ονειρευομαι να παω Ισπανια αλλα εχω μπλεξει με τις μουναρες στην Ρωσσια και δεν εχω χρονο!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
λευτερια στην καταλονια
συμφωνο!!!!τα Καταλονικα ειναι πιο κοντα στα Γαλλικα απο τα Ισπανικα.οσο για τους Βασκους ειναι γεννεολογικα ο πιο κοντινος λαος με εμας τους Ελληνες.πιστευω οτι αργα η γρηγορα η Ισπανια θα εκραγει οπως η Γιουγκοσλαβια!ειναι θεμα χρονου.το θεμα ειναι ποτε?μετα απο 20,30,50 χρονια?μεταξυ τους μισουνται παραφορα!!!
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
συμφωνο!!!!τα Καταλονικα ειναι πιο κοντα στα Γαλλικα απο τα Ισπανικα.οσο για τους Βασκους ειναι γεννεολογικα ο πιο κοντινος λαος με εμας τους Ελληνες.πιστευω οτι αργα η γρηγορα η Ισπανια θα εκραγει οπως η Γιουγκοσλαβια!ειναι θεμα χρονου.το θεμα ειναι ποτε?μετα απο 20,30,50 χρονια?μεταξυ τους μισουνται παραφορα!!!

λευτερια στην βασκονια
σε επισημες σελιδες οι βασκοι παραδεχονται οτι εχουν ελληνικο δνα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
λευτερια στην βασκονια
σε επισημες σελιδες οι βασκοι παραδεχονται οτι εχουν ελληνικο δνα
μα ετσι ειναι!για γραψε μου σε παρακαλω.αν μπορεις αυτες τις διευθυνσεις με ενδιφερουνε παρα πολυ!!!
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
ετα
 

Συνημμένα

  • Eta078.jpg
    Eta078.jpg
    49 KB · Εμφανίσεις: 34
  • eta23306_wideweb__470x348,0.jpg
    eta23306_wideweb__470x348,0.jpg
    23,8 KB · Εμφανίσεις: 42
  • ETAlogo.jpg
    ETAlogo.jpg
    19,4 KB · Εμφανίσεις: 40

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
τελειο!!!!γραψε μου αν ξερεις το σα'ι'τ τους?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Kaλη φαση να ονειρευσαι να πας Ισπανια και να μην μπορεις γιατι εχεις μπλεξει με τις μουναρες απο Ρωσια!  :grin: :grin: :grin:
Μακαρι να το παθαινα κ εγω αυτο... Τεσπα εγω θα παω μεσα στον ιουλιο και μετα με βλεπω για Πραγα...
 

koroivos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
0
Πόντοι
6
τελειο!!!!γραψε μου αν ξερεις το σα'ι'τ τους?

δεν εχουν επισημο σαιτ
αυτα τα βρηκα απο σχετικη ερευνα με το google
γραψε ετα και θα σου βγαλει αρκετα
εκει ψαξε
η διαλυση της ισπανιας ειναι δεδομενη
καταλονια βασκονια γαλικια
και εχουν και αλλες περιφερειες που μιλαν για ανεξαρτησια
 

Επισκέπτης


Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει πάει Βαρκελώνη ποιό είναι το κόστος ζωής φαί, διασκέδαση; Ενδιαφέρομαι για καλοκαιρινή περίοδο..
 

antaeos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
εχει μαγαζια που λενε οτι ειναι για μασαζ αλλα προσφερουν αλλες υπηρεσιες.π.χ κρυσταλ στο οποιο παει 1 ωρα 200 ευρω και εχει αρκετες κοπελες οι οποιες οι πιο πολλες ειναι  απο λατινικη αμερικη.μερικες μπορεισ να κανονισεις και εκτοσ μαγαζιου να τησ βρεις.εχει ακρετα τετοια μαγαζια.απο εκει και περα ειχαμε βρει 2 εξω απο το καζινο οι οποιες ζηταγαν 300 την ωρα.εαν ξερεις καλα αγγλικα παρε μια εφημεριδα και παρε τηλ στης αγγελιες που εχει.εχει καλα κομματια.απο φαγητο επειδη μεναμε σε διαμερισμα με κουζινα περναμε τροφιμα απο σουπερ και μαγειρευαμε.στην ραμπλας δεν εχει σχεδον τιποτα μονο κατι μαυρες και αν πετυχεισ κατι μπαζα βουλγαρες.οτι αλλη πληροφορια θελεις στειλε πμ
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εχει μαγαζια που λενε οτι ειναι για μασαζ αλλα προσφερουν αλλες υπηρεσιες.π.χ κρυσταλ στο οποιο παει 1 ωρα 200 ευρω και εχει αρκετες κοπελες οι οποιες οι πιο πολλες ειναι  απο λατινικη αμερικη.μερικες μπορεισ να κανονισεις και εκτοσ μαγαζιου να τησ βρεις.εχει ακρετα τετοια μαγαζια.απο εκει και περα ειχαμε βρει 2 εξω απο το καζινο οι οποιες ζηταγαν 300 την ωρα.
λιγο ακριβουτσικα μου φαινονται, πρεπει να ειμαι αρκετα καβουριας,τι να πω!
 

antaeos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
ειναι λιγο ακριβα αλλα εκει πασ για να φας λεφτα  :rockon:
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
φίλοι μου,

σε λίγες εβδομάδες αναχωρω για ΣΚ Μπαρτσελόνα....καποια επιπρόσθετη συμβουλή πέρα από αυτά που διαβασα στο θέμα?

καταλήγω σε top dammas & crystal?

thanks

 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
φίλοι μου,

σε λίγες εβδομάδες αναχωρω για ΣΚ Μπαρτσελόνα....καποια επιπρόσθετη συμβουλή πέρα από αυτά που διαβασα στο θέμα?

καταλήγω σε top dammas & crystal?

thanks

φιλος περιμενω τα νεα σου οταν γυρισεις.
το top dammas ακουγεται καλυτερο-κανε τον κοπο να μαθεις κ τις τιμες!
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
καλησπερα

παω μεσα στην εβδομαδα στη Βαρκελωνη για 3 μερες. θα μενω στο princessa sofia.
καμια πληροφορια???
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
απο φιλους μου Ισπανους εχω ακουσει οτι πισω απο το γηπεδο της Μπαρτσελονα ειναι γεματο πουτανες και τραβεστι!οι πιο πολλες ειναι απο Λατηνικη Αμερικη.εχει ομως και πολλες Μαροκινες που το παιζουνε Βραζηλιανες.μπορεις ανετα να της ξεσκεπασεις αν τους μιλισεις Πορτογαλλεζικα!τα Πορτογαλλεζικα μου δεν ειναι και τοσο καλα.αλλα ευτυχως που τα Ισπανικα μου ειναι αρκετα καλα!χρονια τωρα ονειρευομαι να παω Ισπανια αλλα εχω μπλεξει με τις μουναρες στην Ρωσσια και δεν εχω χρονο!
καλησπερα

παω μεσα στην εβδομαδα στη Βαρκελωνη για 3 μερες. θα μενω στο princessa sofia.
καμια πληροφορια???
νυχτα πισω απο το γηπεδο της Μπαρτσελονα εχει τα παντα!οτι θες θα βρεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom